Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 616 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 31  Następna strona
od której płyty, kawałka zaczynełeś/aś? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 21:23 pm
Posty: 722
Lokalizacja: Thorne; Doncaster ex Łódź
 
Post 
celebrity napisał(a):
kto z Was zaczynał słuchać DM kiedy miał 10 lat? jest ktoś, kto był młodszy?


Ja uważam 1989 rok za oficjalny rok, w którym stałem sie fanem czyli kiedy wpadła mi w magnetofon kasetka opisana magiczną cyfrą 101 a potem pozostałe albumy. Maniakalny szał zaczął sie jak wyszedł Personal i potem Violator. MIAŁEM 9 LAT ale zacząłem DM słuchać półtora roku wcześniej, kiedy to moi kuzyni mnie nawiedzali z koncertem z Hamurga i jak kupiłem sobie The Singles 81-85 ale o tym już pisałem wcześniej
pozdroofka
Marko


Cz lut 12, 2004 0:25 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 12:52 pm
Posty: 167
Lokalizacja: okolice Mysłowic
 
Post 
:) no to fajnie, niezły z Ciebie bachor był :wink: :P


Śr lut 18, 2004 23:54 pm Zobacz profil WWW
 
Post 
Niedługo prze pojawieniem się "ultry".Wtedy to byłem jeszcze w zasadzie malutki (11) ale dM zrobiło na mnie piorunujące wrażenie.
Na dobre zostałem fanem gdy usłyszałem (to już rutyna ,że wszyscy zaczynają od tej płyty czy to wtedy czy teraz) "Everything Counts" ze 101.
A potem było tylko lepiej :)
Pierwszy koncert,pierwsze booty,pierwsza skóra,pierwszy raz kiedy dowiedziałem się co Dave mówi na końcu "Black Celebration"... :) :)


pozdrawiam


Cz lut 19, 2004 12:46 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 26, 2004 16:18 pm
Posty: 190
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Ja widze, ze zaczynalem podobnie jak reszta, ale nie do konca...

Otoz pierwsza plyta DM jaka slyszalem byla 101. Pamietam jak dzis, bylem mocno zmeczony, wlaczylem sobie kasete pozyczona od kumpla i polozylem sie nawet specjalnie nie zwracajac uwagi na to co tam sobie w tle leci... I lecialo sobie tak niezauwazenie, dopoki nie dolecialo do Somebody. Pamietam, ze 3 razy z rzedu przewijalem wtedy tasme, zeby uslyszec ten kawalek jeszcze raz i do dzis czuje te mrowy jakie mi przelatywaly po plecach przy tym numerze... Potem zaczalem juz bardziej zwracac uwage na to co sie wydobywalo z glosniczkow. No i tak mi zostalo :)

Pozdrawiam,
Sandmann


Cz lut 19, 2004 17:13 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So paź 25, 2003 7:18 am
Posty: 27
Lokalizacja: Poznań
 
Post 
Zaczynałem od Violatora i Enjoy..., ale dopiero SOFAD a wszczególności In Your Room pokazało mi siłę wgniatającą w ziemię DM


Pt lut 20, 2004 0:59 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 10:58 am
Posty: 62
Lokalizacja: strzegom/livingston
 
Post 
celebrity napisał(a):
kto z Was zaczynał słuchać DM kiedy miał 10 lat? jest ktoś, kto był młodszy?


Miałem 10 lat i zaczynałem od singla personal jesus, który przyniosła do domu siostra...pare miesięcy później pojechałem na kolonie do cetniewa..mamuśka mi "wyszyła" duże DM na plecach jakiejś dżinsowej kamizelki...no i miałem przerąbane...:)ale nie dawałem za wygraną i na tej wałsnie koloni zakupiłem 101 w wersji dwukasetowej...i odleciałem....
Niezapomnę dnia jak przeczytałem chyba w "popcornie" wiadomości , że DM właśnie nagrywa nowy album(sofad)w madrycie..czekałem ...ale było warto... :shock:


Pt lut 20, 2004 1:48 am Zobacz profil

Dołączył(a): N lip 20, 2003 18:24 pm
Posty: 102
Lokalizacja: Katowice
 
Post 
celebrity napisał(a):
kto z Was zaczynał słuchać DM kiedy miał 10 lat? jest ktoś, kto był młodszy?

ja miałem bodajże niecałe 8 kiedy słyszałem violatora po raz pierwszy wiadomo oczywiscie że nie znałem sie kompletnie na muzyce i w ogóle angielskiego nie znałem ale i brata dM non stop leciało i tak sie jakoś przyzwyczaiłem a później to sam już słuchałem i starałem sie pomalutku śpiewać często na zasadzie "lalala" :D ale zawsze coś no a jak poznałem angielski to już wszedłem w to na dobre i jestem z tego dumny że jestem fanem-amen :wink: :D


Pt lut 20, 2004 8:27 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 03, 2003 13:57 pm
Posty: 25
Lokalizacja: Knurów
 
Post 
marzec 85 lub 86 (nie dam głowy, który był dokładnie) na moje urodziny mój kuzyn przyniosł winyla S-G-R i pierwszy raz usłyszałem People... i tak zaprzyjaźniłem się z dM bo prawdziwa miłość narodziła się z narodzinami Violatra i trwa, trwa, trwa .....


