Depeche Mode - Zobacz wątek - Loża Powierników Tajemnicy Excitera
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 413 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  NastÄ™pna strona
Loża Powierników Tajemnicy Excitera 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt sty 31, 2006 19:13 pm
Posty: 6
 
Post 
"Exciter" to plyta do, ktorej bardzo trudno bylo mi sie przekonac, od samego poczatku nie przypadla mi do gustu. Jednak ostatnio zaczynam sie do niej stopniowo przekonywac, wystarczy, ze wspomne takie utwory jak: "Dream On", "Shine", "Dead Of Night", "Freelove", "Feel Loved", "Breathe", "Easy Tiger" - co do reszty utworow to moze za jakis czas zawladna mna?


Åšr lut 01, 2006 10:30 am Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 14, 2004 22:51 pm
Posty: 87
Lokalizacja: Katowice
 
Post 
Lucek napisał(a):
nie :P




;) :) :D


O ty :twisted: Jak was tam niedługo odwiedzimy to ci wyperswaduję, że jednak może TAK :P


Åšr lut 01, 2006 10:34 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:49 pm
Posty: 2534
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Śpieszę powiadomić , że kupiłem w Pradze jeszcze jednego Excitera do pobrania autografów od Panów z DM. Zdjęcie w knajpie na odwrocie jest the best szczególnie w wersji z Sezamkowymi Potworami :lol:


Åšr lut 01, 2006 10:41 am Zobacz profil WWW
 
Post 
exciter to jedna z mych ulubionych plyt dm lubie jej sluchac


So lut 04, 2006 18:46 pm

Dołączył(a): Wt lip 19, 2005 19:50 pm
Posty: 24
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post 
Jeszcze ja! Jeszcze ja! Uważam "Excitera" za jedną z lepszych płyt DM. Właśnie za to, że jest taka odmienna od reszty, a jestem "starym" fanem tej kapeli. Jest spójna, nienachalna, niczego nie stara się udowadniać, delikatna, dojrzała i doskonale wpasowała się w moje życie. Dzięki niej odzywskałem wiarę w DM, bo po kupie zwanej "Ultrą" miałem już dość. :)


So lut 04, 2006 22:46 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 14:24 pm
Posty: 46
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post 
siemanko, trochę późno zobaczyłem ten post ale jak najbardziej uważam Excitera za znakomitą płytę, rany pamiętam jak ją kupiłem , a zaraz po pracy grałem na autobus i myślałem aby jak najszybciej znaleźć się w domu, a potem to juz fotel,zimne piwo i po prostu raj!!!! a jak poleciał kawałek When the Body... i ten podkład perkusyjny w tle to normalnie byłem w transie. swietna płyta zróżnicowane piosenki; moim zdaniem nr 1 na tej płycie to I'm You.


So lut 18, 2006 11:18 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 09, 2004 17:05 pm
Posty: 401
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
To teraz chyba bedzie lincz...
Czekalam na nowa plyte i zastanawialam sie czy pobije ulubionego przeze mnie Excitera.
I wiecie co ? PTAk cudny jest.Z kazdym wysluchaniem podoba mi sie bardziej, ale....moj wybor pozostaje bez zmian :twisted:


Pn lut 20, 2006 22:16 pm Zobacz profil WWW
 
Post 
dlaczego lincz? :lol:
w tym topicu możesz za to dostać kwiaty i wieniec :wink: :8):


Pn lut 20, 2006 23:15 pm

Dołączył(a): Śr kwi 19, 2006 21:32 pm
Posty: 43
Lokalizacja: Kraków / Nowy Sącz
 
Post 
Bardzo lubię Excitera, chociaż jak dla mnie jest taki "mało depeszowy". po prostu jakoś i Ultra i Ptak wydają mi sę bardziej w klimacie poprzednich płyt, są bardziej charakterystyczne i rozpoznawalne wręcz w ciemno jako dm, a Exciter jakoś nie przypomina mi dm.
Co nie znaczy, że jest zły...Bardzo mi się podoba!:)


Åšr maja 10, 2006 23:19 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 28, 2006 9:24 am
Posty: 901
Lokalizacja: Krakuff
 
