Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Slow 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 10, 2011 9:21 am
Posty: 65
Lokalizacja: Zduńska Wola
 
Post Re: Slow
Wracałyśmy, w sobotę o 02.00 w nocy z Łódzkiego party DM, i dokładnie kiedy w odtwarzaczu brzmiało Slow...slow...slow wjechałyśmy w gęstą mgłę....i przez cały utwór 30/h...Powiem tak... mega zakrętka była...jak w transie......Jak dla mnie najlepszy utwór na płycie, zaraz po SBH


Wt mar 26, 2013 20:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 04, 2012 19:57 pm
Posty: 86
 
Post Re: Slow
Slow kipi erotyzmem. Świetny.


Wt mar 26, 2013 20:39 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt mar 19, 2013 21:33 pm
Posty: 23
Lokalizacja: Holandia
 
Post Re: Slow
Dzisiaj wjeżdżam w korek, a tu akurat slow,slow :banana:


Wt mar 26, 2013 21:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 01, 2012 16:30 pm
Posty: 196
Lokalizacja: Olkusz
 
Post Re: Slow
Kipi erotyzmem, jak już to ktoś tu wpisał.
Ale mnie wkurza. Gahan śpiewa, jakby mu się srać chciało, a nie... Co wcale nie oznacza, że uważam, że Gore mógłby to zaśpiewać lepiej. Byłyby dwa wyjścia- albo swoją manierą zajechałby utwór na maksa, albo musiałabym uważać, by nie krzyczeć publicznie w orgazmicznym transie.

A teraz na poważnie. Bardzo dobry utwór, ale jednak Dave jakby za bardzo się stara. Sztucznie mu to wychodzi. To nie Jego klimaty.
Ech, gdyby tylko Dave się tak nie wysilał... to byłby pewnie jeden z moich ulubionych kawałków na DM.

q napisał(a):
Martin z tym swoim "oooooh" wyskakuje jak w jakimś horrorze :) Fascynacja dreszczowcami to chyba jakaś nowa tendencja u niego, bo fałszywa końcówka "Goodbye" też może przestraszyć a i w tekstach widzę ostatnio jakieś odniesienia ("Corrupt", "Ghost", "Welcome To My World" czy nawet "Soothe My Soul").

Po tym komentarzu aż musiałam jeszcze raz przesłuchać Slow. Hehehe, rzeczywiście. I video do tego podobne jak "Thriller" Jacksona;) Ubaw po pachy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Cz mar 28, 2013 0:51 am Zobacz profil
 
Post Re: Slow
Karolcia napisał(a):
Uwierz mi - ostatnie na co mam ochote sluchajac tego utworu to sen... :twisted:


holy101 napisał(a):
idealny podkład do erotycznych uciech

Jak tak Was poczytałem, to pobiegłem jeszcze raz tego Slow posłuchać i ... jest to w nim :twisted: Macie rację...


Pt mar 29, 2013 0:41 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: Slow
Widocznie Karoliny mają "nosa" do wyczuwania tych klimatów :twisted:


Pt mar 29, 2013 0:52 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post Re: Slow
A mi się tutaj wokal Gahana nie podoba... próbuję i nie mogę się przekonać :roll: Wymęczony, za wolny dla niego. Podoba mi się za to całe tło i ten bluesowy klimat. Ciekawe jakby brzmiał gdyby Martin go zaśpiewał.


Pt mar 29, 2013 1:29 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 559
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Slow
piekny piekny to utwor i az dziw mnie bierze ze kompozycja ta przelezala w szufladzie tyle lat :), generalnie tak jak SMS tekst traktuje o rozkoszach zblizen cielesnych :P hehe i jest w sumie fajny kontrast bo soothe wali z grubej rury I'll come to your house, break down the door ze facet przychodzi i bierze szybko co chce i kiedy chce a Slow z kolei to taka bardziej wizja dla romantykow :D :P slow, slow, I'll go with your flow i potem I don't need a race in my bed, ...., why should we rush a thing, it's a sin :), fajny ten tekst nastrojowy, i jeszcze jak Gahan to pieknie spiewa, bez napinania, na luzie, slow hehe :) kurcze moc :)


Pt mar 29, 2013 23:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 9:48 am
Posty: 384
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Slow
...lubię takie emocjonalne teksty, jest OK!!!


