Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 616 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 31  Następna strona
od której płyty, kawałka zaczynełeś/aś? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr sie 13, 2003 20:49 pm
Posty: 21
 
Post 
u mnie zaczelo sie od sofadzika, brachol mi kiedys noca poscil DM, obudzil mnie rzecz jasna ale nie mialem pretensji - bo byc wyrwanym ze snu rozdzierajacym wokalem Dave w Condemnation pierwszy raz w ogole slyszac ten cudny song to naprawde... nie da sie zapomniec

Olaf napisał(a):
zmusiło mnie do zbierania kasiorki (już nie na gumy do żucia z obrazkami


hehe czyby turbo? - pamietam stare dobre czasy u mnie cale osiedle latalo z i sie wymienalo teraz cala moja kolekcja jest juz dawno w atmosferze


Cz sie 28, 2003 21:16 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 03, 2003 21:09 pm
Posty: 2
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice
 
Post 
ja tam pierwsza piosenke jaka uslyszalem swiadomie Depeche Mode, to bylo It's no good, potem jakis czas tylko ten kawalek, lecz pozniej rozszerzylem swoje horyzonty i od 6 lat slucham Depeche Mode. Uslyszalem Violator'a, zobaczylem koncert 101 i tak mam juz do dzis. A teraz slucham sobie Behind The Wheel
:D
Pozdrawiam


Śr wrz 03, 2003 21:25 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt sie 15, 2003 20:41 pm
Posty: 2
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post 
no ja dostelem MFTM jak uslyszalem Nevera to az mi ciarki przeszly to bylo cos i tak bylo z wieloma piosenkami dm ktore poznawalem z czasem w sumie to tak bylo z prawie wszystkimi i nadal tak jest


So wrz 06, 2003 19:03 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt wrz 16, 2003 17:28 pm
Posty: 2
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post 
"REACH AND TOUCH FAITH"
w lipcu 90roku po usłyszeniu Personala (którego cały czas nucili kumple z piaskownicy) pożyczyłem Violatorka no i !!! WPADŁEM


Pt wrz 19, 2003 0:52 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 10, 2003 18:05 pm
Posty: 72
Lokalizacja: Polska/Peterborough
 
Post 
U mnie to bylo zupełnie różnie , w tym czasie kiedy mój bret słuchał DM nastała epoka teledysków.
Pierwsze klipy na wspaniałej ( jak mi sie wtedy wydawało ) stacji Mtv
Bardzo mi sie podobał klip z "Królem " "Enjoy the silence". mieli w tym klipie fajne ramoneski!
Ale piosenka to zupełnie inna historia!
Pierwsze dzwięki pochodzące z jakiejkolweik płyty DM to "101" i "Somebody"!
Nie wiedziałam o czymjest ta piosenka nie znałam angielskiego ale w głosie Gora czułam ciepło, jesli chodzi zas o własnie ten teledysk to nigdy wczesniej go nie widziałam tylko na vhs-ie 101 , teraz całkiem niedawno zobaczyłam to dzieło, cudne !!!!!!


Pt wrz 19, 2003 10:39 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 1:28 am
Posty: 88
Lokalizacja: Bielsko-Biała/SODOMA TEAM
 
Post 
pierwsza plyta jaka wpala mi w rece to byl violator i to wlasnie wtedy kiedy wyszedl - z singli to it's called a hearth oraz blasphemous. w ogole towtedy byly te pirackie kasety- do teraz violator to moja najlepsza plytka wszechczasow


So wrz 20, 2003 2:07 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post 
To były jaja,hehe.Byłem u kuzyna pare dni i nagrywałem sobie teledyski na wiodeo z mtv,prawie wszystko jak leci,jakieś mc hamery czy inne bzdety.Potem u siebie w domu przesłuchiwałem to i nagle usłyszałem utwór jakiegoś dziwnego zespołu,nagrany nie w całości,jakoś od 40 sekundy umiejscowiony gdzieś między madonną i chrisem issakiem i normalnie piorun mnie strzelił w biały dzień.Nigdy mi się to nie przydażyło z kobietą,ale to była klasyczna miłość od pierwszego wejrzenia.Następnego dnia poleciałem na rynek poszukać,czy jest tam jakaś kaseta tego zespołu z TĄ piosenką.I w ten sposób znalazłem 101.To trwa już 15 lat.

