Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 960 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 48  Następna strona
Łódź - wrażenia po koncertach 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 07, 2009 14:22 pm
Posty: 367
Lokalizacja: Pozek
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
ShamRock napisał(a):
Nie wiem, czy było to związane z nazwą miasta ale tuż przed tym, jak przywitał Łódź podszedł do technicznego z boku i o coś zapytał... jak dla mnie to centralnie wyglądało na konsultację :wink:


dokładnie to samo wdarło mi się w oko: wyglądało to coś na kształt zaczerpnięcia informacji na temat: albo samej nazwy miasta/albo jej wymowy *) niepotrzebne skreślić :o
A później (dla mojego ucha) w parę sekund później zabrzmiało: gudiwning wuuuuuuuć!


Pn lut 22, 2010 15:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 07, 2008 16:00 pm
Posty: 213
Lokalizacja: Metropolis
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Koncert był genialny! Same wspaniałe wrażenia! Dschastin - prędzej to brzmiało Good evening Ladz (Lodz? Ladz?)

Ps. Dziękuję uroczej Pani stojącej obok, która mi pomogła zawiązać balona w sektorze R : D : D

Ponadto widok szamanowego banana poprawił jeszcze bardziej i tak już dobry humorek : D


Pn lut 22, 2010 15:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 03, 2006 14:15 pm
Posty: 102
Lokalizacja: leszno
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
byłam prawie pewna i obstawiałam, że powie UĆ
ale też słyszałam LAĆ :) (i to 2x)


Pn lut 22, 2010 15:52 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 11:47 am
Posty: 527
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Każdy słyszał co innego, ja np. słyszałam loć :wink:


Pn lut 22, 2010 16:33 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 17, 2006 1:59 am
Posty: 287
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Powiedział po angielsku "Good Evening WOODS"..... jak Tiger Woods nazwisko na topie w Stanach :wink: Tak było najłatwiej znaleźć zamiennik w swoim rodzinnym języku na obcy. Wydźwięk mniej więcej podobny a i trudność wypowiedzi znacznie łatwiejsza.


Pn lut 22, 2010 17:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 19:44 pm
Posty: 24
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
DMisia napisał(a):
Każdy słyszał co innego, ja np. słyszałam loć :wink:


Ja też tak usłyszałam :banana: "Good evening Loć!" :nlmda:

A co do koncertów, to było bardziej MEGA niż potrafiłam sobie wcześniej wyobrazić :!: W oby dwa dni miejscówa pod sceną (prawa strona wybiegu). Wrażenia i widoki niezapomniane :banana2:
Nie będę się rozpisywać, bo nikomu się nie będzie chciało tego czytać :mrgreen:


Pn lut 22, 2010 18:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 09, 2006 13:45 pm
Posty: 499
Lokalizacja: Legnica
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
mała777 napisał(a):
Bachencja napisał(a):
rząd 8, miejsce 22 - Strange101
rząd 9, miejsca 27, 28 - Tranquility
rząd 10, miejsca 6, 7, 8, 9 - sredniak & wife+friends
rząd 10, miejsce 26 - demika


było znacznie wiecej osob znajomych byłam ja i tylna(w 10) i jacek gahanowy z kobieta(9) i maro z agnieszka(11) i magda ze swoim meżczyzna (9)i autografami od chłopakow z Dm :mrgreen: a i pani karpikowa tez mi tam migneła i kolec cos mi sie zdaje :P
piekny sektor to był wybawiłysmy sie wspaniale
pozdrowionka dla wszystkich


Prawda, ja też widziałam sporo forumowych buziek w sektorze D. Było zdecydowanie lepiej niż w R poprzedniego dnia. No i za sprawą bardzo wyrozumiałego ochroniarza :wink: (pozdro @tomaszek i dzięki za wskazanie miejsca :D ) w sektorze D panował pełen luz, ludzie stali w przejściu, pełen spontan :lol: Za sprawą publiki właśnie oraz o niebo lepszego niż w środę nagłośnienia uważam drugi koncert za lepszy. Poza tym był dla mnie ostatni na trasie i być może także dlatego wywarł na mnie silniejsze wrażenie.


