Depeche Mode - Zobacz wątek - Wilno, 27.05.2009
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Wilno, 27.05.2009 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz kwi 08, 2004 18:09 pm
Posty: 32
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Ev, jakby co to w moim "Depobusie" jest sporo miejsca więc jak Twój piesek "wyrazi chęć" to zapraszam Was wszystkich na poklad...:))) A tak na serio to skoro "popykasz" swoją furencją to chętnie się "podczepimy":) Zawsze to raźniej i...być może bezpieczniej...:) A jeśli chodzi o pytanie jaką trasą będziemy jechać to mnie jest wszystko jedno czy będzie szybka czy optymalna- mogę zabrać ludzi nawet z samej granicy...:)


So kwi 11, 2009 9:04 am Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 06, 2005 18:10 pm
Posty: 14
Lokalizacja: Małopolska
 
Post 
Rob, Ew wasze wypowiedzi daja nadzieje ze sie na ta wyprawe koncertowa załape. Zaznacze ze towarzystwo setera mi nie obce ;)


So kwi 11, 2009 17:02 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 13, 2004 23:27 pm
Posty: 1266
Lokalizacja: Warszawa/Chełm
 
Post 
Dobra, to konkretnie, są chętni na bus do Wilna poza mną i Dziabem czy nie? I w ogóle jak z biletami? zamawiał ktoś przez neta? W związku z tym że Warszawa jest niepewna zastanawiam się czy nie kupić sobie jednak na trybunę biletu do \Wilna :roll:


N kwi 12, 2009 11:07 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 16:12 pm
Posty: 162
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Karol, konkretnie to dwie osoby w tym watku poza Toba i Dziabem wyrazily zainteresowanie koncertem w dzikim kraju. Nie pisaly czy w zasadzie jada czy nie. A jesli ktos chce dolaczyc do mnie lub do busa Roba z dalszych landow i potrzebuje, nie wiem, noclegu przed podroza na koncert, czy czegos, to zapraszam do mnie. Rob obgadamy jeszcze sprawe wyjazdu. Ja jeszcze raz podkreslam, ze o swicie chce byc w Wilnie. Dzieki za chec przygarniecia mojego wariata. Generalnie ten wyjazd to jeden wielki hardcore. Co do biletow, to kupowalam je pol roku temu, nie wiem jak teraz to wyglada. W 2006 jeden z naszych kupil od konia przed koncertem i jeszcze byl pod scena.
Acha,co do koncertu w 2006, bylismy w pierwszym rzedzie. Stalam naprzeciwko mikrofonu Dave'a i niestraszna byla mi dretwa publika. Sztuk dwa razy obejrzalalm sie przed koncertem, zeby zobaczyc w wiekszosci rozowa publike, w kazdym razie nie czarna. Ale jakie to ma znaczenie, pod scena tego nie odczulam. No moze pominawszy jedna laske z Polski,ktora przed koncertem rzekla do mnie w te slowa: 'wiesz slyszalam, ze oni pokazuja na telebimach pierwszy rzad, a wiesz Pamela Anderson tak rozpoczela kariere, ze ja pokazali na jakims meczu' - tekst autentyczny bez komentarzy, zaznaczam tylko, ze to Polka byla, he he. A ja nic nie rzeklam, opadlo mi wszytsko, co moglo opasc. Tyle. Nabijemy busa i samochod i jedziemy. Wszelkie dozwolone bronie palne i niepalne sa wskazane.


N kwi 12, 2009 20:01 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 08, 2004 18:09 pm
Posty: 32
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Ew, odnośnie tej Pameli to załóż koszulkę z napisem "I'm sexy too"- jak chłopaki będą kręcić klip ze sceny, na pewno będziesz gwiazdą,hihihi:) No, to jest ktoś jeszcze chętny na wyjazd czy mam oddać dziadkowi strzelbę...?:)


Pn kwi 13, 2009 16:22 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 08, 2004 18:09 pm
Posty: 32
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Ew, z tą koszulką to była przenośnia:) Przecież wiesz, że nie miałem niczego złego na myśli:)


Wt kwi 14, 2009 9:02 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 16:12 pm
Posty: 162
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
spoko loko, a juz oczyma wybrazni widzialam sie w takiej koszulce :) musze kiedys sprobowac,he he. A na tym koncercie jakos sie tak w duchu spodziewam niestety landrynkowego koloru wspominajac 2006. Ale co tam...


Åšr kwi 15, 2009 20:48 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team