Depeche Mode - Zobacz wątek - All That's Mine
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 228 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  NastÄ™pna strona
All That's Mine 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post Re: All That's Mine
Do granicy absurdu zbliżasz się Ty.... :roll:
Martin pisze utwory muzyczne, składające się z muzyki oraz słów. I tak należałoby je odbierać. Zamiast połowicznie - czyli ułomnie - czyż nie ma w tym racji?
Mieliśmy zakończyć off-top. Tytuł wątku nie upoważnia do tak rozwleczonej dyskusji.
Jeżeli uważasz inaczej - załóż nowy topik. Będziemy sie kłócić do woli. :evil:


Cz lut 21, 2013 14:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: All That's Mine
Bachencja, weź się uspokój. Nie chodzi żeby się kłócić, chodzi by coś spokojnie wyjaśnić. Wpis @MARIUS - to nie był spokojny wpis, tylko wpis bardzo niegrzeczny przynajmniej. Pozdrawiam i faktycznie, zakończmy już tę jałową dyskusję- są różni fani DM , dla których różne rzeczy są najważniejsze. :)
No i jeszcze ten twój wpis o "ułomności" wg Ciebie. Nie no, gratuluję kultury osobistej i argumentów bez inwektyw. Pozdrowionka dla gorących głów takich jak Ty, więcej pozytywnego luzu by się przydało - nie każdy , kto ma inne zdanie od Ciebie to od razu - ułomny. :8):


Cz lut 21, 2013 14:44 pm Zobacz profil
 
Post Re: All That's Mine
Spoko @Bachencja, jak ktoś w piosence ceni samą melodię, to jego strata. Szkoda tylko, że widocznie Martin niepotrzebnie w tak genialny sposób uzewnętrznia się w słowach.

Odchodząc od OT i wracając do tego, od czego się zaczął, All That's Mine to IMO fajny muzycznie utwór z ładną melodią w refrenie i z takim sobie, prostym tekstem.


Cz lut 21, 2013 18:06 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: All That's Mine
MARIUS - właśnie o taką spokojną odpowiedź chodzi. Ale jeszcze jednak nie odrobiłeś do końca lekcji - cały czas piszesz , że ktoś ceni tylko melodię...
Ja cenię również lyrikę, tylko w dużo mniejszym procencie, poczytaj wpisy innych, w tym moje - i nie bądź tak stanowczy w swojej ocenie . Pozdrowionka.


Cz lut 21, 2013 18:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 04, 2013 19:14 pm
Posty: 242
Lokalizacja: Phoenix
 
Post Re: All That's Mine
Dokladnie, teksty sie licza, owszem, ale one sa tylko pretekstem do istnienia partii wokalnych, takim talerzem ze sztuccami i serweta, a nie glownym daniem. Ale, tak, lepiej jest gdy talerze, sztucce i serweta sa czyste i eleganckie niz byle jakie i podane na odwal. All That's Mine ma taki sobie zwykly i prosty tekst ale uwazam ten utwor za dobry bo zawartosc muzyczno-wokalna smakuje bardzo. :)


Cz lut 21, 2013 22:06 pm Zobacz profil WWW
 
Post Re: All That's Mine
Com napisał, napisałem.

teksty to pretekst do istnienia partii wokalnych... Sztućce, serweta... :twisted:
Ta dyskusja nie ma najmniejszego sensu.


Cz lut 21, 2013 22:40 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 04, 2013 19:14 pm
Posty: 242
Lokalizacja: Phoenix
 
Post Re: All That's Mine
Ciekawe forum, bo ktokolwiek cokolwiek napisze to ktos wyskakuje z "ta dyskusja nie ma sensu", tak jakby ta osoba byla sedzia i dyktatorem tego co ma sens a nie. Czyli o czym mamy pisac, o polityce, czy co? Dyskusja jest o All That's Mine i jego aspektach, a forum zdaje sie jest generalnie o DM, wiec o co chodzi?


Pt lut 22, 2013 0:40 am Zobacz profil WWW
 
Post Re: All That's Mine
Hmm, jak dla mnie utwór dużo lepszy od Heaven (zdecydowanie w warstwie muzycznej i troszkę jeżeli chodzi o tekst). Byłam szczerze zdziwiona po pierwszym przesłuchaniu, i zresztą teraz już na zimno też bardziej mi się podoba.
Co do Waszych wypowiedzi a słucha się utworów. Dla mnie najpierw jest wokal i muzyka a słowa analizuję później.
Poza tym myślę, że Martin i David piszą po prostu inaczej. Zarówno jeden, jak i drugi mają swoje lepsze i gorsze teksty.


