Depeche Mode - Zobacz wątek - Spirit
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 3713 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184 ... 186  NastÄ™pna strona
Spirit 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 9:48 am
Posty: 384
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Spirit
Adrian Mole napisał(a):
depesbe napisał(a):
Pan Stelmach powinien "coś" dziś napisać na TYM forum, po swoim wykwicie . Ale nie napisze? Bo co miał TU zrobić , to z obowiązku zrobił wcześniej ? :roll:

Pan Piotr zjawi się na forum przy okazji następnej płyty, za niecałe 4 lata ;). Zostanie ponownie oddelegowany tutaj.
NIE MA wolnych mediów i NIE MA niezależnych dziennikarzy. Nie w tym kraju. Rzecz jasna to myśl ogólna, bez podtekstów i nie odnosząca się do nikogo ;)


Kilkadziesiąt stron wcześniej Stelmach strzelił fochala za słuchanie płyty przed jej debiutem, choć sam skorzystał z okazji przedpremierowego odsłuchu kilka tygodni przed wszystkimi. Oczywiście był to pretekst, dyskusji na temat wycieków nie podjął, płacą mu nie za bratanie się z pospólstwem, lecz za prowadzenie audycji o określonym profilu. Czego oczekiwał po tym forum? Armii szlachetnych czekaczy do premiery? Gdy zrobiła się niekomfortowa atmosfera i trudne pytania, uciekł do swojej strefy bezpieczeństwa.

A to, że nie ma wolnych mediów i niezależnych dziennikarzy... A gdzie na świecie są? Każdy pracuje dla kogoś, no chyba, że ma własne medium. Tylko, że trudno zarobić na chleb (w mediach, czy gdziekolwiek indziej), bazując na prawdzie i szczerości - co nie oznacza, że jest to niemożliwe ("the narrowest path is always the holiest").

Rzecz jasna - to też myśl ogólna. :D


Pn kwi 03, 2017 12:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1803
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: Spirit
depesbe napisał(a):
Pan Stelmach powinien "coś" dziś napisać na TYM forum, po swoim wykwicie . Ale nie napisze? Bo co miał TU zrobić , to z obowiązku zrobił wcześniej ? :roll:
A teraz wyjaśnij, dlaczego "powinien". Z czego ma wynikać ta "powinność"? Bo Ty tak chcesz? A może jeszcze np. Pan Kaczkowski lub Pan Mann "powinni" założyć konto na tym forum i wypowiedzieć się na temat "Spirit"?


Pn kwi 03, 2017 14:01 pm Zobacz profil
 
Post Re: Spirit
Może się mylę, ale forum niestety obniżyło bardzo swój poziom przy okazji nowej płyty. Jak nie zarzuty o lewactwo, to o nacjonalizm, jak nie o kasę, to o to, że zespół jest wysłannikiem jakichś korporacji i przemyca złe treści. Albo o to, że od 20 lat permanentnie wydaje złe płyty, co niektórych męczy przez połowę życia i wpływa na regularny upust frustracji na forum zamiast przerzucenia się w końcu na inne kapele.

Piszę to przy okazji tego, że pojawiła się teraz "nagonka" na niejakiego Piotra Stelmacha, kiedy jeszcze miesiąc temu dobra połowa forum całowała go niemalże po rączkach, właściwie nie wiadomo za co, ale wiadomo po co. Skrajność goni skrajność, są pretensje i teorie spiskowe wobec zespołu albo i ludzi. Szkoda, ale jeszcze kilka lat temu nie panowały tu takie negujące raz po raz klimaty.


Pn kwi 03, 2017 14:20 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 9:48 am
Posty: 384
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Spirit
Majkel napisał(a):
Szkoda, ale jeszcze kilka lat temu nie panowały tu takie negujące raz po raz klimaty.


Panowały, ale poleciało kilka banów. :D :D :D

CureMar napisał(a):
depesbe napisał(a):
Pan Stelmach powinien "coś" dziś napisać na TYM forum, po swoim wykwicie . Ale nie napisze? Bo co miał TU zrobić , to z obowiązku zrobił wcześniej ? :roll:
A teraz wyjaśnij, dlaczego "powinien". Z czego ma wynikać ta "powinność"? Bo Ty tak chcesz? A może jeszcze np. Pan Kaczkowski lub Pan Mann "powinni" założyć konto na tym forum i wypowiedzieć się na temat "Spirit"?


