Depeche Mode - Zobacz wątek - Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine Tour
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 633 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  NastÄ™pna strona
Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine Tour 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 29, 2009 11:27 am
Posty: 100
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
Rzadko tu bywam. Ale sie wypowiem. Kupilem sobie DVD bo jestem "sluchaczem" grupy DM :) Nie fanatykiem.
Czytalem komentarze, że syf to DVD... nie wierzylem.
Dźwiękowo. Rewelacja. Audiofilem nie jestem. Jednak z tych wszystkich koncertów poprzdnich, dzwiekowo to ten wydaje mi sie najlepszy.

A teraz do meritum. Sciagnalem wersje podobno lepsza. M4V ... ta niby z itunes. I powiem tak. Nigdy wiecej nie kupie wydawnictwa DM. Pierdziele to. Mam placic stówe za taki syf który mi zasrwowano???? Nigdy wiecej. Kocham DM ale nie pozwole sie robic w bambuko. NIGDY WIECEJ.
Naprawde roznica jest kolosalna. W jakości obrazu. Anton chyba troche przesadzil. Chcial zarobic wielokrotnie. Sprzedac ten sam material za nowa kasę...
Dziękuję nie...
Nie wiem jak dzwiekowo w tym sciagnietym M4V bo sprzet mi na to nie pozwala... ale jestli jest 5.1 to szacun. Naprawde dobry material.
A co by bylo jakby to bylo BR? Kopara opadnie...
A co do koncertu: Nigdy bym nie pomyslał że utwor "Just can't get enough" z tą publiką szalejącą zrobi na mnei takie wrażenie. Córka 2,5 letnia podnosi ręce.. i mowie " tata jeście raz.... " :)
I to by bylo na tyle...
Pozdrawiam fanów. Nie fanatyków :)
PS. Tak po ludzku. To DVD video jest po ciulu. Nie wierzyłbym gdybym nie widział.


Wt gru 30, 2014 23:09 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
agrest123 napisał(a):
Kocham DM ale nie pozwole sie robic w bambuko. NIGDY WIECEJ..


Proza życia......... dziecko jest to i pewnie żona jest , ciekawe co zrobisz jak dostaniesz w życiu rogiem skoro dvd to taaaaaaaaaka zdrada ? a BR i tak będzie :8): a stówka za takie wydanie to i tak tanio.


Åšr gru 31, 2014 8:24 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
To samo pomyslal Anton i spolka , zarobic 3 x na czyms co nalezy wydac raz a dobrze - cala polityka DM i ludzi wokol nich .


Åšr gru 31, 2014 10:59 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 02, 2009 14:50 pm
Posty: 134
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
Bez przesady.Obojętnie ile nie zarobili, to im kiepskiej akustyki Naszego stadionu narodowego nie zrekompensuje:):)Poza tym dobrze, że trzepią kasę na starość dla dzieciaków i przyszłych pokoleń. Dbają o rodzinę jak każdy!


Cz sty 01, 2015 0:28 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 02, 2009 14:50 pm
Posty: 134
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
sorry, ale jak wejść na Rosyjskie forum, to gadacie tak samo jak te pijaki. Najbardziej Wam wadzi, że ktoś tam zarabia:) Uwierzcie takiego syfu jak DM ma w PL i ogólnie w bloku wschodnim podczas trasy, to nie mają nigdzie. Sama niekompetencja na każdym kroku i Oni milczą, a Wy , że zarabiają? A co mają niby robić. Wymiatają jak większość z Was nigdy nie będzie, więc i zarabiają, a że jakiś post-komuch z bulandy nie kupi płyty to mają to w D i słusznie! Pozdrawiam całą bulandę , gdzie nawet fani psioczą na podmiot fanowania swojego:) Współczucia. Fajne , że Dave z rodziną jest szczęśliwy i ma Was w D jak to całe forum umierające z powodu swojej własnej zarazy.No i Martin ma fajną blondyneczkę inną niż David, ale są szczęśliwi i super, że mają kasę:)


Cz sty 01, 2015 0:55 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 8:04 am
Posty: 318
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
Serce krwawi jak widzÄ™, jak od kilku lat Depeche Mode rozmienia siÄ™ na drobne. NaprawdÄ™.