Pt lut 22, 2013 20:01 pm

Dołączył(a): Pt lut 08, 2013 20:11 pm
Posty: 93
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: All That's Mine
To dudnienie jest wkurzające i psuje utwór.A linia melodyczna, wokal i refren są naprawdę bardzo dobre. Ten kawałek zmierzał w stronę klimatycznego utworu w najlepszym depeszowym wydaniu, ale ktoś stwierdził, że tak nie może zostać i dograł sobie jakieś brzdąkania z atari i pacmana. Nie rozumiem, po co i kto dał taki podkład ???


Åšr mar 06, 2013 23:23 pm Zobacz profil
 
Post Re: All That's Mine
powtórzę za innymi: daleko lepsze niż Heaven, tyłka może nie urywa i b-side'ów Violatora, jest jak stąd do Księżyca, ale jest zdecydowanie lepiej niż przy SOTU :roll:


N mar 10, 2013 15:53 pm

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 559
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: All That's Mine
kurcze slucham i slucham i nie umiem sie przekonac do tego utworu, nawet jak uwolnilem cala moc i "glebie" :P tego utworu na sprzecie to i tak nie czuje tego, dla mnie to takie proste plumkanie, jakos tak przypomina mi b-side'y z hourglass a zwlaszcza "love will leave you" (chociaz ten utwor byl lepszy imo), pasuje w sam raz na nic nie znaczaca strone b-singla, nic wiecej, kilkanascie razy przesluchane i zapomniane

btw. ogolnie mam nadzieje ze album nie idzie ta droga instrumentalnie


N mar 24, 2013 12:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 18, 2013 12:08 pm
Posty: 67
 
Post Re: All That's Mine
drugi najlepszy fragment Dave'a na plycie


Pn mar 25, 2013 9:02 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 25, 2013 20:42 pm
Posty: 264
 
Post Re: All That's Mine
Its mine. Z pewnością. Monotonny, lekki ale nie pogodny. Taki dziarski klimat elektro bandu. Ok!


Pn mar 25, 2013 22:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 9:36 am
Posty: 2609
 
Post Re: All That's Mine
Kawałek fajny, ale wystarczy dodać trochę inną stopę i jeszcze zyskuje:
http://www.youtube.com/watch?v=XJhefP7uz4A


Wt mar 26, 2013 15:25 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 13:37 pm
Posty: 364
Lokalizacja: Alan wracaj ...
 
Post Re: All That's Mine
Zamiast tego pseudo bluesa, to płyta DM powinna właśnie mieć tego kopa electro.
Oczywiście nie takie pata taj jak w powyższym remiksie, coś inteligentniejszego, niemniej sporo kawałków by było strawniejszych.
All That's Mine oprócz Happens Alll The Time, dwa najlepsze kawałki DM od 8 lat.


Wt mar 26, 2013 15:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 19, 2004 18:06 pm
Posty: 1424
Lokalizacja: Åšwidnica
 
Post Re: All That's Mine
bardzo fajny beat .... mi się oodoba - ale gdy taki by był oryginał to by wiekszość sapała - że komercja ....


Wt mar 26, 2013 15:44 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 15, 2003 11:31 am
Posty: 628
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: All That's Mine
Martini napisał(a):
Kawałek fajny, ale wystarczy dodać trochę inną stopę i jeszcze zyskuje:
http://www.youtube.com/watch?v=XJhefP7uz4A


Nie no Martini nie rób jaj.
ATM jest przeciętny i najsłabszy z całej Delty z bonusami.
A to coś jeszcze bardziej pogrąża ten kawałek.


Wt mar 26, 2013 15:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 19, 2004 18:06 pm
Posty: 1424
Lokalizacja: Åšwidnica
 
Post Re: All That's Mine
ha .. nie mówiłem :)


Wt mar 26, 2013 17:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2005 17:06 pm
Posty: 850
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: All That's Mine
Najlepszy utwór z Delty bez dwóch zdań. Niestety podzielił los But Not Tonight, Dangerous, czy Fools.

Szkoda.


Wt mar 26, 2013 20:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: All That's Mine
A dla mnie All That's Mine - to zdecydowanie najgorszy song na limitówce Delty. Nie dziwię się że dali go na b'side Heaven. Wszystkie 3 pozostałe utwory z dodatkowej płytki są lepsze.


Åšr mar 27, 2013 17:32 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 228 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team