Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Najlepiej zrealizowany Album DM 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 20, 2004 19:53 pm
Posty: 907
Lokalizacja: Wałbrzych
 
Post Re: Najlepiej zrealizowany Album DM
Nie uważam się za znawce procesu "realizacji" płyt. Zwracam tylko uwagę, że określenie realizacja to zbyt ogólne pojęcie w procesie tworzenia i nie można w ten sposób dokonać podziału na lepsze czy gorsze. Stwierdzanie "najlepiej zrealizowana płyta" jest tak samo głupawe jak np. najlepiej napisana książka czyli po prostu najlepsza książka. I już tylko na marginesie, skoro niefortunnie użyto określenie produkcja to, moim zdaniem, proces ten jest procesem twórczym a nie technicznym co widać po pierwszym z brzegu przykładzie jakim jest ETS. Miksowanie, mastering nie zmieniło by tak zdecydowanie Martinowej wizji ballady jaką miał być ETS - a co wyszło ;-)


Pn sty 27, 2014 8:03 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 01, 2013 12:54 pm
Posty: 110
Lokalizacja: UK
 
Post Re: Najlepiej zrealizowany Album DM
Więcor napisał(a):
Odsyłam w takim razie do Gora męczarni z tym kawałkiem na Summer Tour'94. Bardzo ładnie tam śpiewa. Jak zarzynana koza


Dziwnie się wypowiadasz.

Więcor napisał(a):
Gahan jest po za konkurencją w tym numerze i mysle, ze nie jestem odosobniony w tej opini.


Co to ma za znaczenie, że nie jestes odosobniony? Nawet gdybyś był w większości na tym forum to nie ma i nie może mieć znaczenia.

holy101 napisał(a):
Więcor napisał(a):
Odsyłam w takim razie do Gora męczarni z tym kawałkiem na Summer Tour'94. Bardzo ładnie tam śpiewa. Jak zarzynana koza :) Oczywiscie, ze kazdy zaspiewał po swojemu ale na boga Gahan jest po za konkurencją w tym numerze i mysle, ze nie jestem odosobniony w tej opini.


Absolutnie nie jesteś


Właśnie. Psychologia tłumu? @Holy daje mi do zrozumienia, że moje zdanie nie może być zaakceptowane, gdyż nie idzie w parze ze zdaniem dlugoletniego fana? Indywidualizm poglądów nie jest tu dobrze widziany? Oj nagrabilem sobie bardzo na tym forum, to takie niemiłe, zaściankowe, polskie....@Holy oh my god, nikt nie atakuje tu @Więcor a napewno nie ja, nie musisz się wstawiać za nim, tym bardziej, że to odbiega od tematu, please, believe me.

@yaro_ Głupawe, bzdura ... typowy nadwislanski spoposób na dodanie sobie animuszu w dyskucji.


Śr sty 29, 2014 9:12 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Najlepiej zrealizowany Album DM
To chyba Ty sie dziwnie wypowiadasz i w dodatku robisz sie nieprzyjemny nie wiadomo z jakiego powodu. Każdy ma swoje zdanie na temat danego utworu i wlasnie je zaprezentowalismy. Czy ja napisalem, ze jestes leszczem bo lubisz męczybułę Gore'a? Nie, wiec to ja nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.

A z ciekawości co dziwnego jest w moim pierwszym zdaniu?


Śr sty 29, 2014 9:38 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: Najlepiej zrealizowany Album DM
Atakuj sobie kogo chcesz - lub nie atakuj, jak wolisz, choć wolałabym to drugie bo trochę się zapętlasz w swoich teoriach i przechodzisz do wycieczek osobistych... Nie o to chodzi. Ja wyraziłam swoje zdanie na temat tego numeru - i nie zamierzam się bawić w tłumaczenie moich własnych odczuć, a że ktoś je podziela - cóż, łatwiej zacytować niż przepisywać to samo po raz n-ty. Taka to psychologia tłumu :8):


Śr sty 29, 2014 9:49 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: Powiś(L)e
 
Post Re: Najlepiej zrealizowany Album DM
pinky101 napisał(a):
Oj nagrabilem sobie bardzo na tym forum, to takie niemiłe, zaściankowe, polskie....@Holy oh my god, nikt nie atakuje tu @Więcor a napewno nie ja, nie musisz się wstawiać za nim, tym bardziej, że to odbiega od tematu, please, believe me.