Cz sty 01, 2015 10:26 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 02, 2009 14:50 pm
Posty: 134
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
Sorry kolego nie piszę złośliwie, ale na takiej samej zasadzie jak Rosjanina boli , że ZSRR się na drobne rozmienił czy co? Chciałem Wam pomóc kiedyś, ale to forum się rozpada pod wpływem właśnie takich malkontentów z mentalnością bloku wschodniego. Takie same komentarze są tylko na post radzieckich forach:) Dave Gahan i spółka , to całkiem inna kultura, kultura zachodu, a teraz wspaniali Amerykanie. To jest forum FANÓW DM, a w zasadzie może kiedyś było, nie wiem. Oglądam wiadomości i czytam rodzimą prasę i jak słowo daję nie wiem , czy Wy chcecie na zachód, czy na wschód? Mentalnie to Rosjanie sami tutaj - te same komentarze.
Zdejmijcie w końcu te kurtki z berlińskiego sexshopu lat 80 , otwórzcie oczy! Mamy 2015 , Dave super trzeźwy zarabia dobrą kasę, ma super rodzinę i relację z byłymi. Martin ma fajnego blond kociaka, Andy nie myśli o raku mózgu ciągle . Jest super! Może jeszcze macie zadrę jak Rosjanie by mieli, że kochają Niemców i Berlin jak deklaruję Dave na DVD? Typowo mentalność ZSRR. Żałość.
Dave i Martin to AMERYKANIE zajerzascie ! Kolejne pokolenia to będą zajerzascie AMERYKANIE, a nie Ruski . Tam się dba o rodzinę , zarabia na nią i jest się wtedy szczęśliwym, wbrew temu co stryjek Putin Wam gada, a wcześniej Stalin, Lenin itd. itp. Komuchy otwórzcie oczy błagam!
Ja w każdym razie kupię jutro z 50-100 dvd Live in Berlin , rozdam, żeby zrekompensować kasę kochanym chłopakom z DM, kasę z bloku wschodniego , gdzie piractwo do kwadratu.


Cz sty 01, 2015 15:17 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 29, 2006 11:11 am
Posty: 110
Lokalizacja: Wałbrzych
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
Nie kupisz.... Po co to wschodnioeuropejskie przechwalanie siÄ™. :nie:


Cz sty 01, 2015 18:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 20, 2008 6:32 am
Posty: 63
Lokalizacja: Staszów/Rzeszów
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
Dziwią mnie te wrzuty na DM i Antona, że niby Live in Berlin jest tak kiepsko wydany i w takiej jakości bo oni chcieli wycisnąć możliwie jak najwięcej z fanów. Tymczasem podejrzewam, że jeśli chodzi o format wydania i jak to jest następnie promowane/sprzedawane to nie mieli absolutnie nic do powiedzenia bo o wszystkim decyduje wytwórnia/wydawca. Także jeśli już, to złościć należy się na Sony Music a nie na spółkę i Antona - oni akurat swoją pracę wykonali dobrze.


