Depeche Mode - Zobacz wątek - Delta Machine-najgorszy utwór
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  NastÄ™pna strona
Delta Machine-najgorszy utwór 

Najgorszy utwór z Delty to
Welcome To My World 2%  2%  [ 4 ]
Angel 1%  1%  [ 3 ]
Heaven 6%  6%  [ 15 ]
Secret To The End 3%  3%  [ 7 ]
My Little Universe 24%  24%  [ 58 ]
Broken 5%  5%  [ 13 ]
Slow 5%  5%  [ 11 ]
The Child Inside 22%  22%  [ 54 ]
Soft Touch/Raw Nerve 23%  23%  [ 56 ]
Should Be Higher 2%  2%  [ 5 ]
Alone 2%  2%  [ 4 ]
Soothe My Soul 2%  2%  [ 4 ]
Goodbye 4%  4%  [ 10 ]
Liczba głosów : 244

Delta Machine-najgorszy utwór 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
My Little Universe i Heaven.


N maja 19, 2013 13:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 26, 2009 10:16 am
Posty: 238
Lokalizacja: Berlin/Warszawa
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
Swoją drogą, dziwię się, że nikt nie oddał głosu na Angel'a. Pierwsze opinie (jeszcze w 2012 r. po konferencji) nie były - dyplomatycznie ujmując - zbyt pozytywne :P


N maja 19, 2013 16:49 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
Owszem - ja nie byłam nim zachwycona... :)
Jednakowoż : okazało się, że pomiędzy Welcome i Heaven - wylądował niezwykle właściwie i brzmi tam, jakby to było dla niego najlepsze miejsce. Czasem tak jest. Odpowiednie towarzystwo nawet Anioła może odmienić na zawsze. :wink:


N maja 19, 2013 17:12 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
Dark Angel napisał(a):
Swoją drogą, dziwię się, że nikt nie oddał głosu na Angel'a. Pierwsze opinie (jeszcze w 2012 r. po konferencji) nie były - dyplomatycznie ujmując - zbyt pozytywne :P

ale to był jeden znany nowy kawałek , wiekszosc myslała pewnie ze bedzie lepiej a tu Angel okazał sie aniołem na płycie.


N maja 19, 2013 22:06 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 09, 2013 22:39 pm
Posty: 226
Lokalizacja: Wieden/Gdansk
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
Nie ma najgorszego ale jedyny jaki przełączam to Heaven :P Angel z początku nie mogłam ogarnąć ale z czasem polubiłam i tak jest jednym z moich ulubionych na płycie :)


N maja 19, 2013 22:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 09, 2004 19:21 pm
Posty: 1978
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
Soft Touch / Raw Nerve i My Little Universe są absolutnie asłuchalne. Głos poszedł na ten pierwszy. Chyba najgorszy utwór dM w historii.


N maja 19, 2013 23:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 18:58 pm
Posty: 1141
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
@Koner
MLU jest genialny , na pierwszych odsłuchach Delty faktycznie mnie nawet irytował, ale teraz jest już w pierwszej 3-ce (pewnie jeszcze trochę i będzie walczył o złoto) a RN/ST to jest kawałek z potencjałem niestety prace studyjne zakończone zostały pewnie na wersji demo. Melodycznie i rytmicznie świetny - do bani jedynie aranż i produkcja.

Skoro jednak mam coś zapodać, to postawię dziś na SMS - kawałek dla mnie dość wtórny, biedniejsza kopia Personala, na pewno broni się w wersji Live bo jest energetyczny, ale na płycie już nie do końca. Najsłabszy na płycie nie oznacza że w ogóle słaby, na genialnej Delcie konkurencja jest ogromna, więc takie odczucie i taki wybór.


Pn maja 20, 2013 5:30 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 19, 2004 19:22 pm
Posty: 468
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
Broken - picipolo niemniejsze niż Fragile Tension, aż zęby bolą... i jeszcze ten "riff" gitarowy... :?


Pn maja 20, 2013 9:00 am Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 18, 2009 17:38 pm
Posty: 285
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
Ta...gitarka na końcu miód!!!


Pn maja 20, 2013 9:57 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 19, 2004 19:22 pm
Posty: 468
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
cóż w tych nie zagranych a wybrzęczanych 2 akordach jest miodnego? :|


Pn maja 20, 2013 10:04 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
tylko ktos bardzo poturbowany przez życie może w swoim trzecim poście na forum przyp...ć się do innych i udzielać się w topicu który uważa za głupi.Jest tyle innych,wspaniałych ,pozytywnych tematów na tym forum.

oDMienioNY napisał(a):
- do bani jedynie aranż i produkcja.




tylko?najważniejsza sprawa.Ja dzięki produkcji i aranżom nie lubie współczesnego DM,ale za to dzięki produkcji i aranżom uwielbiam DM z lat 81-90.przypomne ze najwiekszy hit -ETS pierwotnie miałbyc pogrzebową balladą w stylu Black Day-a stał się parkietowym i radiowym wymiataczem -TYLKO dzięki zmienionemu aranżowi i produkcji.

najsłabszy jest wg mnie MLU - właśnie dzięki aranżowi-ten utwór ma potencjał,fajną melodię,bardzo dobry tekst-niestety ten aranż powoduje ze wyszło takie niewiadomo co.Jeżeli chcieli nagrać utwór inny niż wszystkie-to im się udało,w negatywny sposób.


