Depeche Mode - Zobacz wątek - 18.06.2009 Mediolan
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
18.06.2009 Mediolan 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post 
Maciek napisał(a):
Kelvin napisał(a):
poczatek koncertu wiec byl odebrany przez wlochow dosc na stojaco


http://www.youtube.com/watch?v=bvApLnz9FYI

:o :roll: :lol:


zywiołowa włoska publiczność w D kopana!! :x


Åšr cze 24, 2009 18:49 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 17, 2003 13:13 pm
Posty: 400
Lokalizacja: falubaz
 
Post 
włoska publika była zaje...sta, no ale jak sie widzi ostatnie rzedy trybun to mozna wyciagnac zle wnioski.


Åšr cze 24, 2009 18:52 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post 
Na innych filmikach widac dol nic rewelacyjnego. :) :?


Åšr cze 24, 2009 18:56 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 8:15 am
Posty: 461
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post 
Włosi sa świetni, potrafia wyśpiewać nawet melodnie, nie tylko słowa - to w nich uwielbiam. Ogladając tylko ścinki z youtube mam ciary, strach pomysleć co działo sie na miejscu.
To jak śpiewaja Nevera, szacun!
http://www.youtube.com/watch?v=ogD1DWL_2D4


Åšr cze 24, 2009 20:23 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 17, 2003 13:13 pm
Posty: 400
Lokalizacja: falubaz
 
Post 
trochę koncertów widziałem i włoska publika naprawdę daje radę - rzym i milan to tylko potwierdził. Byłem, słyszalem, jestem pod wrażeniem.


Åšr cze 24, 2009 20:45 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post 
no never juz jakÄ…s prezencje ma i 2 sztandary nasze :) ale strasznie duzy fanzone w Milanie :?: a Dave jakie mafijne gesty :lol:


Åšr cze 24, 2009 20:46 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 09, 2004 15:31 pm
Posty: 139
Lokalizacja: Dundalk Ireland
 
Post 
Ogladanie koncertow na YT mija sie z celem. Atmosfere mozna bylo poczuc na miejscu gdzie caly stadion huczal od ryku gardel. Czekam tylko na LHN bo to musze jeszcze raz przezyc. Szczena padla mi jak to zobaczylem i uslyszalem. We Wloszech mielismy dwa najlepsze koncerty w zyciu. Wiadomo ze czasami na taki duzy koncert przychodza tzw ludzie z ulicy badz ciekawscy ale tam i oni tworzyli show.


Åšr cze 24, 2009 21:52 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post 
przywolam cie do porzadku, katosy byly najlepsze :wink:


Åšr cze 24, 2009 22:56 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 08, 2007 23:29 pm
Posty: 129
Lokalizacja: another state of mind
 
Post 
To prawda, publiczność była bez zarzutu, kulturalnie, na luzie i przyjaźnie. Gorzej z ochroną. Może jestem przeczulona, ale rozwaliła mnie jej beztroskość :!: :!:

Byliśmy w fanzone, ale nikt nie sprawdzał nam plecaka, nawet nie zainteresował się tym co w nim wnieśliśmy. A był niemały.

Poza tym przed koncertem po fanzone krążyli niezbyt kumaci sprzedawcy napojów, a w pobliżu nie było koszy i w efekcie podczas koncertu pod nogami pełno było butelek i puszek. Przecież ktoś mógł rzucić pełną butelką na scenę, albo w Dave'a na catwalk. :!: :!:

W trakcie piosenek co jakiś czas ktoś polewał nas wodą z butelek :) Cud, że nie zechciał też ochłodzić Dave'a....


Åšr cze 24, 2009 22:57 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 09, 2004 15:31 pm
Posty: 139
Lokalizacja: Dundalk Ireland
 
Post 
krzychal napisał(a):
przywolam cie do porzadku, katosy byly najlepsze :wink:


ale Katosy to halowka i inny klimat ;) Z stadionow to Milan dla mnie the best. Do dzisiaj zbieram siersc z plecow :lol:

Wloszka jestes przewrazliwiona :) dzieki takiej ochronie mozemy miec ekstra zdjecia i filmy z koncertu. Oby takiej ochrony bylo wiecej. Co do syfu to wszedzie tak jest. Masz moze jakies doswiadczenia z polska ochrona??? Nie masz co zalowac. Kto bedzie chcial rzucac butelka w dziadka? Chyba ze flaga ale to juz inna sprawa ;)


Åšr cze 24, 2009 23:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post 
dobra dobra wystarczy lizania włoskich fiutów nie twierdze ze Włosi to sztywniacy jak niemcy ale przekazy wideo nie kłamią i co Polakom do Włochów takiego brakuje ??? że niby są tacy najlepsi ????

p.s ktoś widział Budapeszt 93' ??? to jest K.. koncert !!


