Depeche Mode - Zobacz wątek - 10.12.2009 Dublin
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  NastÄ™pna strona
10.12.2009 Dublin 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 11, 2003 10:05 am
Posty: 116
Lokalizacja: Dunboyne
 
Post 
Bez wiekszych klopotow 4 pod scene zakupione :) Postaramy sie dac info o after w przeciagu tygodnia :)
Tymczasem zapraszamy 15 Maja do Dublina na Party :) (info w watku o imprezach)


Åšr mar 25, 2009 10:48 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 19:41 pm
Posty: 51
Lokalizacja: norweskie fiordy
 
Post 
Ja również zakupiłem, teraz jedynie pozostaje czekać niecałe 9 miesięcy na koncert. Również mam standing, także barierki nasze. Dave będzie myślał, że w Polsce jest he he. Pamiętam, że trochę się spóźniłem z zakupem biletu na Depeche Mode w 2006r. w Dublinie. Nie było można już ich kupić oficjalną drogą, jedynie e-bay. Wtedy @Maniek dał ogłoszenie i dzięki niemu mogłem zobaczyć koncert w The Point. Respect @Maniek and we`ll see you again before stage.


Åšr mar 25, 2009 13:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 14, 2009 2:41 am
Posty: 475
 
Post 
kurcze, co sié dzieje? od jedenastej na ticketmasterze nie wywietlajá sié zadne bilety - czy da sié je jeszcze zakupic? ktos wie jak to zrobic jeszcze w pre-sale'u? :(


Åšr mar 25, 2009 16:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 11, 2003 10:05 am
Posty: 116
Lokalizacja: Dunboyne
 
Post 
Bileto okolo 11 podobno juz nie bylo.


Åšr mar 25, 2009 19:15 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 08, 2003 16:33 pm
Posty: 99
Lokalizacja: częstochowa
 
Post ...
miedzy 9:00 a 9:20 tez nie bylo:(


Åšr mar 25, 2009 19:17 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 21, 2009 21:41 pm
Posty: 81
Lokalizacja: Pull the trigger
 
Post 
No niestety,musialem dzis pracowac z rana i zlecilem zakup kumplowi w Polsce, okazalo sie,ze nie mogl tego zrobic bo niby przedsprzedaz dla miejscowych.

Wrocilem do domu i probowalem tego smsa ale z mojego O2-UK nie dziala - myslicie,ze musialbym miec Irlandzka karte?Do granicy mam w sumie niedaleko a zasieg O2-IRL lapie nawet u siebie w domu.

Niestety przez neta na ticketmasterze nic nie ma mozliwosci kupienia teraz,moze moj adres albo IP..??

Wie ktos moze,czy mozna bylo zakupic bezposrednio w O2 arenie??

Jak sie nie uda bede probowal w piatek.


Åšr mar 25, 2009 19:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 14, 2009 2:41 am
Posty: 475
 
Post 
No wlasnie - u mnie bylo tak samo, po kliknieciu w Find Tickets pojawial sie napis, ze wchodze do domeny ze zlej lokalizacji i wyswietlala sie prosba o kod pocztowy. po wpisaniu kodu historia i histeria powtarzaly sie od nowa! :shock:
W wypadku gdyby biletow nie bylo chyba pojawilby sie napis sold out, jak to zwykle bywa? masakra z tym ticketmasterem! :evil:

kodzik z mojego O2 tez nie wychodzi - unable to send message - no, ale tu akurat moge zrozumiec, ze to dlatego, ze juz za pozno:(

jak sie ludziom spoza irlandii udalo kupic te bilety? a w ogole udalo sie komus spoza irlandii?


Åšr mar 25, 2009 20:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 09, 2004 15:31 pm
Posty: 139
Lokalizacja: Dundalk Ireland
 
Post 
Spokojnie. Dzis byla sprzedaz dla wlascicieli kart O2 Ireland. W Piatek rano rusza sprzedaz ogolnokrajowa. Wiec kto nie ma niech poluje w piatek. Tyle ze niech nikt sie nie spozni bo pozniej to nie bedzie opcji zeby kupic.
Tez przezylem rano chwilowa panike jek nie bylo sprzedazy na oficjalnej stronie Ticketmastera a pozniej musialem czekac na sms'a. Rygorystycznie sprzedaja bilety. Sprawdzaja wszystko maile, adresy i numery kart kredytowych. W piatek bedzie mozna kupic po 8 biletow na glowe :lol:


Åšr mar 25, 2009 21:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 21, 2009 21:41 pm
Posty: 81
Lokalizacja: Pull the trigger
 
Post 
Udalo sie,kod podobny do tego co Maniek pokazal,a uzyskany od znajomych z Dublina posiadajacych O2-IRL.Uznali rowniez moja karte kredytowa z Polnocnej i maila z rozszerzeniem .co.uk.
Tak wiec standing w gotowosci zakupiony okolo godz 21:30
Powodzenia dla reszty szukajacych


Åšr mar 25, 2009 23:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 14, 2009 2:41 am
Posty: 475
 
Post 
no co Ty! nie czytałeś na tym forum, że już o 9:20 biletów nie było? :twisted: :twisted: :twisted: :?: :?: :?: :!: Pozdro!


