Depeche Mode - Zobacz wątek - 17.02.2010 Londyn (Royal Albert Hall)
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 922 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 47  NastÄ™pna strona
17.02.2010 Londyn (Royal Albert Hall) 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn kwi 28, 2008 20:35 pm
Posty: 331
 
Post 
Faktycznie widac na tych filmikach ze widocznosc bedzie dobra z wiekszosci miejsc co zawdzieczyc mozna rozzmiarowi RAH. Swoja droga przypomnialo mi sie to szalenstwo zwiazane z Savage Garden, ech jak sie dziewczyny w nich kochaly.
@miraval - dzieki za zyczenia, mamy nadzieje wlasnie na te zmiany.

edit: z ostatniej chwili, weszlam na strone RAH zeby sprawdzic czy sa jakies bilety i wyskoczyla mi loggia za 100f. Jak ktos szuka nadal to probujcie.


Pt gru 18, 2009 23:03 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post 
miraval napisał(a):
Moze zmienia ze dwie piosenki (Stories of old? hehe).


Ja nie wiem, czy ja bym to przeżyła.... :? :)


So gru 19, 2009 0:15 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 07, 2004 7:26 am
Posty: 320
Lokalizacja: Chicago+Southampton+Krakow
 
Post 
Szaman napisał(a):
Ciekawe czy Andrzej bedzie zarl banany na scenie w RAH? :)


a to na pewno w zwiazku z tym ze to RAH wiec miejsce wyjatkowe-jak ktos tu ladnie to napisal-banana zagryzie kiwi,wpierdasi ze 2 jablka,truskawki w smietanie,salatke z owocow w stylu karaibskim,melona,sliwke,na deser pewnie grucha...tylko zeby nie zechcial rzucac w nas ogryzkami...ale..w razie czego wiekszosc publiki ma glany wiec..mozemy tez porzucac sobie..i bedzie wtedy naprawde wyjatkowa impreza.. :twisted: :D


So gru 19, 2009 0:48 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post 
ha ha ha ha ha :lol: :lol:

A ja obstaje przy tym, ze Andrzej zostanie zmuszony do pozbycia sie bufetu z racji ograniczonych rozmiarow sceny.

Mysle, ze powinnismy zlozyc sie i kupic mu kisc.
Rzucimy delikatnie przed Personalem. Wtedy bardzo lubi sobie skonsumowac.

Na pewno nie zapomni tego wydarzenia do dni swych ostatnich ;)

Przydaloby sie tez jakies pokretlo, albo butelka z lamiglowka (ja nadal obstaje, ze Andy nie mogl poradzic sobie z zakretka ostatnio vide "pokretlo").

:) :)

A wracajac do mojego wczesniejszego pytania. Dzieki @miraval za dokladne sprawozdanie. Mnie jednak bardziej interesuje historia koncertow, ktore odbyly sie w RAH w ramach tej calej akcji charytatywnej w ciagu ubieglych lat.
Duzo znanych zespolow tam sie pojawilo. Np. The Cure. Moze jakis fan Kurczakow wie czy taki ich koncert charytatywny znacznie roznil sie od pozostalych na trasie???


So gru 19, 2009 1:01 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn kwi 28, 2008 20:35 pm
Posty: 331
 
Post 
Znam zagorzalego cureheada to zasiegne informacji. Sama tez slucham The Cure ale nie juz do takiego stopnia.


So gru 19, 2009 1:09 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 07, 2004 7:26 am
Posty: 320
Lokalizacja: Chicago+Southampton+Krakow
 
Post 
mam miekie serce..skoro nikt tego nie robi dla niego,zrobie kilka kanapek z kielbasa,smalcem+ogorek kiszony,niech chlopina przestanie sie zywic tylko bananami a zje cos konkretnego...a moze bulki ze schabowym :idea: na zimno tez bedzie dobre..ja rozumie ze dieta, ale ilez to mozna,potem biedaczysko nawet butelki z mineralka nie moze odkrecic,pochyba sie nad tymi swoimi sprzetami i kreci jak oszalaly nakretka,kiedys mu butelka strzeli,zaleje klawichy zwarcie sie zrobi,dupnie dym pojdzie i koncerta nie budziet dalej :)


So gru 19, 2009 1:16 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 09, 2009 21:13 pm
Posty: 646
 
Post 
w 2000 i 2008 wypuscili DVD. nie wiem jak inne lata, ale na szybko nic innego sie nie googluje.

