Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 491 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona
Angel 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: Powiś(L)e
 
Post Re: Angel Of Love
Agent Orange napisał(a):
Koszmarna kakofonia - ktoś kto to robił chyba w ogóle nie słyszy. Brak jakiejkolwiek harmonii, dźwięki bez ładu i składu.


Z jednej strony tak, ale z drugiej i tak jest lepiej ( w sensie ciekawiej) niz w tzw. oryginale (a przynajmniej w tym co zaprezentowali na konferencji). Jakby ktos to ladnie poukladal bylby calkiem niezly numer.


Pn sty 21, 2013 21:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Angel Of Love
Te nowe dźwięki zagłuszają zwłaszcza wokal. Czyli mastering czy też inny mixing spartaczony ;)


Pn sty 21, 2013 21:43 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N kwi 17, 2005 18:39 pm
Posty: 130
Lokalizacja: Chorzów
 
Post Re: Angel Of Love
Czym Wy sie tu podniecacie? Przeciez to brzmieniowa kicha. Pal licho nie ustawioną głośnośc (miks) , ale tu rozchodzi sie o brzmienie.
Gdyby tak brzmiał DM to chyba bym ich nie słuchał. Takie plastikowe, tandetne, bucząco-pierdzące pady to co najwyżej pasują do And One, Mesh i całej tej reszty klonów.
Swoją drogą , gdzies tu latał na stronach remix AoL i był zrobiony naprawdę bardzo przyzwoicie.


Pn sty 21, 2013 22:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 20, 2006 19:25 pm
Posty: 1105
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: Angel Of Love
ktos niezle zepsul robocza wersje angel of love


Pn sty 21, 2013 23:05 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: Powiś(L)e
 
Post Re: Angel Of Love
cobretti napisał(a):
Czym Wy sie tu podniecacie? Przeciez to brzmieniowa kicha. Pal licho nie ustawioną głośnośc (miks) , ale tu rozchodzi sie o brzmienie.
Gdyby tak brzmiał DM to chyba bym ich nie słuchał. Takie plastikowe, tandetne, bucząco-pierdzące pady to co najwyżej pasują do And One, Mesh i całej tej reszty klonów.
Swoją drogą , gdzies tu latał na stronach remix AoL i był zrobiony naprawdę bardzo przyzwoicie.


Nie zauwazylem, zeby sie ktos tu czyms podniecal :?: Prawdopodobnie nie zauwazyles, ze te pady jak to ujales to robota dM, a jedynie nalozona (nieprofesjonalnie) jest sciezka z tlami. I tyle. To jest zrobione na bazie tego co dM "wypuscilo". To co, juz ich nie sluchasz ? :wink:


Pn sty 21, 2013 23:36 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 17, 2005 9:24 am
Posty: 806
Lokalizacja: KRK
 
Post Re: Angel Of Love
dla mnie do 1:30 czyli momentu kiedy Angel of love się rozkręca dodatki mają sens i utwor nie trąci przez to takim surowym blusiskiem
ale potem juz irytują plastikowym elektro


Wt sty 22, 2013 10:02 am Zobacz profil
 
Post Re: Angel Of Love
Lord Mały napisał(a):
Z drugiej i tak jest lepiej ( w sensie ciekawiej) niz w tzw. oryginale (a przynajmniej w tym co zaprezentowali na konferencji). Jakby ktos to ladnie poukladal bylby calkiem niezly numer.


W mojej ocenie - zupełnie odwrotnie. Na szybkiego dodany kulawy motyw klawiszowy co by utwór brzmiał nieco bardziej "na modłę" dawnego DM sprawił, że wszystko przestało tam do siebie pasować. Poukładać ? Raczej na nowo nagrać, w zupełnie innym brzmieniu. Ten "remix" to horror dla mych uszu :)


Wt sty 22, 2013 15:42 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Angel Of Love
Oooo właśnie, mnie też bolą uszy od tych nowych wstawek :P


Wt sty 22, 2013 17:10 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: Powiś(L)e
 
Post Re: Angel Of Love
@Agent Orange - co kto woli, ja zdecydowanie wole "modle" dawnego dM, wiec przy "odrobinie" pracy by mi nawet pasowalo.


Wt sty 22, 2013 18:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 18, 2011 0:30 am
Posty: 330
Lokalizacja: Poznań/Vienna
 
Post Re: Angel
Agent Orange napisał(a):
Brak jakiejkolwiek harmonii, dźwięki bez ładu i składu.


