Depeche Mode - Zobacz wątek - SOFAD
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 740 ]  Przejdź na stronÄ™ 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  NastÄ™pna strona
SOFAD 

Najlepszy utwór z Songs of Faith and Devotion to:
I Feel You 7%  7%  [ 39 ]
Walking in My Shoes 19%  19%  [ 103 ]
Condemnation 3%  3%  [ 15 ]
Mercy in You 7%  7%  [ 37 ]
Judas 2%  2%  [ 11 ]
In Your Room 31%  31%  [ 171 ]
Get Right With Me 1%  1%  [ 5 ]
Rush 11%  11%  [ 58 ]
One Caress 5%  5%  [ 25 ]
Higher Love 15%  15%  [ 83 ]
Liczba głosów : 547

SOFAD 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 7:00 am
Posty: 696
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post SOFAD
Ze zdziwieniem zauważyłem, że pośród wyborów najlepszych kawałków z różnych płyt... nie ma Songs of Faith and Devotion... Dawno temu był wprawdzie specjalny wątek o SOFAD, ale wyleciał :)

Właściwie to chyba powinienem zadać pytanie o utwór najgorszy... bo na tej płycie wszystkie sa idealne i łatwiej było by wybrać jeden nieco słabszy z tych idealnych niż jeden najlepszy :)


Ostatnio edytowano Wt sty 25, 2005 9:17 am przez persy, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Wt sty 25, 2005 8:14 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 7:00 am
Posty: 696
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post 
głosuję na Higher Love - chyba najlepsz utwór nagrany przez DM


Wt sty 25, 2005 8:14 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 28, 2004 9:16 am
Posty: 198
Lokalizacja: SODOMA Team
 
Post 
Według mnie najlepszy utwór to RUSH, chociaż "in your room" i "Wims" też rewelacyjne, ale cóż.. trzeba było wybrać jeden.


Wt sty 25, 2005 8:29 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 26, 2004 16:18 pm
Posty: 190
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Ja nie zaglosuje, bo musialbym sie chyba rozdwoic...
In Your Room czy Rush... Nie potrafie wybrac...
:twisted:

Za to IMHO Mercy In You zdecydowanie odstaje "w dol" od calej reszty plyty...
:twisted:


Wt sty 25, 2005 8:55 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 11, 2003 8:11 am
Posty: 656
Lokalizacja: Warszawa/Święte Miasto
 
Post 
to jest ta plyta, ktora wchodzi mi idealnie w calosci, bez zadnych zastrzezen do zadnego kawalka. I tak, jak kiedy wyszla nie moglam jej sluchac, tak po 3 latach mnie olsnilo (koniec ogolniaka) i "zaiskrzylo miedzy nami". I w zaleznosci od dnia wybijaja sie inne kawalki. Zatem nie glosuje bo nie ma mozliwosci wielokrotnego wyboru. Ankieta kalosz ;)


Wt sty 25, 2005 8:59 am Zobacz profil WWW
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post 
chyba najtrudniejsza ankieta, nie da sie w niej zaglosowac. W zaleznosci od okazji, nastroju, okolicznosci, kazdy utwor jest przepiekny i ma to "cos".
Moge tylko wskazac moj "utwor odstajacy" od reszty w sensie negatywnym i bedzie to I feel you w wersji albumowej-mixy sa ciekawe.


Wt sty 25, 2005 9:05 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 9:36 am
Posty: 2609
 
Post 
Mercy In You, Higher Love, In Your Room - 3 debaściaki


Wt sty 25, 2005 9:14 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N lip 20, 2003 18:24 pm
Posty: 102
Lokalizacja: Katowice
 
Post 
ja takze nie potrafie wskazac tego jedynego najlepszego :) ale myśle ze dla mnie najbardziej odstającym utwórem od całosci jest One Carres tyle w tym temacie :wink:


Wt sty 25, 2005 9:21 am Zobacz profil
 
Post 
o gaszzz, ale topik, bądź tu człowieku mądry... :roll:
w WIMS lubię najbardziej wstęp... hmm waham się między Higher Love/In Your Room/Rush...
higher love czy rush?

higher love :cry: :cry: :cry:


N sty 30, 2005 20:45 pm

Dołączył(a): Pn sty 31, 2005 20:05 pm
Posty: 8
 
Post 
Martin mówi że nie jest zadowolony z tej pseudorockowej płyty, ja muszę przyznać że ten album, jak zresztą każdy dM bardzo przypadł mi do gustu. Jest to bardzo zręczne połączenie szorstkiego brzmienia gitarowego z elektronicznymi beatami. Jeśli musiał bym wybrać jeden kawałek pewnie byłby to "In your room", chcę zaznaczyć że obie aranżacje albumowa jak i singlowa są bardzo dobre.


N lut 06, 2005 9:29 am Zobacz profil

Dołączył(a): So lut 05, 2005 18:25 pm
Posty: 24
Lokalizacja: poznan
 
Post 
iowna napisał(a):
Ja nie rozumiem sensu Get right with me, co ma w sobie ta piosenka???