2008
http://www.amazon.com/Who-Friends-Conce ... 601&sr=8-2

2004 - dvd Alan Partridge Presents The Cream Of British Comedy


tu masz opis jednego z koncertow - 2002:
http://www.rockontour.net/mmtct.html

2003 Coldplay - z opisu wychodzi, ze koncert byl "normalny" ;)
http://www.indielondon.co.uk/music/mu_c ... 3_rev.html


Ostatnio edytowano So gru 19, 2009 1:32 am przez miraval, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy



So gru 19, 2009 1:19 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post 
Ale za to sie jutubuje ;)

http://www.youtube.com/results?search_q ... type=&aq=f

Tak patrze na te filmiki i cholera w szoku jestem, ze tam bede. Klimaty tych koncertow nieziemskie.

A juz myslalem, ze w Luxemburgu zaliczylem najbardziej intymny i kameralny koncert DM.

Ja bym juz chcial by to bylo jutro. Nawet z ta sama setlista chociaz lepiej cos zmienic, to wiadomo.

Szok.. Dochodzi to do mnie dopiero stopniowo :shock:


So gru 19, 2009 1:28 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 25, 2007 12:18 pm
Posty: 1013
Lokalizacja: SyntheticIsland
 
Post 
Klimat niezmiemski troche jak w Upiorze z Opery cieple miekie fotele loze ......zapowiada sie ciekawie:-)


So gru 19, 2009 1:34 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn kwi 28, 2008 20:35 pm
Posty: 331
 
Post 
Niestety Cure nie byli wtedy w trasie tzn w 2006 roku w zwiazku z czym nie ma porowniania do jakiejkolwiek setlisty bo jej nie bylo wtedy.
Widzialam tez zdjecie biletu i troche mnie zaniepokoil fakt ze na samym dole biletu pisze ze organizator zastrzega sobie prawo do zmiany grupy dajacej koncert. :?


So gru 19, 2009 1:42 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post 
Ja nic takiego nie mam, a potwierdzenie zakupu jest na papierze biletowym wydrukowane.
I jest tam caly regulamin.

Mnie najbardziej zainterosowalo to, ze caly koncert bedzie nagrywany pod czujnym okiem CCTV :)

Gdyby sie tak dostac do tych nagran!


So gru 19, 2009 1:44 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 07, 2004 7:26 am
Posty: 320
Lokalizacja: Chicago+Southampton+Krakow
 
Post 
niezle to wyglada,klimat ma :

http://www.royalalberthall.com/virtualtour/index.html


So gru 19, 2009 1:44 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn kwi 28, 2008 20:35 pm
Posty: 331
 
Post 
CCTV musi byc w razie gdyby sie niejaki @Szaman niewlasciwie zachowywal, probowal narozrabiac czy rzucic bananem :D


So gru 19, 2009 1:46 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post 
Przeciez to jest jedna z najbardziej prestizowych sal koncertowych na swiecie.
Tam wycieczki organizuja tylko po to by pokazac wnetrza hali. :lol:


So gru 19, 2009 1:48 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn kwi 28, 2008 20:35 pm
Posty: 331
 
Post 
A idac na koncert zwiedzanie jest juz wliczone w cene biletu. Super. Ja jednak bym chciala zeby to bylo cos specjalnego.


So gru 19, 2009 1:50 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 21:00 pm
Posty: 308
Lokalizacja: UK
 
Post 
Z ciekawosci spojrzalem na ebay teraz i zdziwienie ceny kosmiczne wyobrazcie sobie,ze za12 osob na VIP BOX cena ticketow wynosi8995 funtow,co w przeliczeniu na osobe wychodzi ponad700funtow,jakis eliss cos tam normalnie az sie scyzoryk w kieszeni otwiera,a najdrozsze tickety byly po120 funciorow czyli gosc jak sprzeda,oczywiscie najpierw zdjecia,bo ticketow na pewno jeszcze nie ma to zarobi na jednym cos okolo600 funtow.Dziekuje za Ebay juz na Birmingham kupilem i ani ticketu ani kasy tak wiec dla tych ktorzy lubia kupowac zdjecia i slono placic to polecam ebay.A podobno koncert charytatywny,kazdy kto wystawia na ebayu ticket za wiecej niz cena nominalna to zarobkowicz.


