Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 476 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 24  Następna strona
Gwardia, 23.05 godz. 20:00 - before przed afterem - tvn24 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 28, 2006 9:24 am
Posty: 901
Lokalizacja: Krakuff
 
Post 
ło jeju ale siara....shame total :?


N maja 24, 2009 8:36 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 14:45 pm
Posty: 30
Lokalizacja: In your Room
 
Post 
Aż miło popatrzeć naprawde.
Można powiedzieć, że jesteśmy jedną wielką rodziną =D


N maja 24, 2009 8:44 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
Szacun.
Jedni woleli w samotności to przeboleć, inni mieli potrzebę wyjścia do ludzi, do swoich, każdy po swojemu, a Ci co byli na Gwardii wspaniale zaakcentowali ten dzień, który miał być wielki a... też był wielki, tylko nieco inaczej. Był wielki, bo już do końca uświadomił mi, czym jest dla mnie Depeche Mode.


N maja 24, 2009 8:56 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 11, 2008 15:01 pm
Posty: 155
Lokalizacja: znad morza
 
Post 
zaqzax napisał(a):
tak, leciało, nagrałem kawałek, ale nie mam ODWAGI tego wrzucić na youtube, sorry ale to było... nie ważne (te przyśpiewki, widok tego stadionu i wszystko razem) - żenua :-D

ale chociaż mądre wypowiedzi i jakiś akcent.


Polak z krwi i kości - wstydzi się nawet cudzych uczuć, wszędzie widzi "wieś" i nie wyściubi nosa poza własne 4 ściany, bo to "żenua". A jeśli jakaś "żenua-akcja" wypala to pierwszy w kolejce do spijania śmietanki. Zahukani ciągle są wśród nas. Gratuluję.


N maja 24, 2009 9:05 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 18, 2009 15:01 pm
Posty: 195
Lokalizacja: Kielce/Kraków
 
Post 
Bardzo ładnie Wam to wyszło, nie widzę tu żadnej wiochy czy jakiegokolwiek blamażu. Pokazaliście, że jesteście prawdziwymi fanami i kochacie DM całej Polsce. Wielki szacunek dla ludzi, którzy tam pojechali, szkoda, że nie byłem wśród Was. Może spotkamy się na rzeczywistym koncercie w przyszłości.
A marudami się nie przejmujcie, zawsze mają jakieś ale do wszystkiego, choć czasem zupełnie bezpodstawnie.


N maja 24, 2009 9:24 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 23, 2009 13:55 pm
Posty: 229
Lokalizacja: warszawa
 
Post 
Macie rację w telewizji wyglądało to wszystko jak wieś.ale nie obchodzi mnie to.Byłam tam,gdzie miał być koncert,byłam z ludźmi kochającymi Depeche Mode tak jak ja.Po odwołaniu koncertu jestem przez cały czas jakby w depresji,słucham Ich i ryczę,musiałam wyjść do ludzi


N maja 24, 2009 9:38 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 17, 2009 13:27 pm
Posty: 211
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post 
zaqzax napisał(a):
Całość materiału z TVN24:

http://www.youtube.com/watch?v=lT6T5IAM1W8


LOL widac mnie na wywiadzie xDxDxD


N maja 24, 2009 9:58 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 17, 2003 19:53 pm
Posty: 251
Lokalizacja: warszawa
 
Post 
uff ja na szczescie sie nie zalapalam na obiektyw ;)

uwazam ze takie akcje wlasnie cementuja wiezy w grupach. i po to sa. i to bylo cudne!

jednak uwazam ze najfajniej by bylo bez telewizji ;]


N maja 24, 2009 10:00 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 28, 2004 12:06 pm
Posty: 459
Lokalizacja: From outside
 
Post 
SPOKO WYSZŁO!!! :D
nie było wiochy!

seler ale już po "jednym" byłeś :lol:
no nie? :lol:

pozdro dla ekipy która wyruszyła na stadion!
dobrze wypadliście, materiał z tvn24 podobał mi się!
chociaż @shamrock w TV wypadasz mniej korzystnie niż live.. :P :lol:


N maja 24, 2009 10:03 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post 
Dzieńdobry wszystkim, za mną całosobotnie emocje związane z wczorajszą datą, spotkanie na gwardii, 10h aftera i 3h snu. Ze smutkiem wracałam do domu, chciałam jeszcze. Tak jak my wszyscy czułam i czuję niezapełnioną pustkę. Chcieliśmy jednak choć trochę ją wypełnić spotykając się na gwardii i pokazując, że fani DM wyczekują koncertu i że są wierni zespołowi, szczególnie w dniu, na który długo czekaliśmy. Wiadomo, że nie wszyscy mogli być, ale obecność tych co przyszli miała symbolicznie przekazać naszą tęsknotę za DM. Według mnie - udało się zaj.iście! Chodzi o fakt bycia tam, zebrania się i bardzo dobrze, że mieliśmy okazję pokazania tego szerzej. Zresztą gdy tylko się pojawiły głosy, że niektórzy będą się wybierać na stadion, od razu były też dyskusje o tym, że fajnie byłoby gdyby to zostało nagłośnione, nagrane, pokazane. I jest! Możemy to oglądać jako fajnie zmontowany materiał, ja się bardzo cieszę i dziękuję wszystkim przybyłym za w gruncie rzeczy dobrą zabawę, bo było wesoło, ciekawie, nietypowo. Nie płakaliśmy, tylko śmialiśmy się z tego, jak nam nie wychodzi śpiewanie :lol: Ale po kilku próbach było coraz lepiej :wink:
Mi się materiał podoba, nie widzę w nim nic wiejskiego. W kadrze nie widać, że było nas tam sporo. Ja brałam pod uwagę również to, że przyjadą pojedyncze osoby, także nie uważam, że było nas dziwnie mało. Oprócz całej wymowy spotkania fajnie było po prostu poznać się z częścią osób z oraz z poza forum.
Ze stacji TV było także TVP, ale nie wiem kiedy i gdzie będą materiały. Przyszedł też Piotr Stelmach prywatnie (miał wolny wieczór, wiadomo, zarezerwowany na koncert), chciał też być w tym miejscu w "czasie" koncertu.. próbował sobie wyobrazić jak by to wyglądało w trakcie koncertu, nie mógł się nadziwić, że taki zespół miał być przyjęty w tak nienadającym się miejscu. Mówił, że o 20.55 miało polecieć BC w Trójce.

