Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 482 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25
Konferencja prasowa 6.10.2008 Berlin 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 17, 2008 23:27 pm
Posty: 147
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Konferencja prasowa 6.10.2008 - Olympiastadion Berlin
To był cudowny dzień kiedy na poczcie zobaczyłem maila z DM dot com. Ogarneła mnie ogromna radocha :nlmda: :nlmda: Czułem sie tak jak przed każdym koncertem. wiele niewiadomych i ....... zobaczyć ich z tak bliska to jest coś. Zresztą sama podróż służbowym seicento do Poznania po Serka, a potem już tylko nach Berlin. Małe wieczorne zwiedzanie , potem poranek pod Bramą Branderburską i wiiiioooooo na stadion. Serek jak zwykle na żywca(jak większość naszych rodaków) ja z zaproszeniem i czekanie. Udaje nam sie wbić na stadion, oczywiście Ci co mogą sączą :beer: , a Ci co behind the whell niestety soczek ale kubek ze stadionu mam do dziś. Czekamy, czekamy i w końcu WRONG wgniata w trybuny, jeszcze się nie ockneliśmy po pierwszym ciosie , a dostalismy drugi PEACE. Póżniej machanie rączkami na neverze i wkońcu oni!!!! Super chwile. PozDrawiaM wszystkich , którym było dane zobaczyć i poczuć to co ja.


Pt paź 08, 2010 19:42 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 18, 2004 19:28 pm
Posty: 1936
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Konferencja prasowa 6.10.2008 - Olympiastadion Berlin
oo przepraszam,miałem wejsciówkę kolegi z Białegostoku bo się rozchorował i nie było żadnego problemu :wink: THX raz jeszcze!
Podróż w bagażniku po berlinie była dopiero budująca :D


So paź 09, 2010 6:45 am Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 482 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team