Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Wilno, 27.05.2009 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
Co do zdjęć to ja je robiłem na oczach litewskiego guarda, nie wykazywał zainteresowania. W czasie koncertu staliśmy z Kasią na początku schodków na styku płyty i sektora, niedaleko barierek. Co jakiś czas guardowi się przypominało, że tam nie powinien nikt stać (droga ewakuacji?) i nas stamtąd spędzał, ale widocznie niezbyt natarczywie to czynił, bo cały koncert tam spędziliśmy, dzięki czemu mieliśmy dobrą widoczność. Zagadywał do nas jakiś Rosjanin, ale raczej w przychylnym tonie. Po koncercie guard nie chciał nas wypuścić wyjściem do którego nie było kolejki - nie wiem czemu - ale jak usłyszał początek Inwokacji z Pana Tadeusza, zrobił wielkie oczy i odsunął się z przejścia :)

Za to Rosjanie jadący na koncert autokarem sąsiednim pasem na Via Baltica przez szyby pokazywali nam gołe dupska. Wot, takie radzieckie wygłupy.


Pn paź 27, 2008 8:50 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 01, 2008 8:05 am
Posty: 164
 
Post wilno
z tego co wszyscy piszą atrakcji na LItwie nie brakuję bauhahahhahahahah, więc czemu nie jechać? można przecież przeżyć coś odmiennego bauhaahah


Pn paź 27, 2008 9:36 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 15, 2005 19:50 pm
Posty: 449
Lokalizacja: Łódż
 
Post 
Temat nieplanowanych wydarzeń na koncercie dotyczy chyba tylko przybyłych na koncert Rosjan, tak mi się wydaje. Wróciłem wczoraj z wycieczki, byłem w Wilnie. Naprawdę nie mają czego się wstydzić a my obawiać. Autokarem mineliśmy przejście w Ogrodnikach bez kontroli z powrotem to samo, droga ok. mało miejsc do zatrzymania typu parkingi, stacje benz. ruch na drogach znikkomy w samym Wilnie bez korków w szczycie. Ceny takie same jak u nas oprócz paliwa i alkoholu tam taniej. Z dala widziałem jupitery stadionu (prawie w centrum )- serce zadrzało.
Warto jechać moim zdaniem :)


Pn lis 03, 2008 19:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 17, 2006 13:09 pm
Posty: 77
 
Post 
jakiś czas temu byłem na wycieczce w Wilnie i napotkałem miłą niespodziankę przy barokowym polskim kościele na starówce :D

ObrazekObrazek


Cz lis 13, 2008 20:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 18, 2003 13:58 pm
Posty: 540
Lokalizacja: WARSZAWA
 
Post 
Nigdy więcej.
Wilno 2006 to najgorsza trauma koncertowa w moim życiu.
Atrakcje pokoncertowe = uciekanie przed goniącą nas audicą z pięcioma łysymi na pokładzie nie należy do największych atrakcji, a okolica taka, że znikąd pomocy!
Koncerty = 2006 publika do NIE PRZEKLINAJ!, udaje, że śpiewa po angielsku i śmierdzi, 2001 od Dream on duży niesmak z powodu walki Gahanozy z Fletchem. Wszyscy w fan zone'ie widzieli, co się działo.
Jeździłem na Litwę wielokrotnie, sylwestra spędzałem w Druskiennikach, ale po traumie z 2006 nie zamierzam tam jechać i radzę się zastanowić, bo nawet autokar nie chroni.


Wt gru 02, 2008 10:24 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 13, 2004 23:27 pm
Posty: 1266
Lokalizacja: Warszawa/Chełm
 
Post 
Biletu na Warszawę wciąż nie mam....tak więc determinacja aby jechać do Wilna wzrasta. Jak tam zainteresowanie, znajdzie się jeszcze kilku desperatów? :8):


N mar 15, 2009 23:10 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Wt sie 24, 2004 17:00 pm
Posty: 851
 
Post 
ja również usilnie się zastanawiam...


Pn mar 16, 2009 8:24 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N lut 06, 2005 18:10 pm
Posty: 14
Lokalizacja: Małopolska
 
Post 
ja tez sie zastanawiam, a chciałbym. moze jest juz jakas grupa ktora jedzie? :)


Pn mar 16, 2009 8:30 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 13, 2004 23:27 pm
Posty: 1266
Lokalizacja: Warszawa/Chełm
 
Post 
Ja+Dziabo, silna ekipa Warszawska osób dwie :8): planujemy jechać autobusem Intercity we wtorek wieczorem z Warszawy, na rano w środę w Wilnie, zakwaterowanie w jakimś hostelu, koncercik, potem nocleg i rano w czwartek w pociąg do Warszawy :)


Pn mar 16, 2009 10:55 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N lut 06, 2005 18:10 pm
Posty: 14
Lokalizacja: Małopolska
 
Post 
tylko ze z tego co badałem po rozkładach ten pociago-bus nie kursuje codziennie :wink:


Wt mar 17, 2009 9:37 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 13, 2004 23:27 pm
Posty: 1266
Lokalizacja: Warszawa/Chełm
 
Post 
Jest i opcja alternatywna pt. bus, a pociąg jest codziennie tylko że to opcja "krajoznawcza" z przesiadką na granicy.


