Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Welcome To My World 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 29, 2013 20:34 pm
Posty: 718
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: Welcome To My World
Dla mnie świetne intro!
No i tekst (zwłaszcza refren) mnie powala. Kiedy słuchałam po raz pierwszy, miałam łzy w oczach przy "And if you stay a while I'll penetrate your soul". Świetny klimat jak dla mnie. :)


Pt sie 23, 2013 20:47 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 16, 2013 2:58 am
Posty: 27
Lokalizacja: Zachodniopomorskie Koszalin
 
Post Re: Welcome To My World
Bardzo utożsamiam sie z tym utworem szczególnie po live w Warszawie.Pieknie Dave go wykonał z takim skupieniem.To jest mój utwór z deltuni.Koncert w Wawie otworzył mi oczy na ten kawałek.Wcześniej nie zwracałem specjalnej na niego uwagi słuchajac Delty Machine był tylko ciekawy. Od dwóch tygodni cały czas go nucę w myślach w pracy w domu na rowerze czy sprzątajac dzis garaż.Nie potrafie ujać jak bardzo mi sie podoba.Pozdrawiam Was


Pt sie 23, 2013 22:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Welcome To My World
MARIUS napisał(a):
Zgodzę się, że taki początek brzmi bardzo dobrze. Ale w czym wygląda lepiej od wielu tras? Od 1998 roku początek wygląda właściwie podobnie: Po prostu wchodzą na scenę wyłaniając się z jednego (co trasa tego samego) boku i przechodząc do środka. Owszem, zawsze są do tego inne światła, czy wizualizacja, ale samo wejście na scenę? Szkoda, że odrzucili motywy zasłon/kurtyn z dawniejszych tras. To był dobry kierunek.


Eee, MARIUS, to co, mają spadać z góry na scenę czy zjeżdżać w koszach, jak Doda?


Wt sie 27, 2013 17:32 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 12, 2010 20:33 pm
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: Welcome To My World
Mario Forever napisał(a):
Bardzo utożsamiam sie z tym utworem szczególnie po live w Warszawie.Pieknie Dave go wykonał z takim skupieniem.To jest mój utwór z deltuni.Koncert w Wawie otworzył mi oczy na ten kawałek.Wcześniej nie zwracałem specjalnej na niego uwagi słuchajac Delty Machine był tylko ciekawy. Od dwóch tygodni cały czas go nucę w myślach w pracy w domu na rowerze czy sprzątajac dzis garaż.Nie potrafie ujać jak bardzo mi sie podoba.Pozdrawiam Was


W pełni się zgadzam, u mnie tak samo. Przed Narodowym traktowałem ten utwór jako zwykły kawałek, teraz odkryłem go na nowo. A wersja koncertowa robi na mnie ogromne wrażenie.
Tak samo było z In Chains na poprzedniej trasie, choć SOTU raczej nie trawię (poza In Chains i Wrong).

Inną sprawą jest to, że DM pomimo wielu lat na scenie, wypadają rewelacyjnie na żywo. Niewielu jest takich, którzy po 33 latach grania nadal są na topie. Potrafią stworzyć rewelacyjne przedstawienie tylko muzyką i swoją obecnością a nie fajerwerkami i innymi jasełkami, przerywanymi co jakiś czas muzyką.


Śr sie 28, 2013 11:50 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 29, 2013 20:34 pm
Posty: 718
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: Welcome To My World
moonraker napisał(a):

Inną sprawą jest to, że DM pomimo wielu lat na scenie, wypadają rewelacyjnie na żywo. Niewielu jest takich, którzy po 33 latach grania nadal są na topie. Potrafią stworzyć rewelacyjne przedstawienie tylko muzyką i swoją obecnością a nie fajerwerkami i innymi jasełkami, przerywanymi co jakiś czas muzyką.



Dokładnie. I za to między innymi ich podziwiam. Potrafią zrobić prawdziwe show bez zbędnych ceregieli, a w dzisiejszych czasach to dość rzadko spotykane. Współczesne gwiazdki szokują na koncertach, chcąc zwrócić na siebie uwagę, co jest dla mnie wręcz żałosne.


Śr sie 28, 2013 11:59 am Zobacz profil
 
Post Re: Welcome To My World
michaŁ napisał(a):
Eee, MARIUS, to co, mają spadać z góry na scenę czy zjeżdżać w koszach, jak Doda?

:lol: Nie. Mam na myśli tylko to, że zasłony na BC Tour, MFTM Tour, a zwłaszcza na Devotional Tour robiły większe wrażenie niż powtarzane już od 15 lat przejście zespołu z boku sceny do środka.


Śr sie 28, 2013 20:44 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 29, 2013 20:34 pm
Posty: 718
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: Welcome To My World
No w zasadzie masz rację. Ale mi to jakoś specjalnie nie przeszkadza. Cieszę się, że koncerty są zawsze na wysokim poziomie, a jak wchodzą na scenę, to już dla mnie dość mało istotne. :)


Śr sie 28, 2013 21:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 16, 2013 7:57 am
Posty: 155
Lokalizacja: Polska, Lubuskie
 
Post Re: Welcome To My World
Depeche Mode - Welcome To My World (Nerv Alien Remix Preview)
http://youtu.be/tZq5wmm83Xg


So gru 13, 2014 14:05 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 07, 2013 18:06 pm
Posty: 352
Lokalizacja: Augustów
 
Post Re: Welcome To My World
Bardzo dobry kawałek, taka "zapowiedź" tego co nas czeka w dalszej części programu. :wink:
Od razu mi się spodobał i świetnie sprawdził się na otwarciu koncertów.


Wt sty 31, 2017 22:24 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team