Nie schlebiaj sobie, nie przypuszczam, ze sobie nagrabiles, bo niby czym ? Tym, ze masz inne zdanie ? Ja tez mam inne zdanie niz, np. Twoje, a to nie oznacza, ze mam takie samo jak "tlum" (heh) :wink: I co, nagrabilem sobie ? ;) Troche wiecej wszechobecnego zagranica luzu :)

pinky101 napisał(a):
@yaro_ Głupawe, bzdura ... typowy nadwislanski spoposób na dodanie sobie animuszu w dyskucji.


Cos mi sie wydaje, ze negowanie tego co polskie chwaly Ci nie przynosi - czy Ci się to podoba, czy nie tez jestes Polakiem, a fakt ze mieszkasz zagranico nie powoduje, ze jestes w czymkolwiek lepszy od osob mieszkajacych nad Wisłą. To polskie forum, wiec stop to place some english words in Your every sentence, please.


Śr sty 29, 2014 10:11 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Najlepiej zrealizowany Album DM
Na anglojezycznych forach tez wkrecasz polskie wyrazy w angielskie zdania?

Cytuj:

Dziwnie się wypowiadasz.



Wiem juz co. Przestałeś chwytać po prostu po polsku bo przeciez u SIEBIE w jukej już nie potrzebujesz ;)


Śr sty 29, 2014 18:12 pm Zobacz profil
 
Post Re: Najlepiej zrealizowany Album DM
pinky101 napisał(a):
Oj nagrabilem sobie bardzo na tym forum.

:lol: To nie takie łatwe, maj frend.Nie tacy tu sobie grabili. @Punisher, czy tzw. Pietrek, to sobie potrafili grabić. Ale wierz mi - żadna chluba. Izi Tajger


Śr sty 29, 2014 19:09 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 12:51 pm
Posty: 1301
Lokalizacja: coyō-hua-cān
 
Post Re: Najlepiej zrealizowany Album DM
SoFaD

holy101 napisał(a):
Więcor napisał(a):
Odsyłam w takim razie do Gora męczarni z tym kawałkiem na Summer Tour'94. Bardzo ładnie tam śpiewa. Jak zarzynana koza :) Oczywiscie, ze kazdy zaspiewał po swojemu ale na boga Gahan jest po za konkurencją w tym numerze i mysle, ze nie jestem odosobniony w tej opini.


Absolutnie nie jesteś

+1


Śr sty 29, 2014 20:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Najlepiej zrealizowany Album DM
+1 :wink:


Cz sty 30, 2014 10:20 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 01, 2013 12:54 pm
Posty: 110
Lokalizacja: UK
 
Post Re: Najlepiej zrealizowany Album DM
Więcor napisał(a):
A z ciekawości co dziwnego jest w moim pierwszym zdaniu?


My w Anglii zamiast powiemy niemiłe, mówimy, że coś brzmi dziwne. Jest pewna gradacja w wypowiedziach. Nieprzyjemny, co więcej, złośliwy, ty zaczynasz być bo pewnie uważasz, że podważam twoja i @Holy pozycje na forum. Absolutely nie ma do tego powodu, cieszy mnie, że cieszycie sie opinią znawców i fanów, nie mam powodu aby mieć inne zdanie, really. Lubie twoje opinie, są zabawne i adekwatne, dopóki nie zaczniesz być nieco arogancki. Jest to niepotrzebne.

holy101 napisał(a):
Atakuj sobie kogo chcesz - lub nie atakuj, jak wolisz, choć wolałabym to drugie bo trochę się zapętlasz w swoich teoriach i przechodzisz do wycieczek osobistych...


Wydaje mi sie @holy , że wlaśnie ty to robisz, potęgujesz dyskusję nie na temat. Czy ja jestem dla kogoś niemiły? I don't think so . Jesli nagonka będzie kontynuowana zaprzestanę aktywnego uczestniczenia w forum zachowując sobie prawo do śledzenia niektórych wątków that's all.

@LordMały nie o to chodzi. Ja się dystansuję tylko od tego co jest typowym nadwislańskim sposobem bycia, który daleki jest od norm kulturowych cywilizowanego świata, w tym również Wysp Brytyjskich. Kwestie narodowościowe sobie odpuścmy, to są sprawy prywatne, nie masz prawa poruszać ich publicznie. Chętnie przejde na angielski ale po pierwsze nie wiem co na to administratorzy a po drugie, całość naszych wypowiedzi musi być po angielsku, right?