I jeszcze kilka ujęć zza kulis :) :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


ps. nie da się jednak ukryć, że wychodząc ze stadionu łezka się zakręciła w oku...


N maja 24, 2009 10:36 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2009 16:28 pm
Posty: 10
Lokalizacja: z Marsa.
 
Post 
Do wszystkich doszukujących się w całej tej akcji "wiochy"... nie byliście, więc nie zrozumiecie, jak to było być TAM, wśród tych ludzi... zdzierać gardło, żeby było nas słychać, jak najlepiej, mimo niewielkiej frekwencji :D Naprawdę można było poczuć się częścią wspólnoty. Absolutnie nie żałuję. A przy okazji poćwiczyliśmy przed koncertem... :lol: Fantastyczna sprawa i tyle.


N maja 24, 2009 10:51 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 19:06 pm
Posty: 156
Lokalizacja: łódka
 
Post 
wyszło bardzo fajnie... :8):

ale obiekt, sorry, tragedia.... nie wyobrażam sobie tam koncertu DM i dla mnie to jest dopiero siara!!!


N maja 24, 2009 10:52 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 17, 2006 16:22 pm
Posty: 45
 
Post 
Zaj%^&ście wyszliście kochani! <Brawo! Brawo! Brawo!>
Znam się troszkę na mediach i jedno Wam powiem: to, że w ogóle mediom się chce pisać, interesować tym, puszczać TAK długi materiał w newsach już jest dowodem na to, że subkultura Depeche Mode, a wiec Wy- My, jest wyjątkowa!


Ostatnio edytowano N maja 24, 2009 10:55 am przez Syla, łącznie edytowano 2 razy



N maja 24, 2009 10:52 am Zobacz profil

Dołączył(a): So mar 18, 2006 13:28 pm
Posty: 27
Lokalizacja: lubelskie
 
Post 
BC rzeczywiście poleciało o odpowiedniej godzinie w trójce, wiochy w materiale nie zauważyłam wcale (no chyba że to wada mojego wzroku), materiał całkiem OK (można prawie im wybaczyć wcześniejsze podawanie niepotwierdzonych wiadomości). Trochę mnie ścisnęło, gdy popatrzyłam na miejscem na którym miałam ICH wczoraj zobaczyć... No nic, uszy do góry, teraz czekać na wieści o zdrowiu Dave'a i o nowym terminie koncertu.


N maja 24, 2009 10:52 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lip 05, 2005 11:14 am
Posty: 229
Lokalizacja: GDAńSK
 
Post 
Kara_DM napisał(a):
Ja tu mam jeszcze na YT taki filmik nagrany przez kolege :)
http://www.youtube.com/watch?v=3K6foaZK6mQ


ALE BK HAHAHAHAHAH :lol: :lol: :lol:


N maja 24, 2009 10:53 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 11, 2003 18:09 pm
Posty: 574
Lokalizacja: 52°10'N 16°45'E
 
Post 
Wczoraj wieczorem chciałam tak naprawdę choć na chwilę zapomnieć o tym, że nie mogę z Wami być, więc poszłam znienacka na domową "imprezkę" do sąsiadów (zawsze żartujących sobie z mojego "depeszowania"). A tam już i gospodarze i goście siedzieli przed telewizorem w oczekiwaniu na relację z Waszego spotkania :shock: Naprawdę się tym przejęli :D

Nasza-Wasza "wyjątkowość" to mało powiedziane.

:nlmda:


N maja 24, 2009 11:38 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 06, 2005 7:26 am
Posty: 629
 
Post 
Gdyby nie ten obciachowy wodzirej, który myślał że jest Davem, to byłoby OK.


N maja 24, 2009 12:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 05, 2008 21:15 pm
Posty: 206
 
Post 
ralf11 napisał(a):
Gdyby nie ten obciachowy wodzirej, który myślał że jest Davem, to byłoby OK.


Ale z ciebie totalny dupek


N maja 24, 2009 12:09 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 22, 2009 10:54 am
Posty: 52
 
Post 
przed minutą o akcji nadawała TVP w Wiadomościach :wink:

http://www.tvp.info/wiadomosci/wideo/24052009-1300 - materiał o Depeszach pod sam koniec :)


N maja 24, 2009 12:11 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post 
David6969 napisał(a):
chociaż @shamrock w TV wypadasz mniej korzystnie niż live.. :P :lol:

:) jedno wiem - minę to miałam poważną :o :lol:


N maja 24, 2009 12:35 pm Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 476 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 24  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team