Za wiele harmonii to i w oryginale nie ma. :?:
Po pierwszym entuzjazmie, gdzie nie wiedzieć czemu coś kazało mi ciągle klikać replay na tym utworze o słabym tytule stwierdzam, że jest jednak po prostu słaby.


Cz sty 24, 2013 11:12 am Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 07, 2010 15:17 pm
Posty: 417
 
Post Re: Angel
mnie Angel też średnio leży a tu go umieścili na drugim miejscu nie wiem może się mylę. Ciekawe co przyniosła obróbka Flooda i mastering!!!!! :banana2:


Pt sty 25, 2013 11:57 am Zobacz profil
 
Post Re: Angel
ewysz napisał(a):
Za wiele harmonii to i w oryginale nie ma. :?:
Po pierwszym entuzjazmie, gdzie nie wiedzieć czemu coś kazało mi ciągle klikać replay na tym utworze o słabym tytule stwierdzam, że jest jednak po prostu słaby.


To prawda, ale nie w tym rzecz. Wersja oryginalna może się podobać lub nie, ale w mniejszym lub większym stopniu nuty jakoś do siebie pasują. "Dodany" motyw rozwala wszystko.
Co do samego utworu? Raczej przeciętny, choć ma kilka nutek bluesowych które osobiście lubię. Wydawało mi się że tego utworu nie uświadczymy mimo wszystko na albumie, ale oficjalna zapowiedź płyty zdaje się go potwierdzać. Chyba, że na albumie usłyszymy go w zupełnie innym brzmieniu.


Pt sty 25, 2013 12:00 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 20, 2006 19:25 pm
Posty: 1105
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: Angel
zgubol5 napisał(a):
mnie Angel też średnio leży a tu go umieścili na drugim miejscu nie wiem może się mylę. Ciekawe co przyniosła obróbka Flooda i mastering!!!!! :banana2:

Przypomnij sobie jak bardzo różniła się wersja robocza Come Back od wersji finalnej. ..to były dwa zupełnie inne utwory..a jestem przekonany, że znana nam wersja Angel to DEMO skręcone w domowym studio Dave'a


Ostatnio edytowano So sty 26, 2013 0:35 am przez martbdg, łącznie edytowano 1 raz



So sty 26, 2013 0:31 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Angel
To dlaczego jej Martin nie śpiewa, skoro to demo?


So sty 26, 2013 0:34 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 20, 2006 19:25 pm
Posty: 1105
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: Angel
a jest gdzies napisane, że to utwór Martina? Jeśli nawet to bywały wersje demo napisane przez martina a z wokalem Dave'a :) No nie oszukujmy się tan beat i chaos w Angel to musi być demo.


So sty 26, 2013 0:36 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Angel
A jest gdzieś napisane, że to utwór Dave'a?
Ja też apeluję - nie oszukujmy się. Co właśnie czynisz.
I jakie demo Martina śpiewał Dave?


So sty 26, 2013 1:17 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 20, 2006 19:25 pm
Posty: 1105
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: Angel
Nie oszukałem ani Ciebie ani innych użytkowników. Czytaj posty ze zrozumieniem.
A jeśli chodzi o dema to nie chcę mi się szukać płyt więc poszukaj na YT..np taki BTW, Halo..


Ostatnio edytowano So sty 26, 2013 1:25 am przez martbdg, łącznie edytowano 1 raz



So sty 26, 2013 1:22 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Angel
Mnie i innych użytkowników nie. Ale siebie.


So sty 26, 2013 1:24 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 20, 2006 19:25 pm
Posty: 1105
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: Angel
idą Twoim tokiem myślenia to Ty także oszukujesz siebie bo zapewne twierdzisz, że to wersja finalna przed masteringiem. :lol:
Skończmy juz ten off topic bo i tak nas usuna :)


So sty 26, 2013 1:28 am Zobacz profil WWW
 
Post Re: Angel
Ten utwór ma coś tajemniczego w sobie mimo to że nie jestem w stanie określić czy to finalne czy nie finalne. Przypomnijcie sobie fragment '' Wrong '' z konferencji w 2008 roku zanim do wydania albumu SOTU trwało trochę. Tam zapodali roboczą wersję :) myślę, że w przypadku '' Angel '' będzie to samo... A jeszcze wcześniej było to samo w przypadku '' Free '' ;) więc w marcu się okaże co z tego ostatecznie wyjdzie :)


So sty 26, 2013 7:06 am
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 491 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team