Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Secret To The End 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Secret To The End
Trzeba przyznać że jest to mocarny song. Dla mnie taki elektroniczny hard - rock ze świetną głębią. Znów Gahan rządzi.


Śr mar 27, 2013 19:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 30, 2004 8:40 am
Posty: 476
Lokalizacja: najgłośniejsze miasto
 
Post Re: Secret To The End
mój numer 1


Śr mar 27, 2013 20:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 01, 2012 16:30 pm
Posty: 196
Lokalizacja: Olkusz
 
Post Re: Secret To The End
No, przez chwilę walczył z Should be higher na mojej prywatnej liście przebojów, ale wygrał. Jest bogatszy (jak dla mnie) dźwiękowo. (Hmmm. chociaż na pierwszym miejscu mam My little universe, wiec to może nie jest zbyt dobre wytłumaczenie...).
O, już wiem. Chodzi o ten niepokój i narastające napięcie, które ma ujście w refrenie. Taka malutka nirvanka.


Cz mar 28, 2013 0:33 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 22, 2006 14:06 pm
Posty: 218
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Secret To The End
wszystko idealne od pierwszego do ostatniego dzwieku. za tym tęskniłem...


Cz mar 28, 2013 14:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Secret To The End
Ostry, bardzo rytmiczny kawałek….trzyma w gazie od samego początku do końca…..świetny wokal Dave’a. To kolejny magiczny kawałek, którego wcześniej tak wysoko nie oceniałem. Utwór genialny, posiada niesamowitą dynamikę i przecudny pejzaż dźwiękowy w tle. Dla mnie to taki subtelny misz masz tej Martino-Hillerowej nowej wizji i MFTM. Kolejny utwór z DeMa, od którego nie mogę się uwolnić...


Wt kwi 02, 2013 11:06 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 07, 2013 18:06 pm
Posty: 352
Lokalizacja: Augustów
 
Post Re: Secret To The End
To jest moja pierwsza trójka.
Po pierwszym odsłuchu Delty zastanawiałam się, do którego kawałka chciałabym wrócić i zdecydowanie padło na Secret To The End. Ma cos w sobie co nie daje o sobie zapomnieć.


Wt kwi 02, 2013 13:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 18:58 pm
Posty: 1141
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: Secret To The End
z każdym kolejnym przesłuchaniem Delty STTE zyskuje, a na dziś wskoczył do mojej 1 trójki zrzucając z pudła Goodbye.


Wt kwi 02, 2013 19:24 pm Zobacz profil WWW
 
Post Re: Secret To The End
DeMo70 napisał(a):
bardzo rytmiczny kawałek….trzyma w gazie posiada niesamowitą dynamikę

Chyba innych utworów słuchaliśmy :8):
Owszem, przedni numer - ma charakter, klimat i miodzio wokal. Ale to właśnie dynamiki i gazu tam nie ma. Zabrakło przede wszystkim wyraźnej, narzucającej rytm perkusji (mogłaby oczywiście być z automatu). Oczywiście utwór może się jak najbardziej podobać w takim tempie, jakie jest. Ale nie jest to dynamika na gazie.


Wt kwi 02, 2013 20:12 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Secret To The End
MARIUS napisał(a):
DeMo70 napisał(a):
bardzo rytmiczny kawałek….trzyma w gazie posiada niesamowitą dynamikę

Chyba innych utworów słuchaliśmy :8):
Owszem, przedni numer - ma charakter, klimat i miodzio wokal. Ale to właśnie dynamiki i gazu tam nie ma. Zabrakło przede wszystkim wyraźnej, narzucającej rytm perkusji (mogłaby oczywiście być z automatu). Oczywiście utwór może się jak najbardziej podobać w takim tempie, jakie jest. Ale nie jest to dynamika na gazie.

No to pewnie innych :lol: :? ....bo dla mnie STTE ma wszystko co potrzeba i wszystko czego oczekuję od DM :)
PS. Nie wiem jakiego gazu oczekujesz :?: :roll: bo akurat ten utwór zawiera charakterystyczne tempo odpowiadające klimatom DM... :wink:


Śr kwi 03, 2013 11:34 am Zobacz profil
 
Post Re: Secret To The End
1. Nie twierdzę, że utwór jest zły, czy niedepechowy. Po prostu nie jest zbyt dynamiczny.
2. Jestem przekonany, że średnie tempo utworu Depeche Mode jest szybsze, niż to w STTE.
3. Nie jestem fanem dyskotek i łupanek. Lubię powolne utwory DM. Ale lubię też takie tempa jak np. w Broken, czy Policy. Też depechowe, prawda?
4. Uważam, że akurat STTE zyskałby przy szybszym tempie.


Śr kwi 03, 2013 14:47 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Secret To The End
No właśnie, dobrze to ująłeś.......DM to nie łupanka (idąc na wprost).....a ten utwór wg mnie (Twoje zdanie może być przecież inne) jest w dobrym i jak na DM szybkim właśnie tempie.....właśnie takim, przy którym ten utwór idealnie wchodzi.
I nie wydaje mnie się, że przytoczone tu przez Ciebie przykłady Broken czy Policy posiadają szybsze tempo (tak to odebrałem :roll: )
Ale co tam.....ważne, że kawałek się podoba... :)


Śr kwi 03, 2013 14:55 pm Zobacz profil
 
Post Re: Secret To The End
No jeśli nie uważasz, że Broken i POT są szybsze od STTE, to chyba rzeczywiście słyszeliśmy inne utwory :roll:
Ale tak, najważniejsze, że się podoba :) Choć moim skromnym zdaniem zabrakło dynamiki w tym kawałku. Był potencjał na killera.


