Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 237 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Construction Time Again 

najlepszy song z plyty cta
love in itself 3%  3%  [ 9 ]
more than a party 6%  6%  [ 17 ]
pipeline 12%  12%  [ 34 ]
everything counts 34%  34%  [ 97 ]
2 minute warning 9%  9%  [ 26 ]
shame 9%  9%  [ 26 ]
the landscape is changing 5%  5%  [ 15 ]
told u so 14%  14%  [ 40 ]
and then 7%  7%  [ 20 ]
Liczba głosów : 284

Construction Time Again 
Autor Wiadomość
 
Post 
Bardzo dobra plyta. Zaglosowalem na Pipeline...jest to zdecydowanie najambitniejszy utwor Depeche Mode. Choc oprocz bardzo mocnych punktow, ma tez i bardzo slabe (two minute warning)


Pn lip 25, 2005 14:51 pm

Dołączył(a): Pn cze 27, 2005 20:06 pm
Posty: 74
Lokalizacja: Sosnowiec
 
Post 
Kurcze, cos moj faworyt SHAME nie ma wysokiego miejsca w rankingu! Dla mnie to zdecydowanie nr 1 z tej plyty. A cala plyta tez jest calkiem calkiem i dosc czesto ja u mnie mozna uslyszec :D


Pn lip 25, 2005 17:40 pm Zobacz profil
 
Post 
Co prawda And then lubię tu najbardziej, ale miałam kłopot, bo Pipeline i The landscape is chaning są ciut ciut za... :)


Pn lip 25, 2005 18:12 pm
 
Post 
Marta Lee napisał(a):
Kurcze, cos moj faworyt SHAME nie ma wysokiego miejsca w rankingu!


Już jest kilka procent do przodu :D


Pn lip 25, 2005 18:16 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 28, 2004 9:16 am
Posty: 198
Lokalizacja: SODOMA Team
 
Post 
ja też zagłosowałam na SHAME, a wersja live jeszcze bardziej mi się podoba :)


Pn lip 25, 2005 18:18 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 31, 2004 18:16 pm
Posty: 116
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
Everything Counts- chyba z sentymentu,ale jednak uwielbiam tę piosenkę! :)


Wt lip 26, 2005 8:22 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 17, 2005 9:24 am
Posty: 806
Lokalizacja: KRK
 
Post 
oddalem swój głos na Told You so
minimalnie wygrało z everything counts

głownie za ten naturszczykowaty choc bardzo klimatyczny klawisz


Cz lip 28, 2005 15:33 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sie 26, 2004 7:22 am
Posty: 253
Lokalizacja: LAGO
 
Post 
Po dłuższym wahaniu oddałem głos na "Pipeline" (chyba przeważyły koneksje industrialno-socjologiczne :wink: ), właściwie to lubię całość. Chociaż do takiego "Landscape Is Changing" już nie wracam - ogólnie ten kawałek trochę przesłodzony jest.
"Everything Counts" też już nie mogę. Wyeksploatowany do granic możliwości, aczkolwiek rzetelny kawałek pop. Za to reszta, w kontekście poprzednich płyt to MIAZGA. Brzmienie tej płyty jest takie soczyste. a taki np. "More Than A Party" toż to new wave pełną gębą.

BTW "Landscape..." to wymarzony podkład pod spot wyborczy dla jakiejś partii zielonych czy czegoś w tym rodzaju don't you think :wink:


Ostatnio edytowano Śr sie 03, 2005 13:04 pm przez Absinth, łącznie edytowano 1 raz



Śr sie 03, 2005 10:38 am Zobacz profil
 
Post 
No, I don't :wink:

Rozumiem, ze chodzi Ci o przeslanie zawarte w tym kawalku, a nie sama melodie :D
Ja zaglosowalam na 'Landscape...' wlasnie ze wzgledu na muzyke. Zreszta - nigdy nie przywiazywalam wiekszego znaczenia do tekstow. W przyjetych przeze mnie kryteriach oceny utworow stanowia one moze 1%. A najczesciej zero.
Chociaz, oczywiscie, staram sie je wszystkie zrozumiec w jak najwiekszym stopniu :)


Śr sie 03, 2005 11:01 am

Dołączył(a): Cz sie 26, 2004 7:22 am
Posty: 253
Lokalizacja: LAGO
 
Post 
Cytuj:
Rozumiem, ze chodzi Ci o przeslanie zawarte w tym kawalku, a nie sama melodie

Nie, nie, nie. Ja generalnie lubię zwierzęta i parki krajobrazowe - naprawdę - ale ta melodia jest taka baju, baju, dzyń, dzyń.