Pt lut 20, 2004 13:23 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 12, 2004 21:32 pm
Posty: 1511
Lokalizacja: Gdansk
 
Post 
the singles 81-85 moja pierwsza zakupiona kaseta
wczesniej slyszalem pipeline i bylem w szoku jak mozna tego sluchac:)


N lut 22, 2004 21:51 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 12:52 pm
Posty: 167
Lokalizacja: okolice Mysłowic
 
Post 
Kefir napisał(a):
celebrity napisał(a):
kto z Was zaczynał słuchać DM kiedy miał 10 lat? jest ktoś, kto był młodszy?

ja miałem bodajże niecałe 8 kiedy słyszałem violatora po raz pierwszy


no 8 latek, sympatycznie.....
żyjesz jednak w innych czasach...., w moich słuchanie DM nie było mile widziane, tj. w najbliższym środowisku - szkoła etc...


Wt lut 24, 2004 11:54 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 12:52 pm
Posty: 167
Lokalizacja: okolice Mysłowic
 
Post 
bob napisał(a):
celebrity napisał(a):
kto z Was zaczynał słuchać DM kiedy miał 10 lat? jest ktoś, kto był młodszy?


Miałem 10 lat i zaczynałem od singla personal jesus, który przyniosła do domu siostra


:wink: :P Bardzo sympatycznie.... mnie Dm zaraził brat, który do dzis słucha DM :P


Wt lut 24, 2004 11:56 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 03, 2003 13:57 pm
Posty: 25
Lokalizacja: Knurów
 
Post 
celebrity napisał(a):
bob napisał(a):
celebrity napisał(a):
kto z Was zaczynał słuchać DM kiedy miał 10 lat? jest ktoś, kto był młodszy?


Miałem 10 lat i zaczynałem od singla personal jesus, który przyniosła do domu siostra


:wink: :P Bardzo sympatycznie.... mnie Dm zaraził brat, który do dzis słucha DM :P


ja próbuje zarazić córkę,....ale nic na siłę


Wt lut 24, 2004 12:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 14:03 pm
Posty: 587
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
corning napisał(a):
ja próbuje zarazić córkę,....ale nic na siłę

Zdecydowanie nic na sile. Moje dzieci, a zwlaszcza syn, wiedza, jaki jest ulubiony zespol taty. Ale nie mowie, zeby przyszyly i sluchaly tego, czego ja slucham. Maja swoje proste i wesole pisenki i przy nich swietnie sie bawia (i potem mi spiewaja: "dorosli są nieznosni" :) . W odpowiednim czasie bede je oswajal z dobra muza, w koncu sam zaczalem swiadomie wybierac w muzyce majac 13-14 lat.


Wt lut 24, 2004 13:32 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 12:52 pm
Posty: 167
Lokalizacja: okolice Mysłowic
 
Post 
corning napisał(a):
ja próbuje zarazić córkę,....ale nic na siłę


ile ma lat?


Śr lut 25, 2004 10:41 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 03, 2003 13:57 pm
Posty: 25
Lokalizacja: Knurów
 
Post 
celebrity napisał(a):
ile ma lat?


dziewięć latek.......


Śr lut 25, 2004 10:53 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 03, 2003 13:57 pm
Posty: 25
Lokalizacja: Knurów
 
Post 
Waltari napisał(a):
Zdecydowanie nic na sile. Moje dzieci, a zwlaszcza syn, ....


zgadzam się z Tobą, ale fajnie jest jak jedziemy razem samochodem, a córa przy akompaniamencie CD nuci sobie teksty piosenek dM


Śr lut 25, 2004 11:03 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 12:52 pm
Posty: 167
Lokalizacja: okolice Mysłowic
 
Post 
corning napisał(a):
dziewięć latek.......


no to ładnie, jak kocha tatusia, to moze nie koniecznie zostać fanką DM, ale zespół będzie lubiła, będzie jej przypominał Ciebie :P


Śr lut 25, 2004 12:18 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 03, 2003 13:57 pm
Posty: 25
Lokalizacja: Knurów
 
Post 
celebrity napisał(a):
no to ładnie, jak kocha tatusia...


tak też sobie myślę, że pewnie jak mi się umrze (chociaż narazie nie planuję) i usłyszy gdziekolwiek dM to pomysli o starym, poczciwym ojcu :wink: i myslę, że to będzie bardzo fajne


Śr lut 25, 2004 12:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 07, 2004 13:33 pm
Posty: 129
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post 
Hmm... jako że jestem z rocznika "Black Celebration" nie pamiętam lat świetnosci i największej sławy Depeche Mode... Jednak to właśnie takie utwory jak "Black Celebration" , "People are People" ,"A Question of Time" czy "Enjoy the silence" pokazały mi Depeche Mode... Kiedy obejrzałam jeszcze, długo długo później "101" oszalałam - szczegolnie słysząc kawałek "strangelove" który wówczas slyszalam pierwszy raz... pożyczyłam od pewnej "weteranki DM" albumy "Violator" i "SOFAD" no i potem już z górki...:)


N mar 07, 2004 15:04 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Wt mar 09, 2004 16:52 pm
Posty: 1
 
Post 
A ja zaczynałem od personala...
Ale najpiękniejsze było odkrywanie nowych kawałków DM ....tej płyty jeszcze nie mam..itp.itd.....piękne:)


Wt mar 09, 2004 17:09 pm Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 616 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 31  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team