Depeche Mode - Zobacz wątek - 13.12.2009 Birmingham
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  NastÄ™pna strona
13.12.2009 Birmingham 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 21:10 pm
Posty: 171
Lokalizacja: UK
 
Post 
full service mowisz? ciekawego co na to moj maz hehe, ale podoba mi sie:-)))

niestety koncert musze sobie odpuscic, czekam na LODZ bileciki tez czekaja:-)

niestety nie Londyn inna wiocha:-)
pozdrawiam, dzieki za pamiec


Åšr gru 09, 2009 9:50 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn kwi 28, 2008 20:35 pm
Posty: 331
 
Post 
Czy ktos wie jak to wyglada na koncertach w UK? W sensie czy sprawdzaja bardzo przy wejsciu, czy uda sie przemycic aparat cyfrowy czy tez trzeba sie bawic w wymyslanie miejsc na przechowalnie tak jak sie to robi w Polsce?


Pt gru 11, 2009 12:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post 
Zostala jedna doba :)

Krystel, jak z parkingiem wyszlo? Dostalas juz ten eticket?

Troche nie na temat:
Znow mam problem zdrowotny.
Czy ktos wie gdzie moge kupic herbate rumiankowa w UK lub podobny specyfik celem zlikwidowania opuchlizny na oku? Wczoraj szukalem i nieznalazlem. Dostalem jedynie jakis antybiotyk. Bardzo oslabia cholerstwo co nie sprzyja udzialowi w konkurencji, kto najblizej pod scena ;)


So gru 12, 2009 15:21 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 21:00 pm
Posty: 308
Lokalizacja: UK
 
Post 
Szaman znajdziesz praktycznie w kazdym polskim sklepie w Londynie,jesli nie to polecam polski sklep na Neasden bardzo dobrze zaopatrzony,choc niestety nie maja polskiego miesa schabowego,ktorego niestety w Londynie nie dostaniesz,mowa o plskim miesie,a nie brytyjskim,no tak my tu tematy kulinarne,a tu Birmingham kolo nosa przechodzi,bo ticket nie doszedl,na szczescie jest3 razy Londyn.


N gru 13, 2009 2:21 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post 
No ja jade z dwoma.. Jak sie chetny/a nie znajdzie to do gablotki pojdzie :8):

A do polskiego sklepu musze zajrzec. Niestety nie mam zadnego w poblizu i nigdzie na moich sciezkach.


N gru 13, 2009 2:35 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 31, 2007 18:40 pm
Posty: 122
 
Post 
In Chains
Wrong
Hole To Feed
Walking In My Shoes
It's No Good
A Question Of Time
Precious
World In My Eyes
Insight
Home
Miles Away / The Truth Is


N gru 13, 2009 23:29 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post 
O!
Już myślałam, że nikt nie śledzi.... :)


N gru 13, 2009 23:50 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So lut 21, 2009 11:48 am
Posty: 332
 
Post 
Już się kończy ;). Tym razem DiB zamiast OC. A z relacji na HOME wynika, że przednia impreza.


Ostatnio edytowano Pn gru 14, 2009 0:00 am przez Felix, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Pn gru 14, 2009 0:00 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post 
oho, niezłe lagi :D

generalnie zamiast One Caress -> Dressed in Black ;)

Fajnie bo te koncerty z Anglii mają wyjść na LHN, więc będzie i OC i DIB w takim razie :D


Pn gru 14, 2009 0:00 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post 
Mam nadzieję, że @Szaman zda nam relację. :)
Miał nadzieję na coś nowego..... :roll: :wink:


Pn gru 14, 2009 0:10 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 19:24 pm
Posty: 838
Lokalizacja: Stare Pole
 
Post 
- In Chains
- Wrong
- Hole To Feed
- Walking In My Shoes
- Its No Good
- A Question Of Time
- Precious
- World In My Eyes
- Insight
- Home
- Miles Away / The Truth Is
- Policy Of Truth
- In Your Room
- I Feel You
- Enjoy The Silence
- Never Let Me Down Again

- Dressed In Black
- Stripped
- Behind The Wheel
- Personal Jesus


Pn gru 14, 2009 0:38 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 14, 2008 21:50 pm
Posty: 370
 
Post 
Bardzo dziękujemy :)
Wychodzi na to że może w Lądku jakieś większe zmiany się zakroją :?:


Pn gru 14, 2009 0:41 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post 
Też na to liczę. :)
W Londynie muszą coś wymyślić, bo wyszły im trzy w kupie....
Poza tym - majowy koncert - fani obejrzą dopiero na koniec trasy. Więc powinni mieć jakieś cudo w nagrodę..... Obym się nie zawiodła.... :D


Pn gru 14, 2009 0:52 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post 
Wrocilem :)

W skrocie bo padniety jestem.

