Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
The Child Inside 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 04, 2013 19:14 pm
Posty: 242
Lokalizacja: Phoenix
 
Post The Child Inside
Wiem, generalnie forum jest na nie, ale dla mnie to jeden z najwiekszych osiagniec Martina od wielu, wielu lat. Przepiekny, choc dopiero po paru przesluchaniach bo Martin nakomplikowal strasznie w tych melodiach, no ale efekt koncowy genialny. Bardzo intrygujacy tekst, mimo, ze ja w tekstach nie siedze, ale cos tam jest w nim przejmujacego. No i oczywiscie ten magiczny spiew Mistrza, jak zwykle. Magia i poezja.


Śr mar 20, 2013 23:13 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 13, 2003 17:33 pm
Posty: 1344
Lokalizacja: Z ulicy Kamiennej
 
Post Re: The Child Inside
trudno nawet jechać po takim potworku...
http://www.youtube.com/watch?v=6oA3QqJ9m2w


Śr mar 20, 2013 23:30 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 04, 2013 19:14 pm
Posty: 242
Lokalizacja: Phoenix
 
Post Re: The Child Inside
To nawet jest dobra analogia miedzy tym klipem z youtube a tym utworem. M. Perry jednak pojechal? Pojechal. I dokladnie jest z tym utworem. Po prostu trzeba probowac uruchamiac, az do skutku. :D


Śr mar 20, 2013 23:56 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn sty 07, 2013 16:50 pm
Posty: 28
Lokalizacja: Katowice
 
Post Re: The Child Inside
Jestem po kilkunastu odsluchach Delty w calosci i wg mnie jest to najslabsza piosenka na plycie. Myslalem tak przy pierwszym przesluchaniu jak i przy szesnastym. Jak dla mnie utwor nie powinien nigdy ukazac sie na oficjalnym wydawnictwie.


Cz mar 21, 2013 7:28 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post Re: The Child Inside
Mnie TCI zauroczył od pierwszego przesłuchania. Teraz trzecie przesłuchanie właśnie w trakcie.
Za takie utwory kocham Martina. Bardzo mi się kojarzy z Podróbkami. Jest po prostu cudny!
Chciałbym go usłyszeć live... światełka do tego.. cud miód :)


Pt mar 22, 2013 19:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 04, 2012 19:57 pm
Posty: 86
 
Post Re: The Child Inside
A ja dopiero dziś, po nastu przesłuchaniach ( co najmniej) stwierdziłam, że TCI jest OK ;) ( to fakt, mocno pokomplikowana melodia ;) )
Według mnie od czasów Ultry to najlepszy utwór śpiewany przez Martina.


Pt mar 22, 2013 19:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post Re: The Child Inside
TCI to perełka na tej udanej płycie. Najlepszy utwór śpiewany przez Martina z Beny Hillowej trylogii!


Pt mar 22, 2013 21:13 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 18:58 pm
Posty: 1141
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: The Child Inside
Dziś na mym Onkyo z Deluxa wypłynęła prawdziwa magia i czary z TCI, kawałek wymaga świec przy zapadającym zmroku i takiego specjalnego nastroju i wchodzi wprost w serce bez kapki alkochola


Pt mar 22, 2013 21:52 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post Re: The Child Inside
I bez kapki mi rozświetlił Martin serce... a z kapką to już zupełnie.
Po wcześniejszych recenzjach myślałem, że to jakiś niefart będzie ten TCI.
A jest wręcz przeciwnie. Uwielbiam, po prostu uwielbiam ten utwór!


Pt mar 22, 2013 22:25 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post Re: The Child Inside
Zgadzam się ze Stelmim. Do Bottom line się nie umywa. Ale jest dobrze. Płytę porównywałem do SOTU i PTA więc BL jest poza zawodami.


Pt mar 22, 2013 23:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 9:48 am
Posty: 384
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: The Child Inside
Bardzo fajny utwór!!! :D


Ostatnio edytowano So mar 23, 2013 9:08 am przez michal.kapuscinski2, łącznie edytowano 1 raz



Pt mar 22, 2013 23:42 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 04, 2013 19:14 pm
Posty: 242
Lokalizacja: Phoenix
 
Post Re: The Child Inside
Widze, ze TCI zdradza mnie juz z innymi, a wydawalo sie, ze tylko ja bede go kochal. Najpiekniejszy utwor "Martinowy" od "One Caress". Albo ktos to slyszy, albo nie.