Cz mar 26, 2009 0:27 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 21, 2009 21:41 pm
Posty: 81
Lokalizacja: Pull the trigger
 
Post 
Tez myslalem,ze juz nic z tego nie bedzie ale zaczalem probowac ten sam numer z kodem tylko na angielskie koncerty wysylajac smsa z mojego telefonu i dzialalo.
Tak wiec stanalem na glowie,zeby uzyskac kod z IRL i sprobowalem ponownie - ku mojemu milemu zaskoczeniu okazalo sie,ze jednak mozna. Podejrzewam,ze jeszcze dzisiaj mozna sprobowac - no ale to prawda,ze miejscowi moga tylko zakupic.
Mysle,ze jutro tez nie powinno byc problemu ,chociaz pewnie trzeba bedzie sie niezle starac.


Cz mar 26, 2009 8:29 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 14, 2009 2:41 am
Posty: 475
 
Post 
tak, ale problem to sie chyba pojawi jak adres wysylki zakupionych biletow bedzie poza Irlandie :(. nie znam tam nikogo, wiec nie moge podac zadnego adresu w obrebie IRL. ale gratuluje pomyslu i wykonania!:) Pzdr!


Cz mar 26, 2009 9:29 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 14, 2009 2:41 am
Posty: 475
 
Post 
a jak poszło tym, którzy kupowali miejsca siedzące? bo podobno standardową taktyką tiketmastera jest, że na pre-sale rzuca jedne z najgorszych miejsc, takie, które ciężko schodzą? czy tym razem na Dublin tak było? bo na Glasgow właśnie tak zrobili. Najlepsze miejsca są już dawno upłynnione, dużo przed pre-salem, sprzedają je kontrahentom, którzy mają u nich priority packages, płacą ogromne kwoty za roczne członkostwo i zamawiają bilety w dziesiątkach. Te przekręty były już tyle razy nagłaśniane, a i tak nikt nic z tym nie zrobił...
dało się kupić fajny stołek na Dublin?


Cz mar 26, 2009 16:42 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 21, 2009 21:41 pm
Posty: 81
Lokalizacja: Pull the trigger
 
Post 
Z tego co ja sprawdzalem to kiepsko bylo z siedzacymi w Dublinie - tak samo w Manchesterze i jak piszesz w Glasgow. :(


Cz mar 26, 2009 18:10 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 08, 2003 16:33 pm
Posty: 99
Lokalizacja: częstochowa
 
Post ..
to kod z irlandzkiego o2.jak komus potrzebny polecam...."nieuzywany":):):)c4Ybbgja


Cz mar 26, 2009 20:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 11, 2003 10:05 am
Posty: 116
Lokalizacja: Dunboyne
 
Post 
Afterparty by D'electro M'ovement zaklepane na 98% :)


So mar 28, 2009 21:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 03, 2007 19:27 pm
Posty: 32
Lokalizacja: Kraków/Mitchelstown Irl
 
Post 
czy ktoś wie gdzie można kupić np w corku boxa dzwoniłem do hmv tam nie mają będe zmuszony czekać do maja


Pn kwi 20, 2009 14:47 pm Zobacz profil ICQ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 19, 2009 12:11 pm
Posty: 10
Lokalizacja: Dublin
 
Post 
O tak! Pani kierowniczce naleza sie uklony,
pewnemu Panu podziekowania za plakacik :P
wszystko pieknie oprawione nic tylko przybywac!!!
pozDrawiaM :D


Cz kwi 30, 2009 12:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 11, 2003 10:05 am
Posty: 116
Lokalizacja: Dunboyne
 
Post 
Dane co do biletow itp postaramy sie zapodac jak najszybciej. Staramy sie coby mozna je bylo nabyc w jednej ze znanych sieci dystrybucji kwitkow :)


Cz kwi 30, 2009 15:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 21, 2009 21:41 pm
Posty: 81
Lokalizacja: Pull the trigger
 
Post 
Pomysl z party super.
Czy to bedzie jedyne party w Dublinie??Tak wiec irlandzcy fani tez beda?

Dla mnie super, tylko gorzej z autobusem powrotnym do mnie(3,5 godz jazdy) hehe(nie biore auta bo kto bedzie prowadzil), ale jak uda mi sie zalatwic wolne na drugi dzien w pracy to bedzie nocleg u kuzyna.

Pozdry dla preznie dzialajacego Dublina i Kierowniczki


Pt maja 01, 2009 3:20 am Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team