Cz sty 01, 2015 18:38 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 29, 2009 11:27 am
Posty: 100
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
Jakub napisał(a):
Sorry kolego nie piszę złośliwie, ale na takiej samej zasadzie jak Rosjanina boli , że ZSRR się na drobne rozmienił czy co? Chciałem Wam pomóc kiedyś, ale to forum się rozpada pod wpływem właśnie takich malkontentów z mentalnością bloku wschodniego. Takie same komentarze są tylko na post radzieckich forach:) Dave Gahan i spółka , to całkiem inna kultura, kultura zachodu, a teraz wspaniali Amerykanie. To jest forum FANÓW DM, a w zasadzie może kiedyś było, nie wiem. Oglądam wiadomości i czytam rodzimą prasę i jak słowo daję nie wiem , czy Wy chcecie na zachód, czy na wschód? Mentalnie to Rosjanie sami tutaj - te same komentarze.
Zdejmijcie w końcu te kurtki z berlińskiego sexshopu lat 80 , otwórzcie oczy! Mamy 2015 , Dave super trzeźwy zarabia dobrą kasę, ma super rodzinę i relację z byłymi. Martin ma fajnego blond kociaka, Andy nie myśli o raku mózgu ciągle . Jest super! Może jeszcze macie zadrę jak Rosjanie by mieli, że kochają Niemców i Berlin jak deklaruję Dave na DVD? Typowo mentalność ZSRR. Żałość.
Dave i Martin to AMERYKANIE zajerzascie ! Kolejne pokolenia to będą zajerzascie AMERYKANIE, a nie Ruski . Tam się dba o rodzinę , zarabia na nią i jest się wtedy szczęśliwym, wbrew temu co stryjek Putin Wam gada, a wcześniej Stalin, Lenin itd. itp. Komuchy otwórzcie oczy błagam!
Ja w każdym razie kupię jutro z 50-100 dvd Live in Berlin , rozdam, żeby zrekompensować kasę kochanym chłopakom z DM, kasę z bloku wschodniego , gdzie piractwo do kwadratu.

Troszke pojechales. 2 posty w tym samym zwalonym tonie. Jak mowilem fanatykiem DM nie jestem. Stowa nie pieniadz. Z szacunku do grupy kupilem, nie piratowalem. I zruskami i blokiem wschodnim nie wyjezdzam. Swiat sie zmienia, zmienia sie podejscie ludzi do jakosci. DM tezto powinno wiedziec. Nastepny chlam techniczny jak wypuszcza to moga sie liczyc ze ludzie spiratuja i nie kupia, odwroci sie to przeciwko nim. Cieszy mnie ze tworza muze fajna jednak szacunek nalezy sie ludziom by w dobie naprawde dobrej jakosci obrazu nie wypuszczac takiego badziewia. Ja nie kupie ich nastepnej plyty DVD. Zrazilem sie. Choc chcialem miec oryginalna plyte.


Cz sty 01, 2015 21:29 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 13, 2010 13:13 pm
Posty: 37
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
W końcu i ja zdecydowałam się na napisanie opinii o tym wydawnictwie, a więc tak: box dostałam pod choinkę (oczywiście prezent zamówiony u małżonka) i po Wigilii od razu zdecydowałam się go zobaczyć i przekonać na własne oczy czy jest tak źle jak tutaj pisano. Dodam jeszcze, że parę miesięcy temu zmieniłam telewizor ze skromnych 32 na 50 cali i po tej zamianie nie oglądałam jeszcze wcześniejszych DVD koncertowych DM. Zapodałam płytkę i co widzę ? Tragedia, piksele wielkie jak jajka przepiórcze i nawet odsunięcie się od ekranu na około 4 m niewiele się zdało - na forum jednak nie przesadzali w swoich opiniach. Jednakże dźwięk miodzio i płytki CD koncertowe super sprawa. Cóż, przełknęłam tę gorzką pigułkę, usprawiedliwiając trochę to nowe DVD tym, że może mam za duży telewizor by jako tako to wyglądało :? Odczekałam parę dni, by tradycyjnie, jak co roku w wieczór i noc sylwestrową katować rodzinę koncertami DM - najpierw puściłam koncert z Milanu (TTA) i przetarłam oczy ze zdziwienia - też "normalne" DVD (tyle że PAL), TV 50 cali i obraz całkiem dobry (oczywiście nie jest to HD, ale żadnej pikseliozy), nie mówiąc już o dźwięku w systemie dts (miodzio). Zadziwiona, jadę dalej - Barcelona (TOTU) - ta sama historia, z tym że tu już dźwiękowo nie tak cudownie. Tutaj złość na nowe DVD lekko mną zatrzęsła :x W takim niemiłym nastroju poszłam spać, ale wczoraj (Nowy Rok) pomyślałam, że nie wytrzymam i sprawdzę jeszcze pozostałe: Paris (ET) - tu faktycznie z obrazem szału nie ma, piksele też widoczne choć nie cały czas, no ale to rok 2001. Na deser poszło DVD z DEVO - tutaj wiadomo, oryginalnie było VHS, później remasterowane cyfrowo ale i tak wydaje mi się, że takich pikseli jak na Live in Berlin nie ma :evil: Podsumowując - nie oceniając czy taka strategia to dzieło Sony (tak myślę) czy mieli na to wpływ Anton i spółka, czy panowie z DM - tak czy tak uważam, że wydanie czegoś takiego w 2014 roku to skandal i zakpienie z ludzi, którzy to "coś" zakupili. Honor tego wydawnictwa ratują CD koncertowe ale to i tak nie tłumaczy jakości obrazu koncertu z rodem epoki VHS. Może nie byłabym tak krytyczna w stosunku do tego koncertu, gdybym nie widziała go w Multikinie - obraz taka żyleta, że widziałam każdą zmarszczkę na twarzach panów. Oraz to, że sam koncert i trasa na prawdę fajna, Dave w świetnej formie, fajna chemia między nim a Martinem na scenie. Naprawdę szkoda, wstyd :oops:


Pt sty 02, 2015 8:54 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 15, 2003 21:40 pm
Posty: 475
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
DMagmich napisał(a):
Zapodałam płytkę i co widzę ? Tragedia, piksele wielkie jak jajka przepiórcze i nawet odsunięcie się od ekranu na około 4 m niewiele się zdało - na forum jednak nie przesadzali w swoich opiniach. Jednakże dźwięk miodzio i płytki CD koncertowe super sprawa. Cóż, przełknęłam tę gorzką pigułkę, usprawiedliwiając trochę to nowe DVD tym, że może mam za duży telewizor by jako tako to wyglądało :? Odczekałam parę dni, by tradycyjnie, jak co roku w wieczór i noc sylwestrową katować rodzinę koncertami DM - najpierw puściłam koncert z Milanu (TTA) i przetarłam oczy ze zdziwienia - też "normalne" DVD (tyle że PAL), TV 50 cali i obraz całkiem dobry (oczywiście nie jest to HD, ale żadnej pikseliozy), nie mówiąc już o dźwięku w systemie dts (miodzio). Zadziwiona, jadę dalej - Barcelona (TOTU) - ta sama historia, z tym że tu już dźwiękowo nie tak cudownie. Tutaj złość na nowe DVD lekko mną zatrzęsła :x W takim niemiłym nastroju poszłam spać, ale wczoraj (Nowy Rok) pomyślałam, że nie wytrzymam i sprawdzę jeszcze pozostałe: Paris (ET) - tu faktycznie z obrazem szału nie ma, piksele też widoczne choć nie cały czas, no ale to rok 2001. Na deser poszło DVD z DEVO - tutaj wiadomo, oryginalnie było VHS, później remasterowane cyfrowo ale i tak wydaje mi się, że takich pikseli jak na Live in Berlin nie ma :evil:


I tu jest właśnie sedno - piksele ! Porównania powyżej jak najbardziej trafione. Nawet niektóre bootlegi DVD z tej i poprzedniej trasy mają lepszą jakość... Gdyby jeszcze Anton zastosował taką ostrość i ziarna jak na Strange Too, to pomyślałbym sobie - na cóż taka wizja reżysera...

Nie mam nic do tego, że koncert wyszedł tylko na DVD a nie na BR. DTS przy nagraniach koncertowych też uważam za zbędny. Dolby w tym wydawnictwie jest wystarczający -publikę słychać tam gdzie powinno.

Zastanawiam się, czy ta pikseloza to nie jest błąd Sony Music, podobnie jak dźwięk mono, tam gdzie powinien być stereo. Tylko, że koncern się do tego nie przyzna, bo wymiana całości nakładu mogłaby doprowadzić ich do bankructwa :) Pamiętacie sytuację z przekrętem przy jednym z koncertów nagranych w ramach Live Here Now, gdzie na cd 2 były podrasowane utwory z innego koncertu? Nie pamiętam niestety o jakie miasta wtedy chodziło. Po burzy wywołanej przez fanów, wydawca dosłał prawidłowy dysk. Tylko, że nakład tam był nieporównywalnie mniejszy...


