Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Delta Machine vs Spirit 

Delta Machine vs Spirit
Delta Machine 34%  34%  [ 47 ]
Spirit 66%  66%  [ 93 ]
Liczba głosów : 140

Delta Machine vs Spirit 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: Delta Machine vs Spirit
Maria Dimension napisał(a):
Kazdy ma swoj gust



No i wlasnie , nadyskutowales sie , naoceniales w kazdy ma prawo napisac swoja opinie . Moja jest podobna , wrocilem ostatnio do Spirita i coz sie okazalo ? ze nadal da sie posluchac jedynie GB i to tez tak na "raz". Plyta jest kiepska i nie zmieni tego nic . Mozna spojrzec w statystyki sprzedazy , ew dac znajomym niech ocenia to arcydzielo . Pozniej zas posluchac subiektywnej , ale jednak opini spoza kregu zamilowania do DM (moze to byc ciekawe doswiadczenie)


Pt lip 27, 2018 7:39 am Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 07, 2010 20:31 pm
Posty: 38
Lokalizacja: wielkopolska
 
Post Re: Delta Machine vs Spirit
Maria Dimension napisał(a):
SweetestPerfection2 napisał(a):
Szkoda, że w powyższej ankiecie nie ma odpowiedzi 'żaden'. Najlepiej pasowałaby do mojego zdania. Delta machine od pierwszego odsłuchania była dla mnie nieporozumieniem. Niedawno nawet dałem szansę temu bublowi i moje zdanie ani trochę się nie zmieniło - to dalej tak samo nudny album na bardzo niskim poziomie muzycznym i tekstowym. Broken ktoś kiedyś porównał do piosenki jak z boysbandu, co jest w sam punkt.
Spirit to podobne popłuczyny, ale na dwie piosenki zacząłem przychylniej patrzeć, a to już coś przy porównywaniu do Delmy.

sami specjalisci od muzyki i gustów, a o tym sie nie dyskutuje. Jak tak bardzo nie cierpisz ich tworczosci nowej to po kiego..ch..a sie nimi katujesz? zakrawa o masochizm. Czy jestes typowym depeszem Januszem bez pomysłu na siebie, kopiujesz wyglad i stroje chłopakow, jezdzisz na zloty, mowisz, ze dm bez Alana to sie skończyło, ale nadal jezdzisz na kocnerty, pchasz sie w pierwsze rzędy, histerczynie latasz za autografami , ja sie zastanawiam skad w ogole wział sie pomysł na subkulture depesze mode, bo to takie stworzone dla beki mi sie wydaje najpierw było, a ktos to wział cholernie na powaznie i traktuje to jako dewize swojego zycia. Mam wrazenie, ze chcesz, aby Dm spełniało Twoje oczekiwania i pra\gnienia muzyczne, jak nie spełnia, to hejt na maksa, ze komercha, ze robia jak boysabandy jakies gowno. Dla mnie to pokazuje tylko i wylacznie Twoj stan umysły i kultury. Nie dziwie, sie ze chłopaki, sie takich fanow boją i uciekaja tylnymi drzwiami. Artysta nie jest po to by spełniac Twoje zachcianki. Trajtujesz ich jak produkt , ktory ma cie zadowolic, jak baba w łozku. Natomiast oni tworza t co co chca, sa wolnymi ludzmi! Chciałbys zniewolic artystow. Naprawde niektorzy tzw "starzy depesze" jak na siebie mówia, zachowuja sie jak Swiadkowie Jechowi. Tylko oni wiedza, gdzie jest Niebo. Jak chuck norris;) ja p...le. Kazdy ma swoj gust,dm sie własnie, zawsze wyróżniali tym, ze parli do przodu, mimo różnych trendow, czy w latach 80, czy 90,, czy teraz robili swoje, to na co mieli ochote, pewnie dlatego tak lubia Millera i zabieraja go ze soba na koncerty! Dla mnie mimo, ze sa popularni, sa zespołem alternatywnym, bo zawsze tej swojej alternatywy szukali


Nic dodać, nic ująć... :beer:


Pt lip 27, 2018 7:44 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 01, 2013 9:51 am
Posty: 144
 
Post Re: Delta Machine vs Spirit
chmurek napisał(a):
Maria Dimension napisał(a):
Kazdy ma swoj gust



No i wlasnie , nadyskutowales sie , naoceniales w kazdy ma prawo napisac swoja opinie . Moja jest podobna , wrocilem ostatnio do Spirita i coz sie okazalo ? ze nadal da sie posluchac jedynie GB i to tez tak na "raz". Plyta jest kiepska i nie zmieni tego nic . Mozna spojrzec w statystyki sprzedazy , ew dac znajomym niech ocenia to arcydzielo . Pozniej zas posluchac subiektywnej , ale jednak opini spoza kregu zamilowania do DM (moze to byc ciekawe doswiadczenie)


W poprzedniej pracy zainteresowałem kolegów z pokoju twórczością DM i według ich opinii spoza kręgu zamiłowania do DM każda ich kolejna płyta jest lepsza od poprzedniej. Tak więc czas się pogodzić z tym, że dla Ciebie płyta jest kiepska, a dla innych nie i nie zmieni tego nic. Oczywiście do najlepszych płyt jej daleko, ale niesłuchalny to jest Sławomir. Proponuję włączyć RMF FM i sprawdzić jak brzmi niesłuchalna muzyka.


Pt lip 27, 2018 9:13 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: Delta Machine vs Spirit
Wsród moich zaś odwrotnie kazda kolejna jest gorsza . Choc apogeum bylo SOTU , Delta najlepsza z nich wszystkich - podsumowujac szalu nie robia z trzech ciezko byloby zlozyc jedna


Pt lip 27, 2018 9:54 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 13, 2016 8:11 am
Posty: 134
Lokalizacja: human after all
 
Post Re: Delta Machine vs Spirit
chmurek napisał(a):
Maria Dimension napisał(a):
Kazdy ma swoj gust



No i wlasnie , nadyskutowales sie , naoceniales w kazdy ma prawo napisac swoja opinie . Moja jest podobna , wrocilem ostatnio do Spirita i coz sie okazalo ? ze nadal da sie posluchac jedynie GB i to tez tak na "raz". Plyta jest kiepska i nie zmieni tego nic . Mozna spojrzec w statystyki sprzedazy , ew dac znajomym niech ocenia to arcydzielo . Pozniej zas posluchac subiektywnej , ale jednak opini spoza kregu zamilowania do DM (moze to byc ciekawe doswiadczenie)



ale "płyta jest kiepska", to nadal Twoja subiektywna opinia. Ludzie nie mieliscie logiki chyba w szkole. Mylą wam się opinie z faktami. Opinia to nie fakt. "płyta jest kiepska" to Twoja osobista recenzja i opinia. Duzo tutaj na tym forum "niespełnionych krytyków muzycznych". Mówią, ze niespełniony muzyk staje się krytykiem muzycznym, a niespełniony krytyk muzyczny? kim sie staje?:) Poznałam przez kilka koncertów fanów depeszów i powiem, tak najbardziej dziwiło mnie własnie, ze im blizej sceny tym więksi "krytycy". Jak to jest tak krytykuja, a przepychaja sie na przody. Chca dotknac chłopakow, ale tak nie cierpia ich obecnych dokonań. Nie wspomnę o świrach, ktorzy maja takie same tatuże, jak ich idole. Dla mnie to jest w ogóle problem mocno psychiatryczny.
https://www.youtube.com/watch?v=7WwB15Ui-zo kompletnie nie rozumiem, a ten janusz z takimi samymi tatuazami jak Dave to onion dopiero


Pt lip 27, 2018 12:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: Delta Machine vs Spirit
Masz racje to moja subiektywna opinia , wcale nie chce Cie przekonac do tego zebys zmienial swoje zdanie . A kolesie z linku , hehe noo nie myslalem ze takie rzeczy maja miejsce :P :P :P


Pt lip 27, 2018 15:26 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team