A właśnie, że jest to jego obowiązek, czy to na forum, na fejsie, czy w jakimkolwiek innym medium, łącznie z radiem, w którym pracuje, bo bierze za to kasę w publicznej rozgłośni za pieniądze z abonamentu, który q... mać m.in. ja też płacę. Nie twierdzę, że Kaczkowski czy Mann, którym DM jest obce, ale skoro już P. Stelmach eksploatuje tematy DM w audycjach, to niech już nie robi łachy i nie stroi fochów, skoro już zabrał głos na forum, niech pamięta, kto mu płaci na chlebek powszedni. Gdyby pracował w prywatnej rozgłośni - droga wolna, ale w publicznym medium bardzo proszę grzecznie w stosunku do pracodawców. Na początku była radość z tego, że tutaj dyskutuje, a potem zrobił się smród po jego ostatnim, oskarżycielskim i przede wszystkim niesprawiedliwym wpisie, na co już nie zareagował, dał w długą i ma obsobaczonych forumowiczów gdzieś. Nie dał szans na obronę swoich racji.


Pn kwi 03, 2017 14:46 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Spirit
Nie robię żadnej nagonki na Piotra Stelmacha.
Staram się być po prostu w miarę obiektywny, choć wiem że jest to subiektywne... :wink:
Pozdrawiam wszystkich fanów DM :!:


Pn kwi 03, 2017 15:14 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1803
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: Spirit
michal.kapuscinski2 napisał(a):
A właśnie, że jest to jego obowiązek, czy to na forum, na fejsie, czy w jakimkolwiek innym medium, łącznie z radiem, w którym pracuje, bo bierze za to kasę w publicznej rozgłośni za pieniądze z abonamentu, który q... mać m.in. ja też płacę. Nie twierdzę, że Kaczkowski czy Mann, którym DM jest obce, ale skoro już P. Stelmach eksploatuje tematy DM w audycjach, to niech już nie robi łachy i nie stroi fochów, skoro już zabrał głos na forum, niech pamięta, kto mu płaci na chlebek powszedni. Gdyby pracował w prywatnej rozgłośni - droga wolna, ale w publicznym medium bardzo proszę grzecznie w stosunku do pracodawców.
Nie wiem, czy śmiać się czy płakać. Rozumiem, że w myśl tego wpisu Pan Piotr ma obowiązek udzielania się na forum Placebo, Duran Duran, The Cure, U2, INXS i setek innych zespołów, bo prezentuje je w "Trójce", które jest rozgłośnią państwową? No i dlaczego "zwalniasz" z tego obowiązku innych dziennikarzy radiowych? Polskie Radio ma 4 rozgłośnie i w każdej z nich pracuje kilku dziennikarzy znających oraz ceniących DM...
Naprawdę, megalomania niektórych osiągnęła poziom absurdu.


Pn kwi 03, 2017 15:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 9:48 am
Posty: 384
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Spirit
Nie, nie ma obowiązku. Jeśli już jednak zabrał glos, to nie można puścić rzyga
i się ulotnić, nie dając prawa obrony swoich racji. Czujesz różnicę?


Pn kwi 03, 2017 16:26 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 1:24 am
Posty: 120
 
Post Re: Spirit
Muszę powiedzieć że płyta coraz bardziej mi się podoba. Nawet te kawałki na które psioczyłem, po przesłuchaniu "razem z sąsiadami" zaczęły mi się podobać. Dobra płyta. Na końcówce Cover Me mam takie same ciary jak na końcówce Clean. :fletch:


Pn kwi 03, 2017 17:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 15:59 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Alan nie wracaj....
 
Post Re: Spirit
@Fantomasz !! Masakra jakaś, właśnie słuchałem cover me i mnie strzeliło jak piorunem że przecież to jest takie współczesne Clean i postanowiłem się podzielić tym spostrzeżeniem, a tu wpadłem na twój koment :lol: :beer:. Płyta jako całość jest magiczna, nie ma ani jednego kawałka który mnie irytuje bądź mam ochotę skipnąć. Nawet Eternal strasznie u mnie urósł i lubię bardzo.


Pn kwi 03, 2017 18:23 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Spirit
Fantomasz napisał(a):
Muszę powiedzieć że płyta coraz bardziej mi się podoba. Nawet te kawałki na które psioczyłem, po przesłuchaniu "razem z sąsiadami" zaczęły mi się podobać. Dobra płyta. Na końcówce Cover Me mam takie same ciary jak na końcówce Clean. :fletch:

Ja od premiery nie wyciągam jej z odtwarzacza w samochodzie......leci non-stop na okrętkę.......muszę chyba odetchnąć i zarzucić coś starszego, by nabrać dystansu :8):


Pn kwi 03, 2017 18:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 15:01 pm
Posty: 485
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: Spirit
Polecam ten zabieg - odświeża :)
Ja wczoraj sięgnąłem po S&S i ABF - chyba po 5 latach ;)
Dzisiaj słuchając Spirit (również w samochodzie), zdołałem bez zgrzytu zębów wysłuchać go w całości i nie pominąłem nawet Eternal.
Może nie pokocham tego utworu, ale też nie o to chodzi.