P.S. Ta piosenka to był urwany fragment teledysku do NEVER LET ME DOWN AGAIN :nlmda: [/b]


So gru 27, 2003 14:34 pm Zobacz profil
 
Post 
Ja jestem wtórny Violator-ktoś mnie kiedyś uświadomił, że taką fajną piosenkę Enjoy the Silence śpiewa właśnie DM. Więc się postanowiłam bliżej zainteresować zespołem :D


N sty 04, 2004 16:39 pm

Dołączył(a): N lip 20, 2003 18:24 pm
Posty: 102
Lokalizacja: Katowice
 
Post 
jak przedmówca że by sie nie powtarzac taki album na V :D :D :D


N sty 04, 2004 17:54 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N sty 04, 2004 14:17 pm
Posty: 11
Lokalizacja: Bytom
 
Post 
To był 1990 rok, czasy Violatora. Ja byłam 13 - letnią smarkulą. Ale to nie Violator był pierwszy, a Some great reward. Kiedy usłyszałam Stories of old, oszalałam. Kilka dni temu zaczął się mój 14 rok z DM.


N sty 04, 2004 20:20 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sty 08, 2004 19:02 pm
Posty: 1
Lokalizacja: Gdansk
 
Post 
Ja zaczynalem od 101,kiedy mi ja pierwszy raz kuzyn przyniosl do domu i puscil muzyke,wbilo mnie w ziemie.Puzniej wydawalem cale swoje kieszonkowe na kasety z muzyka DM i tak juz zostalo do teraz.[/list]


Cz sty 08, 2004 19:22 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 12:52 pm
Posty: 167
Lokalizacja: okolice Mysłowic
 
Post 
rany, ale mi się watek rozrósł........


dobrze od czegos zaczynać...miło też widzieć świezych, młodych fanów....


Cz sty 22, 2004 21:59 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 08, 2004 18:02 pm
Posty: 56
Lokalizacja: Kłodzko / Wrocław / Droszków
 
Post Łezka się w oku kręci...
Jak do tej pory najlepszy (jeżeli chodzi o treść) post na forum.
Aż łezka się w oku kręci...

[nieświadom]
Zacząłem od kawałka EVERYTHING COUNTS z Singles 81-85, które nagrałem z radia [j.w.], a fakt ten skojarzył mi się parę lat później po wydaniu ponownie tego singla z płyty 101.

Starszy wiekiem kolega z "klatki" obok chciał mnie wyciągnąć na koncert na Torwarze, ale moja mamusia powiedziała kategorycznie NIE! :twisted: I jak tu nie wieżyć w istnienie szatana.
Po tym koncercie (i koledze) zostały mi dwie pamiątki: bilet i 2 klatki z filmu czarnobiałego z koncertu. Aparat został mocno poturbowany w czasie walki o zdjęcia z ochroną i reszty nie dało się uratować.

[świadom swoich czynów]
...nagrałem z radia jedną z audycji Romantyka Muzyki Rockowej (wiosną 1986), Tomasza Beksińskiego, w której zaprezentował album Depeche Mode Black Celebration z autorskimi tłumaczeniami tekstów.
Za początek tekstu ze Stipped dostałem (od dziewczyny w szkole podstawowej) w twarz. No wiecie "Choć ze mną między drzewa, położymy się na trawie i będziemy zabijać czas". Pamiętam ten cytat z tłumaczenia Tomasza do dzisiaj.
A to wszystko nagrane na ZK 140T!!!
Czy ktoś jeszcze pamięta to urządzenie?


