Depeche Mode - Zobacz wątek - Should Be Higher
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 510 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 26  NastÄ™pna strona
Should Be Higher 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1343
 
Post Re: Should Be Higher
No i cacy, bo już się bałem, żem taki ignoranta kawał. Ale jak boshek nie kojarzy, to się uspokoiłem nieco :)

A Truss Remix pojawia siÄ™ w tym secie od ok. 20 min:
http://www.play.fm/recording/newtribalt ... lay_119173
Taki sobie po pierwszym odsłuchu. Szału ni ma. Barber na razie u mnie wygrywa w mixach SBH.


Cz sie 29, 2013 17:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 10:29 am
Posty: 1263
 
Post Re: Should Be Higher
starzejemy sie ;) w pierwszym momencie pomyslalem, ze ta tracklista to jakis FAKE. ja wciaz czekam na remix od The Emperor Machine. myslalem, ze sie pojawia przy okazji SMS. moze kiedys...


Cz sie 29, 2013 17:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 29, 2013 20:34 pm
Posty: 718
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: Should Be Higher
q napisał(a):
Natik napisał(a):
Radio Edit i Remix mi się nie podoba, ale albumowa wersja jest świetna. :)
Co takiego jest w tej albumowej wersji, że jest lepsza?

Jak dla mnie jedyna różnica polega na bardziej płaskim i ubogim brzmieniu w porównaniu do radio edit. Widać, że autor remiksu robił, co mógł, żeby uratować ten utwór. Przyciszył denerwujące plumkanie, w refrenie dodał nawet jeden ciekawy dźwięk (te w albumowej były oczywiste do bólu), no i przede wszystkim wyciął okropne "Loooooooooove". Utworu nie uratował, bo kompozycja jest przeraźliwie słaba. Ale przynajmniej brzmienie jest trochę mniej żenujące.


Nie podoba mi się radio edit, bo jak pisałam wcześniej trochę dla mnie to chaotyczne. A remix to tylko zwykłe łup! łup! i to wszystko.


Cz sie 29, 2013 18:54 pm Zobacz profil
 
Post Re: Should Be Higher
MARIUS napisał(a):
Lubisz Ty te swoje prowokacje, oj lubisz. Wypatrujesz, co tu siÄ™ ludz
iom podoba, wchodzisz, jedziesz prowokacją i czekasz na reakcje. Przyznaj się - kręci Cię to? :D Tylko się nie krepuj. Ja np. otwarcie przyznaję, że SBH kręci mnie ostro :8):


Przeceniasz mnie chyba. Poważnie.Z tego co pamiętam, jakoś szczególnie to czepiałem się może z czterech czy pięciu utworów. Jak na prowokatora, to jestem chyba wyjątkowo nie w formie. Niestety, NIE LUBIĘ tego utworu - jak i większości "tfurczości" Gahana która jest dla mnie w większości cieniutka (Gore też najlepsze lata ma już za sobą jednak do najlepszego poziomu Martina, Gahan ma jeszcze lata świetlne...) z infantylnymi i kiczowatymi tekstami, które pewnym kapelom na pewnym etapie twórczości po prostu nie przystoją. Tego "loooove" na końcu nie da się słuchać, matkoo :) Może i Cię ten utwór kręci, w porządku. Dla mnie SBH to kicz straszliwy :) I dziwię się, że ludziom których porywały utwory takie jak In your room, że zachwycają się tego typu pioseneczkami, tym bardziej że nawet na samej Delcie jest parę ciekawszych. No ale, co kto tam lubi.


Cz sie 29, 2013 20:44 pm
 
Post Re: Should Be Higher
Nie lubisz - ok. Ale i tak myślę, że takie małe prowokacje Cię kręcą i piszesz o raczej cenionym tu kawałku celowo w taki sposób, żeby wywołać poruszenie :)


Cz sie 29, 2013 21:06 pm
 
Post Re: Should Be Higher
Nie sądzę. Cenionych kawałków jest naprawdę sporo, a ja z tego co kojarzę pisałem o NI, Come Back, I Want it all i SBH. Raptem cztery...


Cz sie 29, 2013 22:41 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: Should Be Higher
czapelka napisał(a):
A Truss Remix pojawia siÄ™ w tym secie od ok. 20 min:
http://www.play.fm/recording/newtribalt ... lay_119173
Taki sobie po pierwszym odsłuchu. Szału ni ma. Barber na razie u mnie wygrywa w mixach SBH.


Muszę przyznać, że dla mnie bardzo ciekawy jest Truss remix ;) Nieco breakbeatowy kawałek co mi się podoba no, ale i tak ostatecznie osądzę jak usłyszę cały utwór.


Cz sie 29, 2013 23:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 23:17 pm
Posty: 79
 
Post Re: Should Be Higher
Empik chyba znów się machnął. W Empiku jest Should Be Higher (Radio Mix) , a na innych stronach jest Should Be Higher (Spike Single Mix). To w końcu jak z tym jest? Na profilu facebookowym tego forum też jest Spike.


