Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Broken 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr paź 26, 2005 9:47 am
Posty: 57
 
Post Re: Broken
Często zaglądam na fora niemieckie czy francuskie ale tylko tutaj jest tyle żółci. To taka polska przyprawa. Poza tym chyba tylko u nas tak wielu zdeklarowanych fanów tak otwarci nienawidzi ich twórczości. :nie:


Pn mar 25, 2013 21:35 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 08, 2013 20:11 pm
Posty: 93
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Broken
Uwielbiam Broken.Uwielbiam wokal Dave'a w tym nagraniu, mogę słuchać w nieskończoność.


Pn mar 25, 2013 22:10 pm Zobacz profil
 
Post Re: Broken
Utwór się dobrze zaczyna, ale refren jest faktycznie mega przesłodzony i nie poradzę nic na to, że i mi to wszystko kojarzy się z boys-bandem. To wrażenie potęguje na dodatek banalny w tej piosence tekst (prawie w stylu "I love you"). Utwór pasuje do Speak and Spell, bo na A Broken Frame są już chyba lekko poważniejsze klimaty. :) Są piosenki, których się nie lubi, ale tutaj czuję jakieś zawstydzenie. To chyba najsłabsza pozycja na płycie, gdybym miał obstawiać.


Wt mar 26, 2013 13:44 pm

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post Re: Broken
Lubię Broken.
Od początku mam do tego utworu zbyt osobisty stosunek i z tego powodu słucham go często.... Ach - te teksty na tej płycie... :wink:
Ale muzycznie - to nie jest moja półka. Nie wypełnia przestrzeni wokół. I nieco monotonny. Jakby zbyt długi?....
Jednakowoż.... Gdy się słucha całej płyty - czyli tak, jak ja robię to zazwyczaj i, jak lubię najbardziej - Broken.. pasuje w tym miejscu : pomiędzy Slow i The Child Inside.... :)


Wt mar 26, 2013 14:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 10, 2004 13:15 pm
Posty: 39
Lokalizacja: K-Pax
 
Post Re: Broken
@kaluna2

to nie nienawiśc twórczości, tylko brak poszanowania bardziej odczuć innych.
Jesli dany album nie podchodzi można to powiedzieć, tylko często zaraz bez znaczenia czy jesteś pro czy kontra zaczyna sięszczekanie na siebie. Mi się Delta nie podoba jako całość, sa utwory, które już mi się wryły w umysł, ale ... są wszelkie przeszkadzajki które nie pozwalają mi cieszyć się tam mocno kolejnym albumem jak nadchodzacymi koncertami i tyle.
Jeśli się komuś podoba ... sama dla niego korzyść.

Broken na początku za głos Dave - świetnie, ale po czasie zbyt mi to Krzysiem Krawczykiem zalatuje - takie skojarzenie. I to jest jedna z przeszkadzajek w Delta Machine.


Wt mar 26, 2013 14:19 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt sie 12, 2005 11:46 am
Posty: 19
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Broken
Niestety to jest według mnie najgorszy utwór z całej bardzo dobrej płyty.
Brakuje w nim emocji. Jest jakis taki za slodki.
Podkreślam, że TYLKO ten utwór mi nie podchodzi, żeby nie było o wylewaniu żółci itp. :twisted:


Wt mar 26, 2013 15:52 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 18, 2009 17:38 pm
Posty: 285
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Broken
Brak emocji w Broken?nie rozwalaj mnie,prosze :shock:


Wt mar 26, 2013 15:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 18:58 pm
Posty: 1141
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: Broken
Ponieważ słucham ICH muzyki od 1982 roku i różne rzeczy się w tym 30-sto leciu zadziały w ICH twórczości, to nawet jeżeli Broken pachnie dla niektórych naftaliną i jest zbyt proste (prównań do disco pola czy Krzyśka Krawczyka nie mogę brać na serio, to są po prostu małe intrygi i prowokacje) , to w moim OSOBISTYM odbiorze nie są to wadya a wręcz przeciwnie 1 taki wyjątkowy kwiatek na łące jest jeszcze piękniejszy. Na razie w głosowaniu naszych forumowiczów trzyma się 3 miejscu, co potwierdza że to b.dobry utwór i robi wrażenie na wrażliwych duszach.