So mar 23, 2013 0:00 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt lis 06, 2009 15:28 pm
Posty: 629
Lokalizacja: In Your Room
 
Post Re: The Child Inside
Od razu przy pierwszym odsłuchu do mnie trafił. Ładny tekst, świetnie zaśpiewany bez udziwnień przez Martina, hipnotyzujący z nastrojem oczekiwania o północy "I can see you drifting away
Heading for the light." Mocny punkt albumu, czekam na live :)


So mar 23, 2013 0:06 am Zobacz profil

Dołączył(a): So sty 05, 2013 20:44 pm
Posty: 118
 
Post Re: The Child Inside
Naprawdę nie rozumiem co wy chcecie od tego utworu. Jest piękny! Już przy pierwszym odsłuchu mnie dotknął. Słowa, te tajemnicze dźwięki, naprawdę uwielbiam tą piosenkę. Właśnie takiej chciałam.


So mar 23, 2013 9:04 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 15, 2009 8:47 am
Posty: 443
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: The Child Inside
Przyłączam się do tych, których The Child Inside zauroczył już od pierwszego odtworzenia. Utwór jest magiczny i nie mogę przestać go słuchać. Nie chcę go porównywać do wcześniejszych solówek Martina bo i po co? Ważne jakie emocje we mnie wywołuje i jak sprawia, że nie mogę się od niego oderwać. :) Myślicie, że jest szansa na usłyszenie tego dzieła na którymś z koncertów?


So mar 23, 2013 13:40 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 05, 2008 21:32 pm
Posty: 118
 
Post Re: The Child Inside
Doprawdy nie rozumiem, skąd ten pęd na forum do pastwienia się nad tym utworem. Nie jest doskonały, ale na Delcie nie ma doskonałych kompozycji (poza "Happens All The Time"). Być może problem TCi polega na tym, że sąsiadując z hałaśliwymi utworami, odstaje od nich tempem i klimatem. W każdym razie, jest znacznie lepszy od "Jezebel".
Potworkiem to jest ta pierdziawka "My Little Universe", nad którą z kolei wszyscy pieją z zachwytu.


So mar 23, 2013 17:00 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So lut 21, 2009 11:48 am
Posty: 332
 
Post Re: The Child Inside
Bardzo magiczna ballada. W sumie nie za skomplikowana, jeśli chodzi o warstwę muzyczną, ale za to tekst naprawdę przepiękny.


So mar 23, 2013 23:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 04, 2013 19:14 pm
Posty: 242
Lokalizacja: Phoenix
 
Post Re: The Child Inside
Zajmoks napisał(a):
Doprawdy nie rozumiem, skąd ten pęd na forum do pastwienia się nad tym utworem. Potworkiem to jest ta pierdziawka "My Little Universe", nad którą z kolei wszyscy pieją z zachwytu.
Mysle, ze fani pieja o MLU bo wydaje sie im, ze to cos nowego i cool. No przeciez jak podobne do tego co robi T. Yorke, no to przeciez musi byc, tak? A to po prostu jest bubel, cos pozbawione zycia, albo najwyzej drgawki jakiejs agonii. Po paru latach wszyscy beda omijac MLU duzym krokiem jak ta aura klawosci przeminie. A The Child Inside przetrwa, bo to jest zywy organizm, w dodatku z ladnym dziecieciem w srodku. Za 9 miesiecy wielu sluchaczom powinno sie to w koncu urodzic mimo ze teraz krzycza "Aborcja! Aborcja!".


N mar 24, 2013 3:04 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 13:37 pm
Posty: 364
Lokalizacja: Alan wracaj ...
 
Post Re: The Child Inside
whitelodge napisał(a):
Najpiekniejszy utwor "Martinowy" od "One Caress". Albo ktos to slyszy, albo nie.

Że co? :shock:
Nie, nie słyszy. Gdybym nie wiedział o istnieniu takiej płyty jak "Ultra" i utworu "Home" chociażby, to może bym i "uwierzył" ;).
Rozumiem niektórych ludzi, Delta dopiero co wyszła, emocje zaczną opadać za jakiś czas ale bez profanacji.
We wspomnianym "Home", aranż, melodyka, brzmienie i sam wokal Martina ....
"The Child Inside" to potworek. Nudny, przewidywalny od pierwszej sekundy. Potrafi go ktoś zanucić? ;)
No jasne, jasne, za ambitny jest przecież :lol:
Brzmi jak wersja alfa jakiegoś dema DM.


N mar 24, 2013 7:22 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 04, 2013 19:14 pm
Posty: 242
Lokalizacja: Phoenix
 
Post Re: The Child Inside
Emocje opadly dawno. Nawet nie mow mi o Home bo tam dopiero tyle zbednych komplikacji, nigdy nie lubilem tego utworu, a ja Martinowe prawie wszystkie uwielbiam z wyjatkami do ktorych Home nalezy.


N mar 24, 2013 7:52 am Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team