Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 110  Następna strona
Heaven 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 07, 2012 13:56 pm
Posty: 183
Lokalizacja: Świdnica
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
Jakub napisał(a):
Jeszcze jedno - takiego "mędzenia" o nieistniejącym jeszcze oficjalnie, nigdy nie słyszanym utworze to chyba nawet tutaj w historii jeszcze nie było:))) "Fanom" już się nie podoba- ważne , że martensy wypastowane czekają:))


Ten naród tak ma... :mrgreen: Jak Polska długa i szeroka... Jak Anglia długa i szeroka... Jak Stany długie i szerokie... Wszędzie, gdzie nas wywieje zabieramy ze sobą tę górę empatii, życzliwości i optymizmu :lol: Na koncerty również- razem z wypucowanymi Martensami...
Gdyby mędzenie można było oznaczyć symbolem, to byłby pewnie na polskiej fladze...
Osobiście mogę pocieszyć kolegę- w myśl zasady, że w przyrodzie istnieje równowaga, ja, dla odmiany, jestem zachwycony nowym utworem. Chociaż go jeszcze nie słyszałem... :mrgreen:


Śr sty 09, 2013 18:19 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 06, 2009 15:28 pm
Posty: 629
Lokalizacja: In Your Room
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
Wycieku pewnie nie będzie to czekamy na premiere może na tegorocznym ECHO Awards ?


Śr sty 09, 2013 18:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
Sanctified napisał(a):
Wycieku pewnie nie będzie to czekamy na premiere może na tegorocznym ECHO Awards ?


Heaven z playbacku :D



Tak czy inaczej jeszcze dwa tygodnie chociaż z drugiej strony skoro w Niemczech premiera jest 25 stycznia to na pewno jest jakaś szansa na to, że singiel znajdzie się w sieci kilka dni wcześniej. Bywa różnie, jak będzie zobaczymy.


Cz sty 10, 2013 2:07 am Zobacz profil
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
Jesli personalne docinki w tym watku sie nie skoncza to bedziemy docinkujacym blokowac konta.


Cz sty 10, 2013 8:19 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1803
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
Skoro mój post został skasowany, to ja powtórzę pytanie, które nie wiadomo czemu również poleciało do kosza - czy jest gdzieś OFICJALNE potwierdzenie daty wydania singla (zespół, managment, wytwórnia)?


Cz sty 10, 2013 8:55 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
No przecież wiadomo, że nie ma.


Cz sty 10, 2013 9:02 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 08, 2012 12:53 pm
Posty: 229
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
fauche napisał(a):
Jakub napisał(a):
Jeszcze jedno - takiego "mędzenia" o nieistniejącym jeszcze oficjalnie, nigdy nie słyszanym utworze to chyba nawet tutaj w historii jeszcze nie było:))) "Fanom" już się nie podoba- ważne , że martensy wypastowane czekają:))


Ten naród tak ma... :mrgreen: Jak Polska długa i szeroka... Jak Anglia długa i szeroka... Jak Stany długie i szerokie... Wszędzie, gdzie nas wywieje zabieramy ze sobą tę górę empatii, życzliwości i optymizmu :lol: Na koncerty również- razem z wypucowanymi Martensami...
Gdyby mędzenie można było oznaczyć symbolem, to byłby pewnie na polskiej fladze...
Osobiście mogę pocieszyć kolegę- w myśl zasady, że w przyrodzie istnieje równowaga, ja, dla odmiany, jestem zachwycony nowym utworem. Chociaż go jeszcze nie słyszałem... :mrgreen:



No to ja sie obiema rekami moge podpisac!!
Dlatego raczej tylko czytam to forum i malo pisze bo.... czasem nie nadazam i nie rozumiem podejsca wiekszosc tutaj obecnych:(:(

Ja wlasnie sie ciesze ogromnie na nowy utwor!! I juz mi sie podoba, chocby przez sam fakt, ze bedzie!! :banana2: :banana2:

Pozdrawiam:)


Cz sty 10, 2013 18:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 18, 2004 19:28 pm
Posty: 1936
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
My tu gadu gadu a tym czasem istnieje obawa że Sony/Bmg nie wyda w Polsce nowego singla...z prostej przyczyny.
Koncern na nasz kraj już dawno zrezygnował z dystrybucji singli na cds...Nasz "problem" już jest u nich rozpatrywany, może zrobią wyjątek na to wydawnictwo-wkrótce się okaże.
Co do daty wydania do tej pory nie ma singla u nich w zapowiedziach...gdyż po prostu nie zamierzali go wydawać.
W poniedziałek powinno się okazać czy będzie i kiedy. Będę informował.