@MARIUS proszę pisz starannie po angielsku a nie uzywając polskiej fonetyki do angielskich wyrazow bo jest to dziwne.

Wydaje mi się, że forum to miejsce do wymiany poglądów a nie podkreslania jednomyslności (tak było w czasach PRL) Zadziwia żarliwość ataku na mnie, bo skrytykowałem @Więcor i @Holy. Nie wiedziałem, że są to ludzie nieomylni. Przykre jest to, że tu ważnejsze jest aby być lubianym niż to aby podyskutować. Typowo polskie myslenie stadne obserwowane także tu w UK, lepiej sie od Polaków nie wyrózniać, epatować polskim w formie niecenzuralnej, najlepiej szary dres z plamą z tylu i głowa ogolona, bo mozna być oskarzonym o kolaboracje z ludnościa anglojęzyczną... Przepraszam, że dodaje angielskie słowka, moja polszczyzna nie jest perfect. Jeśli administrator skarci mnie za to obiecam, że skorzystam z translatora.

:wink:


Pt sty 31, 2014 12:01 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post Re: Najlepiej zrealizowany Album DM
pinky101 napisał(a):
Jesli nagonka będzie kontynuowana zaprzestanę aktywnego uczestniczenia w forum zachowując sobie prawo do śledzenia niektórych wątków that's all.

Nie zamierzam brać udziału w dyskusji. Pragnę jedynie zawiadomić, że to było rozbrajające stwierdzenie. :lol:

W temacie : SOFAD. I EXCITER.


Pt sty 31, 2014 13:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 01, 2013 12:54 pm
Posty: 110
Lokalizacja: UK
 
Post Re: Najlepiej zrealizowany Album DM
Dziękuję.


Pt sty 31, 2014 13:18 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 20, 2004 19:53 pm
Posty: 907
Lokalizacja: Wałbrzych
 
Post Re: Najlepiej zrealizowany Album DM
@pinky w JUKEJ nie nazywają rzeczy po imieniu? Jeżeli ktoś pisze "głupawe bzdury" to jak wg. Ciebie powinno się zwrócić, dość jednoznacznie, uwagę na to, że wypowiadający się na forum publicznym osoba(y) nie mają pojęcia o tym o czym piszą. I przestań brać wszystko do siebie. Bo moje uwagi wcale nie były skierowane do Twojej osoby. Co najwyżej do autora topicu. Miłego dnia :)


Pt sty 31, 2014 13:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 01, 2013 12:54 pm
Posty: 110
Lokalizacja: UK
 
Post Re: Najlepiej zrealizowany Album DM
@yaro_ to nie tak. Nie chodzi o to czy ktoś mówi bzdurę czy nie. Kwestia jest kto daje Ci prawo aby ocenić, że wypowiedź jest bzdurą. A tu już witamy się z savoir-vivre i zasadami ogłady, która być może w wielu środowiskach w kraju nad Wisłą jest niedoceniana.

Miłego dnia, choć u mnie w Anglii już 12:30.


Pt sty 31, 2014 13:31 pm Zobacz profil
 
Post Re: Najlepiej zrealizowany Album DM
pinky101 napisał(a):
@MARIUS proszę pisz starannie po angielsku a nie uzywając polskiej fonetyki do angielskich wyrazow bo jest to dziwne.

Oł maj God. Jakoś to zniesiesz, skoro jesteś aż tak bardzo Inglisz. Pewnie, jak to u Was bywa, kiedy np. stanię Ci na buta, to Ty powiesz: "Ajm sori". A kiedy nie będę już słyszał, powiesz: "Fakin Polisz". Ale przy następnej okazji, oczywiście: "Hał ar ju :) ?"

pinky101 napisał(a):
Wydaje mi sie @holy , że wlaśnie ty to robisz, potęgujesz dyskusję nie na temat. Czy ja jestem dla kogoś niemiły?

