Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 607 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31
od której płyty, kawałka zaczynełeś/aś? 
Autor Wiadomość

Post Re: od której płyty, kawałka zaczynełeś/aś?
radman40 napisał(a):
znałem DM od violatora,brat słuchał,jeszcze jakieś kasety są,on był DM,ja Roxette od how do you do...potem cała dyskografia....zakochałem się w DM po koncercie z Kolonii który zobaczyłem w mtv,1998?jakoś tak...wtedy się zakochałem i i wszystkich męczyłem depeszami,potem recoil...po prostu poszło :D Roxette i DM dwie inne bajki,ale dla mnie dwa najważniejsze zespoły życia:)pozdro

Roxette to mdły zespolik dla komercyjnej rzeszy publiczności, nie mieści mi się w głowie jak można stawiać
Depeszy obok tych Szwedzkich pomiotów w jednym i tym samym rzędzie. Cóż każdy ma inny gust. :brawo:

So lut 25, 2017 23:50 pm Zobacz profil

ReKesz napisał(a):
Roxette to mdły zespolik dla komercyjnej rzeszy publiczności, nie mieści mi się w głowie jak można stawiać
Depeszy obok tych Szwedzkich pomiotów w jednym i tym samym rzędzie. Cóż każdy ma inny gust. :brawo:

A to jest jakaś lista wybitnych zespołów, które można stawiać w jednym rzędzie z DM? Chętnie ją poznam, bo może i ja błądzę, słuchając różnych pomiotów...

N lut 26, 2017 17:35 pm Zobacz profil WWW

Jak zacząłem poważnie interesować się DM, na półkach leżał jeszcze ciepły Violator.
Ale wówczas, dla mnie, gówniarza; to dzieło w całości było jeszcze dość trudne.
Doszedłem do niego po szczeblach drabiny: S&S, ABF, CTA,... i dopiero wtedy doceniłem.
Lekcje precyzyjnie odrobiłem i w 1993 r. byłem w pełni przygotowany na przyjęcie SOFAD.

Pt lut 16, 2018 20:26 pm Zobacz profil

Hmm, pierwszy kawałek, który usłyszałem to było "It's No Good", a jeżeli chodzi o albumy/kompilacje to "The Singles 81→85", na kasecie reedycja z 1998 roku, a działo się to wszystko około 2000/2001 roku :P

So lut 17, 2018 13:56 pm Zobacz profil

pierwszy kawałek który usłyszałem to People Are People.

So lut 17, 2018 22:59 pm Zobacz profil

Ja zaczynałem przygodę w roku 1990 od Violator. Byłem wtedy w szkole średniej i przegrywało się 101 z kasety na kasetę. Tak poznałem inne kawałki. Oczywiście nagrywałem z Trójki single z Violatora. Nie było szans na wyjazd na koncert. W tamtych czasach depeszowanie było wspaniałym przeżyciem.

Śr lut 28, 2018 23:07 pm Zobacz profil

"Everything Counts" - tak to sie zaczęło ;)

Wt kwi 03, 2018 20:04 pm Zobacz profil
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 607 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31