Pt sty 02, 2015 9:42 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
dary napisał(a):
Pamiętacie sytuację z przekrętem przy jednym z koncertów nagranych w ramach Live Here Now, gdzie na cd 2 były podrasowane utwory z innego koncertu? Nie pamiętam niestety o jakie miasta wtedy chodziło. Po burzy wywołanej przez fanów, wydawca dosłał prawidłowy dysk. Tylko, że nakład tam był nieporównywalnie mniejszy...


Dary, jasne że pamiętamy. Na pewno CD2 z Pragi to był Mediolan. Były też inne wałki, jak parę numerów na Frankfurcie z Monachium zdaje się.


Pt sty 02, 2015 10:21 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
Wałek to wałek zrobiony prze LHN nie DM a Praga to była pomyłka i darmowy 3 dysk :)


Pt sty 02, 2015 10:23 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 15, 2003 21:40 pm
Posty: 475
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
Toż wyraźnie piszę o wydawcy a nie o DM ;)

A z tą Pragą to niekoniecznie była tylko "pomyłka", bo były jakieś wyciszenia, których nie było na oryginalnym LHN z Mediolanu.


Pt sty 02, 2015 10:43 am Zobacz profil

Dołączył(a): So wrz 19, 2009 18:04 pm
Posty: 13
Lokalizacja: 3miasto
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
Cytuj:
Sorry kolego nie piszę złośliwie, ale na takiej samej zasadzie jak Rosjanina boli , że ZSRR się na drobne rozmienił czy co? Chciałem Wam pomóc kiedyś, ale to forum się rozpada pod wpływem właśnie takich malkontentów z mentalnością bloku wschodniego. Takie same komentarze są tylko na post radzieckich ...

To dalej ty "zachodnioeuropejski" fanie kupuj "kupę" zapakowaną w papierek DM, i delektuj się jakbyś jadł najlepszą czekoladę.Chyba nie zrozumiałeś o co tu wszystkim narzekającym chodzi.
Kup chociaż 20 płyt, rozdaj, i nie zapomnij zapodać jakiegoś filmiku z tego "wiekopomnego wydarzenia". :lol:
Cytuj:
Takie same komentarze sÄ… tylko na post radzieckich forach:

To poczytaj komentarze np. na amazonie(chyba że jest ruski :lol: ), czy też niemieckich forach(chyba, że tam też piszą tylko "ruscy") i może zrozumiesz o co ten "szum".


Pt sty 02, 2015 21:58 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So lis 22, 2014 16:42 pm
Posty: 7
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
On juz jest kapitalistyczny.Kupuje wszystko jak leci.Ma prawo w dobrobycie mozna ,,sprzedac nawet kupe i sie tym chwalic" ba mozna nawet sie ,,chwalic ze sie te kupe kupilo".Ja jednak mam wszystkie orginalne wydania Depeche ale tego ,,przypalu nie kupie" nie dlatego ze mnie nie stac tylko dlatego ze to wydanie jest ,,SKOPANE W KAZDEJ POSTACI"...


So sty 03, 2015 13:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 15, 2003 21:40 pm
Posty: 475
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
Delta 5.1 na BR i 2 CD Audio też są skopane ?


So sty 03, 2015 14:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 23:29 pm
Posty: 1007
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
@Dary : To jest jakościowo najlepsze. No i oczywiście Alive in Berlin w HD :D


So sty 03, 2015 16:07 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sty 12, 2006 14:01 pm
Posty: 228
 
Post Re: Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine To
Czekam na BR nie oglądam i nie kupiłem tego bo nie ma co...jakościowo jak zwykle fani dawno temu zrobili lepsze rzeczy i do słuchania i do oglądania ... Nowe wydanie DM Jest na poziomie YouTube


So sty 03, 2015 22:42 pm Zobacz profil WWW
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 633 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team