Depeche Mode - Zobacz wątek - Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine Tour
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 633 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  NastÄ™pna strona
Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine Tour 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So wrz 19, 2009 18:04 pm
Posty: 13
Lokalizacja: 3miasto
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
Cytuj:
Cyba musisz iść do okulisty.

ale po co ? jak dla mnie jakość dvd jest po prostu nie do przyjęcia, uważam to wydanie za jakiś żart.
Po prostu-Anton uważa ,że jak zawinie psią kupę w papierek z napisem DM to fani i tak to kupią.
Już BR z Barcelony pozostawiał wiele do życzenia, wygląda raczej jak dobrej jakości dvd.
W tym roku powiedziałem dość. Dvd wróciło do sklepu, bo jak ktoś ze mnie żartuje, to nie widzę powodu , aby mu nabijać profity ze sprzedanych płyt.
Mam teraz wersje z itunes, jest dość mocno skompresowana ,ale i tak różnica pomiędzy dvd jest kolosalna.
Jeżeli koncert zostanie wydany na BR to z przyjemnością go kupię (tak jak dotychczasowe koncerty),ale niesmak pozostanie.


Cz gru 04, 2014 22:30 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So lis 22, 2014 16:42 pm
Posty: 7
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
To jest fakt.Ja rowniez nie kupilem tego dvd.Nawet nie chodzi o jakosc tylko o samo wydanie.To kartonowo-kwadratowe pudelko jest po prostu koszmarne.Kupilem tylko audio CD.Tego nawet nie mozna postawic na polce obok poprzednich wydan.Chcialbym aby byly to tylko dwie plyty dvd wydane tak jak dotychczas czyli w pudelku prostokatnym z plastikowym miejscem na plyte tak aby sie one nie rysowaly.Mam nadzieje ze takiego wydania doczekam wtedy kupie.A tak na marginesie po jaka cholere mi kolejna plyta ,,Delta Machine".Na tym dvd powinny sie znalezc cztery nagrania ze studia ktore kraza po sieci zreszta w super werscji jest ,,Broken".Bonusow jest jak na lekarstwo.


Pt gru 05, 2014 12:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
U mnie suma summarum nie chodzi o ta jakosc , bo jak widac pojawila sie juz lepsza wersja , nie chodzi tez o pudelko , cene itp. Chodzi zas o sam koncert , na Boga jak w 2014 roku mozna wykrecic taki chlam ? Statyczny pozbawiony emocji material , brak ciekawych ujec , i ciagle Gahan - Gore . Jak juz ujecie na publike to marne i kilkusekundowe . Odlagajac odnosze wrazenie jakbym byl na koncercie dla 200 osob (pomijajac kilka momentow ) , kamery tez jakos skracaja wg mnie perspektywe , wszystko to poteguje wrazenie bylejakosci ... Czekalem na wydanie Dm myslac ze poczuje ciarki itp , poczulem moze na starcie Welcome , i ciutke na Halo - reszta coz .., probowalem ogladnac go drugi raz niestety nie potrafie , znaczna czesc przewinalem z nudow . Porownujac , kiedys znajomy podsunal mi Muse live in Rome , mysle no znam cos nie cos ale skoro tak chwali obejrze , to jest wlasnie koncert przez duze K . Koncert gdzie czescia spektaklu jest publika , nogosc ujec , montaz po prostu powala , pomijam ze nagrany w 4K.. , szkoda ze to prog nie do osiagniecia przez moj ulubiony zespol .


So gru 06, 2014 11:59 am Zobacz profil

Dołączył(a): So wrz 19, 2009 18:04 pm
Posty: 13
Lokalizacja: 3miasto
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
Cytuj:
U mnie suma summarum nie chodzi o ta jakosc

no właśnie chodzi - 50 gb robi różnicę :) to raz.
Koncert DM to po raz kolejny "odgrzewany kotlet"- chwila gdzieś już to widziałem , tylko minimalnie w innej wersji.To dwa.
Po prostu trzeba "świeżej krwi" i innego spojrzenia.To trzy.


So gru 06, 2014 22:47 pm Zobacz profil
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
artur3m napisał(a):
Cytuj:
U mnie suma summarum nie chodzi o ta jakosc

no właśnie chodzi - 50 gb robi różnicę :) to raz.
Koncert DM to po raz kolejny "odgrzewany kotlet"- chwila gdzieś już to widziałem , tylko minimalnie w innej wersji.To dwa.
Po prostu trzeba "świeżej krwi" i innego spojrzenia.To trzy.


