Depeche Mode - Zobacz wątek - SPIRITS in the Forest
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronÄ™ 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  NastÄ™pna strona
SPIRITS in the Forest 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post SPIRITS in the Forest
Nowe wydawnictwo koncertowe (DVD/BR) już niebawem na naszych ekranach i głośnikach :D :fletch: :nlmda: Tu zamieszczajmy informacje o nowym projekcie pt. - SPIRITS in the Forest - za całość odpowiada Anton więc powinniśmy być spokojni... :wink:

http://www.spiritsintheforest.com

Obrazek


Åšr wrz 18, 2019 20:23 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
W 2017/2018 Depeche Mode wyruszyło w trasę koncertową Global Spirit Tour, w której wystąpili z ponad 3 milionami fanów na 115 koncertach na całym świecie. Ten nowy, efektowny film, wyreżyserowany przez nagradzanego twórcę i wieloletniego współpracownika artystycznego Antona Corbijna, oddaje energię i spektakularny występ zespołu podczas ostatniej trasy koncertowej, a także pozwala lepiej przyjrzeć się, jak ich muzyka i występ w Berlinie zostały wplecione w życie ich wyjątkowych fanów.

Poprzez głęboko emocjonalne historie sześciu wybranych fanów, film pokazuje nie tylko, jak ale i dlaczego popularność i znaczenie zespołu stale rosną w trakcie ich kariery. Film zapewnia wyjątkowe spojrzenie na niesamowitą moc muzyki do budowania społeczności, aby pokonać przeciwności losu i stworzyć powiązania między językiem, lokalizacją, płcią, wiekiem i okolicznościami.

Depeche Mode: SPIRITS in the Forest to pomysłowo nakręcony i fachowo zredagowany film, który wykracza poza typowy film koncertowy, łącząc radosne występy muzyczne, nakręcone podczas ostatnich koncertów Global Spirit Tour w słynnej berlińskiej Waldbühne , z kameralnym dokumentem materiał nakręcony w rodzinnych miastach fanów na całym świecie.

Film trwa 95 minut będzie też oddzielnie koncert na BR i netfliksach :D (ale nie wiem czy cały) :fletch: :nlmda:


Cz wrz 19, 2019 16:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 13:53 pm
Posty: 629
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Podobno 21 listopada ma być w kinach, ciekawe czy z polskim tłumaczeniem. Poszedłbym z synem a on po angielsku słabo.


Cz wrz 19, 2019 21:25 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Jest już zwiastun od dawna: https://www.youtube.com/watch?v=aoVj78vuVZ0 :lol: :P


Cz wrz 19, 2019 23:14 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3030
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
W takim razie czekamy. Szkoda (i nie tylko mnie), że to nie będzie typowa koncertówka, tylko dokument. Jest jakaś data premiery samego wydawnictwa? Bo może nie doczytałem.


Pt wrz 20, 2019 9:32 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
pierwsze wzmianki:

https://www.spin.com/2019/09/depeche-mo ... he-forest/


So wrz 21, 2019 22:09 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 28, 2006 15:45 pm
Posty: 148
Lokalizacja: Chorzow
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Szkoda że zespół uczepił się nogawki Antona Corbijna jak bezpański kundel.
Jak dla mnie - w subiektywnej opinii - ostatnia WIELKA RZECZ jaką Anton zrobił dla DM to oprawa graficzna i video związane z Songs of Faith and Devotion oraz Devotional.
Późniejsze eksperymenty, może nie są słabe ale nie są też niczym wybitnym.

Mam nieodparte wrażenie że w przypadku współpracy Antona z innymi zespołami efekty jego pracy są ciekawsze. Bardziej różnorodne. Odkrywcze.
Natomiast współpraca z Depeche MODE to coraz większy minimalizm.
Od kreatywnego i twórczego artysty, fotografa, grafika, wymagam czegoś więcej niż 30letniego rozczulania się w stylu "łał, popatrz, jakie piękne corbijnowe ziarno" albo "znowu celowo pierwszy plan w rozmyciu, jakie to wszystko przemyślane"

Myślę, że - może się mylę - gdyby współpraca zespołu zaczęła się w tym dziesięcioleciu to już dawno by się skończyła. Gdzieś tak pomiędzy biegającymi pudelkami na wizualizacji do Precious a kroczącymi świniami na wizualizacji do Enjoy the Silence.