Śr sie 03, 2005 13:07 pm Zobacz profil
 
Post 
Noooo nieeeee, 'baju, baju, dzyn, dzyn'?? Absolutnie nie moge sie z tym zgodzic, to juz jest straszne uproszczenie :D
Mozliwe, ze moj odbior tego kawalka odbywa sie na tej samej zasadzie, co w przypadku 'Judas' - przez pryzmat genialnej, instrumentalnej koncowki utworu.


Śr sie 03, 2005 16:13 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 9:40 am
Posty: 1242
 
Post 
Z tego, co pamiętam, Wilder nie był specjalnie dumny z kawałków, które udało Mu się upchnąć na CTA i SGR...
...podpisuję się pod opinią Absintha... "baju, baju, dzyn, dzyn"...


Śr sie 03, 2005 16:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 31, 2004 18:16 pm
Posty: 116
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
Myślę,że Alan nie był w ogóle zbyt usatysfakcjowany swoją twórczością w DM....dlatego powstało Recoil...


Śr sie 03, 2005 16:31 pm Zobacz profil
 
Post 
mort napisał(a):
Z tego, co pamiętam, Wilder nie był specjalnie dumny z kawałków, które udało Mu się upchnąć na CTA i SGR...
...podpisuję się pod opinią Absintha... "baju, baju, dzyn, dzyn"...


Maly OT:
czytam teraz ze zgroza Malinsa i, jesli wierzyc temu co pisze, to oni praktycznie z niczego nie sa dumni, oprocz Black Celebration i Violatora. Neguja wartosc niektorych swoich sztandarowych (nie tylko dla mnie) 'hymnow', tak wiec ja absolutnie nie ufam opiniom Depeche Mode na temat tworczosci Depeche Mode :) Co mnie obchodzi, co mysli na temat 'Landscape...' Wilder, Gore czy Gahan? Wazne, ze mnie sie podoba :D


Śr sie 03, 2005 16:48 pm
 
Post 
Po ciezkich bojach chyba Told U So..
nie lubie wybierac :wink:


Śr sie 03, 2005 17:10 pm
 
Post 
Otoz to......
Nie dziwia w takim razie hymny pochwalne piane przez Panow na czesc Excitera :wink:
No, ale to juz jest wyjatkowo bezczelny OT :twisted:, tak wiec dodam jeszcze (a propos 'Landscape...'), ze o prawie takie same palpitacje serca przyprawia mnie 'Pipeline'. Walenie w rury, blachy i inne tego typu....to jest to!


Śr sie 03, 2005 19:46 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 13, 2004 1:43 am
Posty: 53
Lokalizacja: warSAW
 
Post 
Najmniej udane jest: LOVE IN ITSELF, zamiast tego powinni byli zamiescic: WORK HARD lub FOOLS.

A NAJLEPSZE kawalki, tio: EVERYTHING COUNTS, TWO MINUTE WARNING i MORE THAN A PARTY.


Pn sie 08, 2005 11:47 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Wt lis 09, 2004 0:06 am
Posty: 158
Lokalizacja: http://thevolodymyr.mybrute.com
 
Post 
płyta dla mnie jest równa, dobra, bez wpadek, ale też żaden z utworów nie wybiega znacząco ponad całość. Najpierw wrażenie zrobiło na mnie 'Everything counts' ale się przejadło, potem 'And then' i było to samo. Trudny był więc wybór, ale jednak zdecydowalem się na 'Love in itself', chociaż wokalnie 'And then' bardziej mi się podoba, ale podkład i w ogóle jako całość wybieram ' Love....', za jakiś czas może 'More than a party'?


N sie 14, 2005 0:33 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 18, 2003 18:24 pm
Posty: 600
Lokalizacja: When you lose, don't lose the lesson
 
Post 
Wciąż nie potrafię wybrać jednego kawałka, więc w ankiecie nie ma mojego głosu :8):


N sie 14, 2005 23:04 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 11, 2005 19:51 pm
Posty: 209
Lokalizacja: Toruń
 
Post 
Zdecydowanie Told You So.
A później...? Hm... And Then, Shame?

Generalnie najczęściej opuszczam The Landscape Is Changing.


N sie 14, 2005 23:33 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 237 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team