Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona
All That's Mine 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 28, 2006 9:24 am
Posty: 901
Lokalizacja: Krakuff
 
Post Re: All That's Mine
guys, najgorszy jest refren, zagrany na grzebieniu. Ale i tak lepsze niż klon kolonów czyli właściwie klon do kwadratu- heaven.
W piekle nie jest źle :twisted:


Pt lut 01, 2013 19:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: All That's Mine
Delta Machine napisał(a):
depesbe napisał(a):
Pod względem aranżacyjnym, zdecydowanie Violator się kłania. Niestety, kompozycja mierna i porównywanie tego do Heaven, lub pisanie że ATM jest na wyższym poziomie niż Heaven, to wg mnie nieporozumienie. Elektronika fajna, ale bez dobrej kompozycji efekty same nic nie załatwią... :)


Ale brednie, stary mów za siebie :lol:


No przecież mówi za siebie ----> "to wg mnie nieporozumienie". Co Ty, Delta Machine, posty chcesz nabijać czy co?



@up bo#, właśnie refren jest śliczny :)


Pt lut 01, 2013 19:02 pm Zobacz profil
 
Post Re: All That's Mine
Miodowa napisał(a):
Greg1986 napisał(a):
Ten utwór działa jak narkotyk ... :banana: :banana: :banana: Pamiętam jak '' Wrong '' wyszedł to mniejsza dawka słuchania była niż w przypadku ukochanego '' All That's Mine '' :) dziwi mnie dlaczego to jest akurat b-side. Przy refrenie są ciary niesamowite i pierwsze co mam na myśli - new violator style :) :fletch:


słuchasz na jutubie? chyba się wydałeś, bo widzę Twój komentarz o "new violator style" :D
dla mnie to jest właśnie DM, czyli elektronika! jak na b-side to niezły i miło się słucha :)


Na youtube mam swoje konto dla znaku życia tylko dałem swój komentarz a singielki zamówione :) podstawa kolekcjonerska :)


Pt lut 01, 2013 19:24 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: All That's Mine
Dziś się niby początek skojarzył z Hole To Feed, ale jednak łomot na początku Hole To Feed jest dużo bardziej prostacki i nachalny. W ATM jest to fajny bit elektroniczny, w HTF bęben z plemienia Zulus Czaka.


Pt lut 01, 2013 22:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 08, 2012 12:53 pm
Posty: 229
 
Post Re: All That's Mine
All That's Mine w Trojce :D :D :D


Pt lut 01, 2013 23:10 pm Zobacz profil
 
Post Re: All That's Mine
krzysiek napisał(a):
tak to powinno być zawsze ,czyściutko,bez przesterów,z pogłosem-miodzio.

tak jak nie napalałem się na płyte to teraz zaczynam się napalać

Przecieram oczy ze zdumienia :)


Pt lut 01, 2013 23:10 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2012 15:58 pm
Posty: 12
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
 
Post Re: All That's Mine
diablica napisał(a):
All That's Mine w Trojce :D :D :D


aaaah, śpieszyłam się zeby zalalarmowac ze leci ale zostałam wyprzedzona :(
przekonałam sie do tej piosenki teraz, po tym pierwszym razie w radiu a nie na komputerze, magia


Pt lut 01, 2013 23:13 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 02, 2013 0:18 am
Posty: 7
 
Post Re: All That's Mine
W sumie może i dziwnie wyszło, ale za lepszy kawałek uważam All That's Mine.. Na A-side by się nie nadawał, ale jednocześnie moim zdaniem jest o NIEBO lepszy od Heaven :?


So lut 02, 2013 0:22 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3048
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: All That's Mine
Czyżby powtórka SOTU? :? Znów popierdywania w tle, które mnie strasznie drażnią. Refren też nie porywa. Zaczynam się bać o tę płytę...czegoś takiego na pewno nie chcę.


So lut 02, 2013 9:23 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 04, 2012 19:57 pm
Posty: 86
 
Post Re: All That's Mine
A ja tutaj nie słyszę popierdywania rodem z SOTU. Poza tym ten utwór ma jakiś klimat, którego wg mnie brakuje utworom z SOTU.
Mnie się bardzo podoba :)

Początek All... kojarzy mi się ze wstępem do IYR co nieco... Ogólnie utwór w klimacie tzw. starego DM: BC, Violatora.
Jeśli taka będzie ta płyta jak Heaven, All.., Angel to będę jej słuchać non stop, aż stanę się nałogowcem ;)


Ostatnio edytowano So lut 02, 2013 10:43 am przez softness, łącznie edytowano 1 raz



So lut 02, 2013 10:18 am Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: All That's Mine
Ja też w ogóle nie rozumiem porównań do SOTU, nic wspólnego nie słyszę.


So lut 02, 2013 10:20 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz paź 11, 2007 22:11 pm
Posty: 37
Lokalizacja: WaWa - SZC -
 
Post Re: All That's Mine
Przecież to strona B singla - Heaven. Utwór nie pasujący do płyty więc jest na singlu (B) i będzie na bonusowej płycie - nie ma co się nad nim pastwić - że to klimaty SOTU - jest taki jaki chcieli DM i nam nic do tego :) Ma coś w sobie z Violka rzeczywiście - taką prostotę i klimat tamtych czasów.


