Depeche Mode - Zobacz wątek - Najlepszy/najgorszy utwór promujący
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 11 ] 
Najlepszy/najgorszy utwór promujÄ…cy 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Najlepszy/najgorszy utwór promujÄ…cy
Zgodnie z tym, co napisałem w temacie WTR, jestem ciekaw Waszych opinii na ten temat. Taka zabawa przed premierą Spirita. Wymieńcie swoje naj i uzasadnijcie. Wybieramy spośród:

Just Can't Get Enough
Leave In Silence
Everything Counts
Master&Servant
It's Called A Heart
Stripped
Never Let Me Down Again
Enjoy The Silence
I Feel You
Barrel Of A Gun
Only When I Lose Myself
Dream On
Precious
Martyr
Wrong
Heaven
Where's The Revolution

Z oczywistych względów nie ma tu EC live. Tak samo pomijam Enjoya 04 i Personala 11. To różne wariacje na temat utworów, które już tu są. Dla tych którzy mają wątpliwości-ABF, SGR, MFTM i Violator były bezpośrednio promowane tymi utworami, które są podane. Nie See You, People Are People, Strangelove czy Personal. I to jest jasne mam nadzieję. No to jazda! Albo i nie....


Pn lut 06, 2017 10:25 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 02, 2010 18:35 pm
Posty: 586
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: Najlepszy/najgorszy utwór promujÄ…cy
Chodzi o wybranie utworów, które najlepiej promują dany krążek czy które z tych utworów promujących są najlepsze?


Pn lut 06, 2017 11:58 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 13:37 pm
Posty: 364
Lokalizacja: Alan wracaj ...
 
Post Re: Najlepszy/najgorszy utwór promujÄ…cy
Hmm, przecież Violator promowany był przez Personal Jesus. Mamy na myśli pierwsze single?
Tak czy owak, oczywiście, że Enjoy i Barrel rządzą :)
Gdyby nie Enjoy, nie byłoby takiego boomu :wink: , gdy nie Barrel (w sumie największa ściema co do zawartości reszty Ultra, co nie zmienia, że jest lepszą wersją kopa, jakiego dawał cztery lata wcześniej I feel you), wszyscy pomyśleliby, że po DM ;)
Najgorsze? Sześć ostatnich ;) ... chociaż jakoś jeszcze Dream on się ratuje i Precious (II liga DM ale mocna)


Pn lut 06, 2017 14:57 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Najlepszy/najgorszy utwór promujÄ…cy
Desperus101 napisał(a):
Chodzi o wybranie utworów, które najlepiej promują dany krążek czy które z tych utworów promujących są najlepsze?


I tak, i tak. Według uznania.

@Adrian, przecież napisałem o co mi chodzi. Bezpośrednio Violek był promowany przez ETS.


Pn lut 06, 2017 17:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Najlepszy/najgorszy utwór promujÄ…cy
Proste jak krowi ogon.

ETS zrobił z DM gwiazdę światowego popu i spowodował że mało ich nie zadeptali na podpisywaniu płyty w Los Angeles.

Najgorszy-I Feel You. 90% moim znajomych lubiących DM skończyło przez ten numer przygodę z zespołem, niektórzy na szczęście dzięki WIMS IYR cz HL wrócili, choć ten singiel zrobił staszny popłoch.Do tego jeszcze ten szok styliczny-pamiętaliśmy Davea jako zdrowego bysiora z ery WVT a tu w teledysku występuje zarośnięty , wychudzony , wyglądający na ciężko chorego człenio. Sama płyta się obroniła, ale ten singiel dobrej reklamy nie zrobił.


Pn lut 06, 2017 21:51 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So mar 23, 2013 16:32 pm
Posty: 25
 
Post Re: Najlepszy/najgorszy utwór promujÄ…cy
Everything Counts i It's called a heart to najlepsze promujÄ…ce killery :wink:


So lut 25, 2017 22:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 13:53 pm
Posty: 629
 
Post Re: Najlepszy/najgorszy utwór promujÄ…cy
I feel you najwyżej Martyr najniżej


N lut 26, 2017 10:22 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn wrz 07, 2009 11:54 am
Posty: 39
 
Post Re: Najlepszy/najgorszy utwór promujÄ…cy
Enjoy The Silence najlepszy... Martyr słabiutkie...


N lut 26, 2017 19:56 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 05, 2008 21:32 pm
Posty: 118
 
Post Re: Najlepszy/najgorszy utwór promujÄ…cy
Najlepszy - ETS, bezdyskusyjnie. To jeden z 3, maksymalnie 4 utworów DM granych do dzisiaj w "radiach dla mas". Prawdziwy evergreen, sam od niego zacząłem słuchać zespołu, zresztą wiele lat po premierze singla, gdyż na "Violatora" w czasach jego wydania byłem za mlody.

Najgorszy? "I Feel You", "Dream On" i "Martyr", z naciskiem na pierwszy. IFY jest dla mnie po prostu słaby kompozycyjnie, wymuszony, i tak jak Krzysiek napisał, musiał sporo złego nabroić wśród fanów DM, chociaż ja akurat tych czasów nie pamiętam. "Dream On" to przyzwoity utwór, ale kompletnie nieodpowiedni na singla promującego wyczekiwany album. Taki "anty-Barrel". :wink: A o "Martyrze", ze względu na okoliczności wydania, dzisiaj już chyba nawet fani nie pamiętają, ma popularność słabszych b-side'ów.


Pt mar 03, 2017 19:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 861
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Najlepszy/najgorszy utwór promujÄ…cy
Najlepszy I Feel You - idealne otwarcie tego, co usłyszeliśmy na całym, niebanalnym krążku SOFAD.
Najsłabszy Heaven - zdecydowanie nie rozgrzał apetytu na płytę, która mimo wszystko później się obroniła.


N lut 04, 2018 23:44 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 13, 2018 23:27 pm
Posty: 57
 
Post Re: Najlepszy/najgorszy utwór promujÄ…cy
Najlepszy oczywiście Enjoy the silence, gdyby Alan nie uratował tej piosenki to mielibyśmy marsz żałobny do wypicia wódki he he, na szczęście Master o wszystko zadbał i przyłożył rękę do stworzenia arcydzieła.
Najgorszy to wszystko od Ultry do Spirit - czyli piosenki uchodzące za hałas bez ładu i składu (Barrel of a gun i Wrong), pozbawione charakteru wydmuszki (Dream on i Heaven), no i piosenki o niskim poziomie tekstowym i artystycznym (Precious i Where's the revolution)


Pn lut 19, 2018 0:26 am Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 11 ] 


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team