Do dzisiaj mam wielki sentyment do Black Celebration. Szacunek przyszedł później, jak doceniłem ten album. Zresztą pod każdym względem najtrudniejszy w dyskografii Depeche Mode.

I cieszę się, że tak się stało.
Jak wrócę do domu to muszę spojrzeć na bilet z Torwaru 1985 i dwa zdjęcia z koncertu.
Jak zeskanuję to podepnę do postu.


Cz sty 22, 2004 23:17 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 12:52 pm
Posty: 167
Lokalizacja: okolice Mysłowic
 
Post Re: Łezka się w oku kręci...
Krokodyl napisał(a):
Jak do tej pory najlepszy (jeżeli chodzi o treść) post na forum.
Aż łezka się w oku kręci...


:oops: :wink:

miło usłyszeć cós takiego......


no ale rzeczywiście bardzo miło czyta się o Waszych, naszych, pierwszych razach z DM, to elementy historii...


Pt sty 23, 2004 14:06 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 19:52 pm
Posty: 18
Lokalizacja: Katowice
 
Post 
rzeczywiscie, jeden z lepszych postow na forum, ja zaczynalem od violatora, to bylo cos, zreszta ta plyta zawsze mnie fascynowala, minelo tyle lat od jej wydania a jest ta swiezka ze hej :D :D


Pt sty 23, 2004 20:21 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N lip 20, 2003 18:24 pm
Posty: 102
Lokalizacja: Katowice
 
Post 
celebrity napisał(a):
@Kefir
a fanów, hmmm mniej, tego tak nie widać, nie każdy jest w necie.... młodzi też są, ja mam jedną uczennicę, która lubi, jest w 1 klasie LO

ooo jak miło mój rocznik prawdopobdnie :D wiesz tak myśle daj mi namiary na tą szkołe a namówie moją wychowawczynie żebym zrobil sobie delegacje tam do was :wink: :D wejde z enjoyem na ustach i posiedze sobie na angielskim :D


Pt sty 23, 2004 21:52 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 12, 2003 20:59 pm
Posty: 13
Lokalizacja: Tarnów
 
Post 
no i czas na wspomnienia :)

u mnie wszystko zaczelo sie gdzies w 94 albo 95 roku.
Moj bliski kumpel wrocil z koloni, zjarany jak cholera "nową" muzą. Mowil ze mieszkal w domku z depeszami (jak sie pozniej okazalo mieszkal z chlopakami z obecnego COMMON DREAM) i przyniosl do mnie skladanke wlasnej roboty. Najbardziej utkwilo mi w glowie "I Feel You" i "Condemnation". Pozniej poleciały kolejne plytki i tak mi juz zostalo do dzisiaj :D

szkoda tylko ze ów kumpel woli teraz imprezy typu MAYDAY, no ale chwala mu za to, ze misje swojego życia juz wykonał!! Nawet jesli sam o tym nie wie


So sty 24, 2004 11:23 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 19:52 pm
Posty: 18
Lokalizacja: Katowice
 
Post 
@celebrity, cóz tyle lat minelo, ale muza dM dalej jest dla nas wielka,

@alan, wspomnien czar, chwala tym co zasiali w nas to cudowne, czarne ziarno, wypelnili swoja misje, przeciez my tez tam kogos zarazilismy ta cudna muza, ech to byly czasy, jak spiewal Rychu: w zyciu piekne sa tylko chwile, sporo w tym racji :)


So sty 24, 2004 12:31 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 12:52 pm
Posty: 167
Lokalizacja: okolice Mysłowic
 
Post 
Alex napisał(a):
@celebrity, cóz tyle lat minelo, ale muza dM dalej jest dla nas wielka

Amen :wink:


N sty 25, 2004 13:22 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 12:52 pm
Posty: 167
Lokalizacja: okolice Mysłowic
 
Post 
kto z Was zaczynał słuchać DM kiedy miał 10 lat? jest ktoś, kto był młodszy?


Śr lut 11, 2004 21:48 pm Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 616 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 31  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team