Cz sty 10, 2013 19:27 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr sty 18, 2006 14:21 pm
Posty: 72
Lokalizacja: Ponań/Buk
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
Panowie i Panie jeżeli Serek zaczął się wypowiadać w danym temacie nowości to czas na to że coś konkretnego się zacznie dziać
bp już mnie ku...ca brała jak się czyta się te dywagacje. Pozdrawiam wszystkich, którzy mieli w czasach Violation _ Sofad po 16-17 lat.
Sorry za bledy w pisowni wrocilez z spotkania oplatkoweogo Klubu Oficerów Rezerwy byly wladze Miasta a potem sledziki zaczely plywac - jestem skarbnikiem. Po przyjsciu jak zwykle odswiezam kilka stron gdzie moga pojawic sie info o nowym albumie.
Ja pie....le ja juz tez chce te pierwsze 0.30 s z jakiejś strony gdzie bedzie mozna kupic caly album, biorac pod uwage fakt jak czas za.....ala to juz nie dlugo. Pamietam jak prawie 20 lat temu w Poznaniu na Jeżycach kupiłem przed szkołą Sofad na kasecie rzecz jasna ( kuzwa marzec 93) biegiem do szkoly i w przerwach na walkmanie...eee (Serek jakies 2-3 lata temu spotkalismy sie przed koncertem Laibach w Wawie - bylem na delegacji - pamietasz)


Ostatnio edytowano Cz sty 10, 2013 20:44 pm przez Dako101, łącznie edytowano 2 razy



Cz sty 10, 2013 19:41 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 02, 2011 20:21 pm
Posty: 50
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
http://en.wikipedia.org/wiki/Heaven_%28Depeche_Mode_song%29 Ah, ta wikipedia... :wink: Panie i panowie, co za emocje, co za emocje!!! :D


Cz sty 10, 2013 20:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 12, 2004 21:32 pm
Posty: 1511
Lokalizacja: Gdansk
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
MARIUS napisał(a):
Jakub napisał(a):
takiego "mędzenia" o nieistniejącym jeszcze oficjalnie, nigdy nie słyszanym utworze to chyba nawet tutaj

Mało kto na tym Forum mądrzy się az tak jak ty, specu od prawdziwych fanów, bloku wschodniego i guza u Gahana. HIPOKRYZJA? Coś w tym jest :8):


Niestety tak można to odczytać. Poza tym po przejrzeniu 9 stron nie zauważyłem żeby ktoś "mędził" na temat utworu, którego nie słyszał. Wydaje się że wyrażenie negatywnej opinii na temat tytułu nie jest zbrodnią. A już pisanie, że większość fanów z tego forum, martwiło się o swoje 200 zł, po prostu mnie obraża.

Nie wiem jakie posty zostały skasowane ale jeśli mój pasuje do definicji docinka, podejmę konsekwencje.

W temacie:
Angel rozbudził nadzieję na bardzo dobry album i liczę, że nowy singiel te nadzieje podtrzyma.


Cz sty 10, 2013 21:02 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So sty 05, 2013 20:44 pm
Posty: 118
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
teeaanka napisał(a):
http://en.wikipedia.org/wiki/Heaven_%28Depeche_Mode_song%29 Ah, ta wikipedia... :wink: Panie i panowie, co za emocje, co za emocje!!! :D



hah, nie ma to jak pisać na Wikipedii o utworze, którego świat jeszcze nie słyszał


Cz sty 10, 2013 21:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
Z tym, że to ogólne info, które znamy wszyscy od kilku dni, a nie dokładny opis utworu itp. więc to nic złego ;)


Cz sty 10, 2013 21:34 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So sty 05, 2013 20:44 pm
Posty: 118
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
oczywiście, że nic złego :) jakby było opisane brzmienie to dopiero bym się zdziwiła :P


Cz sty 10, 2013 21:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 04, 2013 22:03 pm
Posty: 133
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
Na wikipedii jest wyraźnie napisane, że autorem jest Martin. :wink:


Cz sty 10, 2013 21:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 06, 2003 14:24 pm
Posty: 24
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
Cisza przed burzą ..... miałem nadzieję, że w ten weekend coś wycieknie :cry:
Enjoy the silence !!!!


So sty 12, 2013 11:32 am Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 29, 2009 18:11 pm
Posty: 1
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
A co powiecie na to: http://www.sing365.com/music/lyric.nsf/ ... EA0026A351

fake or real?


So sty 12, 2013 11:57 am Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
Było to już na poprzednich stronach, spisane ze słuchu przez gościa, który słyszał ten utwór jakiś czas temu. Tak przynajmniej twierdzi ;)


So sty 12, 2013 11:59 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: Powiś(L)e
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
Sugerujesz, ze 'Wrong' jest lepszy ? :wink: :lol: :lol: :lol:


So sty 12, 2013 14:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post Re: nowy singiel - Heaven?
Wrong był w krótkim fragmencie puszczony na konferencji, czyli trochę był słyszany.


So sty 12, 2013 14:50 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 110  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team