Skoro jednak piszesz też in Polisz, to wypada pisać "Ty" z dużej litery :)


Ostatnio edytowano Pt sty 31, 2014 15:32 pm przez MARIUS, łącznie edytowano 1 raz



Pt sty 31, 2014 15:29 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 01, 2013 12:54 pm
Posty: 110
Lokalizacja: UK
 
Post Re: Najlepiej zrealizowany Album DM
Nie rozumiem. Ze szkoły pamiętam, że pisze się o wielkiej literze, nie o dużej... Pisanie ty z małej litery nie jest błędem stylistycznym, ani formą niegrzeczną, jest to forma dopuszczalna, równoprawna.


Pt sty 31, 2014 15:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: Powiś(L)e
 
Post Re: Najlepiej zrealizowany Album DM
Niestety widze, ze nie rozumiesz :| Nie chodzi o to, by pisac wylacznie po angielsku, chodzi o to, zeby pisac na polskim forum wylacznie po polsku. Kumasz ? Nie kazdy musi rozmumiec wtracenia z angielskiego, ktorych uzywasz - prosciej sie chyba nie da :) Rozumiem, ze polski moze Ci sprawiac trudnosc, ale poradzisz sobie :wink:

Aha, nikt Cie nie atakuje raczej - przestan generalizowac, pisac co jest typowo polskie, a co nie, bo chyba tak jak masz problemy z polskim, to i masz problemy z polska nacja, skoro oceniasz ja po "wystepach" w UK. Jest masa wiesniakow, ale nie generalizuj, bo tez mozna napisac, ze angole sa rudawi, wala ciagle browar i z zasady bywaja tepawi, ale po co ?


So lut 01, 2014 0:02 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 16, 2009 9:38 am
Posty: 531
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Najlepiej zrealizowany Album DM
fajny ten topic :lol:

nie ma to jak poczytać o pisowni języka polskiego w temacie o najlepiej zrealizowanym albumie

jako ta mniej wyedukowana w realizacjach, produkcjach, aranżacjach, miksach i czym tam jeszcze liczyłam że czegoś się tu ciekawego dowiem

my mistake :)


So lut 01, 2014 10:33 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 01, 2013 12:54 pm
Posty: 110
Lokalizacja: UK
 
Post Re: Najlepiej zrealizowany Album DM
Lord Mały napisał(a):
Niestety widze, ze nie rozumiesz :| Nie chodzi o to, by pisac wylacznie po angielsku, chodzi o to, zeby pisac na polskim forum wylacznie po polsku. Kumasz ? Nie kazdy musi rozmumiec wtracenia z angielskiego, ktorych uzywasz - prosciej sie chyba nie da :) Rozumiem, ze polski moze Ci sprawiac trudnosc, ale poradzisz sobie


Typowo polski, mentorski ton. Ma być tak jak sobie życzysz. Czy lubisz pouczać? I'm sorry ale nie ty mój przyjacielu będziesz decydowal co i jak mam pisać, to zależy tylko od moderatora, administratora. Za swoje uwagi o to jak sie zachowuje Polak czy jak należy sie nie zachować będac Polakiem czy inna narodowoscia dawno byłbyś zbanowany na zachodnioeuropejskim czy amerykanskim forum, i nikt by z Toba nie pisal na forum muzycznym o tym. Takich tematow sie nie porusza. Chyba ze jestes jakims nacionalista?

Mam problem z polska nacją jak każdy kulturalny człowiek od Antypodów po Kanadę. Pojezdzisz po swiecie, zobaczysz. Problem w tym, że całe mnostwo takich zachowan negatywnych ma swoje odbicie w wypowiedziach forumowych fachowcow, ludzi zabierajacych glos na każdy temat, łącznie z polska gramatyka. Chodzi mi o np wszechobecne pouczanie, jest to tupowo polski nieprzyjemny rys charakteru, ktory widac np u Ciebie.

Have a nice day!

@ewelina335 wiesz @MARIUS odczuł po prostu potrzebę aby dać mi pouczenie z ortografii. :wink:


So lut 01, 2014 10:54 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: Powiś(L)e
 
Post Re: Najlepiej zrealizowany Album DM
Heh, nie wiesz z kim rozmawiasz, a umoralniasz. Skad wiesz, gdzie bylem, co widzialem i gdzie mieszkalem ? Gdzie napisalem, ze sobie zycze ? Raczej tak by wypadalo, ale spoko, jak kazdy sobie bedzie wtracal slowka z innych jezykow, to na bank sie kazdy porozumie, vershstest du ?


So lut 01, 2014 11:12 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team