Pn maja 20, 2013 15:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
Chcieli dobrze i prawie im wyszło. :) Mi się to w sumie podoba. Trochę to przypomina okres 83-86, z tym, że we "współczesnej", a może po prostu dzisiejszej formie.


Pn maja 20, 2013 15:40 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 18, 2009 17:38 pm
Posty: 285
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
Podoba mi się i tyle.Nie znam się czy to jest cos trudnego do zagrania czy miernota.Koncówka (gitara)dla mnie jest super.Broken spodobał mi się od razu(moje top 3 na Delcie),fakt gitarke dostrzegłem później ale jest po prostu super...Tobie się nie podoba,ok :beer:


Pn maja 20, 2013 15:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 15, 2003 21:40 pm
Posty: 475
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
Slow - kompletnie nie czujÄ™ tego bluesa :?:


Cz maja 23, 2013 14:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 16, 2009 16:00 pm
Posty: 550
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
Should Be Higher zdecydowanie. Przebił wszystko.


Pt maja 24, 2013 15:22 pm Zobacz profil
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
Widzę, że w tym momencie oddano 101 głosów :), przy czym ani jeden nie padł na Angel. Jako że lubię ankiety i statystyki to przy tej ilości głosujących jest to raczej niezwyczajne zjawisko. Na dużym marginesie - szkoda, że nie można zrobić w jednym wątku głosowania na najlepszy i najgorszy utwór, tak żeby sumaryczna liczba głosów się zgadzała dla najlepszych i najgorszych utworów. Można by wtedy dla każdej piosenki od głosów w kategorii "najlepszy" odjąć głosy w kategorii "najgorszy", a potem według wyników (część wyników byłaby ujemna, a suma wszystkich dałaby 0 zero) ułożyć po kolei listę utworów i mogłoby się okazać, że najlepszy i najgorszy utwór to inny niż wynika to z osobnych ankiet. Wtedy byśmy w pewnym sensie osiągnęli obiektywny ranking. Warunek, żeby jednocześnie głosować na najlepszy i najgorszy utwór, ale takimi narzędziami tu nie dysponujemy. To znaczy teoretycznie by się dało. Trzeba by zdublować tytuły utworów i pod pierwszą listą znów dorzucić taką samą, ograniczyć wybór do dwóch głosów i oddać jeden głos na pierwszej liście jako na najlepszy utwór, a na powtórzonej liście jeden głos na najgorszy utwór. Ale założę się, że dla 99% ludzi to zagadnienie nieistotne jest.

A przechodząc do meritum, to osobiście w tym wątku już jakiś czas temu oddałem głos na Goodbye. Dlatego, bo nie pasują mi te klimaty bluesowe przeplatane jakimiś elementami przypominającymi mi muzykę szkocką czy klimaty ze ścieżki dźwiekowej do starego serialu o Robin Hood. Dodam, że pod rozwagę brałem jeszcze Heaven i MLU, ale padło ostatecznie na Goodbye.


Pt maja 24, 2013 16:21 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 01, 2012 16:30 pm
Posty: 196
Lokalizacja: Olkusz
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
Soft Touch/Raw Nerve i My Little Universe jako dwa najgorsze utwory na płycie...

Według mnie to są dwie, zresztą czarne, perełki na Delcie. Bez nich nie chciałoby mi się w ogóle słuchać tej płyty.


Pt maja 31, 2013 21:36 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 14, 2009 18:14 pm
Posty: 318
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
Lubię wszystkie. Ale jakbym musiał wybrać, to Goodbye.


Pt maja 31, 2013 21:55 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 28, 2013 13:37 pm
Posty: 26
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
Plyte wciaz odkrywam. Zachwycaja coraz to inne partie. jak do tej pory meczy mnie ttroche Child Inside. Plyta bardzo rowna. Piekny SH, Broken, SMS, WTMW


Pt maja 31, 2013 22:46 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 28, 2013 13:37 pm
Posty: 26
 
Post Re: Delta Machine-najgorszy utwór
Jesli chodzi o ST-bardzo fajnie brzmi , cos jak JTR


Pt maja 31, 2013 22:48 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team