Pn lut 22, 2010 18:46 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
mała777 napisał(a):
Bachencja napisał(a):
rząd 8, miejsce 22 - Strange101
rząd 9, miejsca 27, 28 - Tranquility
rząd 10, miejsca 6, 7, 8, 9 - sredniak & wife+friends
rząd 10, miejsce 26 - demika


było znacznie wiecej osob znajomych byłam ja i tylna(w 10) i jacek gahanowy z kobieta(9) i maro z agnieszka(11) i magda ze swoim meżczyzna (9)i autografami od chłopakow z Dm :mrgreen: a i pani karpikowa tez mi tam migneła i kolec cos mi sie zdaje :P
piekny sektor to był wybawiłysmy sie wspaniale
pozdrowionka dla wszystkich

Poza tym, widziałam wejście @Maćka :) do naszego sektora. Gdzieś 3-4 rząd..... Tak - sektor wporzo. :D
Poprzedniego dnia też był OK. Lukałam na niego z płyty, żeby zobaczyć, czy się zachowują, jak należy. Zachowywali się, jak należy. :lol: Pozdrawiam sektor D z 10 lutego, @breakthehabit :przytul: :)


Pn lut 22, 2010 18:48 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 21:34 pm
Posty: 155
Lokalizacja: Szklarska Poręba/Jelenia Góra
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
yaro_ napisał(a):

zwłaszcza na POT Gahan wyraźnie pokazał że ma dosyć. Mam to na pełnym zoomie :) ... sektor R również :wink:

To znaczy Yaro, że pokazał, że jest już zmęczony, czy, że rozwalony jest koncertem?


Pn lut 22, 2010 19:32 pm Zobacz profil YIM
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2009 19:16 pm
Posty: 1228
Lokalizacja: śląskie
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
:lol: ludzie! Teraz będziemy do następnej trasy analizowali każde skinienie i grymas...hahaha oglądałam właśnie POT z drugiego dnia- 2:10 odwraca się w stronę FLetcha i Gordeno i śmieje się kręcąc głową, po czym włazi na wybieg w balony. Ma dość?
http://www.youtube.com/watch?v=_Hd3PLPjgi0
Oni naprawdę dobrze bawili się u nas...


Pn lut 22, 2010 20:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 07, 2007 20:38 pm
Posty: 248
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Dobrze się bawili i koniec tematu!!


Pn lut 22, 2010 20:27 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn lut 22, 2010 7:55 am
Posty: 1
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Szczerze mówiąc, nie rozumiem co niektórych wypowiedzi z narzekaniami a to na Dav'a, że coś zrobił albo nie zrobił, a to na Martina, że był lepszy, czy gorszy. Dla mnie te dwa koncerty były po prostu znakomite - w pewnym sensie przeszły moje oczekiwania, i napełniły mnie energią na następny rok. :banana2:
Nawet mogę wybaczyć, że pierwszego dnia brakowało powietrza - co w pewnym momencie mogło się dla mnie źle skończyć, ale dałam radę. Wobec czego jedyne czego żałuję to to, że niewiele widziałam - choć bawiłam się świetnie.
Drugiego natomiast widziałam wszystko (sektor E, rząd 15), tylko część towarzystwa z sektora była jakaś dziwinie otępiała i co niektórzy dziwnie na mnie patrzyli :mrgreen: .
W każdym razie koncerty były suuuper, zarówno Panowie z DM, jak i fani dali z siebie wszystko :banana:


Pn lut 22, 2010 21:10 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Wczoraj dopiero przesluchalem tej pokoncertowej nocnej audycji w trojce.

Co za ludzie tam dzwonili? :o

Litania narzekan.. Nie dziwie sie, ze w innym watku ktos napisal, ze publicznosc byla nieprzychylna Alanowi w RAH :lol:

Moze tak trzeba? Narzekac, zjechac kogo mozna. Prowadzacy rowniez przylaczyli sie do tej litanii. Najpierw niewinnie a pozniej
juz szlo narzekanie na calego.