Cz cze 25, 2009 6:41 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 03, 2003 13:57 pm
Posty: 25
Lokalizacja: Knurów
 
Post 
Ja byłem na koncercie w Budapeszcie,93 ... to był mój pierwszy koncert, no i oczywiście, jak to z rozprawiczeniem bywa - najlepszy.

Pamiętam, o biletach na koncert i o wyjeździe dowiedziałem się z telegazety, tylko nie pamiętam czy autokar jechał z Wrocławia czy Opole... wszyscy kumple byli na wakacjach i sam jechałem z Knurowa (era braku telefonów komórkowych) ale było warto....


Cz cze 25, 2009 6:53 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post 
Tam Dave niemusiał krzyczeć I want see you heands......... totalna szajba to jest atmosfera.


Cz cze 25, 2009 6:57 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 8:04 am
Posty: 319
 
Post 
Nie musiał ale krzyknął.


Cz cze 25, 2009 7:31 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:49 pm
Posty: 2534
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Teraz trudno żeby było to samo co w Buda 93 jak wszyscy fani są starsi o te 16 lat :D Ileś tam koncertów obejrzanych , człowiek się robi poważniejszy i nie w głowie mu pogo pod sceną :lol: Także to se nae vrati :wink: Co oczywiście nie przeszkadza żeby była atmosfera ale wśród >30 latków nie może być już takiej energii co i nastolatków.

Co do Włochów to wychowałem się na Milanie 90 z kaset i to co oni wyrabiali na tym koncercie , te hej hej hej na enjoyu na przykład, przecież to był protoplasta naszych zlotowych klimatów! Rzym i Mediolan 2006 potweirdziły klasę makaroniarzy - wokalizy "stadionowe" wychodzą im super, np. home na obu koncertach czy partia środkowa enjoy w Rzymie (MAGIA! KLASA SAMA W SOBIE! Polecam posłuchać na LHN!).
Teraz doszedł Never. Wiadomo że południowcy mają swoje klimaty kibicowskie , te wszystkie ole ole oleoleole i tym podobne, i dlatego wychodzą tak fajnie Włochom i Hiszpanom zaśpiewy depeszowskie.

Ale choćby się $%^$##$ to i tak nie przebiją Katosów :D


Cz cze 25, 2009 16:50 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 16:12 pm
Posty: 162
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
ja potwierdze, ze Wlosi rade daja, Rzym mnie tak nie zmiazdzyl, jak wlasnie Mediolan. Niby nie przepadaja za czarnym kolorem, ale oddani sa na maksa. Inny kraj, inne obyczaje, ale publika swietna.


Cz cze 25, 2009 17:03 pm Zobacz profil
 
Post 
W Rzymie stalem przy barierkach i powiem szczerze, ze do Polakow im baaardzo daleko. Koncert byl swietny. Ale w porownaniu do Katowic to tak 5:1 dla Polski.


So cze 27, 2009 17:00 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post 
o prosze !! coraz wiecej opinii za Katosami :)


So cze 27, 2009 17:06 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 567
Lokalizacja: Manchester
 
Post 
szymi napisał(a):
włoska publika była zaje...sta, no ale jak sie widzi ostatnie rzedy trybun to mozna wyciagnac zle wnioski.


no chyba raczej tak jest jesli sie widzi pierwsze rzedy :wink: i raczej jak sie jest na plycie to widac niewiele, wiem z doswidczenia ze jak sie jest na plycie to nigdy nie traci sie czasu na obserwacje ostatnich najdalszych sektorow, nikt po prostu nie marnuje czasu na ogladanie sie za siebie, ja stalem w miejscu dosc odleglym, w sektorze anello verde non num wiec widzialem praktycznie caly stadion bez odwracania sie, szal byl caly czas na plycie - co potwierdzam ale sektory siedzace bardzo dobrze bawily sie tylko na starych hitach z cyklu never, enjoy czy aqot, na innych a zwlaszcza z sotu raczej bylo statycznie :)


So cze 27, 2009 18:11 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 18, 2009 17:38 pm
Posty: 285
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post 
sektory siedzace bardzo dobrze bawily sie tylko na starych hitach z cyklu never, enjoy czy aqot, na innych a zwlaszcza z sotu raczej bylo statycznie
-mi sie wydaje ze tak jest zawsz,gdy wychodzi nowa płyta...jak widze devotionala to np. przy rush tez nie ma szału jak przy pj...trzeba czasu


So lip 11, 2009 19:59 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team