O to to. Trzeba by kogoś innego, kto też zaprojektowałby scenę, bo te Antonowe to na jedno kopyto.


N gru 07, 2014 16:44 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 23:29 pm
Posty: 1007
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
Obrazek


Wt gru 09, 2014 20:25 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2108
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
Nie wiem na jakich koncertach byliście, ale ja uważam ze scena była super i to zwłaszcza na stadionach niektóre z nich przewyższały klimatem halówki... tu np. moj filmik z Mediolanu : https://www.youtube.com/watch?v=NCPre1e ... Pscc6N85wA
koncert bomba a stadion całkiem spooooory :wink:
EDIT:
Wywiad z Antonem na temat dvd:

http://www.depeche-mode.com/2014/11/23/ ... n-corbijn/

"I am not very fond of these modern cameras flying around. I like the approach that everything is being seen from one point of view. As if one is standing among the crowd. So I actually did not use a lot of modern technology. It might have to do with the fact that I grew up in the 70's - I like the concerts which were shot back then."

Ja też lubię takie nagrania...


Wt gru 09, 2014 23:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2108
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
Młody Marian napisał(a):


to nie będzie BD z Berlina :wink:


Åšr gru 10, 2014 0:26 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 25, 2003 13:47 pm
Posty: 510
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
a co ?


Åšr gru 10, 2014 8:55 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 15, 2003 21:40 pm
Posty: 475
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
Ja stawiam na Violator 25th anniversary edition ;)


Åšr gru 10, 2014 11:47 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
dK napisał(a):
Nie wiem na jakich koncertach byliście, ale ja uważam ze scena była super i to zwłaszcza na stadionach niektóre z nich przewyższały klimatem halówki...
Ja też lubię takie nagrania...


Zartujesz , prawda ? :roll: Co jak co ale scena miodności temu wydaniu nie dodaje ...


Åšr gru 10, 2014 18:43 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So wrz 19, 2009 18:04 pm
Posty: 13
Lokalizacja: 3miasto
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
Cytuj:
EDIT:
Wywiad z Antonem na temat dvd:

http://www.depeche-mode.com/2014/11/23/ ... n-corbijn/

"I am not very fond of these modern cameras flying around. I like the approach that everything is being seen from one point of view. As if one is standing among the crowd. So I actually did not use a lot of modern technology. It might have to do with the fact that I grew up in the 70's - I like the concerts which were shot back then."

Z całym szacunkiem,proponuję aby Anton teraz zajął się np. realizacją koncertu pani Ireny Santor-będzie idealnie współgrał z resztą twórczości(Pewnie też by założył pończochę na obiektyw żeby zgubić ostrość, jak to robi od jakiegoś czasu. :lol: )
"Pierdu , pierdu ,kasa misiu... kasa", zrobić jak najtaniej ,sprzedać drogo.Niech zobaczy realizację, oraz jakość obrazu i dźwięku, do np. wcześniej przytaczanego koncertu muse, i porówna swoje produkcje, a zwłaszcza ostatnią, która nie zaskakuje niczym, a wręcz obraża fanów.


Åšr gru 10, 2014 22:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2108
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
Zabawny jesteÅ›


Cz gru 11, 2014 1:53 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3044
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
Bo mówi co myśli? Bo mu się nie podoba? A, zapomniałem że wielu fanów nie przyjmuje w ogóle do wiadomości żadnej krytyki na temat DM. Nie podoba się scena, sposób filmowania-to jest od razu jakaś zbrodnia? Chyba nie wszyscy muszą piać z zachwytu. Jeśli krytyka jest konstruktywna, to tylko na plus dla takiej osoby, że przedstawia to w taki sposób. Nie na tym to polega, że wszystkim się ma podobać. Dlatego dK-wyluzuj :wink:


Cz gru 11, 2014 10:38 am Zobacz profil

Dołączył(a): So lis 22, 2014 16:42 pm
Posty: 7
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
Mnie nikt nie obrazil.Anton jest SUPER!!! i to on stworzyl image i klimat tego zespolu.Mnie obrazilo wydanie.Dlaczego nie wydali 2och plyt dvd???Tak jak to bylo z 101,Devotional,One night in Paris czy nawet Barcelone gdzie dalo sie umiescic cztery plyty.Prostokatne pionowe wydanie gdzie mozna sobie postawic obok innych wydan.To kartonowe,kwadratowe pudelko mnie bardzo zirytowalo.Do tej pory nie obejrzalem koncertu :(.Ale sie nie zlamie i nie kupie.Kupie wtedy kiedy wznowia wydanie i byc moze bedzie ono w innej formie i tylko dvd bo audio cd z koncertu kupilem.Anton jest NAJLEPSZY!!!


