Depeche Mode - Zobacz wątek - Delta Machine-najgorszy utwór
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  NastÄ™pna strona
Delta Machine-najgorszy utwór 

Najgorszy utwór z Delty to
Welcome To My World 2%  2%  [ 4 ]
Angel 1%  1%  [ 3 ]
Heaven 6%  6%  [ 15 ]
Secret To The End 3%  3%  [ 7 ]
My Little Universe 24%  24%  [ 58 ]
Broken 5%  5%  [ 13 ]
Slow 5%  5%  [ 11 ]
The Child Inside 22%  22%  [ 54 ]
Soft Touch/Raw Nerve 23%  23%  [ 56 ]
Should Be Higher 2%  2%  [ 5 ]
Alone 2%  2%  [ 4 ]
Soothe My Soul 2%  2%  [ 4 ]
Goodbye 4%  4%  [ 10 ]
Liczba głosów : 244

Delta Machine-najgorszy utwór 
Autor Wiadomość
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
Dla mnie nie ma najgorszego utworu na tej płycie więc nie zagłosuję ! :fletch: :nlmda:


So cze 01, 2013 7:40 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 04, 2013 16:46 pm
Posty: 139
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
The Child Inside


N cze 02, 2013 12:13 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 11, 2003 22:35 pm
Posty: 171
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
Jest kilka słabszych utworów tej płyty, ale jeśli ma być jeden, to wybieram Soft Touch/Raw Nerve.


Pt cze 07, 2013 10:45 am Zobacz profil

Dołączył(a): So lip 07, 2012 16:23 pm
Posty: 20
Lokalizacja: Białystok
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
ten kto wpada na pomysły,który z utworów są najgorsze to bez komentarza to pozostawiam Do czego to zmierza,a może załóżcie forum pod nazwą Najgorsza płyta DM,kiedyś były znajomy powiedział/napisał-To strasznie męczycie się w słuchaniu DM i powtórzyłbym teraz to samo ...Nie wszystkie utwory mi się całkiem spodobały na początku,ale teraz Delta naprawdę mi się podoba i może nawet będzie jedną najfajnieszych...


Pt cze 07, 2013 19:36 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 10:29 am
Posty: 1257
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
mialem dylemat Soft Touch/Raw Nerve czy Heaven. oddalem glos na Heaven. za kare, ze wydali to na singlu :wink:


So cze 08, 2013 9:11 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
Trzeba mieć zwichrowany gust, żeby uznać, że najgorszy jest Soft Touch/Raw Nerve. :) Ja tam bardzo go lubię, o wiele bardziej niż SBH czy Broken.


So cze 08, 2013 17:36 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 19, 2006 19:35 pm
Posty: 1181
Lokalizacja: Toruń
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
dla mnie soft touch to najlepszy numer na płycie, dynamiczny, rytmiczny. Nie przepadam jedynie za Broken.. zbyt monotonny


N cze 09, 2013 12:22 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
Mądze prawisz. :) O ile jeszcze zwrotki w Broken są spoko, to refren jest już tragedią. ST/RN lubię. Nie bardzo rozumiem, dlaczego wszyscy się go czepiają.


N cze 09, 2013 12:41 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 18, 2009 17:38 pm
Posty: 285
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
Może dlatego ze po około 30 sekundach nawalanki większość ma już dość?Muzyka to masakra...zaśpiewane,refren oki.Jedna z moich mniej lubianych piosenek w całej dyskografii.


Pn cze 10, 2013 11:22 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
Andrzej Gore napisał(a):
ten kto wpada na pomysły,który z utworów są najgorsze to bez komentarza to pozostawiam Do czego to zmierza,a może załóżcie forum pod nazwą Najgorsza płyta DM,kiedyś były znajomy powiedział/napisał-To strasznie męczycie się w słuchaniu DM i powtórzyłbym teraz to samo ...Nie wszystkie utwory mi się całkiem spodobały na początku,ale teraz Delta naprawdę mi się podoba i może nawet będzie jedną najfajnieszych...


