Depeche Mode - Zobacz wątek - Kącik dla dinozaurów wielbiących Deltę
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
KÄ…cik dla dinozaurów wielbiÄ…cych DeltÄ™ 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So mar 18, 2006 12:30 pm
Posty: 24
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: KÄ…cik dla dinozaurów wielbiÄ…cych DeltÄ™
Rocznik '74 ,a z dM od '87 i ważnego dla mnie singla STRANGELOVE. Nie czuję się dinozaurem,ale Deltę uwielbiam razem z moją 4-letnią córką


N paź 13, 2013 9:45 am Zobacz profil

Dołączył(a): So mar 23, 2013 16:32 pm
Posty: 25
 
Post Re: KÄ…cik dla dinozaurów wielbiÄ…cych DeltÄ™
Ta płyta ewidentnie nie jest dla dinozaurów wielbiących rockowe rzępolenie typu 'I Feel You' i może dlatego im ona nie podchodzi. :roll:
Młodzieniaszkom z tego co czytam też nie podchodzi ten album bo wolą komercyjne 'Sounds Of'. Nie oszukujmy się perfect, peace, fragile tension, come back czy hole to feed
to chwytliwe i dobre ale bardzo komercyjne kawałki. :nie: :) Delta co prawda miała być bluesowa, no i gdzie ten blues? Jedynie w Goodbye chyba :roll:
Poza tym Gore zawalił 'child' coś tam i odkupił to 'alwaysem' nie lubię gościa w końcu mógłby powiedzieć sobie przed lustrem ''dobra pieprze te ballady i biorę się za coś energetycznego'
Ale czy tego gościa stać na to? :? Myślę że stać, ale pytanie zasadnicze i chyba najważniejsze czy uskuteczni je za 2 lata. :wink: :lol: Wątpię raczej kolejne smęty będą a szkoda.
Gahan pewnie dorzuci za to do pieca, jestem pewny i stawiam telewizor że tak będzie. :mrgreen:


Pt kwi 03, 2015 0:11 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 06, 2009 15:28 pm
Posty: 629
Lokalizacja: In Your Room
 
Post Re: KÄ…cik dla dinozaurów wielbiÄ…cych DeltÄ™
Dobra płyta gdyby była trochę lepiej wyprodukowana to mogła by sama stworzyć swój odrębny styl w twórczości DM jak np. Ultra a tak brzmi trochę za bardzo podobnie do SOTU i PTA wiadomo ten sam producent. Lubie większość utworów jak Welcome to My World -rewelacyjny klimat, świetny wokal Dave i współwokal Dave i Martina, Angel z pazurem, Heaven bardzo sentymentalne, które polubiłem po długim czasie, Secret to the End niezłe robiące za It's No Good, Slow jeden z ulubionych odrzut z SOFAD brzmi jak połączenie tegoż z Exciterem, Should be Higer jeden z lepszych utworów stworzonych ostatnio przez DM gdyby tylko był lepiej wyprodukowany i nie brzmiał tak płasko, bo na żywo rozwala to był by to jeden z moich najbardziej ulubionych utworów DM od czasu Policy of Truth. Alone i Soothe my Soul dobrze spełniają swoją rolę i o dziwo brzmią czysto tak jak powinny wszystkie utwory na tej płycie, a na zakończenie genialny Goodbye z tą końcówką. W porównaniu do SOTU Delta jest kilka długości przed. Oby tylko nowy album był co najmniej tak dobry jak Delta jak nie lepszy :wink:


Pt sty 01, 2016 16:45 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2016 21:32 pm
Posty: 14
 
Post Re: KÄ…cik dla dinozaurów wielbiÄ…cych DeltÄ™
Delta to świetny album. :nlmda: Ma wiele dobrych kawałków takich jak Should be Higher, Welcome to My World oraz Alone.
Żałuje tylko że została tak słabo wydana. Mam nadzieje że kiedyś zrobią reedycje w jakimś porządnym Digipaku zamiast kartonowej koperty. :cry:


So paź 29, 2016 9:42 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 18, 2016 16:28 pm
Posty: 83
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: KÄ…cik dla dinozaurów wielbiÄ…cych DeltÄ™
Nie jestem dinozaurem (chyba), ale lubię Deltę. Ma przyjemmy klimacik i kilka świetnych kawałków.


Pn lis 07, 2016 12:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 27, 2013 16:59 pm
Posty: 417
 
Post Re: KÄ…cik dla dinozaurów wielbiÄ…cych DeltÄ™
Rocznik '81. Delta bardzo często słuchana. Angel, Broken, Secret to the End, Alone - Mistrzostwo !!!
"My Little Universe" jakoś mi tam nie pasuje ale płyta dla mnie na prawdę świetna. :nlmda:


Wt lut 07, 2017 10:14 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 20, 2009 22:56 pm
Posty: 128
 
Post Re: KÄ…cik dla dinozaurów wielbiÄ…cych DeltÄ™
>^^ napisał(a):
Mój pierwszy kontakt z DM to dżingiel z polskiego radia z utworu Any Second Now - pamiętacie?


Pamiętam - "Studio Bałtyk"! U nas w gdańskiem też to leciało na częstotliwości 70,31 MHz, a potem na 67,85 MHz. A i pewno wcześniej na f. średnich. Co ciekawe, kiedyś przy podniesionej propagacji troposferycznej złapałem sygnał z Koszalina i muzyka w "Studiu Bałtyk" leciała tam w stereo. U nas z Gdańska to samo było mono (chociaż paliła się LED "Stereo"). Pewno wina łączy...


N maja 16, 2021 0:00 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 559
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: KÄ…cik dla dinozaurów wielbiÄ…cych DeltÄ™
nie wiem czy kwalifikuje sie do kategorii dinozaurow ale wielbie te plyte


Pt lip 08, 2022 16:54 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team