Cz gru 11, 2014 10:57 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
FM napisał(a):
A, zapomniałem że wielu fanów nie przyjmuje w ogóle do wiadomości żadnej krytyki na temat DM


Widzisz FM , bo nalezy odroznic fana od fanatyka ....pierwszy wyrazi krytyke widzac ze placi za cos co jest robione po najmniejszej (najtanszej ) lini oporu , drugi zas nie .



Electro101 napisał(a):
Mnie nikt nie obrazil.Anton jest SUPER!!! i to on stworzyl image i klimat tego zespolu



Electro101 - moze i stworzyl , ale chyba nie zauwazyl ze technologia poszla do przodu i ludzie oczekuja czegos wiecej ...albo moze tylko ludź taki jak ja :)


Cz gru 11, 2014 16:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2108
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
Jeżeli to co napisał artur3m jest konstruktywną krytyką to gratuluje świadomości dotyczącej twórczości Antona :lol:


Cz gru 11, 2014 17:51 pm Zobacz profil
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
dK napisał(a):
Młody Marian napisał(a):


to nie będzie BD z Berlina :wink:


Jeśli nie BD z Berlina, to może The Singles 01-15? Weszłoby to wszystko na jeden CD wraz z 2-ma singlami promującymi.


Pt gru 12, 2014 0:31 am

Dołączył(a): So wrz 19, 2009 18:04 pm
Posty: 13
Lokalizacja: 3miasto
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
Cytuj:
Jeżeli to co napisał artur3m jest konstruktywną krytyką to gratuluje świadomości dotyczącej twórczości Antona

odpowiem tak:
Byłem na wszystkich koncertach DM od 2001 w Polsce, wszystkie "na żywo" zrobiły na mnie super wrażenie.
Wydania dvd jak do tej pory również ,oczywiście prócz ostatniego.
Nie dość ,że koszmarna jakość, to absolutnie nie oddaje i nie pokazuje klimatu koncertów z tej trasy.
Koncert w Warszawie wg. mnie był najlepszym, który widziałem i spodziewałem się ,że ten cały klimat zostanie "oddany" przede wszystkim na BR i DVD.
Porównaj dwie wersje z vevo "Should Be Higher"(ta pierwsza zdecydowanie bardziej oddaje klimat koncertów) , obejrzyj koncert Muse(koniecznie na dużym tv), obejrzyj "live in berlin"(koniecznie na dużym tv) i być może dojdziesz do wniosku , że ktoś sobie z fanów DM postanowił "zażartować", bo jak inaczej to nazwać.
Machulski też kiedyś robił świetne filmy i nikt mu tego nie odbierze , ale to co robił ostatnio jest bardzo słabe.
I tak na koniec-jestem tylko fanem (od ponad 25 lat), a nie fanatykiem DM, w moim domu na okrągło nie "leci DM" , i przez ubiór nie identyfikuje się z zespołem.Mój szacunek, czy też sympatię okazuję tym , że wszystkie koncerty (oprócz ostatniej porażki), czy też płyty CD posiadam w oryginale, podobnie jak koncert Muse, oraz parę innych koncertów, czy też filmów.
Trzeba się odnieść jeszcze do BR z Barcelony, gdzie przetoczyła się "fala" dyskusji skąd ta beznadziejna jakość(nie mówię o reżyserii czy realizacji) .Czyżby DG i MG nie chcieli pokazywać upływających lat, może sprzęt zawinił itd ... tak czy siak koncert sprawia wrażenie jak by na obiektywy kamer założyli pończochę w celu wygładzenia zmarszczek.Coś a' la Krystyna Loska jak kończyła pracę w tvp.


Pt gru 12, 2014 1:03 am Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 18, 2009 17:38 pm
Posty: 285
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
Moim zdaniem koncert nie jest zły...owszem Mart i Dave cały czas ale sam koncert daje rade.DVD i BR powinny być wydane razem,kazdy kupilby to co chce.To jest dvd wiec ja byłem przygotowanu ze jakość będzie słaba.Problem lezy w KOTLETACH !!!Ja czekałem na Delte w DTS i mam,dziekuje,reszta no cóż był czas przywyknąć przecie :)


Pt gru 12, 2014 1:44 am Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 633 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 76 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team