Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 371 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
You Move (Latroit Remix) kojarzy mi się z czymś z singla Bottle Living.


Śr sie 30, 2017 7:11 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
personal benek napisał(a):
Niestety chyba tak. Liczyłem, że premiera teledysku pokryje się ze startem trasy w USA, ale chyba nic z tego. Odstępy między 1 i 2 oraz 2 i 3 singlem są strasznie nieproporcjonalne. Ciekawe. Pewnie teledyskiem (o ile w ogóle wyjdzie) będzie nagranie z któregoś z koncertów.


Wypada się zgodzić z tym co piszesz. Okładka trochę inna niż poprzednie, ale mi się nawet podoba. Pierwszy remix który wrzuciliście, nie podoba mi się kompletnie. Znów jakaś techniawa... :? Za to drugi(Ellen Allien-pierwszy link) nie działa. Pod drugim linkiem jest coś innego. :roll:


Śr sie 30, 2017 9:25 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 16, 2013 7:57 am
Posty: 155
Lokalizacja: Polska, Lubuskie
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Columbia usunęła na mocy praw autorskich..


Śr sie 30, 2017 10:03 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): So lip 27, 2013 13:23 pm
Posty: 136
Lokalizacja: Kielce
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Zdążyłam przesłuchać oba i ogólnie kaszanka.. Łup, łup i tak 6 minut..


Śr sie 30, 2017 12:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 02, 2010 18:35 pm
Posty: 586
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
FM napisał(a):
personal benek napisał(a):
Niestety chyba tak. Liczyłem, że premiera teledysku pokryje się ze startem trasy w USA, ale chyba nic z tego. Odstępy między 1 i 2 oraz 2 i 3 singlem są strasznie nieproporcjonalne. Ciekawe. Pewnie teledyskiem (o ile w ogóle wyjdzie) będzie nagranie z któregoś z koncertów.


Wypada się zgodzić z tym co piszesz. Okładka trochę inna niż poprzednie, ale mi się nawet podoba. Pierwszy remix który wrzuciliście, nie podoba mi się kompletnie. Znów jakaś techniawa... :? Za to drugi(Ellen Allien-pierwszy link) nie działa. Pod drugim linkiem jest coś innego. :roll:


to nie co innego tylko jej występ na festiwalu, w linku jest od momentu gdzie jest cover me


Śr sie 30, 2017 15:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
michaŁ napisał(a):
You Move (Latroit Remix) kojarzy mi się z czymś z singla Bottle Living.



Hidden Houses (Alexander Kowalski Remix) :D
Bardzo lubię tamten singiel, więc ten remix trochę przybliżył mi You Move, którego nie znoszę najbardziej z całego Spirita.


Śr sie 30, 2017 17:14 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2005 17:06 pm
Posty: 850
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
A mój singiel czeka już na mnie w Empiku. Właśnie dostałem info na e-mail. :)


Pt wrz 01, 2017 9:21 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Desperus napisał(a):
to nie co innego tylko jej występ na festiwalu, w linku jest od momentu gdzie jest cover me


Ok, zwracam honor. Po prostu nie posłuchałem dokładnie co tam jest po zobaczeniu.

@Bartekdm, ja też dostałem :)


Pt wrz 01, 2017 9:37 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Odebrane dziś w empiku. Na okładce przesyłkowej - "zakaz do 1.09". Czyli był singielek do odbioru już wczoraj, ale przed premierą nikt miał tego ze zwykłych słuchaczy nie słuchać :wink:


Pt wrz 01, 2017 15:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Córunia mi kupiła :)


N wrz 03, 2017 20:17 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Singielek odebrany, przesłuchany-najbardziej podobają mi się mixy Chrisa Liebinga(ale tylko pierwszy), Salomona( :wink: ) i PH Soulsavers. Reszta przeciętna...ani ziębi, ani grzeje. Teraz czekam na Cover Me.


Pn wrz 04, 2017 9:13 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 02, 2010 23:27 pm
Posty: 86
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Singielek odebrany w sobotę :) Zakupiony raczej ze względów kolekcjonerskich.
Ale żeby nie było raz przesłuchany :P
Od jakiegoś czasu zawartość singli pod kątem muzycznym (przynajmniej dla mnie) jest średnia :? Owszem zdarzają się jakieś pojedyńcze perełki ale niestety tylko pojedyńcze :!:
Dla mnie takim ostatnim singlem, który trzyma klimat "dobrego starego" DEPECHE MODE jest Only When I Lose Myself.


