Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2183 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 110  Następna strona
Heaven 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 07, 2007 23:46 pm
Posty: 450
 
Post Heaven
Niemieckie radio RH3 podaje, że nowy singiel będzie się nazywał "Heaven", i ukaże się w 3 tygodniu tego miesiąca.

depechemode.sk


Pt sty 04, 2013 14:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 15:59 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Alan nie wracaj....
 
Post Re: Depeche Mode nagrywają nowy album (watek zbiorczy)
to lada dzień jakaś tracklista i jakieś większe info powinno wyskoczyć, już sikam po nogawkach :)


Pt sty 04, 2013 15:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 08, 2012 12:53 pm
Posty: 229
 
Post Re: Depeche Mode nagrywają nowy album (watek zbiorczy)
Az mi ciarki przeszly !!!! :banana: :banana:
To juz za chwileczke!!! :D


Pt sty 04, 2013 17:53 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 26, 2009 10:16 am
Posty: 238
Lokalizacja: Berlin/Warszawa
 
Post Re: Depeche Mode nagrywają nowy album (watek zbiorczy)
Na niemieckim forum i stronce pojawiła się informacja, że singiel ma w Niemczech ukazać się 25.01


Pt sty 04, 2013 18:37 pm Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Depeche Mode nagrywają nowy album (watek zbiorczy)
Czy ktoś wie czy i kiedy anulowano przepis mówiący, że aby singiel mógł wejść na jakieś listy przebojów musi zostać wydany 2 tygodnie przed premierą albumu i nie trwać dłużej niż około 15 minut (nie pamiętam dokładnie ile to było ale mało)?

PS. Peter Too napisał, że album nie nazywa się 'Heaven'.


Pt sty 04, 2013 18:38 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 21, 2003 13:51 pm
Posty: 1279
Lokalizacja: Białystok
 
Post Re: Depeche Mode nagrywają nowy album (watek zbiorczy)
Zdaje się, że Heaven to ewentualnie tytuł pierwszego singla, a nie płyty. Temu, że jest to tytuł płyty zaprzecza PeretToo. Premiera 25.01 małaby dotyczyć Niemiec, 28 Europa, 29 reszta świata.

Sony Germany the first single Depeche Mode called "Heaven" and released on the 25th of January DE (so 28th EU /29th US in the rest of the world).

michaŁ napisał(a):
Miało byc cos z Phantom? Phantasy?


Jakoś trzeba sobie umilić oczekiwanie, a Phantom było akurat napisane sprayem na ścianie na pierwszym oficjalnym zdjęciu, więc... :)


Pt sty 04, 2013 19:36 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 21, 2003 13:51 pm
Posty: 1279
Lokalizacja: Białystok
 
Post Re: Depeche Mode nagrywają nowy album (watek zbiorczy)
Wg. side-line Heaven trwa ni mniej ni więcej tylko 3:53.


Pt sty 04, 2013 20:47 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Depeche Mode nagrywają nowy album (watek zbiorczy)
Prawie dokładnie tyle co Angel Of Love :)


Pt sty 04, 2013 20:57 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Depeche Mode nagrywają nowy album (watek zbiorczy)
Co mnie jednak najbardziej zadziwia to totalny brak wycieków. Osobiscie mnie to nie martwi bo i tak zawsze czekam na "żywy" album ale żeby w dzisiejszych czasach nic? Za 3 tyg singiel, za 2 miechy płyta i po za 1 numerem nic. Pogratulować tylko nie zdobytej twierdzy :wink:


Pt sty 04, 2013 21:17 pm Zobacz profil
 
Post Re: Depeche Mode nagrywają nowy album (watek zbiorczy)
Wygląda na to, że tym razem bardzo zadbali o szczelność pomieszczeń. Szacun :)


Pt sty 04, 2013 21:32 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 28, 2009 22:30 pm
Posty: 154
Lokalizacja: WROCŁAW
 
Post Re: Depeche Mode nagrywają nowy album (watek zbiorczy)
Heaven? Czemu nie? Prosto, skromnie bez 5 wyrazów w tytule który i tak się potem skraca. Dla mnie idealnie z resztą temat "niebo" jak najbardziej pasuje do panów z DM. Dla mnie bomba, jeszcze tylko fajna okładeczka no i konkretna wkładka do okładeczki i więcej nic nie chcę. Z resztą kochani co by nie zrobili i jak by nie nazwali i tak się będziemy zachwycać chociaż częścią tego albumu, no nie jest tak ??? Pierwszy singielek rewelka tzn. Na złą drogę pomimo wieku nie zeszli :wink: Pozostaje czekać i modlić się żeby dni szybciej leciały :lol: :brawo: :lol: :brawo: :lol:


Pt sty 04, 2013 21:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
Odpowiada powiadasz... a co sądzisz o tytule "Black Celebration"? Tez odpowiada czy takie se ? ;) Absolutnie nie chce byc zlosliwy ale umowmy sie, nędzny by to był tytuł bo na szczeście nie bedzie.