So gru 19, 2009 1:58 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post 
Te pakiety vip kosztowaly ok. 3000 funtow. Takze przebitka jest wiecej niz podowojna.

Najlepszy byl gosc, ktory 10% swojej aukcji przeznaczyl tez na TCT.

Pisalem juz, jestem przeciwny zarabianiem na tym koncercie. Jezeli juz ktos chce sprzedac z zyskiem to niech odda ten zysk tej organizacji od chorych dzieci. Tak ja DM swoj zysk z tego koncertu oddaje.
Znajdzie sie taki? Watpie.


So gru 19, 2009 2:05 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn kwi 28, 2008 20:35 pm
Posty: 331
 
Post 
Tepic takich, zglosic ich do obslugi ebay!!!!

Z innej beczki:
http://www.youtube.com/watch?v=Q3QmvCtp ... re=related
Slyszycie jak pieknie tlum spiewa i jak glos sie nie niesie? Dopiero jak nas bedzie slychac, WOW!!!!


So gru 19, 2009 2:11 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post 
kiury byly w rah'u, w 2006.


So gru 19, 2009 2:49 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 07, 2004 7:26 am
Posty: 320
Lokalizacja: Chicago+Southampton+Krakow
 
Post 
Pomijajac juz co i jak zagraja,liczy sie fakt ze jest to duze wydazenie dla dM i Fanow,przejdzie do historii,nareszcie i wreszcie zagraja w jakims prestizowym miejscu,i nie dla 200 osob,czy ilus tam tysiecy przed TV bo wystep w jakims tam programie.Czy to bedzie SOTU czy inna set lista obojetne.Fakt jest jeden:koncert harytatywny,a jesli tak to MY dajemy swoje pieniadze na ten cel.Pomyslcie co by sie stalo gdyby ten wystep sie nie sprzedal,albo sprzedal w +/- 40%.Kleska dM..tak.. bo to oznacza ze nie maja swojej publiki,ze nie sa popularni,niechciani,nikt nie chce takiej muzyki czy textow.Kazdy zespol muzyczny bez Fanow jest--> Niczym.Nie krytykuje innych wykonawcow ktorzy wystepowani juz na takich akcjach w RAH dla tej czy innej fundacji,ale za przeproszeniem nie wszyscy z nich maja taka "legende" jak dM,a jednak zagrali.Sala 100% full i pewnie tlumek tych co nie dostali biletow przed wejsciem.Z informacji uzyskanej od tej organizacji dla ktorej NASI zagraja wynika,ze juz od dawna chcieli to zrobic.Dlaczego?Bo wiedza i widza ze MY jestesmy,kupimy bilet,przyjdziemy,bez wzgledu na wszystko cel sie powiedzie,WIEDZA o tym bo widza NAS na koncertach,wiedza ze kupujemy plyty,lepsze-gorsze,ale kupujemy.Licza na NAS...i to jest piekne....To jest chyba wystarczajacy powod do tego zeby byc na tym koncercie,wiadomo ze to co sie dzieje z biletami na Ebay jest godne kopa w D..e,ale czasem nie ma wyjscia,niech sie oszolom taki cieszy ze zarobil pare drobnych,jednak w dalszym ciagu-->jego kasa wydana na ten bilet idzie na TEN cel,moze jednak warto czasem cos przeplacic zeby cos zyskac(?)Dopoki MY jestesmy dopoty Marcin dedzie pisal i komponowal,wiem to bo pytalem go o motywacje...amen.. :wink:


Ostatnio edytowano So gru 19, 2009 22:32 pm przez TOMSON, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



So gru 19, 2009 22:03 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 922 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 47  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team