Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110  Następna strona
Heaven 
Autor Wiadomość
 
Post Re: Heaven
Eee! Jednak Wrong miażdżył. Heaven niepewnie pieści.


Cz mar 07, 2013 23:43 pm
 
Post Re: Heaven
Making of Heaven :)

http://vimeo.com/61339856


Pt mar 08, 2013 16:36 pm
 
Post Re: Heaven
znam podobny kosciołek do heaven w mojej okolicy:)
ps co sadzicie o teledysky fanow do piosenki ghost?mnie tam szczerze srednio sie podobał;)


Pt mar 08, 2013 16:49 pm
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Heaven
O Ghost rozmawiamy TUTAJ


Pt mar 08, 2013 17:28 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1334
 
Post Re: Heaven
Ze zdjęć krążących po necie wynika, że niektórzy dorwali w swe ręce nową dwunastkę:
http://imgfrm.index.hu/imgfrm/6/4/8/5/B ... 016485.jpg
http://imgfrm.index.hu/imgfrm/5/9/1/3/B ... 015913.jpg
A u nas jak? Ktoś już dorwał?


Pt mar 08, 2013 20:18 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 559
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Heaven
kurde utwor podoba mi sie coraz bardziej, juz sie oswoilem z poczatkowym szokiem i zaczynam podchodzic do tego z wiekszym dystansem - heaven to dobry utwor, bardzo tak nie depeszowo zaaranzowany ale niezly calkiem, lekko niepokoi mnie stwierdzenie Dave'a ze to najlepszy utwor na plycie bo wg mnie bardzo daleko mu do 1 ligi utworow DM ale mam nadzieje ze to jego subiektywne stwierdzenie, niemniej wersja stripped in-studio podoba mi sie nawet bardziej, ale najbardziej cieszy mnie ze Dave wokalnie jest w swietnej formie :)


N mar 10, 2013 20:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 11:16 am
Posty: 302
Lokalizacja: spodek międzyplanetarny
 
Post Re: Heaven
eee tam
Na pewno żartował - miał na mysli - "jak posłuchacie całego albumu, to wyskoczycie z kapci". A takie zachwalanie piosenek, przed wysłuchaniem przez fanów, to była zawsze domena Andrzejka


N mar 10, 2013 20:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 15:59 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Alan nie wracaj....
 
Post Re: Heaven
Dziś dostałem meila z empiku że wysłali mi analoga z magazynu do odebrania w salonie więc jutro będę miał


Pn mar 11, 2013 16:57 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 16, 2009 16:00 pm
Posty: 550
 
Post Re: Heaven
Nie będzie chyba tak źle z tym Heaven na koncertach. U Lettermana wyszło lepiej niż bare w studiu.


Wt mar 12, 2013 9:11 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1334
 
Post Re: Heaven
Nabyłem 12'' Heaven - najlepszy w moim odczuciu wydaje się być, podobnie jak na CD, Owlle Remix, ale radę daje również instrumentalny mix Matthew Deara i Audiona, który w wersji wokalnej na CD jakoś ucha mego nie podbił. Nieźle zatem. Mixy Blawana i Fehlmanna tyłka mego nie rwą, podobnie jak ich wokalne odpowiedniki na CD.


Śr mar 13, 2013 18:23 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 29, 2009 16:03 pm
Posty: 18
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: Heaven
W bydgoskim saturnie rzucili właśnie spore ilości(szczególnie dwunastek); cd 10zł, cd remixes 11zł, 12'' 21zł :P


Śr mar 13, 2013 18:52 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 30, 2006 11:50 am
Posty: 290
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: Heaven
Czy ktoś wie o co chodzi??? Singiel na cd ma nazwę Heven Czarną a MaxiSingiel ma napis Heven Czerwony. Zamawiałem w Empiku LP Singiel czyli dwa utwory - dostałem LP z napisem Heven Czarnym a jest to nie Singiel a MaxiSingiel więc nie pokrywa się z CD! Mało tego Media Markt i Saturn promując Singla na Vinylu LP z napisem koloru Czerwonego na Track Liście także jest 5-ć utworów Remixowych czyżby Babol Sony ?

Obrazek

Dodam że w sklepach tych podają tylko nazwę Nośnika jako Płyta Analogowa a nie ma informacji czy 7`` czy też 12``a Napis jest Czarny Heven - zatem powinien być to Singiel a nie MaxiSingiel!


Śr mar 13, 2013 19:09 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: Heaven
W większości przypadków jeśli podane jest po prostu płyta analogowa to chodzi o 12'' ;) Nie mogłeś zamówić LP Heaven z dwoma utworami ponieważ takiej wersji nie ma. Heaven na vinylu jest tylko w jednej wersji, która posiada cztery utwory:

A1.Heaven (Blawan Dub)
A2.Heaven (Owlle Remix)
B1.Heaven (Steps To Heaven Voxdub)
B2.Heaven (Matthew Dear Vs. Audion Instrumental Mix)

Co do okładek to fakt:

Heaven (CD, Single) - okładka z mniejszą czcionką
Heaven (CD, Maxi-Single) - okładka z większą czcionką, czerwony napis Heaven
Heaven (Vinyl, 12") - okładka z mniejszą czcionką

Skoro na vinylu są także remixy czyli to co na maxi-singlu tyle, że w innych wersjach (dub, intrumental itd.) to w sumie faktycznie okładka Heaven w wersji na vinylu powinna być taka jak okładka maxi-singla czyli większa czcionka z czerwonym napisem, ale z drugiej strony możemy potraktować to tak, że różnice w wielkości jak i kolorze czcionki są po to by odróżnić single i maxi-single. Mimo, że jestem grafikiem i aspekty wizualne oraz graficzne mają dla mnie bardzo duże znaczenie i poświęcam temu uwagę to jakoś nie ubolewam nad tym problemem z okładką Heaven chociaż faktycznie opakowanie na vinyl powinno być takie same jak na cd z remixami.