So lut 02, 2013 10:34 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 567
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: All That's Mine
wg mnie slusznie strona B, jakos ten utwor mnie nie zachwyca, probuje sie przekonac ale poki co nie za bardzo mi sie podoba, moze to przyjdzie z czasem


So lut 02, 2013 11:29 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt paź 30, 2012 15:39 pm
Posty: 3
 
Post Re: All That's Mine
Lepszy niż Heaven. Jak go słucham to przychodzi mi na myśl Violator :)


So lut 02, 2013 12:09 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 20, 2005 12:20 pm
Posty: 62
Lokalizacja: Lubin
 
Post Re: All That's Mine
All That's Mine jest bardzo klimatyczne, nie tylko przez przenikliwy głos Dave'a. Dźwięki tak jakby z Kraftwerku? Powtórka z Ghost. Tylko aby się nie okazało, że B-side to też najlepszy utwór s sesji.


So lut 02, 2013 12:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3688
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: All That's Mine
Bachencja napisał(a):
Krzysiek..... Tobie się podoba? Wszelki duch.... :wink:
Nareszcie! :beer:



ale co nareszcie?nareszcie to DM nagrali dobrą muzykę,która dobrze brzmi a nie rani uszu bo ostatnie 2 płyty to była wielka kompromitacja i materiał na zniszczenie kolumn i wku.... sąsiadów co najwyżej.

ja wielokrotnie podkreslałem że Gahan jest moim ulubionym wokalistą i to co Benny Hill robił z jego wokalem powodowało u mnie totalną frustrację,ALL That's Mine jest nie tyle co pięknie zaspiewane bo Gahan zawsze śpiewa w studio kapitalnie ,ale i świetnie wyprodukowane,produkcja nie tylko nie zniszczyła tego glosu ale go nawet pięknie wyeksponowała.

Gdyby w ten sposób wokal był wyprodukowany na PTA czy nawet dosyc słabo pod względem materiału SOTU to te płyty ocenialbym zupełnie inaczej.Na PTA sa utwory o większym potencjale niż ATM,ale ich brzmienie odrzuca,takie Darkest Star gdyby nie brzmialo jakby głos Dave"a dochodził z wygłuszonej piwnicy czy NI gdzie wokal był nieludzko przesterowany to byłaby czołówka numerów DM jak dla mnie-a tak nie moge tego słuchac.

ATM to nie jest wielki utwór,ale jest świetnie wyprodukowany,świetnie brzmi-i to już wystarczy aby mi bardzo przypasował.


So lut 02, 2013 14:42 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 02, 2013 12:41 pm
Posty: 8
Lokalizacja: Londyn
 
Post Re: All That's Mine
Przyjemnie sie tego slucha swietny vocal :)


So lut 02, 2013 14:53 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 30, 2004 8:40 am
Posty: 476
Lokalizacja: najgłośniejsze miasto
 
Post Re: All That's Mine
znalazłem na internecie plik mp3 o takiej nazwie :?:
depeche mode - all that's mine (tecnoman sf bootleg edit)


So lut 02, 2013 15:07 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post Re: All That's Mine
krzysiek napisał(a):
Bachencja napisał(a):
Krzysiek..... Tobie się podoba? Wszelki duch.... :wink:
Nareszcie! :beer:



ale co nareszcie?nareszcie to DM nagrali dobrą muzykę,która dobrze brzmi a nie rani uszu bo ostatnie 2 płyty to była wielka kompromitacja i materiał na zniszczenie kolumn i wku.... sąsiadów co najwyżej.

ja wielokrotnie podkreslałem że Gahan jest moim ulubionym wokalistą i to co Benny Hill robił z jego wokalem powodowało u mnie totalną frustrację,ALL That's Mine jest nie tyle co pięknie zaspiewane bo Gahan zawsze śpiewa w studio kapitalnie ,ale i świetnie wyprodukowane,produkcja nie tylko nie zniszczyła tego glosu ale go nawet pięknie wyeksponowała.

Gdyby w ten sposób wokal był wyprodukowany na PTA czy nawet dosyc słabo pod względem materiału SOTU to te płyty ocenialbym zupełnie inaczej.Na PTA sa utwory o większym potencjale niż ATM,ale ich brzmienie odrzuca,takie Darkest Star gdyby nie brzmialo jakby głos Dave"a dochodził z wygłuszonej piwnicy czy NI gdzie wokal był nieludzko przesterowany to byłaby czołówka numerów DM jak dla mnie-a tak nie moge tego słuchac.

ATM to nie jest wielki utwór,ale jest świetnie wyprodukowany,świetnie brzmi-i to już wystarczy aby mi bardzo przypasował.

Nie denerwuj się. :) Naprawdę się ucieszyłam, że Ci się spodobało. :) Jedną z rzeczy, które mnie męczą i niecierpliwią, jest narzekanie na tym forum.... Wszystko. Offa nie będzie. :wink:
Jeżeli chodzi o All That's Mine - powoli przekonuję się do tego utworu. Elektroniczne plumki trochę mnie drażniły, ale dziś - mniej... :o
Po prostu Heaven był od razu lepszy...
Sądzę, że ATM nada się na depy. To dobrze. :banana2:


So lut 02, 2013 15:18 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt wrz 09, 2005 10:26 am
Posty: 16
Lokalizacja: id
 
Post Re: All That's Mine
Jeśli chodzi o ten utworek, to moim zdaniem znalazł się na właściwym miejscu jako B-side. Od początku kojarzył mi się brzmieniowo z CTA (taki trochę And Then, skrzyżowany z Love in Itself), a akurat tę płytę najmniej lubię. Tutaj dla odmiany początek jest słabszy, a w miarę postępu dźwięki się porządkują i całość nabiera melodii. Bardziej popowy refren wpadł mi w ucho szybciej niż Heaven, ale z kolei tę lekkość uważam za minus, bo tekst sugeruje, że temat jest bardziej poważny.


So lut 02, 2013 16:06 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team