Depeche Mode - Zobacz wątek - Delta Machine - wrażenia
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1970 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 95, 96, 97, 98, 99
Delta Machine - wrażenia 

Jak oceniasz album 'Delta Machine'?
Bardzo dobry 52%  52%  [ 257 ]
Dobry 33%  33%  [ 161 ]
Åšredni 9%  9%  [ 42 ]
SÅ‚aby 4%  4%  [ 20 ]
ZÅ‚y 2%  2%  [ 12 ]
Liczba głosów : 492

Delta Machine - wrażenia 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3041
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Delta Machine - wrażenia
Nie cierpię tej płyty. Pojedyncze utwory nie ratują całości. Pamiętam jak dziś to wyczekiwanie i powrót po 24h z pracy oraz zakup. I to ogromne rozczarowanie. Pierdobrzdęki wszechobecne. Mam zamiar wysłuchać znów ale wątpię czy mi się uda...


Åšr mar 22, 2023 7:47 am Zobacz profil

Dołączył(a): So mar 23, 2013 16:32 pm
Posty: 28
 
Post Re: Delta Machine - wrażenia
Płyta od której zaczynałem słuchać tych ludzi, jest dobra, zadziorna i konkretna.
Nie jest idealnie ale nigdy nie jest. Delta niszczy czy siÄ™ to podoba innym czy nie.


So kwi 01, 2023 23:44 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 23, 2023 21:47 pm
Posty: 2
 
Post Re: Delta Machine - wrażenia
Powiedzcie mi, co Wam się podoba w "Delta Machine"? Który to kawałek, moment, cokolwiek. Ja nie znoszę tego albumu. Uważam że źle brzmi, jest słabo wyprodukowana, a najgorsze są kompozycje. Kompletnie nie udane, brak pomysłów, płaskie jednowymiarowe brzmienie, bez jakiegokolwiek polotu. Po wydaniu tego albumu zwątpiłem już w zespół - na szczęście się pomyliłem - jest MM.
Są może momenty np refren w "Broken" jest piękny - bo zwrotki już są banalne. Mamy za to takie potworki jak "soft touch", "Alone", "Goodbye". Dla mnie ta płyta jest jedyną, którą z czystym sumieniem mogę nazwać gniotem. 2/10


Cz kwi 06, 2023 15:31 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 18, 2009 17:38 pm
Posty: 285
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Delta Machine - wrażenia
Dla ciebie gniot a dla mnie nie .Alone moja topka utworów DM jak i Broken.Dziwna sprawa bo po słuchaniu kilku dni MM,tak samo z siebie naszło mnie na Deltę...głównie na Secret To The End.Ja akurat lubię tą płytę.No i Heaven !!!


Pt kwi 07, 2023 8:35 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 14, 2018 21:15 pm
Posty: 108
 
Post Re: Delta Machine - wrażenia
Dla mnie Delta to nadal najlepsze dzieło DM od czasu Ultra - najbardziej godny następca.
Gotycki Heaven bardzo skutecznie pobudził mój apetyt na Deltę po poprzednim koszmarnym SOTU - i nie zawiodłem się.
Nie znajduję tam żadnego słabego kawałka.
Super wyważony balans pomiędzy bluesem i industrialem, żadna granica dobrego smaku nie została przekroczona.


Pt kwi 07, 2023 20:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4342
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Delta Machine - wrażenia
Młody kolega już nickiem powoduje, że nic mu nie będzie pasować więc debata zbędna zdaje się.
Delta niestety z wiekiem nie zyskuje ale SOTU wciąga jedną dziurką od nosa. Jest ciut męcząca jako całość i duszna po czasie. Ale Gah wokalnie swoje zrobił.


Pt kwi 07, 2023 21:22 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 567
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Delta Machine - wrażenia
ja juz wczesniej pisalem, dla mnie plyta rewelacja, pamietam swoj natychmiastowy zachwyt tym krazkiem i mimo ze minelo 10 lat od premiery to w zasadzie nic sie w tej kwestii nie zmienilo, dla mnie niezmiennie pozycja 5-6 w rankingu albumow, ogolnie oprocz My little universe i Heaven ta plyta nie ma slabych stron, wciaga jedna dziurka i slabe Sotu i bardzo slaby Spirit, zawsze slucham Delty z przyjemnoscia


Pt kwi 07, 2023 21:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4342
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Delta Machine - wrażenia
Problem ze Spiritem jest taki, że w całej tej w zasadzie dziwnej płyty popełnili 2 majstersztyki które burzą ciut obraz całości. Czyli sztosiwo absolutne czyli Going Backwards i mniej Rewolucję.


Pt kwi 07, 2023 21:57 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 567
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Delta Machine - wrażenia
mhhmm , jak bys napisal So much love to moze bym sie przez chwile podrapal po glowie ale GB i revolution dosc szybko mi sie znudzily i niestety nie ratuja Spirita w mojej opinii :) ; mysle ze problem ze Spiritem polega na tym ze ten album jest slaby na tle innych albumow DM ale niekoniecznie na tle albumow innych wspolczesnych wykonawcow bo w tym kontekscie DM niegdy nie wydalo zlej plyty


Pt kwi 07, 2023 22:12 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4342
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Delta Machine - wrażenia
Bo jest słaby na tle innych ale te dwa UTWORY ratują ten album i dM w ostanich czasach.


Pt kwi 07, 2023 22:22 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1970 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 95, 96, 97, 98, 99


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team