Pt sie 30, 2013 10:22 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1343
 
Post Re: Should Be Higher
Prawdopodobnie jest to jedno i to samo.


Pt sie 30, 2013 11:08 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1903
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Should Be Higher
Chyba nie - @seba4000. Chyba EMPiK się nie machnął. W końcu na swojej stronie sprzedają tego singla DM, także chyba wiedzą co robią- jak już coś sprzedają z zawartością przez nich przedstawioną. Co to by było, jakby zawartość się zmieniła -możliwe odwołania zamówień w dużej ilości? :roll:


Pt sie 30, 2013 16:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 03, 2009 23:19 pm
Posty: 34
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: Should Be Higher
Depeche Mode - should be higuer BARBER REMIX promo mix dysfunctional Aug 2013

http://www.youtube.com/watch?v=66YkVwfbJUw


So sie 31, 2013 7:13 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: Should Be Higher
Empik zaktualizował okładki, usunął tracklistę i zmienił datę premiery na 24.09.2013


So sie 31, 2013 9:53 am Zobacz profil
 
Post Re: Should Be Higher
Masakra z tymi remixami ... nie wiem jak można spaprać tak piękną i jedną z najlepszych piosenek :(


So sie 31, 2013 10:59 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 16, 2009 9:38 am
Posty: 531
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Should Be Higher
po tych wszystkich mixach, remiksach i radio wersjach musiałam odpalić występ u Davida L. co by sobie

przypomnieć dlaczego kocham ten kawałek


Boszzzzz jakie to jest piękne..........


http://www.youtube.com/watch?v=J5xTUzJIi-o


So sie 31, 2013 16:38 pm Zobacz profil
 
Post Re: Should Be Higher
Piękne, piękne :8): Usłyszenie tego w relacji na żywo, jako zupełnie nowy kawałek, to był dla mnie jeden z najlepszych momentów z wiązanych z DM.


N wrz 01, 2013 10:12 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: Should Be Higher
MARIUS napisał(a):
Piękne, piękne :8): Usłyszenie tego w relacji na żywo, jako zupełnie nowy kawałek, to był dla mnie jeden z najlepszych momentów z wiązanych z DM.


Dokładnie :) Potem jak live się zakończył to można było powtarzać stream :) I tak w kółko.


N wrz 01, 2013 12:31 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lis 08, 2012 16:41 pm
Posty: 232
 
Post Re: Should Be Higher
ewelina335 napisał(a):
po tych wszystkich mixach, remiksach i radio wersjach musiałam odpalić występ u Davida L. co by sobie

przypomnieć dlaczego kocham ten kawałek


Boszzzzz jakie to jest piękne..........


http://www.youtube.com/watch?v=J5xTUzJIi-o

oj prawda
ja myślę,że wersja albumowa,radiowa to wynik kaprysów Dejwa albo rudy musiał namieszać w studio :)


N wrz 01, 2013 14:00 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn kwi 08, 2013 17:16 pm
Posty: 13
Lokalizacja: Okolice Warszawy
 
Post Re: Should Be Higher
Radio edit aż taki najgorszy nie jest, ciekawy dźwięk w refrenie dodali. Jednak pogłośnienie refrenu brzmi sztucznie, a podwojenie go na końcu nie przypadło mi do gustu. Zdecydowanie wolałbym Love. Ogólnie wersja albumowa lepsza, a tej z Lettermana nawet do pięt nie sięga. Nie mogli miksować w tą stronę?


N wrz 01, 2013 21:10 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3688
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Should Be Higher
Radio edit jest rewelacyjny

w 90% zrobili to czego oczekiwałem,usuneli dłużyzny dodali dynamiki ,pogłosu w refrenie,wywalili Looove-które może na żywo fajnie wypadało ale w wersji albumowej powodowało utwór się dla mnie kończy po drugim refrenie,no i sprawa najlepsza-dodanie trzeciego refrenu.Właśnie refren to zdecydowanie najlepszy moment utworu,bardzo mi przeszkadzało że występował tylko 2 razy.

wersja o niebo lepsza od albumowej,jak dla mnie najlepszy singiel od Freelove :D


Pn wrz 02, 2013 8:41 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3053
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Should Be Higher
depesbe napisał(a):
dary napisał(a):
Powiem, że to kiepski marketing - powtarzać te same utwory na 2 różnych wydawnictwach. Ja kupię tylko wersję Maxi a nie obie tak jak w przypadku SMS.

Jest jeszcze szansa, że Empik coś pomieszał w tytułach, tak jak to było w przypadku winyla Heaven.

Mam takie same odczucia. Kto kupi singla z 2 wersjami SBH, które są praktycznie na Maxi- za tę samą cenę za 5 wersji ? Aż taki dobry SBH(Little Vampire Mix) chyba nie jest. Wszystko zawęża się tylko do różnicy Little Vampire Mix(singiel) i Little Vampire Remix(maxi-singiel). Zamówiłem tylko Maxi.


To samo. Czekam zatem na pojawienie siÄ™ w sklepach.


Pn wrz 02, 2013 9:56 am Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 510 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 26  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team