Depeche Mode - Zobacz wątek - Live in Berlin Soundtrack
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 12 ] 
Live in Berlin Soundtrack 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz mar 30, 2006 10:06 am
Posty: 379
Lokalizacja: DMielec
 
Post Live in Berlin Soundtrack
Jako ze na oficjalnej LiB soundtrack znalazlo sie jako kolejny album w dyskografii wiec traktuje go podobnie jak 101,
czyli 3 oficjalny album live,w zwiazku z tym zakladam ze powinien wyjsc rowniez singiel promujacy,jak dla mnie jedynym kandydatem
jest NLMDA Live,podobnie jak Eveything Counts ze 101,a na nim byc moze BOAG,HL,STTE hmm pomazyc mozna,co wy na to,
myslicie ze jest to mozliwe


Cz lis 20, 2014 9:06 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Live in Berlin Soundtrack
Do SOFAD Live nie było singla i uważam, że tu będzie podobnie. Generalnie single do koncertówek są chybionym pomysłem moim zdaniem, ale są udane wyjątki jak EC ze 101.


Cz lis 20, 2014 10:15 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 13:53 pm
Posty: 629
 
Post Re: Live in Berlin Soundtrack
Czyli soundtrack to taki album kompilacyjny(tylko live),jeżeli tak to trzeba się udać do sklepu i zakupić,bo mam zasadę że albumy (LP) Depeche Mode mam na półce w wersji ''fizycznej'' :)


Cz lis 20, 2014 14:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 05, 2005 13:01 pm
Posty: 147
 
Post Re: Live in Berlin Soundtrack
Zauważyliście, że w wersji cd soundtrack na tyle okładki set lista jest wydrukowana z błędem, który przykryto naklejką z nowym poprawionym wydrukiem listy. Błąd polega na tym, że pod naklejką widać, że cd 1 kończy się na heaven a cd 2 zaczyna się od soothe my soul. Gdzie w rzeczywistości cd 1 kończy się na soothe my soul a cd 2 zaczyna się od aptiut. Ciekawe czy cały nakład ma błąd czy tylko jego część.


Cz lis 20, 2014 19:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Live in Berlin Soundtrack
dmmaniak napisał(a):
Czyli soundtrack to taki album kompilacyjny(tylko live)


Nie. Soundtrack to ścieżka dźwiękowa do filmu lub gry komputerowej.

http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Acie% ... %C4%99kowa

Wystarczy zerknąć na depmod żeby się przekonać co z dyskografii DM się znalazło na takich wydawnictwach:

http://depmod.com/misc/soundtracks/index.html

Seth, ja nie zauważyłem, ale jestem usprawiedliwiony, bo nie kupywałem, tylko wpadłem zobaczyć jak to wygląda. Nie przyglądałem się. :wink:


Pt lis 21, 2014 10:25 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 30, 2006 10:06 am
Posty: 379
Lokalizacja: DMielec
 
Post Re: Live in Berlin Soundtrack
czyli w tym przypadku sciezka do DVD o tym samym tytule,co nie zmienia faktu ze trzeba zaliczyc ja jako oficjalny album live


Pt lis 21, 2014 23:52 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 13:53 pm
Posty: 629
 
Post Re: Live in Berlin Soundtrack
@FM
:)
Spoko ,wiem co to soundtrack, napisałem tak bo mi się nie chciało pełnej nazwy klepać w klawisze :lol: .Chodzi mi o to że na oficjalnej jest w kategorii ''albums'' więc traktuję go jako oficjalny LP grupy.


So lis 22, 2014 9:41 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Live in Berlin Soundtrack
Nie no luz, to jest akurat oczywiste. Chciałem tylko wyjaśnić(jak widać niepotrzebnie).


Pn lis 24, 2014 10:19 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1334
 
Post Re: Live in Berlin Soundtrack
Cudów się nie spodziewałem, ale i tak miło, że wystarczyło sprzedaży soundtracku na 48 pozycję w rankingu sprzedaży:

http://olis.onyx.pl/listy/index.asp?lang=


Pn lis 24, 2014 16:02 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 08, 2009 22:06 pm
Posty: 95
Lokalizacja: sosnowiec/londyn
 
Post Re: Live in Berlin Soundtrack
Seth Gecko napisał(a):
Zauważyliście, że w wersji cd soundtrack na tyle okładki set lista jest wydrukowana z błędem, który przykryto naklejką z nowym poprawionym wydrukiem listy. Błąd polega na tym, że pod naklejką widać, że cd 1 kończy się na heaven a cd 2 zaczyna się od soothe my soul. Gdzie w rzeczywistości cd 1 kończy się na soothe my soul a cd 2 zaczyna się od aptiut. Ciekawe czy cały nakład ma błąd czy tylko jego część.



Na mojej nie widac zadnego bledu, wiec moze tylko pewna partia wyszla z bledem. Kupowalem przez francuskiego amazona i plyta zostala wydana przez niemiecow.


Wt lis 25, 2014 0:15 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 30, 2006 10:06 am
Posty: 379
Lokalizacja: DMielec
 
Post Re: Live in Berlin Soundtrack
zakupilem dzis w lokalnym sklepie muzycznym za 53 zeta,cena przystepna,taniej nie trafilem nigdzie, gosc sprzedaje tez via allegro


So lis 29, 2014 16:00 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1334
 
Post Re: Live in Berlin Soundtrack
czapelka napisał(a):
Cudów się nie spodziewałem, ale i tak miło, że wystarczyło sprzedaży soundtracku na 48 pozycję w rankingu sprzedaży:

http://olis.onyx.pl/listy/index.asp?lang=


W kolejnym tygodniu - awans na 7: http://olis.onyx.pl/listy/index.asp?lang=
No ale ulec takiemu gigantowi muzyki jak Dawid Kwiatkowski to nie grzech. Ale wstyd :)


N lis 30, 2014 13:33 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 12 ] 


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team