Aa jeszcze do antona76 pytanie, bo moze coś mi umknęlo po drodze. Chłopaki wyrażali sie co do SOFAD jako wypadek przy pracy? Ciągle?


Pt sty 04, 2013 22:23 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 04, 2013 22:03 pm
Posty: 133
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
@Więcor
Z całym szacunkiem, naprawdę myślisz, że przez to, że jestem nowy na forum... w dodatku mam 16 lat to nie jestem obeznany z dyskografią DM? Black Celebration jak najbardziej mi odpowiada, tak samo Some Great Reward, PTA, Ultra itd.. itp.. :)


Pt sty 04, 2013 22:26 pm Zobacz profil
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
Zdrówko dla nowego pokolenia :beer: mi się tytuł podoba lecz po nazwie niczego nie będę oceniał ... Liczę na to że foty które się ujawniły będą kierunkiem nowego singla oraz wizualizacją nowego teledysku dM !!! co do nazwy albumu na razie się wstrzymajmy (do marca jeszcze troszkę) :) pozdrawiam Was cieplutko :banana:


Pt sty 04, 2013 22:29 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 04, 2013 22:03 pm
Posty: 133
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
Dokładnie... będziemy myśleć i oceniać dzieło gdy usłyszymy :)


Pt sty 04, 2013 22:36 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 21, 2003 13:51 pm
Posty: 1279
Lokalizacja: Białystok
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
Nie wiem, kto zaczął tą sprawę, ale niemieckie side-line pisze: Angeblich hat ein Fan diese Auskunft am Telefon erhalten, als er auf gut Glück bei Sony nachgefragt hat.

Jeśli wierzyć tłumaczowi guglowskiemu, i jeśli wierzyć side-line, to informację o singlu dostał telefonicznie jakiś fan, któremu się poszczęściło i jak zadzwonił do Sony to mu wszystko tam wyśpiewali. Singiel ma być nie tylko download ale też na normalnym CD.


Pt sty 04, 2013 23:48 pm Zobacz profil
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
Uuu. To jak singiel w tym miesiącu, to chyba oznacza, że nie będzie do niego teledysku z zespołem (?) Bo to co robi Anton teraz to wizualizacje do nadchodzącej trasy, a o kręceniu teledysku z udziałem zespołu chyba nikt z nas nie słyszał. Ciekawa sprawa...


So sty 05, 2013 3:13 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1803
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
Peters1984 napisał(a):
Dokładnie tak jest, od PTA nie ma szału, jeśli to ta piosenka to jestem rozczarowany. :(
http://www.youtube.com/watch?v=84iC2Bwiq4w

Biedaczku, zmienili Ci tytuł i się nie pokapowałeś, że już to znasz i rozczarowany nie byłeś; w wątku o "Angel of Love" napisałeś o TYM SAMYM utworze
Peters1984 napisał(a):
Ta piosenka jest jednak dla mnie neutralna, ani mnie nie porwała, ani nie jest wybitnie słaba, ot taka sobie.
:P
Młody Marian napisał(a):
A co jeżeli panowie zrobią nam psikusa i tytuł albumu poznamy dopiero... w dniu premiery ? :8):
Pewnie, nie będzie żadnej promocji, wytwórnia też nie puści pary z gęby tylko nocą cichcem podrzuci parę sztuk CD na półki sklepowe. Radio i TV też nic nie dostanie.
frame_101 napisał(a):
Premiera 25.01 małaby dotyczyć Niemiec, 28 Europa, 29 reszta świata.

Sony Germany the first single Depeche Mode called "Heaven" and released on the 25th of January DE (so 28th EU /29th US in the rest of the world).
Kolejny debilizm wytwórni - w dzisiejszych czasach takie rozbijanie daty premiery nie ma najmniejszego sensu a tylko niejako wspiera piractwo.


Ostatnio edytowano So sty 05, 2013 14:41 pm przez CureMar, łącznie edytowano 1 raz



So sty 05, 2013 14:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 9:36 am
Posty: 2609
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
A wiesz, że były? a wiesz ze zrobiono je po to, aby ukrócić sztuczne nabijanie statystyk?
Dlaczego w 1994 In Your Room wyszedł w 3 formatach, a np w 2005 Pain i Precious mają tylko 2 utwory na pierwszym singlu? Dlaczego Sofad i Sofad Live mają takie same numery Stumm i tracklisty?

Zanim zabierzesz głos najpierw poczytaj...Jimbo


So sty 05, 2013 18:08 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): So kwi 11, 2009 13:45 pm
Posty: 11
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
http://muzyka.onet.pl/newsy/alternatywa ... #fp=muzyka


So sty 05, 2013 18:35 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2183 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 110  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team