Wt mar 26, 2013 17:06 pm Zobacz profil WWW
 
Post Re: Broken
Bardzo przyjemny utworek i świetnie wpada w ucho :) Ogólnie jestem zadowolony z całej Delty :) nie ma słabszych ogniw. Im więcej słucham tych kawałków z Delty tym więcej album nabiera mocy :fletch:


Wt mar 26, 2013 17:54 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 11, 2008 15:01 pm
Posty: 155
Lokalizacja: znad morza
 
Post Re: Broken
Broken jest moim faworytem. Wokal Gahana to są dla mnie emocje. I mam w nosie czy komuś pachnie weekendem czy innym białym misiem. Nawet punk rocka słucham tylko w wydaniu melodyjnym i zapamiętywalnym, więc nie zamierzam udawać, że porywają mnie szarpane "ambitne" kawałki, których nie można zanucić nawet po 10 odsłuchaniu.


Wt mar 26, 2013 18:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 01, 2012 16:30 pm
Posty: 196
Lokalizacja: Olkusz
 
Post Re: Broken
Początek intrygujący. Zwrotka jeszcze ujdzie i wstawka elektroniczna w zwrotce.
Ale refren, to żenua. Według mnie, oczywiście.
Zepsuli toto.

Jeden ze słabszych utworów na płycie.


Cz mar 28, 2013 0:41 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 19, 2004 18:06 pm
Posty: 1424
Lokalizacja: Świdnica
 
Post Re: Broken
eee tam - a mi się podoba .... tak coś jak The Meaning Of Love :) hi hi hi... (dżołk) ciekawe jakby wypadł na żywo ;)


Cz mar 28, 2013 5:11 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 04, 2012 19:57 pm
Posty: 86
 
Post Re: Broken
Na szczęście ja nie słyszę w tym utworze niczego żenującego i słucham z ogromną przyjemnością :)


Cz mar 28, 2013 7:03 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 12:51 pm
Posty: 1301
Lokalizacja: coyō-hua-cān
 
Post Re: Broken
zajerzascie uroczy est. i faktycznie na żywo ciekawym est. jak by było?


Cz mar 28, 2013 14:15 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: Broken
|ja też czekam na "Broken" na żywo i coraz bardziej mnie wciąga ten kawałek...


Cz mar 28, 2013 14:23 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 25, 2009 11:13 am
Posty: 266
Lokalizacja: Barcja i Natangia vel Dolne Prusy
 
Post Re: Broken
Mój nr 1. Od początku i pewno i po latach. Stylistycznie i wokalowo przypomina mi Nothing's impossible, który uwielbiam (a jakże!)
Świetny tekst, piękny, gardłowy, głęboki ton głosu, emocje, trochę patosu (lubię to!) = przepis na fantastyczny utwór.


Cz mar 28, 2013 14:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Broken
Broken – początek jakby dzwonili na pobudkę :lol: , potem utwór się rozkręca i jest bardzo żwawy i nie pozwala już zasnąć…….stare dobre Depeche Mode :)


Cz mar 28, 2013 22:09 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 559
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Broken
najlepszy numer na Delcie imo :), strasznie strasznie uzaleniajacy, tym razem miszczu Gahan (oczywscie z pomoca Uenali) naprawde sie popisal, przyznam sie szczerze ze utwor ten trafil do mnie gdzies dopiero za trzecim przesluchaniem ale tak jak napisal @Lee wiem ze bedzie ze mna na lata :)


Pt mar 29, 2013 1:32 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 11, 2005 15:54 pm
Posty: 109
Lokalizacja: Miasto Roveroof
 
Post Re: Broken
zaczepiste stare DM tyle w temacie !!!


Pt mar 29, 2013 6:59 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 02, 2008 22:21 pm
Posty: 11
 
Post Re: Broken
Brawo kolego !! Po ch. się wysilać


Pt mar 29, 2013 7:10 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team