Depeche Mode - Zobacz wątek - So Much Love
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronÄ™ 1, 2, 3  NastÄ™pna strona
So Much Love 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 565
Lokalizacja: Manchester
 
Post So Much Love
z zasady staram sie nie tworzyc topikow i zawalac forum ale jestem tak zachwycony tym utworem ze pozwalam sobie na ten wyjatek :D , mam nadzieje ze nikt nie bedzie mial mi tego za zle :wink:

dla mnie oczywisty hit, juz pierwsze takty zwalaja z nog, po ciezkim i mrocznym poison heart poczatek tego utworu tak mnie zaskoczyl sie za podskoczylem na fotelu, najlepszy w tym utworze jest sam poczatek, ten bit, fajny podklad, od razu wiesz ze to jest TO (tzn ja tak mialem :) ), bardzo melodyjny refren, zwariowalem na punkcie SML, jak odpalilem dzisiaj na domowym sprzecie to z automatu na tym kawalku dalem glosniej az podloga zaczela wibrowac hehe, piekna rzecz, poki co to taki jeden rodzynek jak corrupt na Sotu, w sumie to jak sluchalem albumu pierwszy raz i przy kazdym utworze mialem odczucie ze to nie to , ze jeszcze nie teraz, ze moze nastepnu utwor i zaczynalem watpic i nagle ten bit i odczulem ulge i radosc ze jest nareszcie moja piosenka, takie DM na ktore czekalem i mam nadzieje ze wkrotce wiecej utworow z albumu dolaczy to grona moich faworytow bo przeciez to moje DM, nowy album na ktory czekalem 4 lata, na pewno wartoo bylo czekac na So much love nawet jesli reszta mi nie podejdzie to warto bylo nagrac plyte chociazby tylko dla tego numeru :)


THERE IS SO MUCH LOVE IN ME ......


So mar 18, 2017 15:02 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 15:59 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Alan nie wracaj....
 
Post Re: So Much Love
Ogień, petarda, kosmos !! Od razu mi się wizualizacja załączyła jakbym jechał klasyczną amerykańską furą po bezdrożach z rozkręconym na cały regulator. Super industrialne brzmienie, czuć metal w ustach.


So mar 18, 2017 15:13 pm Zobacz profil
 
Post Re: So Much Love
Od dobrych długich lat nie było takiego kawałka z żywymi dźwiękami na samym początku. Jest to mój ulubiony kawałek na równi z Poison Heart :D Mówiłem, że to moc hehe.


So mar 18, 2017 15:35 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: So Much Love
Mi też od początku się podobał, a wczorajsza wersja live to już zupełny wypas. Na żywo faktycznie momentami przypomina trochę Joy Division, o czym ktoś pisał w innym wątku. Nie mogę się go doczekać w lipcu na Narodowym.


So mar 18, 2017 15:37 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 19, 2016 13:02 pm
Posty: 535
 
Post Re: So Much Love
Podpisuję się rękami i nogami pod tym wszystkim co napisaliście. :nlmda: :beer:


So mar 18, 2017 15:53 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 27, 2013 16:59 pm
Posty: 417
 
Post Re: So Much Love
Bardzo koncertowy kawałek :brawo:


So mar 18, 2017 16:25 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 03, 2006 9:59 am
Posty: 449
Lokalizacja: wschodnie rubieże/Wawa
 
Post Re: So Much Love
Nie kojarzy się Wam się początek zwrotki z Route 66? :D przy pierwszym odsłuchu od razu o tym pomyślałam


So mar 18, 2017 16:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 13:53 pm
Posty: 629
 
Post Re: So Much Love
Mnie się coraz bardziej podoba Spirit ,ale ''So Much Love'' mnie dosłownie pozamiatało ,nogi same chodzą.I ten gitarowy riff... Cud miód i orzeszki.A koncertowe jeszcze lepsze :D :fletch: :nlmda:

ps: miłość od pierwszego słyszenia


So mar 18, 2017 16:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 21, 2009 12:54 pm
Posty: 222
Lokalizacja: Brzeg
 
Post Re: So Much Love
Zgodnie z moimi przypuszczeniami wersja live jeszcze spotęgowała moc tego utworu, największe wrażenie robi na mnie agresywny śpiew Martina ( głośno )


So mar 18, 2017 16:30 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: So Much Love
Słaby utwór, którego nie powinno być na albumie no, ale wersja live zdecydowanie lepsza, wyciągnęli z tego utworu co się dało.


