Depeche Mode - Zobacz wątek - Knajpa dla ludzi czekających na Spirit do dnia premiery :)
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 208 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Knajpa dla ludzi czekajÄ…cych na Spirit do dnia premiery :) 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 07, 2008 16:00 pm
Posty: 213
Lokalizacja: Metropolis
 
Post Re: Knajpa dla ludzi czekajÄ…cych na Spirit do dnia premiery
Odebrana już i przesłuchana! Wow.. nie wiem aż co powiedzieć. Ta płyta jest przede wszystkim na maxa inna...
Moje faworyty:
Going backwards, WTR, Scum, Poison Heart, So much love, No more (this is the last time) :)
Nie wiem co mam myśleć o: You Move, Cover Me
SÅ‚abe: The worst crime, Poorman
Ultra gnioty: Eternal, Fail
:D


Pt mar 17, 2017 15:55 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 559
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Knajpa dla ludzi czekajÄ…cych na Spirit do dnia premiery
ufff ja wlasnie odpalilem po raz pierwszy :fletch: :nlmda: :D :D :D
, leci wtr wiec pozwole sobie na refleksje - going backwards - zupelnie sie nie spodziewalem czegos takiego, DM znowu mnie zaskoczylo, gleboki wielowarstwowy podklad, koncze bo konczy sie Wtr


kocham Depeche Mode :) :) :) :)


So mar 18, 2017 0:17 am Zobacz profil
 
Post Re: Knajpa dla ludzi czekajÄ…cych na Spirit do dnia premiery
Jak tam po premierze?


So mar 18, 2017 12:36 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 27, 2013 16:59 pm
Posty: 417
 
Post Re: Knajpa dla ludzi czekajÄ…cych na Spirit do dnia premiery
REWOLUCJA NA MAXA :nlmda: :fletch: :nlmda: :fletch:

To dobra ale trudna płyta, będziemy ją długo odkrywać.


So mar 18, 2017 15:09 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 07, 2013 18:06 pm
Posty: 352
Lokalizacja: Augustów
 
Post Re: Knajpa dla ludzi czekajÄ…cych na Spirit do dnia premiery
Powiem Wam, że warto było czekać. Spirit dobrze wchodzi, od pierwszego odsłuchu. Może to nie jest od razu miłość, ale po jednym odsłuchu już myślę o kolejnym. Niestety znów najgorsze momenty to piosenki wykonywane przez Martina. Eternal jest nie do przejścia. Całe szczęście, że jest tak krótki. Fail nie jest aż tak fatalny, ale póki co mnie nie porwał i wątpię by czas to zmienił.
Póki co moim faworytem jest Scum, zaraz po nim You Move, Going Backwards. Jeszcze odkrywam Cover Me, nie od razu zaiskrzyło między nami, ale z każdym odsłuchem jest lepiej. Na pewno nie jest zawiedziona. Fakt, płyta nie jest radiowa i przebojowa, ale nie tego oczekiwałam. Jako całość ma sens, jest spójna. Ktoś tu pisał o tym, że jest surowa. W pełni się z tym zgodzę.


So mar 18, 2017 15:18 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 18, 2016 16:28 pm
Posty: 83
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Knajpa dla ludzi czekajÄ…cych na Spirit do dnia premiery
Spirit ma dla mnie tę przewagę nad trylogią Hilliera, że wzbudza żywe emocje - tak jak czyniły to albumy DM za najlepszych czasów. Z każdym kolejynm odsłuchem utwierdzam się w tym coraz bardziej :fletch:


So mar 18, 2017 15:26 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 559
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Knajpa dla ludzi czekajÄ…cych na Spirit do dnia premiery
dobrze ze czekalem do premiery bo przynajmniej przesluchalem z jakosci CD a nie jakichs marnych ripow, album bardzo trudny ale mysle ze potrzeba czasu zeby sie osluchac i z kazdym odsluchem jest coraz lepiej chociaz walka jest nierowna :wink: (taki np eternal z kazdym przesluchaniem coarz gorzej i juz mnie swierzbi reka zeby fastforward poczynic)


N mar 19, 2017 3:19 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 28, 2013 18:53 pm
Posty: 170
 
Post Re: Knajpa dla ludzi czekajÄ…cych na Spirit do dnia premiery
Wciaz sie osluchuje, ale ogolne wrazenie pozytywne. Tylko "Eternal" do mnie nie trafia, ale wiem, ze nie jestem w tej opinii osamotniona... :wink:


Pn mar 20, 2017 9:57 am Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 208 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team