Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1071 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54  Następna strona
25.06.2009 Praga 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn mar 20, 2006 19:03 pm
Posty: 276
Lokalizacja: W-wa ursus
 
Post 
Zapomniałem to wkleić.. może ktoś sie rozpozna..
Wrzucę po łyk-endzie też jakieś foto flagi z Oleśnicy i atak szturmowy z fosy na nią ;)

Obrazek


Pt lip 03, 2009 21:05 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 04, 2009 21:47 pm
Posty: 16
Lokalizacja: Oleśnica
 
Post 
Już nie mogę się doczekać tych fotek . Flaga Oleśnica jest moja. 14 stycznia w hali O2 też ze mną będzie , ale już na innej wędce - stara przepadła w boju. he he !!


So lip 04, 2009 21:57 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:45 pm
Posty: 10
Lokalizacja: Oleśnica
 
Post 
Krizz napisał(a):
Zapomniałem to wkleić.. może ktoś sie rozpozna..
Wrzucę po łyk-endzie też jakieś foto flagi z Oleśnicy i atak szturmowy z fosy na nią ;)

Obrazek


Ooooo to ja :lol:

Krizz wielkie dzięki za fotke :8):


N lip 05, 2009 17:03 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post 
Fajoooooooowa fota!
Czy mi się wydaje?
Czy tam ludzie siedzą spokojnie na trybunach? :shock:


N lip 05, 2009 18:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post 
nie wydaje ci sie :?


N lip 05, 2009 18:54 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 27, 2009 15:36 pm
Posty: 23
Lokalizacja: BOGATYNIA
 
Post 
mam już bilety na o2,oczywiście na płytę bo tam najlepsza zabawa i atmosfera!!!!


N lip 05, 2009 19:39 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 28, 2004 19:33 pm
Posty: 797
Lokalizacja: 12.02.2012 LOVE & PEACE, the end
 
Post 
...


Ostatnio edytowano Pt lip 17, 2009 20:39 pm przez Oscet, łącznie edytowano 1 raz



N lip 05, 2009 19:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:45 pm
Posty: 10
Lokalizacja: Oleśnica
 
Post 
....


Ostatnio edytowano Pt lip 18, 2014 22:12 pm przez Kris DM, łącznie edytowano 1 raz



N lip 05, 2009 20:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post 
walka to bardzo delikatne słowo działo sie to daleko za mną ale niemiałem pojecia ze to az taka wojna miała miejce :?: :?:


N lip 05, 2009 21:05 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 04, 2009 21:47 pm
Posty: 16
Lokalizacja: Oleśnica
 
Post 
Kris - fajny film , a tak przy okazji dzieki za wsparcie dla wszystkich z Oleśnicy i ekipy z Kłodzka :D


Ostatnio edytowano N lip 05, 2009 21:48 pm przez arturt, łącznie edytowano 1 raz



N lip 05, 2009 21:20 pm Zobacz profil
 
Post 
Wędki? to na ryby chyba... a tak sobie zepsuć NLMDA. Żenujące. Flagi? na 3-go maja wywieszać, albo na 11-tego listopada.


N lip 05, 2009 21:36 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 24, 2009 16:07 pm
Posty: 8
Lokalizacja: Wrocław
 
Post 
Kris DM napisał(a):
Szacun dla arturat za flage i wniesienie wędki.
Ekipa z Oleśnicy jest THE BEST

Taak, i szacun za to, że dzięki nim, kiedy zaczynał się jeden z najlepszych utworów na tym koncercie, zrobiło się straszne zamieszanie i w tłum wpakowała się grupa ochroniarzy, dość bezceremonialnie rozpychając ludzi na wszystkie strony - dobrze, że był ścisk, inaczej wszyscy by się zaczęli pokładać jak domino. A wiem to, bo stałam przed ową debeściarską ekipą z Oleśnicy i nie ja jedna zarobiłam kilka siniaków przez tę przepychankę. :roll:

Rozumiem chęć zaakcentowania obecności polskich fanów na koncercie, ale czy to musi być robione kosztem reszty osób chcących się dobrze i możliwie bezpiecznie bawić? O tym, że jeden z panów z oleśnickiej ekipy był w takim stanie, że ledwo się utrzymywał na nogach i jeszcze przed koncertem prawie wywołał bójkę w tłumie, nawet mi się nie chce rozpisywać...