Śr mar 13, 2013 20:02 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 30, 2006 11:50 am
Posty: 290
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: Heaven
Błędem jest właśnie że napis Heven na Analogu jest Czarny zatem powinien być to Singiel. Wiem że się powtarzam, ale jest to istotne, i podejrzewam że jest to błędem Graficznym co wprowadziło w błąd iż jest to Singiel. Poza tym sklepy promowały na Analogach oby dwa wydania na samym początku.

Mało tego jak zamówisz Analoga z napisem Heven Czerwonym Otrzymasz Tego Samego Vinyla


Śr mar 13, 2013 20:18 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Heaven
Chyba za dużo wypiłem za zdrowie ojca świętego, ale czy dobrze rozumiem, że wy po napisie rozróżniacie, a nie po trackliście z tyłu? Czerwony, czarny, który powinien być czerwony, ale z mniejszą czcionką niż czerny z czcionką większą niż czerwony. :idea:


Śr mar 13, 2013 22:43 pm Zobacz profil
 
Post Re: Heaven
:lol: Ave Pope! :beer:


Śr mar 13, 2013 22:48 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: Heaven
michaŁ napisał(a):
Chyba za dużo wypiłem za zdrowie ojca świętego, ale czy dobrze rozumiem, że wy po napisie rozróżniacie, a nie po trackliście z tyłu? Czerwony, czarny, który powinien być czerwony, ale z mniejszą czcionką niż czerny z czcionką większą niż czerwony. :idea:


Chodzi tylko o front i o rozpoznanie, odróżnienie na pierwszy rzut oka także chyba za dużo wypiłeś :D


Śr mar 13, 2013 23:02 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1334
 
Post Re: Heaven
Jendrek napisał(a):
Czy ktoś wie o co chodzi??? Singiel na cd ma nazwę Heven Czarną a MaxiSingiel ma napis Heven Czerwony. Zamawiałem w Empiku LP Singiel czyli dwa utwory - dostałem LP z napisem Heven Czarnym a jest to nie Singiel a MaxiSingiel więc nie pokrywa się z CD! Mało tego Media Markt i Saturn promując Singla na Vinylu LP z napisem koloru Czerwonego na Track Liście także jest 5-ć utworów Remixowych czyżby Babol Sony ?

Obrazek

Dodam że w sklepach tych podają tylko nazwę Nośnika jako Płyta Analogowa a nie ma informacji czy 7`` czy też 12``a Napis jest Czarny Heven - zatem powinien być to Singiel a nie MaxiSingiel!

Przeciez to nie jest zaden blad. Tak sobie zalozyli ze bedzie i kropka. Malo bylo takich "bledow" w przeszlosci? Wrong chocby czy Martyr. Osoba minimalnie orientujaca sie w temacie, np. ja, wiedziala jakie sa formaty, jak wygladaja i jaka jest ich zawartosc. Nie ma wiec zadnego bledu czy babola - w kwestii wygladu okladek nie ma zadnych zasad.
A jesli Empik lub MM blednie podawaly trackliste wydan CD/winyl, to ich babol w takim razie, a nie Sony


Cz mar 14, 2013 0:35 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1334
 
Post Re: Heaven
Jendrek napisał(a):
Błędem jest właśnie że napis Heven na Analogu jest Czarny zatem powinien być to Singiel. Wiem że się powtarzam, ale jest to istotne, i podejrzewam że jest to błędem Graficznym co wprowadziło w błąd iż jest to Singiel. Poza tym sklepy promowały na Analogach oby dwa wydania na samym początku.

Mało tego jak zamówisz Analoga z napisem Heven Czerwonym Otrzymasz Tego Samego Vinyla

No, cudow nie ma, skoro jest tylko jedno wydanie winylowe. Co mieliby niby wyslac? Jesli tak Ci sie przydarzylo, to reklamuj winyla jako niezgodnego z opisem (ale raczej na podstawie ewentualnie blednie podanej tracklisty, a nie wariacji graficznej okladki, ktorej sie tak uparcie czepiasz).
A skoro juz o bledach piszemy, to pisze sie Heaven, a nie Heven ;-)


Cz mar 14, 2013 1:16 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 30, 2006 11:50 am
Posty: 290
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: Heaven
Jeszcze raz się powtórzę i nie będę do tego wracał:

Czy zamówisz LP z Czarnym napisem Heaven, czy z Czerwonym dostaniesz tą samą płytę!!!

Nie ma to nic wspólnego ze znajomością i orientowaniem się w temacie ponieważ w przedsprzedaży Promowali na Vinylu do sprzedaży Singiel oraz Maxi!

Swoją drogą mogłem zamówić 2 LP i żałuje że tego nie zrobiłem. Ciekawy teraz jestem co by zrobili.

Na stronie tegoż sklepu jest w ogóle cud może ktoś spróbuje zakupu Heaven LP 7" i 12"

http://www.rockserwis.pl/serwis.do?menu=search&cat=12&mcat=12&word=DEPECHE+MODE&type=performer&l=1


Cz mar 14, 2013 7:35 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team