Depeche Mode - Zobacz wątek - Składanki
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 4 ] 
SkÅ‚adanki 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 1:24 am
Posty: 120
 
Post SkÅ‚adanki
Jak jest u was ze składankami typu singles lub the best? Kupujecie je czy nie? Ja osobiście zawsze kupowałem wszystko co oficjalnie wychodziło i zawsze zastanawiałem się nad tym czy to ma sens.Jak jest u was z tym?


N lut 05, 2017 8:36 am Zobacz profil
 
Post Re: SkÅ‚adanki
Ja tam wszystko kupuje co jest oficjalne. Dziwi mnie do tej pory nazwa tej składanki The Best Of - Volume 1 gdzie upchali utwór Martyr na siłę. Ciekawe kiedy będzie można się spodziewać Volume 2 :lol: coś czuję, że pasożyty sony wezmą to w swoje ręce po wydaniu albumu Spirit i będzie kolejny kartonik przy którym będą się niszczyły płyty.


N lut 19, 2017 8:35 am

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1334
 
Post Re: SkÅ‚adanki
Niby była gadka podczas promocji TBO Vol. 1, że ten "Volume 1" to taki żart ze strony Martina.

A w 2007 BRAT (webmaster oficjalnej strony www DM), "zażartował" sobie z "Volume 2": http://web.archive.org/web/200704061945 ... emode.com/


Pn lut 20, 2017 1:18 am Zobacz profil
 
Post Re: SkÅ‚adanki
Żarty, żartami aż ten żart został na czerwono zapieczętowany oficjalnie jako volume 1 swoją drogą wydawnictwo już ma 10 lat i kilka miesięcy ;)


Wt lut 21, 2017 18:00 pm
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 4 ] 


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team