Depeche Mode - Zobacz wątek - Jak Ci sie podoba PTA po 1000 przesłuchaniach?
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 424 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
Jak Ci sie podoba PTA po 1000 przesÅ‚uchaniach? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1334
 
Post Re: Jak Ci sie podoba PTA po 1000 przesÅ‚uchaniach?
Martini napisał(a):
Ja sobie też sprawiłem prezent z okazji 9 lat PTAka
http://www.mode2joy.pl/2014/10/tydzien-z-ptakiem.html


Martini, naprawdę jest lepiej? Po tych Twoich wykresach to prawdę mówiąc mam wrażenie, że to ten sam master co w 2005. Pytam, bo wiedząc, że albumy od S&S do Excitera w wersjach Blu-Spec korzystają z masterów z lat 2006/2007, nie wiedziałem co z PTA i SOTU. Powątpiewałem, by Japończyki przygotowali nowe mastery i - prawdę mówiąc - się utwierdzam w tym na razie. Ale wykresy nie grają, więc czekam na test jakiś porównawczy jakbyś mógł w wolnej chwili... :)


Cz paź 23, 2014 0:34 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 9:36 am
Posty: 2609
 
Post Re: Jak Ci sie podoba PTA po 1000 przesÅ‚uchaniach?
umatik napisał(a):
Przeczytałem i mi się też zachciało. Gdzie kupiłeś? Na przyszłość daj znać to się dopisze do zamówienia...


Możesz kupić tu:
http://diskunion.net/portal/ct/detail/RT140206-DM1-00
Tylko z Sushilandu W Europie prowizje sobie liczą. Możemy się kiedyś zgadać to sobie ocenisz na jakimś sklepowym odsłuchu sam porównując obie wersje.

czapelka napisał(a):
Martini napisał(a):
Ja sobie też sprawiłem prezent z okazji 9 lat PTAka
http://www.mode2joy.pl/2014/10/tydzien-z-ptakiem.html


Martini, naprawdę jest lepiej? Po tych Twoich wykresach to prawdę mówiąc mam wrażenie, że to ten sam master co w 2005. Pytam, bo wiedząc, że albumy od S&S do Excitera w wersjach Blu-Spec korzystają z masterów z lat 2006/2007, nie wiedziałem co z PTA i SOTU. Powątpiewałem, by Japończyki przygotowali nowe mastery i - prawdę mówiąc - się utwierdzam w tym na razie. Ale wykresy nie grają, więc czekam na test jakiś porównawczy jakbyś mógł w wolnej chwili... :)


Jest lepiej. W każdym razie przyjemniej i mniej boleśnie. Mimo, że matka ta sama, to jakość tłoczenia jest lepsza. Muzyka nie jest tak zbita, jak na wersji 2005. Jak dla mnie jest jednak więcej dynamiki.


So lis 08, 2014 22:16 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Jak Ci sie podoba PTA po 1000 przesÅ‚uchaniach?
Przegapiona 10-ta rocznica na forum...posłuchałem sobie w przerwie między odsłuchem Dave'a i wróciły wspomnienia...album w niektórych momentach wywołuje ciary. No i na koncertach większość materiału sprawdzała się świetnie! Poza tym, to niejako dzięki tej płycie poznałem Miłość Mojego Życia :) :przytul:


Pn paź 26, 2015 10:30 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 18, 2016 16:28 pm
Posty: 83
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Jak Ci sie podoba PTA po 1000 przesÅ‚uchaniach?
Nigdy nie byłam wielką fanką PTA i z całej trylogii Hilliera tej płyty słucham najrzadziej... Ale dziś sobie ją puściłam i mimo wszystko jest w niej to magiczne coś. Kapitalne motto - "Pain and suffering in various tempos", mroczna atmosfera, no i I Want It All - uwielbiam!


So mar 25, 2017 16:07 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 424 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team