Pewno gdybym sluchal tego w aucie wracajac to bym tam zadzwonil i tez ponarzekal na dzwoniacych i prowadzacych ;)


Pn lut 22, 2010 21:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 30, 2006 19:08 pm
Posty: 190
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
no ja się niestety nie dodzwoniłam, a próbowałam kilkanaście razy pod rząd :? w końcu o 4:00 Stelmi powiedział, że kończymy... szkoda, a wcale nie chciałam narzekać :8):


Pn lut 22, 2010 21:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 11:47 am
Posty: 527
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Ja słuchałam tej audycji dzisiaj z synem (był ze mną w Łodzi)... w pewnym momencie Młody skomentował "co oni pieprzą??"


Pn lut 22, 2010 21:31 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Gratuluje rezolutnego synka :banana2:

Fakt, jedni tam gadali, ze im za glosno inni, ze za cicho, ze hala taka a nie inna... Szczerze mowiac przesluchalem z obowiazku.
Dobrze, ze nie sluchalem w drodze powrotnej z Lodzi bo by mi zepsuli pokoncertowy nastroj.

Fakt tez, ze i ja moglbym lekko ponarzekac, co uczynilem gdzies wczesniej w tym watku, ale by poswiecac temu cala audycje?

Mnie plusy zdecydowanie przeslonily minusy. O niewygodach i wiekszych lub mniejszych brakach organizacyjnych raczej sie nie pamieta w trakcie i po koncertach, ktore wyszly przeciez suuuuppeeer!!!! :)


Ostatnio edytowano Pn lut 22, 2010 22:16 pm przez Szaman, łącznie edytowano 1 raz



Pn lut 22, 2010 22:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 27, 2009 21:51 pm
Posty: 86
Lokalizacja: Wrocław / Kudowa
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
Tego nie da się opisać... coś niewiarygodnego....
Mam nadzieję że jeszcze zawitają do polski!!!! ehh trudno cokolwiek powiedzieć więcej:):)


Wt lut 23, 2010 18:56 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 15, 2005 19:50 pm
Posty: 449
Lokalizacja: Łódż
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
W pokoncertowej audycji programu 3 polskiego redia pewna Pani słuchająca DM ponad 20 lat powiedziała piękne słowa : Jako zespół DM już dla mnie nie istnieje .... ( pozostała tylko muzyka ). Jako wierny fan od 23 lat chyba się z tym zgadzam... biorąc pod uwagę jazdę na skróty podczas ostatniej trasy :? :? :?


Wt lut 23, 2010 20:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 07, 2007 20:38 pm
Posty: 248
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
mirass napisał(a):
W pokoncertowej audycji programu 3 polskiego redia pewna Pani słuchająca DM ponad 20 lat powiedziała piękne słowa : Jako zespół DM już dla mnie nie istnieje .... ( pozostała tylko muzyka ). Jako wierny fan od 23 lat chyba się z tym zgadzam... biorąc pod uwagę jazdę na skróty podczas ostatniej trasy :? :? :?


Nie wiem o co wam chodzi, ale się z wami nie zgadzam. :D Mi Depeche Mode będą towarzyszyć do końca życia, przynajmniej muzyka, bo czuję, że to była przedostatnia trasa. Z wszystkiego co dotychczas się wydarzyło jestem bardzo zadowolony. Nie pochwalam jedynie negatywnych epizodów zespołu w latach '90. Może ty @mirass nie, ale ja i wielu innych jakby mogło to oddałoby im w Łodzi pokłon za to jak Depeche Mode wpłynęło na nasze życie. Ja dzięki muzyce Depeche Mode jestem bogatszy emocjonalne, mam dużo lepsze podejście do kobiet niż większość moich kumpli, dzięki piosenkom DM nauczyłem się angielskiego i jestem w stanie się dogadać z każdym posługującym się tym językiem.


Wt lut 23, 2010 20:46 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post Re: ŁÓDŹ - WRAŻENIA PO KONCERTACH.
tutaj ładnie słychać w pierwszych sekundach Good Evening UUUUOOCC !
http://www.youtube.com/watch?v=2mYMWx0m ... re=channel


Śr lut 24, 2010 20:41 pm Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 960 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team