Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
SPIRITS in the Forest 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt paź 11, 2016 14:46 pm
Posty: 14
Lokalizacja: Ruda Śląska
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
W kinie w Rudzie Śląskiej nie było ale na ekranie wyglądało zacnie :nlmda: :nlmda: :nlmda:


Cz lis 21, 2019 21:28 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 6:25 am
Posty: 292
Lokalizacja: Bytom
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
W Zabrzu byly próby....

Jakie Wasze wrażenia ?

Moje: takie se, troche krotkie. Mialem wrazenie ze nie ma basu, a i jakos tak dziwnie wolno i przeciągle byly wmontowane fragmenty koncertu. W sensie tak jakby z zwolnionym tempie panowie grali i spiewali.

Do 101 nie ma podejscia. Zadnego.


Cz lis 21, 2019 21:30 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt paź 11, 2016 14:46 pm
Posty: 14
Lokalizacja: Ruda Śląska
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Dźwięk kiepski,zero basu,nawet stereo ledwo zipało.
Ogólnie pomysł filmu ok.


Cz lis 21, 2019 21:39 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn paź 31, 2005 15:38 pm
Posty: 22
Lokalizacja: Ruda Śląska
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Dla mnie również piosenki w kinie jakby o 10% wolniejsze od wykonania na żywo , chyba że atmosfera na koncercie tak napędza tempo :lol:
Jeśli to miałoby być całe wydanie z tej trasy które znajdzie się na DVD , to będzie to pierwsze wydanie którego nie zakupię .


Cz lis 21, 2019 22:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 13:53 pm
Posty: 629
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Co do rączek na NLMDA to syn mówił że widział :nlmda: :nlmda: , byłiśmy w Tychach


Cz lis 21, 2019 22:53 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 10:34 am
Posty: 435
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
clean76 napisał(a):
Jeśli to miałoby być całe wydanie z tej trasy które znajdzie się na DVD , to będzie to pierwsze wydanie którego nie zakupię .


Surowy koncert pewnie będzie,to co w kinie to pewnie dodatek.
Znaczy taką mam nadzieję.

Co do amerykanów to kobieta umiera,ale gdy zapytają ją jak leci to odpowiada,że wszystko gra z uśmiechem na twarzy.


Cz lis 21, 2019 23:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 1:24 am
Posty: 120
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Kino Świdnica, prawie pełna sala. Wszyscy w wieku 40+ . Fajny film pozytywne emocje.


Cz lis 21, 2019 23:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Pozdrawiam Olsztyn (19.00) fajnie było :D Pozytywny odbiór :fletch: ale powinni dobrać jeszcze kilka osób do dokumentu i dać więcej wstawek z koncertu :wink: Dźwięk nawet spoko i wreszcie zamiast perkusji słyszałem sample bardziej zbliżone do "maszyny perkusyjnej" i oryginalnych dźwięków


Pt lis 22, 2019 0:13 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 20, 2010 15:36 pm
Posty: 383
Lokalizacja: Małopolska
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
clean76 napisał(a):
Dla mnie również piosenki w kinie jakby o 10% wolniejsze od wykonania na żywo , chyba że atmosfera na koncercie tak napędza tempo :lol:
Jeśli to miałoby być całe wydanie z tej trasy które znajdzie się na DVD , to będzie to pierwsze wydanie którego nie zakupię .


tak niestety muza była spowolniona
ciekawe czemu ? pewnie by dostosować ton do wypowiedzi fanów ?
trochę tego nie rozumiem no ale wiadomo wizja reżysera - tylko że zabiło to powera jaki jest na koncercie
same ujęcia super :) miło się ogląda:)


czekam na cały koncert w przyszłym roku :) i oby też był w kinie !


Pt lis 22, 2019 8:26 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 6:25 am
Posty: 292
Lokalizacja: Bytom
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Uspokoiliście mnie potwierdzając te spowolnienia. To znak ze można jeszcze ufać uszom swoim prywatnym ;).

Wrażenie z oglądania tylko wstawek na tak duzym ekranie (w Zabrzu pokaz filmu na 19:00 mial miejsce na najwiekszej sali, z najwiekszym ekranem) bardzo pozytywne. Dzwiek mimo braku basu (po pierwsze uderzyło na APTIUT kiedy nie było całkowicie słychać basu Gordeno), dosyc szczegółowy i na pewno dało sie usłyszec o wiele więcej niż na koncercie, lub nagraniach fanowskich. Sporo jednak sampli tam jest, i odwołuje tutaj w pełni swoje zarzuty pod względem kapeli ze obcinaja co sie da zostawiajac tylko Eignera z perkusją.

Fani ... Dobór taki sobie. Najbardziej kontrowersyjny dobór homoseksualisty. Mialem wrażenie ze został tam umieszczony tylko z racji orientacji jaką posiada. Zabrakło, jak dla mnie kogoś z wysp, kto opowiedziałby trochę jak to wyglądało z perspektywy mieszkańca np miasteczka lub dzielnicy podobnej do Basildon.

I jeszcze czego zabrakło, jakiejkolwiek, chociazby najmniejszej interakcji zespołu z fanami ktorych postacie przedstawiono w dokumencie. Mogli chociaz wspólną fotkę wstawić, że o powiedzmy minutowym nagranym spotkaniu w ramach meet & nie wspomne.