Śr kwi 03, 2013 20:44 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Secret To The End
A Ty dalej swoje...hehe
Twoja racja musi być najtwojsza :shock:
I niech tak będzie, skoro uważasz, że te kawałki są wyraźnie szybsze, to faktycznie........słuchamy zupełnie innych utworów.....a może nawet innego zespołu :lol: :) :o


Ostatnio edytowano Śr kwi 03, 2013 21:11 pm przez DeMo70, łącznie edytowano 1 raz



Śr kwi 03, 2013 21:08 pm Zobacz profil
 
Post Re: Secret To The End
Pewnie tak :lol:

Ps. Uważam, że to Ty uparcie bronisz swojej racji :wink: :lol:


Śr kwi 03, 2013 21:10 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 26, 2009 21:19 pm
Posty: 49
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: Secret To The End
STTE jest zdecydowanie moim faworytem. Najczęściej do niego wracam, najbardziej do mnie trafia. Muzyka, wokal, tekst, wszystko genialnie ze sobą współgra. Zakładam słuchawki, gaszę światło, zamykam oczy i mam dreszcze. :)


Pt kwi 05, 2013 13:02 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 07, 2008 16:00 pm
Posty: 213
Lokalizacja: Metropolis
 
Post Re: Secret To The End
MARIUS napisał(a):
No jeśli nie uważasz, że Broken i POT są szybsze od STTE, to chyba rzeczywiście słyszeliśmy inne utwory :roll:
Ale tak, najważniejsze, że się podoba :) Choć moim skromnym zdaniem zabrakło dynamiki w tym kawałku. Był potencjał na killera.


Nie "był potencjał na killera" tylko jest killerem :8): Właśnie tempo jest idealne do tego utworu, ten numer jest po prostu od A do Z doskonały :8):
Absolutne 10/10 na Delcie i nr 1! Jakby zrobili szybszy to by dużo stracił niestety :cry: uff... ale tak nie jest!


Pt kwi 05, 2013 20:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 18:58 pm
Posty: 1141
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: Secret To The End
tempo jest idealne, wokal Davea idealny, brzmienie idealne, melodia BOSKA - gdyby nie Alone byłby to mój numer nr 1 ale jest silnym nr 2


Pt kwi 05, 2013 20:42 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Secret To The End
Strangezonk napisał(a):
MARIUS napisał(a):
No jeśli nie uważasz, że Broken i POT są szybsze od STTE, to chyba rzeczywiście słyszeliśmy inne utwory :roll:
Ale tak, najważniejsze, że się podoba :) Choć moim skromnym zdaniem zabrakło dynamiki w tym kawałku. Był potencjał na killera.


Nie "był potencjał na killera" tylko jest killerem :8): Właśnie tempo jest idealne do tego utworu, ten numer jest po prostu od A do Z doskonały :8):
Absolutne 10/10 na Delcie i nr 1! Jakby zrobili szybszy to by dużo stracił niestety :cry: uff... ale tak nie jest!

DOKŁADNIE.....dla mnie to już jest killer :!:
Normalnie wstyd się przyznać....ale obecnie katuję go non-stop.....nawet częściej aniżeli Alone :oops:
Dynamika wg mnie najlepsza na DeMa, do tego ten lekko spowolniny wokal i te tło dźwiękowe....super........a od 2:35 dostaję mega ciarów.........wszystko pasuje IDEALNIE.
Teraz to jest absolutny hicior tej płyty.........powinien wyjść jako trzeci singiel.......porwał by masy :) :) :) tak sądzę.


Pt kwi 05, 2013 21:13 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 0:11 am
Posty: 371
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Secret To The End
arcadio.dm napisał(a):
Jeden z tych kawałków, dla których warto było czekać 4 lata. Świetny refren i dwa przeplatające się głosy Dave'a i Martina. Duże :brawo:

Ja na taki kawalek czekalem od PTA! Po Welcome i Angel w srednim tempie i troche nuzacym Heaven uslyszalem cos, co sprawilo ze pomyslalem "Wreszcie! Robi sie ciekawie!" Fenomenalny mruczacy bas w tle zostawiony do niezakloconego delektowania sie na ostatnie kikanascie sekund. Utwor mocny, dynamiczny i z dobrym tekstem. Cos jak Lilian na PTA. Moglbym go dlugo chwalic... Zaskakuje mnie ze tak niewiele osob go docenia. Dla mnie na podium Delty.


So kwi 06, 2013 0:50 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 11, 2003 22:35 pm
Posty: 171
 
Post Re: Secret To The End
Świetny kawałek, mój faworyt, jedyną jego wadą jest zbyt krótka końcówka, mogłaby być o minutę dłuższa.


So kwi 06, 2013 13:09 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team