Wt wrz 05, 2017 20:12 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
czapelka napisał(a):
Podobnoż tak ma być na dwuwinylcu CM:
2. Cover Me (I Hate Models Cold Lights Remix)

Dopiero teraz zauważyłem, że I Hate Models robi remix. Bardzo dobra wiadomość. Od początku śledzę poczynania tego francuskiego producenta, który w klimatach mrocznej odsłony techno czuje się jak ryba w wodzie.

[youtube]http://youtu.be/xjCb4CB-hdw[/youtube]


Śr wrz 06, 2017 4:47 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
kociol napisał(a):
Singielek odebrany w sobotę :) Zakupiony raczej ze względów kolekcjonerskich.
Ale żeby nie było raz przesłuchany :P
Od jakiegoś czasu zawartość singli pod kątem muzycznym (przynajmniej dla mnie) jest średnia :? Owszem zdarzają się jakieś pojedyńcze perełki ale niestety tylko pojedyńcze :!:
Dla mnie takim ostatnim singlem, który trzyma klimat "dobrego starego" Depeche Mode jest Only When I Lose Myself.


Single (a właściwie ich remixy) z ery PTA stały na bardzo dobrym poziomie. W czasach Excitera zresztą też. Moim zdaniem totalna padaka w tym względzie zaczęła się w erze SOTU, chociaż remixy bonusowych utworów, które wyszły przede premierą albumu wcale tego nie zapowiadały i były całkiem niezłe.


Śr wrz 06, 2017 8:49 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Nie jest źle, nie są to jakieś wybitne remiksy ale też nie łupanka z fragmentami wokalu. Jak na remiksy DM 21 wieku sporo powyżej średniej.

Szkoda tylko że DM ewidentnie dostarczyło remikserom ścieżkę z przesterowanym wokalem Gahana, przez co pole do popisu mniejsze a i same remiksy słabsze.

Wersja Poison Heart -wersja bo nie jest to remiks a właściwie nowa wersja utworu w aranżacji Soulsavers jest rewelacyjna, dużo bardziej podoba mi się niż to co mamy na płycie.


Śr wrz 06, 2017 11:40 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 23, 2005 21:36 pm
Posty: 400
Lokalizacja: 3-City
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Możliwe , że ten "remix" powstał wcześniej i jest to gotowy utwór ,który nie wyszedł na albumie Soulsavers tylko Dave podrzucił go do obróbki na Spirit.


Śr wrz 06, 2017 12:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Mi też bardzo się podoba, ale wolę jednak wersję albumową.


Śr wrz 06, 2017 13:32 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 30, 2013 2:12 am
Posty: 294
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Pozwolę sobie to ująć najdelikatniej jak potrafię: "Ile można słuchać remixów". Deluxe Edition na drugiej płycie remixy, single remixy... Może trochę marudzę, ale z sentymentem wracam do czasów, gdy singiel był singlem (z utworem "pozaalbumowym" na stronie - b), a maxi singiel - maxi singlem.... Dzisiaj kupuję te nowe single z remixami na cd (z singli na vinylach zrezygnowałem bo i po co mi na dwóch vinylach ileś tam wersji tego samego utworu) raczej z przyzwyczajenia - ani bez specjalnych oczekiwań, ani bez specjalnego podniecenia i z coraz mniejszym zainteresowaniem. Po dwóch/trzech przesłuchaniach lądują one na półce i nie mam już ochoty do nich wracać. Trochę to przykre, ale wygląda mi to coraz bardziej na sprytny zabieg marketingowców z firm fonograficznych (i nie mówię tylko o DM), skierowany na to, aby wyciągnąć od fanów trochę więcej kasy... Cóż takie czasy - więc wolę włożyć na gramofon jakiegoś starego maxi singla (właśnie gra blasphemous rumours) i przenieść się w te dobre czasy, gdy single były singlami... :cry:


N wrz 10, 2017 12:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 20:46 pm
Posty: 614
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Mam podobnie. Kupuję wciąż single, ale coraz bardziej beznamiętnie, z przyzwyczajenia, dla okładki, do kolekcji. Zawartość muzyczna tych singli ma dla mnie coraz mniejszą siłę rażenia.


N wrz 10, 2017 12:46 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1334
 
Post Re: Single po WTR, ze Spirit - przypuszczenia i fakty
Jutro podobnoż ma być klip do CM: https://www.facebook.com/depechemode/vi ... 907525329/

Wygląda na wizualkę z trasy. Pójście na łatwiznę, ale ładne to to.

EDIT: A tu remix Bena Pearce'a: https://soundcloud.com/s-bastien-barbi/ ... arce-remix

Taka okładka byłaby ładna.


Śr wrz 13, 2017 9:20 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 371 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team