Pt mar 29, 2013 23:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 21:10 pm
Posty: 171
Lokalizacja: UK
 
Post Re: Slow
Idealny utwór do joggingu, wczoraj przerabiałam:-))
Teraz biegam z nowa płytą.!


So mar 30, 2013 10:07 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 559
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Slow
ufff dzisiaj odkrylem ze ten numer dziala kojaco na moja 1,5 miesieczna coreczke Asie, troche plakala wiec najpierw wyprobowalem heaven ale nie zadzialal natomiast w momencie jak Dave zaczal delikatnie slow, slow mala natychmiast przestala plakac i sluchala z uwaga przez caly utwor :), hehe juz myslalem ze moja nowa dzidzia nie znajdzie nic dla siebie na tej plycie hehe :) , 4 lata temu jak urodzila sie moja pierwsza corka Amelka to jej utworem okazal sie Little Soul :)


N mar 31, 2013 2:50 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 18:58 pm
Posty: 1141
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: Slow
polecam homemade klip - świetny! :brawo:
http://www.youtube.com/watch?v=X5f2T6Azl5E


N mar 31, 2013 22:00 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 11:02 am
Posty: 647
Lokalizacja: Barcelona (Mataró)
 
Post Re: Slow
Jak to bylo z tym Slow i czemu tak slow ...

[Interviewer]: With “Slow” being a song from that era, an unrecorded song from that time?

[Dave's Response]: I think it was a song from even earlier than that maybe. Maybe it was a song that was written for Songs of Faith and Devotion. I don’t really remember. It might be Songs of Faith and Devotion it was written for. But at the time… as soon as I heard it, I said to Martin: That’s an old song. And he said: Yeah, I needed to reinterpret it. He’d kind of reworked it. When Martin was demoing before, I seem to remember sitting in a meeting when we listened to the demos, and Alan kind of not getting it, just kind of… well, out of songs that we were going to record it just wasn’t chosen at that particular time. So I guess Martin put it away, and it fits really well with everything we’re doing now. Because of its blues influence, and I think Martin pulled from that school a lot more on this record. And the same with me as well. It’s not something we talked about, but we were kind of both writing from the same sort of place.

cytat pochodzi z wywiadu :
http://staticmultimedia.com/music/featu ... ta-machine


Wt kwi 16, 2013 20:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 08, 2012 12:53 pm
Posty: 229
 
Post Re: Slow
Wlasnie zobaczylam, ze ja jeszcze nic o SLOW nie napisalam!! :shock: Nie wiem jak to sie stalo!
Uwielbiam ten utwor!! Zachwycil mnie juz od pierwszego przesluchania.
Jest tak zmyslowy, ze mmmm...... ;) Cudo!!
That's how I like it....! :)


Wt kwi 16, 2013 21:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 20:46 pm
Posty: 56
Lokalizacja: wlkp
 
Post Re: Slow
pierwszy wpadł "w ucho"!!


N cze 23, 2013 20:36 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 04, 2006 16:14 pm
Posty: 90
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: Slow
Już przy pierwszym przesłuchiwaniu Delty od razu polubiłam Slow i nic się nie zmieniło, jest w trójce moich Deltowych faworytów :)


Pn cze 24, 2013 11:45 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 11:02 am
Posty: 647
Lokalizacja: Barcelona (Mataró)
 
Post Re: Slow
Brzmienie gitary w Slow przypomina mi te na solo Martina podczas Enjoy The Silence na World Violation Tour. Baaardzo mi sie podoba :wink:


Śr cze 26, 2013 21:43 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 11, 2013 20:31 pm
Posty: 7
 
Post Re: Slow
Chyba najbardziej seksowny utwór DM...


Cz lip 11, 2013 21:14 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 16, 2009 9:38 am
Posty: 531
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Slow
gahanka101 napisał(a):
Idealny utwór do joggingu, wczoraj przerabiałam:-))
Teraz biegam z nowa płytą.!


dokładnie !! pomógł mi wczoraj w najbardziej krytycznym momencie między 8 a 9 km. "that's how I like it!"

UWIELBIAM !!!!!!!!!!!

:fletch:


Pt lip 12, 2013 8:02 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 9:26 am
Posty: 114
Lokalizacja: from the depths of my emptiness
 
Post Re: Slow
Uwielbiam od pierwszego przesłuchania, niesamowicie erotyczny i zmysłowy :roll:


Pt lip 19, 2013 13:43 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team