Nie ukrywam: czekam, ale już tylko z ciekawości


Wt wrz 24, 2019 10:30 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 03, 2017 19:07 pm
Posty: 116
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Mylisz się - moim zdaniem oczywiście. Słabo sobie wyobrażam DM bez talentu Antona. Dobrym przykładem jest Live In Milan. Trasa fantastyczna ale DVD beznadziejne. To właśnie tam masz rozmazane i drgające obrazy i inne takie. To Anton stworzył "wizualizację" DM, że tak napiszę. Przed Antonem większość "obrazów" DM to papka jaiej było pełno w latach 80'. Ma rozpoznawalny styl, którym szczęśliwie podzielił się z DM, i który oni świetnie przyjęli. Zagrało między nimi po prostu. Anton wiedział, że ma do czynienia z wielkim artystą jakim jest Martin i odwrotnie. Zresztą nie tylko DM poznali się na jego talencie. Nie bez przyczyny tworzył i tworzy filmy, teledyski, zdjęcia dla największych. Nie będę tu wymieniał tychże bo każdy kto ma pojęcie o wyobrażeniu to wie. Ten gość jest na "rynku" z sukcesami od prawie 40 lat. Świetnie, że do dzisiaj jest kreatywny i potrafi "ogarnąć" do każdej trasy DM nowe wizualizacje. Chciałbyś ciągle ogladać to samo? Zresztą każda trasa ma inny koncept i wymaga nowego podejścia. Kończąc chcę tylko dodać, że bez Antona byłoby być może dla Ciebie lepiej. Pamiętaj jednak, że lepsze jest wrogiem dobrego. Serdecznie pozdrawiam.


Wt wrz 24, 2019 15:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Ja się zgadzam troszeczkę z @exciter69 ale osobiście uważam ze były jeszcze całkiem niezłe przebłyski po devo . ULTRA (moj ulubiony okres wizualny DM) :8): Paryż fotomontaż ale robi wrażenie (oprawa excitera też w punkt) Rewelacyjne rowniez jedne z moich ulubionych foty do Playing oprawa sceniczna i wizualki do Delty bomba. Poczekajmy na kinowy pokaz i ocenimy Spiritus Sanctus z perspektywy czasu. Ale też nie ukrywam ze fajnie by było zobaczyć współprace chłopaków z nowymi ludźmi jest na rynku kilka znanych i cenionych w branży video nazwisk z którymi jeszcze nie współpracowali i nie mam tu na myśli takich "magików" jak Uwe Flade czy Blue Leach :P


Wt wrz 24, 2019 22:48 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
tymczasem pierwsze screeny nie powalajÄ… to jest 4K ?? :roll: :

https://trafalgar-releasing.com/press-r ... he-forest/

https://www.siff.net/assets/images/CINE ... 00x900.jpg

https://www.siff.net/year-round-cinema/ ... the-forest


Ostatnio edytowano Cz wrz 26, 2019 17:29 pm przez dK, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Åšr wrz 25, 2019 0:11 am Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 16, 2004 16:25 pm
Posty: 133
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Po ostatnim Berlinie to ja raczej nie jestem spokojny.Nic na razie nie wiadomo o formatach wydawniczych.


Åšr wrz 25, 2019 12:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Polski zwiastun :nlmda: :fletch: https://www.youtube.com/watch?v=VyQde-k ... e=youtu.be


Cz wrz 26, 2019 15:33 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 30, 2006 10:06 am
Posty: 379
Lokalizacja: DMielec
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
swietnie polskie napisy,moge isc z zonÄ… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: zajarany juz jestem "waiting for the night" do zobaczenia w kinie :nlmda:


Cz wrz 26, 2019 18:36 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3030
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Albo naprawdę jestem ślepy, albo nie widzę ceny biletu. :? :roll: Autentycznie. Może mi ktoś napisać, po ile to cuś? Wchodzę w mapkę i nic. Na razie nie kupuję z powodów osobistych. Będę wdzięczny.


Pt wrz 27, 2019 9:38 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 13:53 pm
Posty: 629
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Bilet 25 zł. Ale w części kin nie można jeszcze zakupić, można podać emaila a jak będzie to dają znać


Pt wrz 27, 2019 11:12 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3030
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Dzięki wielkie! Nie wiem, czy to wina ustawień neta tam, gdzie korzystam...być może.


Pt wrz 27, 2019 14:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Wracając do tematu chcecie poznać bohaterów biorących udział w filmie ?? ich historię znajdziecie na facebooku DM w słynnej akcji "takeover"

Liz : dzień 42
Carine : dzień 292
Dicken / Milan / Korben : dzień 3
Daniel : dzień 2
Indra : dzień 145
Cristian

Nie jestem pewny i nie chce mi się ich wszystkich szukać , ale generalnie w Berlinie spotkała się też spora grupka "takeoversów" :

https://jennarobbins.com/2019/03/depech ... ars-later/


Wt paź 01, 2019 19:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 11:02 am
Posty: 647
Lokalizacja: Barcelona (Mataró)
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Ide z moja rodzina. Nie moge sie do czekac.


Pn paź 07, 2019 20:22 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 6:25 am
Posty: 292
Lokalizacja: Bytom
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
To już dziś.


Cz lis 21, 2019 9:07 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 10:34 am
Posty: 435
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Ano.
Ciekawe czy na sali będzie machane na NLMDA :nlmda: :nlmda:


Cz lis 21, 2019 16:37 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronÄ™ 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team