N lip 05, 2009 21:56 pm Zobacz profil
 
Post 
Lagarthea napisał(a):
Kris DM napisał(a):
Szacun dla arturat za flage i wniesienie wędki.
Ekipa z Oleśnicy jest THE BEST

Taak, i szacun za to, że dzięki nim, kiedy zaczynał się jeden z najlepszych utworów na tym koncercie, zrobiło się straszne zamieszanie i w tłum wpakowała się grupa ochroniarzy, dość bezceremonialnie rozpychając ludzi na wszystkie strony - dobrze, że był ścisk, inaczej wszyscy by się zaczęli pokładać jak domino. A wiem to, bo stałam przed ową debeściarską ekipą z Oleśnicy i nie ja jedna zarobiłam kilka siniaków przez tę przepychankę. :roll:

Rozumiem chęć zaakcentowania obecności polskich fanów na koncercie, ale czy to musi być robione kosztem reszty osób chcących się dobrze i możliwie bezpiecznie bawić? O tym, że jeden z panów z oleśnickiej ekipy był w takim stanie, że ledwo się utrzymywał na nogach i jeszcze przed koncertem prawie wywołał bójkę w tłumie, nawet mi się nie chce rozpisywać...
That's right :!: :!: :!:


N lip 05, 2009 22:00 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 14, 2008 15:35 pm
Posty: 202
Lokalizacja: Katowice
 
Post 
co za tempaki z tej ochrony nie wiem co oni mieli do naszej flagi , jacyś rasiści hehe pajace


N lip 05, 2009 22:25 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:45 pm
Posty: 10
Lokalizacja: Oleśnica
 
Post 
....


Ostatnio edytowano Pt lip 18, 2014 22:13 pm przez Kris DM, łącznie edytowano 2 razy



Pn lip 06, 2009 9:15 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 04, 2006 12:00 pm
Posty: 671
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
wspomnień czar ciąg dalszy - z pozdrowieniami dla Wrocławia :)
Obrazek


Pn lip 06, 2009 9:22 am Zobacz profil WWW
 
Post 
Kris DM napisał(a):

My ochroniarzą nie kazaliśmy bezczelnie ładować się za barierki :? a flaga to symbol narodowy i nie pozwole na to żeby byle jaki ochroniarz wydzierał ją z rąk a po koncercie śmiał się z niej i ją deptał.


tylko się nie posikaj z tej dumy narodowej.
zamiast pisania a moze przede wszystkim robienia głupot, wyświadczyłbyś sobie przysługę i nauczyłbyś się pisać po polsku.

sam zdepercjonowałeś ten "symbol" (o ile w ogóle nim był) majtając nim na wędce robiąc z niej wyłacznie kawałek biało-czerwonej szmaty, przy okazji psujac ludziom część koncertu i jeszcze oprócz dumy z siebie wyrażasz zdziwienie, że wasze zachowanie spotkało się z reakcją.

mozna podkreslać fakt, że przyjechało się na koncert z polski, nie robiąc z siebie idioty.


Pn lip 06, 2009 10:32 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 27, 2009 15:36 pm
Posty: 23
Lokalizacja: BOGATYNIA
 
Post 
Dla mnie taki koncert to odskocznia od za-sranej rzeczywistości popoieram wszystkich :brawo: którzy śpiewali i szaleli cały koncert spokojnie to można słuchać sobię w domu -smutasy do.......


Pn lip 06, 2009 11:15 am Zobacz profil

Dołączył(a): N lip 05, 2009 22:03 pm
Posty: 3
Lokalizacja: WROCŁAW
 
Post 
straightedge napisał(a):
Kris DM napisał(a):

My ochroniarzą nie kazaliśmy bezczelnie ładować się za barierki :? a flaga to symbol narodowy i nie pozwole na to żeby byle jaki ochroniarz wydzierał ją z rąk a po koncercie śmiał się z niej i ją deptał.


tylko się nie posikaj z tej dumy narodowej.
zamiast pisania a moze przede wszystkim robienia głupot, wyświadczyłbyś sobie przysługę i nauczyłbyś się pisać po polsku.

sam zdepercjonowałeś ten "symbol" (o ile w ogóle nim był) majtając nim na wędce robiąc z niej wyłacznie kawałek biało-czerwonej szmaty, przy okazji psujac ludziom część koncertu i jeszcze oprócz dumy z siebie wyrażasz zdziwienie, że wasze zachowanie spotkało się z reakcją.

mozna podkreslać fakt, że przyjechało się na koncert z polski, nie robiąc z siebie idioty.


Wydaje mi się , że to Ty już się posikałeś z wrażenia. I tak prawdę pisząc to Ty teraz zrobiłeś z siebe idiotę
Stałem tuż przed chłopakami z tą flagą i nie odniosłem wrażenia żeby to Oni ( tak jak to Ty opsiałeś ) zdepresjonowali "symbol" . Tylo ochroniarze biegali za tą flagą jak wściekłe psy. I jeszcze jedno jeśli nie widziałeś tego zdarzenia to nie zabieraj lepiej głosu , bo "siejesz" tylko zamęt
Zabawa była przednia , a koncert znakomity.


Pn lip 06, 2009 11:16 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 27, 2009 15:36 pm
Posty: 23
Lokalizacja: BOGATYNIA
 
Post 
Pozdro dla wrocławian dzięki którym był czadzik :twisted: :twisted:


Pn lip 06, 2009 11:17 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1071 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team