Pt lis 22, 2019 8:55 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 20, 2010 15:36 pm
Posty: 383
Lokalizacja: Małopolska
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Headstar napisał(a):
Fani ... Dobór taki sobie. Najbardziej kontrowersyjny dobór homoseksualisty. Mialem wrażenie ze został tam umieszczony tylko z racji orientacji jaką posiada. Zabrakło, jak dla mnie kogoś z wysp, kto opowiedziałby trochę jak to wyglądało z perspektywy mieszkańca np miasteczka lub dzielnicy podobnej do Basildon.


no niestety takie czasy że musi być coś o LGBT. taka "moda"

z tego co ktoś gdzieś dobrze poinformowany pisał dobór fanów nie był przypadkowy (zresztą ta murzynka była zaproszona też na próby depeche przed trasą).
pewnie z biegiem czasu dowiemy się więcej.


Pt lis 22, 2019 9:44 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 13:53 pm
Posty: 629
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
No dobra, a wiadomo coś kiedy miałoby to być wydane? , czy tylko że przyszły rok


Pt lis 22, 2019 10:07 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 20:46 pm
Posty: 614
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Niewątpliwie Spirits in the Forest to nie jest video stricte koncertowe. To przede wszystkim film o tym jak muzyka, a konkretnie muzyka Depeche Mode, może oddziaływać na pojedynczego człowieka, jak może wpływać na jego życie, pomóc przetrwać trudne momenty, dostarczyć wyjątkowych emocji.
Dobór fanów miał moim zdaniem na celu pokazanie jak ta muzyka może mocno trafić do duszy człowieka niezależnie od własnego otoczenia kulturowego, wyznania, narodowości, rasy czy orientacji seksualnej. Oto kilku białych facetów zakorzenionych w kulturze anglosaskiej, z przeciętnych przedmieść w Anglii jest w stanie trafić do serc, umysłów, dusz pokonując wszelkie bariery.
Warto też zwrócić uwagę, że do filmu Anton wykorzystał głównie bliskie kadrowanie. Skupił się na bliskim, bezpośrednim przedstawieniu głównych aktorów, aby próbować oddać ten bardziej intymny strumień komunikacji między wykonawcą a odbiorcą. Mniej tutaj dużych planów i epatowania wielkim show.
Pod względem czysto muzycznym na pewno pozostaje niedosyt, zwłaszcza, że nagrania były nieco pozbawione dynamiki. Mimo całego zamysłu filmu chyba niepotrzebnie dźwięk został „przytępiony”.


Pt lis 22, 2019 10:17 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Dźwięk dla odmiany (porównując do poprzedniego Berka) jest surowy (nawet ciekawy zamysł), ale wokal w niektórych momentach powinni poprawić... Ciekawe jak będzie na DVD :D


Pt lis 22, 2019 16:25 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 610
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Znając dziwak Corbe Anton wydadzą to na VHS lub DVD z dźwiękiem stereo lub czarno-białe.
Chory człowiek zatrzymał się gdy mamy XXI wiek i telewizory 4k i 8K.

To Antos co przykre od kilku tras uwstecznia zespół.
Gdy inni wykorzystują technikę XXI wieku, DM nie wykorzystuje nic, poza Davem.

Do tego Sony szczedzi żuluje wydając kolejne gnioty a Elvis zza grobu i Bitelsi wydają Blu Raye.

DM są rzeczywiście w lesie. Tylko ich duch został w naszych sercach


Pt lis 22, 2019 21:35 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Wina lezy w budzecie , jak Anton ma do dyspozycji 1/10 tego co daje mu np. U2 do podobnych projektow to z pustego i Salomon nie naleje . Kolejne wydawnictwo które raczej nie zachwyci , szkoda .


So lis 23, 2019 9:06 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 13, 2018 23:27 pm
Posty: 57
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Janusze Mode na pełnej napince :lol: uwaga na pękające żyłki :lol:


So lis 23, 2019 15:42 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 10:34 am
Posty: 435
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Troll mode ---spadaj

A zwolnienie widać po WIME nawet sobie pomyślałem co tak Dev przeciąga.


So lis 23, 2019 18:42 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 18:58 pm
Posty: 1141
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Taki materiał, a tu ledwie 2 stronki.

Film mnie bardzo wzruszył. Jestem z muzyką DM od 1982.
Dobór fanów trafiony Normalni, zwykli ludzie a jednak niezwykli i całe szczęście, że nie tzw. fanocelebryci zrobieni na podróby Dave czy Martina
Scenariusz mi odpowiadał, opowieść budowała napięcie i pozwalała poznać bohaterów, wczuć się w ich historie.
Obraz bardzo dobrze skręcony, zawsze mi styl Anthona odpowiadał
Dźwięk - dla mnie największy mankament (multikino Gdańsk), liczyłem na coś extra, a dostaliśmy podkład do filmu bardzo średniej jakości, być może taki miał być taki trochę chropowaty jak słabej jakości bootlegi fanowskie

W czasie seansu wzruszyłem się wiele razy, bo w niemal każdej z tych historii odnalazłem cząstkę mojej historii z zespołem

Szkoda, że nasza społeczność na tym forum zamarła , kiedyś było tu po co zaglądać ale chwała tym , którzy nadal to ciągną. Fajnie, że wciąż tu jesteście.


N lis 24, 2019 0:38 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Sam Szef ujebał jaja temu forum. Pewnie teraz trochę żałuje, że musi płacić za coś co praktycznie nie istnieje no ale cóż tak wybrał. Trzeba to teraz wziąć na klate bo na przyznanie się do winy nie ma co liczyć - próbowałem :) Więc albo w końcu skasuje albo zostawi taką dogorywającą żałość od lat.....:)


N lis 24, 2019 1:22 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team