Wt mar 17, 2009 16:06 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 15:59 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Alan nie wracaj....
 
Post 
Byłem, na TTA w FanZone, moja noga juz tam wiecej nie postanie, publika jak na mandarynie, Dave próbowała jak mógł a oni nic, generalnie żałuję jak cholera ze tam pojechałem i przez to nie było mnie w Wa-wie :(


Wt mar 17, 2009 16:10 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 08, 2004 18:09 pm
Posty: 32
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
No cóż, może gdyby pojechało kilka samochodów jednoczesnie, nie byloby się czego bać...:) Ja w każdym bądź razie mam busa i takowym się w tamte strony wybieram:) No i mam jeszcze wolne miejsca więc jak jest ktoś chętny to zapraszam na poklad:) Aha, czy z Warszawki jedzie jeszcze ktoś autkiem?:)


N mar 29, 2009 22:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 13, 2004 23:27 pm
Posty: 1266
Lokalizacja: Warszawa/Chełm
 
Post 
No to jak stoi temat z busem? Tylko Wilno czy opcja łączona z Rygą?


Pn mar 30, 2009 2:21 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz kwi 08, 2004 18:09 pm
Posty: 32
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Karolu, jeśli zbiorą się chętni to można połączyć traskę:) Nic nie stoi na przeszkodzie żeby zacząć np.od Luxemburga na Paryżu skończywszy...:) Wszystko zależy od frekwencji- cały czas jestem otwarty na propozycje...:)


Pn mar 30, 2009 11:18 am Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 06, 2005 18:10 pm
Posty: 14
Lokalizacja: Małopolska
 
Post 
jak cos to ja dalej jestem chetny na Wilno (niby nie mam biletu ale widze ze jeszcze sa) wiec jak tylko komus brakuje do kompletu :wink: troche mnie strasza te niepochlebne recenzje poprzednich koncertow ale wierze ze nie bedzie zle, tym bardziej jak sie razem pojedzie


Pt kwi 10, 2009 8:04 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 08, 2004 18:09 pm
Posty: 32
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
No to jak coś to są już 4 osoby. Jeszcze tylko 2-3 i wyruszamy...:) Ja też nie mam biletu, ale Wilno to nie Warszawa więc podejrzewam, że spokojnie damy radę je kupić przed samym koncertem. Tak myślę...:)


Pt kwi 10, 2009 17:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 15, 2005 19:50 pm
Posty: 449
Lokalizacja: Łódż
 
Post 
jaką trasą przez Polskę jedziecie do Wilna :!:


Pt kwi 10, 2009 19:07 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 16:12 pm
Posty: 162
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Robciu, oficjalnie juz napisze, ze ruszamy sztuk trzy autem do Wilna z wawki, zreszta Ty wiesz. Postanowilam wczesniej nie pisac, bo zdecydowalismy, ze jednak pomieszamy rodzaj ludzki ze zwierzecym. Moj pies podrozny z nami jedzie, czyli ludzi sztuk dwa plus pies. Pomyslalam, ze jesli jakis przycisniety brakiem transportu fanatyk chcialby dolaczyc do zestawu 2+seter, to zapraszam, he he. Pies ukochany ma swoja ukochana seterzyce w Wilnie, stad ten z pozoru dziwny plan. Jedziemy tak, zeby byc raniutko w Wilnie i zapodajemy dyzur w kolejke pod scene (a ja na bieganko po lesie). Wracamy po koncercie, wczesniej cepeliny na kolacje w knajpie najlepszej, gdzie podczas pamietnego wieczoru z pistoletem w tle (2006r) pilismy z Bialorusinami. Niechby ten kwiecien juz zlecial...


Pt kwi 10, 2009 20:08 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 16:12 pm
Posty: 162
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Robciu, oficjalnie juz napisze, ze ruszamy sztuk trzy autem do Wilna z wawki, zreszta Ty wiesz. Postanowilam wczesniej nie pisac, bo zdecydowalismy, ze jednak pomieszamy rodzaj ludzki ze zwierzecym. Moj pies podrozny z nami jedzie, czyli ludzi sztuk dwa plus pies. Pomyslalam, ze jesli jakis przycisniety brakiem transportu fanatyk chcialby dolaczyc do zestawu 2+seter, to zapraszam, he he. Pies ukochany ma swoja ukochana seterzyce w Wilnie, stad ten z pozoru dziwny plan. Jedziemy tak, zeby byc raniutko w Wilnie i zapodajemy dyzur w kolejke pod scene (a ja na bieganko po lesie). Wracamy po koncercie, wczesniej cepeliny na kolacje w knajpie najlepszej, gdzie podczas pamietnego wieczoru z pistoletem w tle (2006r) pilismy z Bialorusinami. Niechby ten kwiecien juz zlecial...


Pt kwi 10, 2009 20:25 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team