Depeche Mode - Zobacz wątek - Slow
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Slow 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 30, 2013 17:44 pm
Posty: 10
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: Slow
Bardzo dobra, zmysłowa i erotyczna piosenka, można przy niej totalnie odpłynąć i pomarzyć...
U mnie zajmuję drugie miejsce i z chęcią zobaczyłabym teledysk :D


Pt sie 09, 2013 22:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 20, 2008 6:32 am
Posty: 63
Lokalizacja: Staszów/Rzeszów
 
Post Re: Slow
DM w takim wydaniu lubię najbardziej, dlatego Slow od razu przypadł mi do gustu. Tym niemniej, mam ogromny niedosyt jeśli chodzi o tę piosenkę. Wszystko przez to, że sprawia wrażenie niedokończonej, robionej w pośpiechu a główną oznaką tego jest gitarowy riff grany przez Martina. Jest fajny, tylko...brzmi jakby ktoś przypadkiem wyciął pozostałą połowę. Zawsze więc łapię się na tym, że podświadomie czekam aż Martin dogra te kilka akordów więcej. Żeby to lepiej zobrazować, to wyobraźcie sobie że Useless ma o połowę krótszy riff niż w rzeczywistości. Ja tak to właśnie odbieram.

Także Slow, gdyby dłużej nad nim posiedzieli (posiedział?), mogłoby IMHO być utworem na miarę wspomnianego Useless, ale niestety jest raczej jak dobra demówka z której dopiero może powstać świetny kawałek. Minimalizm? Myślę, że w tym przypadku to po prostu czyste lenistwo. Trochę szkoda, ale i tak lubię posłuchać.

(Dziękuję, jeśli wytrwałaś/eś do końca :) )


Cz wrz 05, 2013 18:47 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Slow
Nad Slow siedzą już długo, od SOFAD. I jeszcze nie zrobili Slow tak jak trzeba, ale nie przesadzajmy. Zgadza się, mogli to zrobić lepiej, ale ja się cieszę że w ogóle Slow ujrzało światło dzienne.


Pt wrz 06, 2013 14:54 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1334
 
Post Re: Slow
Nie można z całą pewnością stwierdzić, że "siedzą nad Slow od SOFAD". Wtedy nie wydali (nie wiadomo w zasadzie nawet, czy w ogóle nagrali, bo gdyby nagrali, to mogłoby wejść jako b-side do któregoś z SOFAD-owych singli), potem "Slow" mogło powędrować do szuflady na niemal 20 lat. Teraz Gore trochę zupdate'ował utwór i nagrali na Deltę. Wg mnie kawałek bardzo fajny, chyba jeden z najbardziej zmysłowych w ich karierze. A w momencie jak wjeżdża tekst "That's how i like it" to mam wrażenie, że to taka trzecia część tryptyku "Dead Of Night", "Corrupt" i "Slow" właśnie.


Pt wrz 06, 2013 14:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Slow
Co by nie mówić czy myśleć o Slow na Delcie, to jest to kawałek napisany w okresie z czasu Depeche Mode- 1993 SOFAD, nigdy do tej pory nie wydany... Więc dlatego coś takiego , o tym kawałku napisałem, wcale go nie deprecjonując...
Pozdrowionka.


Pt wrz 06, 2013 15:07 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team