Co ma w sobie ta piosenka?
DuszÄ™....
Wspaniała gitara, nieziemski wokal i te chórki...kiedy mi źle, właczam Get Right i kiedy usłysze "I will have faith in man..." od razu jest lepiej.
Właśnie to ma w sobie ta piosenka.


Pn lut 07, 2005 12:35 pm Zobacz profil
 
Post 
Według mnie Get Right trochę się nie klei do całosci sofada. Ale wersja Live jest very OK.


Pn lut 07, 2005 12:42 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 9:40 am
Posty: 1242
 
Post 
Klei się. Jest integralną częscią albumu i jedną z ciekawszych stylistycznie wycieczek brzmieniowych DM. I jednym z ważniejszych utworów budujących pseudoreligijny klimat tej płyty.


Pn lut 07, 2005 12:48 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 08, 2004 9:49 am
Posty: 177
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
łolaboga!! a któż to tak się nad nami pastwi?
Dla mnie na SOFAD jest co najmniej 5 kawałkow numer jeden.

One Caress
In Your Room
I Feel You
Walking In My Shoes
Higher Love

Poza tym jeszcze mistrzowskie Rush....strasznie trudny wybór, bo cała płytka jest genialna.


Cz lut 10, 2005 10:16 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 05, 2003 11:32 am
Posty: 53
Lokalizacja: Pohjois Karjala
 
Post 
SOFAD jest w/g mnie najciekawszym LP w dorobku DM ..i pomimo, iż zawiera utwór, którego szczerze nie znoszę (track no. 3) to dla reszty oddam nerkę :wink: .. a tak poważnie album zawiera piękne ciężkie czarno-białe brzmienia ale jest również bardzo avantgardowy ..seksowny (I Feel You) ..brudny (Get Right With..) ..refleksyjny (Judas) i nostalgiczny (One Caress) [kolejność wedle auto-czucia :P ]
..nie wiem czy mnie do końca porywa czy odpycha ale na pewno interesuje ..6stka za KLIMAT :D ..there's so much that you can rise above!!


Cz lut 10, 2005 20:25 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 04, 2004 12:45 pm
Posty: 195
 
Post 
Walking in My Shoes :arrow: jeden z najlepszych utworów dM z jednym z najlepszych teledysków.

Nie przepadam za Rush, za szorstki. Zawsze go omijam przy słuchaniu SOFAD'a.


Cz lut 10, 2005 23:02 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 05, 2003 12:42 pm
Posty: 412
 
Post 
stinger napisał(a):
Walking in My Shoes :arrow: jeden z najlepszych utworów dM z jednym z najlepszych teledysków.

No... ja to w pracy biegam i mruczÄ™ pod nosem... Poza tym... jakos ta piosenka siÄ™ do mnie odnosi :)

Cytuj:
Nie przepadam za Rush, za szorstki. Zawsze go omijam przy słuchaniu SOFAD'a.

Rany! Ten utwór ma takiego pałera... Tańczy sie przy tym cudownie...To wyciszenie... ehhhh. Dla mnie piękny!


Cz lut 10, 2005 23:14 pm Zobacz profil
 
Post 
Zawsze jak slucham tej plyty to mam wrazenie ze skrzypią mi drzwi od piwnicy....i nie ukrywam ze takie DM srednio mi sie podoba. Jak dla mnie album skrzypi nieco za bardzo....pomimo iz są na niej 3 perełki...Higher love (chyba najlepszy kawalek z tej plyty), Mercy in you i In Your room. A kawalkow takich jak Condemation czy Get Right with me to po prostu nie potrafie przetrawic. Ogolnie zgadzam sie z Martinem iz jest to pseudorockowy wypadek przy pracy i mam cichą nadzieje ze wiecej takie wypadki sie nie zdarzą :-)


Pt lut 11, 2005 11:35 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 08, 2003 15:11 pm
Posty: 68
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post 
Kurde Get right... jest zarąbiste wiec nie wiem jak moze byc bez sensu a Sofad to jedna z moich ulubionych płyt. Dzięki Alan i Flood za production :) . Kazdy moze miec swoje zdanie ale nie w ten sposób. Rush jest genialne więc nie ma co sie zastanawiać , znowu nie głosuje ii doesn't make any sense my sisters and soul brothers haha :D
Dave mówił ze tworzą dla siebie a nie dla fanów i ja wiem co miał na myśli dla fanów to są koncerty!hah jak sie jakaś piosenka nie podoba polecam zespół Iwan& Delfin


Pt lut 11, 2005 14:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 20, 2004 13:36 pm
Posty: 128
Lokalizacja: Siemianowice Slaskie
 
Post 
Pomysl z ankieta w tym temacie jest idiotyczny! :|


Kazdy utwor jest naj naj naj :!:


Pt lut 11, 2005 15:41 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 740 ]  Przejdź na stronÄ™ 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team