Miło mi :8): Przede wszystkim, nie musisz brać tego tak strasznie serio. To swego rodzaju zabawa i sprawdzenie co fani sądzą na ten temat. Jak już pisałem na początku, skoro jest temat o najlepszym utworze z Delty, dlaczego miałoby nie być o najgorszym? :wink: To że album się podoba tobie, to ok. Skoro nie masz zdania w tym temacie, to nie musisz od razu być taki krytyczny. I najważniejsze-nie wszystkie utwory i nie wszystkie albumy MUSZĄ się podobać. Na tym między innymi polega bycie fanem. Bo to że są fanatycy, którzy złego słowa nie powiedzą, wiadomo nie od dziś. Forum jest dla wszystkich-także dla tych, którym nie podoba się absolutnie wszystko co nagrało DM. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam :)


Åšr cze 12, 2013 9:29 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr cze 12, 2013 12:17 pm
Posty: 1
Lokalizacja: Poznań/Skórzewo
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
Z DM jest w moim przypadku tak że statystycznie 60% utworów muszę przesłuchać kilkanaście razy aby zacząć je doceniać a na końcu być w ekstazie nad geniuszem twórców. Co do Delta Machine też tak było może 2 odrazy załapałam na pozytyw ale potem to już byłam cała ich no może opuszczam "Welcome To My World", "My Little Universe", "The Child Inside" to oczywiście indywidualna sprawa i tu z nikim w polemiki nie będę wchodzić.

Mam taką jedną uwagę że dość denerwujące dla mnie jest czytanie tych akronimów a nie konkretnych tytułów - ale to może taki znak czasu że teraz ludzie wszystko minimalizują, skracają choć wychodzi taka nowomowa ...


Åšr cze 12, 2013 12:47 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 16, 2009 16:00 pm
Posty: 550
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
personal benek napisał(a):
ST/RN lubiÄ™. Nie bardzo rozumiem, dlaczego wszyscy siÄ™ go czepiajÄ….
Też mnie dziwią wyniki tej ankiety. To jest przecież najbardziej klasyczna, depeszowska kompozycja na Delcie. Fakt, że utwór bardzo prosto zaaranżowany i zaśpiewany być może już nie z taką werwą, jakby to było kiedyś, ale żeby od razu najgorszy? :roll:


Cz cze 13, 2013 21:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
Wiesz, ludzie piszą i myślą to, co piszą i myślą inni. Np. SHB dla wszystkich stał się najlepszym utworem zanim go jeszcze usłyszeli, a to tylko dlatego, że tak wynikało z recencji ludzi, którzy przesłuchali wcześniej. Już po Lattermanie pamiętam teksty typu "najlepszy kawałek od 98". :) Zawsze tak jest. Parę osób coś powie, reszta to łyka.


Pt cze 14, 2013 10:43 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 25, 2013 20:42 pm
Posty: 264
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
Bla napisał(a):
Mam taką jedną uwagę że dość denerwujące dla mnie jest czytanie tych akronimów a nie konkretnych tytułów...

Popieram.
Myślę, że warto zadać sobie odrobinę trudu i dopisac tych kilka literek.


Pt cze 14, 2013 12:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
Jesteście pewni, że to najgorszy utwór? :)
http://www.youtube.com/watch?v=_aztTnUGisI


So cze 15, 2013 11:32 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 15, 2009 8:47 am
Posty: 443
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
Tak- jesteśmy pewni :mrgreen:


So cze 15, 2013 12:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
Z pierwszym miejscem się zgadzam ale drugie i trzecie (MLU i TCI) to jedne z moich ulubionych utworów na płycie. Ale może ja jakiś inny jestem.. :wink:


So cze 15, 2013 14:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 29, 2004 13:09 pm
Posty: 255
Lokalizacja: LUBLIN
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
Soft touch/Raw nerve -okropnie mnie irytuje, kompletnie nie pasuje do reszty i sama linia melodyczna działa na mnie jak pisk kredy po tablicy


So cze 15, 2013 16:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 15, 2009 8:47 am
Posty: 443
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
Szaman napisał(a):
Z pierwszym miejscem się zgadzam ale drugie i trzecie (MLU i TCI) to jedne z moich ulubionych utworów na płycie. Ale może ja jakiś inny jestem.. :wink:

W takim razie ja też jestem inna :wink:


So cze 15, 2013 19:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 22, 2005 18:07 pm
Posty: 88
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
Nie za bardzo rozumiem, sens takich "plebiscytów" w przypadku tak dobrej płyty jak Delta.O ile na poprzednich albumach 2001-2009 :8): znalazłbym murowanych kandydatów, to w tym przypadku płyta broni się w całości jak SGR albo BC. i rozdrabnianie jej na utwory gorsze lub lepsze nie ma chyba sensu.Delta to album który albo "łykasz" w całości albo w ogóle.To oczywiście tylko moje prywatne zdanie-gdybym miał wskazać utwór który charakterem odstaje minimalnie od reszty to byłby to Heaven


So cze 15, 2013 21:44 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team