Depeche Mode - Zobacz wątek - Jak Ci sie podoba PTA po 1000 przesłuchaniach?
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 424 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22  NastÄ™pna strona
Jak Ci sie podoba PTA po 1000 przesÅ‚uchaniach? 
Autor Wiadomość
 
Post 
zgadzam siÄ™ z Toba, dla mnie PTA mogloby nawet nie byc w dyskografii DM, jakos wtedy prezentowalaby siÄ™ ona bardziej okazale...


So sie 23, 2008 14:16 pm
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post 
po tych 3 latach nadal w moim TOP 3, razem w SOFAD i Violkiem.


So sie 23, 2008 14:21 pm Zobacz profil WWW
 
Post 
Cóż, pozostaje mi tylko się cieszyć, że ja uwielbiam ostatni album DM (jest w moim Top 2) i współczuć tym, którym tak się on nie podoba, że posuwają się do zajadłej krytyki swojego ulubionego (?) zespołu. Biedni, są fanami zespołu, który ostatnio zasypuje ich samymi beznadziejnymi, nienadającymi się do dyskografii, bądź komercyjnymi :shock: płytami. Jak dobrze, że mnie to nie dotyczy i jestem sobie zadowolonym depeszem. Uff


So sie 23, 2008 15:00 pm
 
Post 
Dla mnie od trzech lat np jest albumem za cale dzielo nr. 1 pozniej SOFAD i CTA a reszta na rowni :)


So sie 23, 2008 15:05 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 28, 2008 15:56 pm
Posty: 307
Lokalizacja: Radom
 
Post 
Świetny album, "jeżdżenie" po nim jest dla mnie naprawdę niezrozumiałe. Żaden album Depeche Mode, oprócz "Speak And Spell" nie jest komercyjny. "Playing The Angel" to zupełnie inna bajka. Nięktórzy lubią się wszystkiego czepiać.


So sie 23, 2008 16:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 20, 2008 6:32 am
Posty: 63
Lokalizacja: Staszów/Rzeszów
 
Post 
Po pierwsze: nie miam nic przeciwko temu, zeby plyty DM byly komercyjne, pod warunkiem, ze bedzie to komercja w dobrym guscie, a PTA takowa na pewno nie jest.
Po drugie:uwielbiam DM, w tej chwili to moj ulubiony zespol, ale ten fakt nie jest w stanie przyslonic mi mizerii ostatniego dziela Martina i spolki.W porownaniu do innych plyt DM ta plyta jest po prostu...kiepska.W porowniu natomiast do obecnej kondycji muzyki popularnej PTA jest co najwyzej przecietne.Da sie sluchac, ale nie ma sie czym zachwycac.Jedynym plusem PTA jest to, ze zespol wyruszyl w trase koncertowa.


So sie 23, 2008 17:33 pm Zobacz profil WWW
 
Post 
[del]


Ostatnio edytowano So sie 30, 2008 19:24 pm przez zawisza czarny, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy



So sie 23, 2008 19:46 pm
 
Post 
Crystal napisał(a):
Po pierwsze: nie miam nic przeciwko temu, zeby plyty DM byly komercyjne, pod warunkiem, ze bedzie to komercja w dobrym guscie, a PTA takowa na pewno nie jest.
Po drugie:uwielbiam DM, w tej chwili to moj ulubiony zespol, ale ten fakt nie jest w stanie przyslonic mi mizerii ostatniego dziela Martina i spolki.W porownaniu do innych plyt DM ta plyta jest po prostu...kiepska.W porowniu natomiast do obecnej kondycji muzyki popularnej PTA jest co najwyzej przecietne.Da sie sluchac, ale nie ma sie czym zachwycac.Jedynym plusem PTA jest to, ze zespol wyruszyl w trase koncertowa.

na plycie po prostu brak przebojow, poza półprzebojem jakim jest precious, nie ma na niej zadnego hitu, same przecietne kawalki...

a dlaczego niektorym fanom plyta mimo tego siÄ™ podoba - bo znaja na pamiec poprzednie plyty, osluchali siÄ™ z nimi az do przezarcia i w tym momencie swiezosc wygrywa z racjonalscia, stad wywyzsaja w najrozniejszych rankigach PTA ponad ultrÄ™, violatora, czy black celebration... za 5 lat splona sobie w brodÄ™ i wroca do starych krazkow...

po prostu nie wierzÄ™, by ktos trzezwy i wyspany wolal "a pain that im used to" od takiego "stripped", czy "world in my eyes", k**a to byly przeboje(!), to byly czasy(!), to byl martin w prawdziwej formie(!), nie kupiÄ™ tego, ze ktos go woli takim jak jest teraz od takiego, kiedy to pisal piosenki typu "behind the wheel", czy "it's no good"...


So sie 23, 2008 23:34 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 28, 2008 15:56 pm
Posty: 307
Lokalizacja: Radom
 
Post 
Musisz kupić, minęły 3 lata i nie zmieniam zdania. Mam słuch i własny gust. Nic tego nie zmieni. PTA na pewno jest jednym z najlepszych albumów i wolę go od wielu innych. Za parę lat też tak będzie. Nie wszyscy muszą kochać "Stripped". Ja wolę "The Darkest Star".


N sie 24, 2008 10:40 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3040
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post 
Aniu, Punisher nic nie musi... :wink: Po drugie- nie pisz że na pewno, bo to kwestia gustu...dla mnie NIE JEST jednym z najlepszych! Obecnie oscyluje gdzieś w środku stawki...na początku pamiętam, że mi sie nawet za bardzo nie podobał, ale potem go polubiłem. :) Niemniej uważam, że nie jest to płyta tak wybitna jak wcześniejsze dzieła.


