Depeche Mode - Zobacz wątek - MODE BOX SET
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2
MODE BOX SET 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 6:25 am
Posty: 292
Lokalizacja: Bytom
 
Post Re: MODE BOX SET
Data wydania przesunięta na 24.01.2020. Powód, z tego co doczytałem ,jakieś błędy zauważone już po wydrukowaniu pierwszych egzemplarzy (brak zgodności z projektem).


Wt lis 12, 2019 10:50 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 20:46 pm
Posty: 614
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: MODE BOX SET
Box można już zamawiać w empiku - cena okazyjna - 1249,90zł :D


Cz sty 23, 2020 8:46 am Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 30, 2013 2:12 am
Posty: 294
 
Post Re: MODE BOX SET
Bardzo chętnie kupię zestaw MODE, nawet za parę stówek na vinylu.... Tylko bez 14 pierwszych płyt - za dużo mam już wydawnictw, które na półce kurz mi zbierają


N sty 26, 2020 14:10 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 6:25 am
Posty: 292
Lokalizacja: Bytom
 
Post Re: MODE BOX SET
Gdzies juz lata obszerna dosc relacja z unboxu tego wydawnictwa.

O, jest : https://www.youtube.com/watch?v=qSRRC2ClYhA

Cena jaką uważam za adekwatną za to, powinna oscylować w okolicy 200, no maksymalnie 300 zł. Koszty produkcji tego czegoś to powiedzmy z 50 zł maks ...
Trwałość przy okazyjnym nawet użytkowaniu praktycznie zerowa. Paluchy odbite na pudełku od samego patrzenia.

Tak naprawde to jakościowo przy tych wszystkich reedycjach srycjach postarali się tylko przy produkcji remasterów cd+dvd. SOTU w boxie tez było w miare warte pieniedzy ile wołano za to. Reszta tych wszystkich okazjonalnych wydawnictw, nawet poza tym ze to sprzedawane po raz x to samo, pod względem jakości niestety kiepska.
Jakoś inni potrafią wydać porządnie, przykładem moze byc U2, i ich box z okazji 20 lecia Achtung Baby ...
Album lepiej dla fana wydany niż cała dyskografia dM wydana w tym podsumowaniu. Niestety

https://www.youtube.com/watch?v=YTq1nu2MmDc


Pn sty 27, 2020 18:43 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 30, 2013 2:12 am
Posty: 294
 
Post Re: MODE BOX SET
Pytanie do specjalistów od dyskografii - jeżeli pytam o oczywiste oczywistości to przepraszam - 4 płytowy zestaw MODE na CD - szare okładki (nie mówię o zestawie 18 płytowym) wydane przez Sire Records i Warnera w 2019 roku (?). Czy ten zestaw to oficjalne wydawnictwo (?) ew. bootleg ? Jakieś bliższe informacje o tym zestawie, bo chyba kompletnie mi umknęło jego wydanie (czy może to coś w bardzo małym nakładzie ?)


Wt kwi 04, 2023 0:01 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1334
 
Post Re: MODE BOX SET
Żadne oficjalne (choć wygląda niezgorzej), ruski (no, na pewno wschodni) bootleg. Nie wiem jak z jakością audio, czy jest rip 1:1, czy robione z mp3-ek,


Wt kwi 04, 2023 1:08 am Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 30, 2013 2:12 am
Posty: 294
 
Post Re: MODE BOX SET
czapelka napisał(a):
Żadne oficjalne (choć wygląda niezgorzej), ruski (no, na pewno wschodni) bootleg. Nie wiem jak z jakością audio, czy jest rip 1:1, czy robione z mp3-ek,


Bardzo dziękuję za informację, przymierzałem się do zakupu więc tylko dla potwierdzenia, mówimy o tym (rzeczywiście wygląda dobrze, co mnie zdziwiło) no i w sklepach gdzie to znalazłem kosztuje 100 USD.

https://ultramusicstore.com/cd-dvd/cd/d ... cd-box-set


Wt kwi 04, 2023 10:58 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1334
 
Post Re: MODE BOX SET
Tak, osobiście nie mam pudełka, same płyty, ale generalnie wyglądają tak samo. Ten sklep to generalnie sklep z bootami, z tego co się pobieżnie zorientowałem, to oni nie mają nawet pół oficjalnego depeszowego wydawnictwa w sprzedaży, więc już samo to mówi o tym, z czym mamy do czynienia :) Jeśli Ci tak bardzo nie zależy na samym pudełku, to poszukaj na naszym allegro - ja wyhaczyłem same płytki za 140 PLN, ostatnio widziałem po 220 PLN, ale tak czy siak to nie stówa zieloniaków. Proszę, nawet za 160 PLN się znalazło: https://allegrolokalnie.pl/oferta/depec ... -4-cd-2019
Od tego samego typa kupowałem.


Wt kwi 04, 2023 16:46 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team