Pn kwi 03, 2017 18:51 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 6:17 am
Posty: 81
Lokalizacja: Zielona Góra
 
Post Re: Spirit
Ale z jakiego powodu Stelmi miałby zabierać głos? Z powodu, żartu na jaki sobie pozwolił? "Przecież z DM się nie żartuje". Otóż nie... pozwolił sobie na inteligentny żart a że akurat JEDNOSTKI go nie złapały to jest ich problem a nie PS. Zwykłe robienie gównoburzy...


Pn kwi 03, 2017 20:07 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt mar 17, 2017 11:36 am
Posty: 8
 
Post Re: Spirit
Witam.ale tu wiochą wieje.czepiają się p.Stelmacha że nie odpisuje nie komentuje.
Dajcie sobie siana. czy to jest takie ważne?ludzie wy już całkiem wariujecie


Pn kwi 03, 2017 20:22 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 06, 2009 15:28 pm
Posty: 629
Lokalizacja: In Your Room
 
Post Re: Spirit
Fantomasz napisał(a):
Muszę powiedzieć że płyta coraz bardziej mi się podoba. Nawet te kawałki na które psioczyłem, po przesłuchaniu "razem z sąsiadami" zaczęły mi się podobać. Dobra płyta. Na końcówce Cover Me mam takie same ciary jak na końcówce Clean. :fletch:


dla mnie to samo chce sie wracać do tej płyty uwielbiam Scum i Poorman do tego pierwsza część Cover Me kiedy odpływam


Pn kwi 03, 2017 20:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 1:24 am
Posty: 120
 
Post Re: Spirit
Dajcie już spokój z tym stelmim. Rzygać mi się już chce jak gadacie o wszystkim tylko nie o DM.


Pn kwi 03, 2017 21:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 9:48 am
Posty: 384
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Spirit
No i racja, koniec tematu.

Wracając do albumu - jest ciągle świetny. Mam też nadzieję na fajne remiksy z kolejnych singli. Dotychczasowe narobiły smaka na więcej.


Pn kwi 03, 2017 21:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 18, 2013 0:47 am
Posty: 20
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: Spirit
https://hearthis.at/dominatrix-spirit-remixesweb.de-g3/

Dominatrix bierze głos Dave jako instrument i daje piosenkom z Spirit zupełnie inne klimaty


Pn kwi 03, 2017 22:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 27, 2015 1:46 am
Posty: 76
 
Post Re: Spirit
Cytuj:
Kilkadziesiąt stron wcześniej Stelmach strzelił fochala za słuchanie płyty przed jej debiutem

A ja mam wrażenie, że to "społeczność" strzeliła focha za kilka słów opinii, do której ma prawo.


Cytuj:
choć sam skorzystał z okazji przedpremierowego odsłuchu kilka tygodni przed wszystkimi

No zbrodniarz po prostu i szuja! Umknął Ci chyba fakt, że na to, by być zaproszonym na taki odsłuch, zasłużył 20-letnią dziennikarską pracą.

Cytuj:
A właśnie, że jest to jego obowiązek, czy to na forum, na fejsie, czy w jakimkolwiek innym medium, łącznie z radiem, w którym pracuje, bo bierze za to kasę w publicznej rozgłośni za pieniądze z abonamentu, który q... mać m.in. ja też płacę

Mam nadzieję, że na tym forum mamy pielęgniarkę oraz godziny tu spędzone zostaną wliczone do emerytury, wszak płacimy składki na NFZ i ZUS.


Pn kwi 03, 2017 23:23 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 9:48 am
Posty: 384
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Spirit
anaground napisał(a):
A ja mam wrażenie, że to "społeczność" strzeliła focha za kilka słów opinii, do której ma prawo.
(...)
No zbrodniarz po prostu i szuja! Umknął Ci chyba fakt, że na to, by być zaproszonym na taki odsłuch, zasłużył 20-letnią dziennikarską pracą.


Ma oczywiście prawo do opinii, ale stanowczo nie życzę sobie, żeby osoba czerpiąca korzyści majątkowe (wliczając w to wspomniany przez Ciebie ZUS i NFZ) z pracy w państwowym medium za abonament, który płacę, korzystająca z popularności m.in. DM, która ma dostęp do wszelkiego rodzaju nagrań w rozgłośni w ramach swojej pracy, potępiała m.in. mnie, który wydaje dobrowolnie swoje pieniądze na płyty i koncerty przez ostatnich 27 lat, za odsłuchanie albumu, który potem kupiłem, kilka dni przed premierą.


Wt kwi 04, 2017 6:47 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 30, 2005 9:37 am
Posty: 527
Lokalizacja: Åšwidnik -Lublin
 
Post Re: Spirit
Jakie sÄ… Wasze typy na drugi singiel? :roll:


Wt kwi 04, 2017 7:39 am Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 3713 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184 ... 186  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team