N sie 24, 2008 11:58 am Zobacz profil
 
Post 
[quote="Punisher"]

"a dlaczego niektorym fanom plyta mimo tego siÄ™ podoba - bo znaja na pamiec poprzednie plyty, osluchali siÄ™ z nimi az do przezarcia i w tym momencie swiezosc wygrywa z racjonalscia, stad wywyzsaja w najrozniejszych rankigach PTA ponad ultrÄ™, violatora, czy black celebration... za 5 lat splona sobie w brodÄ™ i wroca do starych krazkow...

po prostu nie wierzÄ™, by ktos trzezwy i wyspany wolal "a pain that im used to" od takiego "stripped" "


Od tygodnia nic nie piłem, spałem bardzo dobrze i wiesz co? Wolę A Pain... od takiego Stripped. PTAk ma świetne dzwięki, mrok, i najlepsze wokale Dave'a.
Urok świezości po 3 latach? Eeee! Jak ukazał się Exciter, to byłem już fanem od wielu lat, a świeżość tej płyty jakoś mnie nie powaliła (choć najgorsza też nie jest)
Starych płyt, to chyba raczej Ty osłuchałeś się do przeżarcia i wybudowałeś wokół nich mur, który nie dopuści nic co nowe z DM. Co by chłopaki nie nagrali, Tobie i tak już się nie spodoba, bo to już nie te czasy i pozostanie Ci już tylko zrzędzenie na zespół którego jesteś/byłeś fanem.
Ja natomiast mogę całkiem szczerze powiedzieć, że mnie mój ulubiony zespół nie zawiódł i czuję się szczęśliwyum fanem.


N sie 24, 2008 12:05 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3040
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post 
MARIUS napisał(a):
PTAk ma świetne dzwięki, mrok, i najlepsze wokale Dave'a.


Nie zgadzam siÄ™ z tym, ale szanujÄ™ Twoje zdanie... :wink:


N sie 24, 2008 12:23 pm Zobacz profil
 
Post 
[del]


Ostatnio edytowano So sie 30, 2008 19:26 pm przez zawisza czarny, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy



N sie 24, 2008 15:08 pm
 
Post 
Nie uważam PTA za najlepszą płytę, zdecydowanie bardziej cenię twórczość wcześniejszą. Ale ma ta płyta w sobie coś co sprawia, że od początku darzyłam ją sympatią i to się nie zmienia i pewnie juz nie zmieni.


N sie 24, 2008 18:23 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 22, 2008 12:04 pm
Posty: 24
Lokalizacja: woj.Dolnośląskie
 
Post 
Dokladnie nie pamietam ile razy sluchalam PTA,ale im wiecej razy slucham tym bardziej I Just Can't Get Enough :D swietna plyta


Just Give Me A Pain That I'm Used To


N sie 24, 2008 20:11 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 13, 2003 17:33 pm
Posty: 1344
Lokalizacja: Z ulicy Kamiennej
 
Post 
Niestety

Album na początku wywarł na mnie ogromne wrażenie, ale z tego najważniejszego sprawdzianu (a więc próby czasu) dostaje ode mnie co najwyżej 4+ ;)

Owszem, są tu kompozycje przepiękne - The Darkest Star, Nothing's Impossible, A Pain That I'm Used To, I Want It All...

Niestety są też gnioty - Lilian, Suffer Well czy też największy z nich Precious.

Genaralnie więc jako całość daleko PTAkowi do moich ulubionych dzieł depeche MODE z lat 90-tych czy też przecudnemu Exciter - o czym wspomniałem już zresztą w innym temacie ;)


N sie 24, 2008 22:40 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 10, 2003 23:08 pm
Posty: 289
Lokalizacja: The Land Between Solar Systems
 
Post 
Mi się PTA po latach podoba, chociaż nie jest to tak genialna płyta jak poprzedni Exciter lub Ultra. Jednak ma perły pokroju Nothing`s Impossible, I Want It All czy też The Darkest Star oraz The Sinner In Me za to cenię sobie ten album, w sumie tylko wspomiana wyżej Lilian oraz Precious nie za bardzo mi się podobają. Ogólnie PTA ma u mnie 8/10 :wink:


N sie 24, 2008 23:18 pm Zobacz profil
 
Post 
Saffer well
The darkest star
I'll need a miracle to help me this time
I'm not sure
What I'm looking for
I just know
That I'm harder to console
But you are alwayes around
You can always be found
To pick me up
When I'm on the ground
I see a river
It's oceans that I want
You have to give me everything
Everything's not enough
I want to be with you
Have something to share
I want to be here
Not there
When I feel the warmth of
Your very soul
I forget I'm cold
And crying...
To by bylo tak w skrócie :wink:


Pn sie 25, 2008 0:53 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 28, 2008 15:56 pm
Posty: 307
Lokalizacja: Radom
 
Post 
Teraz nagle wszyscy ubóstwiają Excitera, a w innych tematach każdy się nad nim pastwi.


Pn sie 25, 2008 11:48 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3040
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post 
devoted101 napisał(a):
Niestety są też gnioty - Lilian, Suffer Well czy też największy z nich Precious.


Wybacz, ale gniotami to bym tych utworów nie nazwał... :? :twisted: Już prędzej What's Your Name czy I Sometimes Wish I Was Dead chociażby(choć i tak tego nie robię). Jako takich gniotów, to mogę powiedzieć, że DM nie ma praktycznie wcale(lub prawie wcale...). Żeby nazwać utwór 'gniotem', to musi byc on naprawdę BARDZO kiepski...a te takie nie są w mojej opinii.


Pn sie 25, 2008 11:52 am Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 424 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team