So mar 18, 2017 17:24 pm Zobacz profil
 
Post Re: So Much Love
Fletch się wypowiedział w radiu 3, że jako live w podkreśleniu ten utwór brzmi znakomicie. Nie wyobrażam sobie trasy bez tego kawałka na Global Spirit Tour. :)


So mar 18, 2017 21:14 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 22, 2016 6:05 am
Posty: 18
Lokalizacja: opolskie
 
Post Re: So Much Love
Nie podobało mi się na początku w ogóle. Ot, takie drugie ST/RN. Ale po siódmym albo ósmym razie stwierdziłam, że musiałam być chyba głucha, jak puściłam sobie So Much... po raz pierwszy. Przecież jedyne, co te dwie piosenki mają ze sobą wspólnego, to te dźwięki Atari.

Jest power, jest hipnotycznie, jest ciarogennie. Totalny odlot przy refrenie.
Wersja live daje mi te same odczucia, ale spotęgowane miliard razy :fletch:


So mar 18, 2017 21:14 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: So Much Love
Kawałek jak najbardziej na plus. Czy ktoś z Was jeszcze słyszy tam perkę jak z New Life? :wink:


So mar 18, 2017 21:18 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr gru 10, 2014 12:36 pm
Posty: 129
 
Post Re: So Much Love
Ja nie :(. Ale dla mnie So Much Love brzmi trochę jak krzyżówka Soft Touch / Raw Nerve z Lilian. Nie byłam przekonana, ale weszło. Świetne. Trochę lżejsze niż reszta albumu; będzie świetne na żywo.


So mar 18, 2017 21:35 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 565
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: So Much Love
dopiero dzisiaj obejrzalem koncert z Berlina, kurcze wersja live wymiata, bedzie koncertowy hit, mam nadzieje ze nie wywala nuemru z tracklisty, boskie :)

you can despise me
demonize me
it satisfies me
sooo


N mar 19, 2017 3:10 am Zobacz profil
 
Post Re: So Much Love
FrenchIsStrange napisał(a):
Kawałek jak najbardziej na plus. Czy ktoś z Was jeszcze słyszy tam perkę jak z New Life? :wink:


Odpaliłem sobie New Life (Remix) i trochę podobnie jest na początku :D


N mar 19, 2017 7:15 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 15:01 pm
Posty: 485
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: So Much Love
Bardzo dobry, chwytliwy numer. Jest odpowiednia energia, tempo i wokal/e - wszystko siÄ™ zgadza.


N mar 19, 2017 11:27 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 18, 2013 0:47 am
Posty: 20
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: So Much Love
https://www.youtube.com/watch?v=wUc9ghEOKyY

Nagranie z widowni, dobrze wydac ze Fletch :fletch: nie tylko klaszczą w ręce


N mar 19, 2017 13:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1898
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: So Much Love
Zaczynam powoli, bardzo powoli przekonywać się do tego numeru. Na początku zupełnie do mnie nie docierał, teraz z każdym dniem coraz lepiej. Ale i tak nigdy nie będzie w top5 Spirit wg mojej opinii...


N mar 19, 2017 14:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 20, 2011 16:35 pm
Posty: 141
Lokalizacja: Pruszków
 
Post Re: So Much Love
Pierwszy raz usłyszałem ten kawałek jako live,bardzo mi się spodobał od pierwszego razu,jest w mojej pierwszej trójce na tej płycie.


N mar 19, 2017 15:05 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronÄ™ 1, 2, 3  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team