Post 
Po prostu najbardziej klubowa płyta Depeche Mode. Długo się nei mogłem do niej przekonać- za wujątkiem brzemienia- to powaliło mnie od razu (wielka precyzja brzemieniowa), wydawała mi się nijaka , jakby nie skończona- taka zawieszona w póżni i rolzleniwiona. Z czasem odkrylem zalety tego dziełka, doceniłem jej senny oniryzm i wyciszenie, To jest płyta poszukiwań, płyta na upały gdy słońce gzreje niemiłosiernie a czas płynie leniwie. Trzeba ja tylko odkryć i to w niej tez jest super, że nei podaje się na tacy jak łatwa panienka, jest bardziej nieprzystępna ale kiedy już wejdzie do ucha to sparwia wiele przyjemnosci zmysłom.


Cz maja 11, 2006 10:35 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 11, 2004 16:41 pm
Posty: 458
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Międzyrzeckie
 
Post 
dla mnie to jest jedna z lepszych płyt DM a już na pewno duużo lepsza niż ULTRA... kocham ten album


Pn maja 15, 2006 11:04 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 9:36 am
Posty: 2609
 
Post 
No dobra, bo się pogubiłem... gdzie ta tajemnica?


Pn maja 15, 2006 11:49 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 25, 2005 21:16 pm
Posty: 235
Lokalizacja: So get on board
 
Post 
A o co pytasz :?: :lol: :lol:


Pn maja 15, 2006 15:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 9:36 am
Posty: 2609
 
Post 
nie chce mi sie siedzieć do końca filmu może mi ktos powie przed zakończeniem , to se pójdę czytać "Lożę Czcicieli SOFAD'a", tam się wiecej dzieje... :twisted:


Pn maja 15, 2006 15:48 pm Zobacz profil WWW
 
Post 
Martini napisał(a):
No dobra, bo się pogubiłem... gdzie ta tajemnica?


tajemnica Excitera jest niewidzialna dla zwykłych ludzi, my jej strzezemy a żeby wejść w nasze szeregi musisz byc gotów ...


Pn maja 15, 2006 17:13 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 19:37 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kraków
 
Post 
Exciter jest dla mnie świetną płytą... SOFAD też był eksperymentalny ale jakoś więcej ludzi pochlebnie się o nim wypowiada. Mnie Exciter chwycił za to najczulsze miejsce w sercu. Nawet Ultrze sie to nie udało :-) A takie piosenki jak When The Body Speaks czy Freelove na zawsze będą w moim sercu... Inczej niż np I Feel You :D Heh pod tą lista to ręcami i nogami się wpisuję :)


Cz maja 18, 2006 8:35 am Zobacz profil
 
Post 
Ludzie nie porównujcie Excitera do Ultru. Ultra to duch, szorstki i pewny siebie a Exciter to popis mistrzowskiej produkcji w sensie technicznym (tylko technicznym) choć nie kryję, że np When The Body Speaks jest niesamowite ale za to nie rozumiem czemu większość tak zachwyca się Goodnight Lovers - nie podoba mi się to w ogóle


N lip 09, 2006 23:31 pm
 
Post 
Aktualizacja listy członków Loży:

Aga
Agniesia
ALISSON
amstel
ankea
ar2r
[Beata]
black day
blackfashion
bo#
dream_on_1987
Easy Tiger 85
El
Ewelinka
Fanta
Firestarter
Franekteleranek
Hien
jareq
jazzus
Karol
Karol A.
krzychal
krzysztoff
Lucek
luki 73
Maciek
Magik
mannheim
mirass74
Misantrope
mort
nancy boy
newman
ogoor
ogród
Personal Jesus
precious one
Predator
Roberto
Rush66
satelitka
sebastian pce
SHINE
sister of blue
TheDarkestStar
Verrine
Vielebny

Lista zostanie zaktualizowana po jakimÅ› czasie. Teraz prosimy o Å‚adne wypowiedzi.


Ostatnio edytowano Pn lip 10, 2006 0:54 am przez satelitka, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy



Pn lip 10, 2006 0:46 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 17, 2005 0:45 am
Posty: 357
Lokalizacja: stolica
 
Post 
jeszcze ja!! jeszcze ja!! :D


Pn lip 10, 2006 0:47 am Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 413 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 75 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team