Pierwsze co mnie przywitalo na parkingu to chmara psow (a moze wataha?), no duzo psow bylo :lol:
Po ogarnieciu sie od wszedobylskiego bow wow (albo hau hau) ruszam z parkingu pod arene.
I tu niespodzianka. Zywej duszy nie ma. Stoi tylko jakis gosc i myje szybe w uchylonych drzwiach. Wszedlem przez nikogo nie niepokojony na miejsce akcji.
Zero sprawdzania biletow, pusta hala, ekipa techniczna zabawia sie puszczaniem niemieckich bawarskich przyspiewek i tancami do tychze nut, oczywiscie przez glosniki DM :)

Porobilem kilka zdjec i moze i bym tam zostal i sie zamelinowal, ale wlaczyl mi sie namiar na wc. I tym samym zainteresowala sie mna ochrona, ktora grzecznie mnie wyprosila.

Reszte czasu spedzilem tradycyjnie oczekujac na wejscie, otwarcie drzwi itp.

Bieg pod scene (przerywany okrzykami ochrony: Nie biegac!! Spacerowac!!! :lol: ) i brazowy medal zdobyty.
Trzeci rzad na wprost Martina.

Koncert wysmienity. Gahan w super humorze. Gore albo zmeczony, albo cos go gryzie.
Fletch. To jest temat na osobny artykul. Co on tam wyprawia za tym swoim parapetem to cala historie mozna pisac. Koszykowka, rece ktore lecza, tance-polamance hehe i inne figury.

Gahan znow przygladal sie supportowi. Spiewal nawet z nimi za kulisami (tam gdzie gitary Martina), probowal tez gwizdac na palcach, ale mu nie wychodzilo ;)

Gore pieknie zaspiewal Dressed in black. Jedno z moich marzen sie spelnilo :)
Tylko cos z nim nie tak jest. Widze zmeczenie na nim. Choc i tak moglbym go schrupac. :)

Byly zemdlenia.. Jedna fanka, zemdlala dwukrotnie zanim zespol w ogole wyszedl na scene.. Nie wiem co sie dzialo z nia pozniej jak juz DM sie pojawilo.. Moge sie tylko domyslac ;)

Wiecej napiszze jak sie wyspie. :)

Pozdrowienia dla Krystel i Thomsona oraz dla ekipy Synthetic Island. Do zobaczenia w Londynie. Ja juz tu jestem. Wigilia minela. Teraz pora na pierwsze swieto ;)


Pn gru 14, 2009 4:18 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post 
Jeszcze jedno:

Glowe dam uciac, ze slyszalem pierwsze dzwieki Fly po A Question of time.
Nawet krzyknalem tytul... Raczej sie nie pomylilem :roll: :)

Super koncert. Duzo starszych anglikow, co mnie zdziwilo. Biegli pod scene jak inni. Sa jednak starzy fani w uk. Do tej pory poznalem tylko jednego.


Pn gru 14, 2009 4:25 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 11:47 am
Posty: 527
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post 
Szaman dzięki za relację!
Ciekawe swojÄ… drogÄ… co siÄ™ dzieje z Martinem, do tej pory wszyscy martwili siÄ™ o Dave'a, a tu....
Co do Fletcha to może te pajacyki to jakieś ćwiczenia w ramach diety? Lekarz mu zalecił więcej ruchu :lol:


Pn gru 14, 2009 9:18 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn sie 02, 2004 23:09 pm
Posty: 83
Lokalizacja: Włocławek
 
Post 
Również byłem tutaj na koncercie. Naginałem całą ekipę żebyśmy pojechali jak najwcześniej bo bałem się o dobre miejsce na płycie. Nie było jednak z tym problemu. Nawet na pół godziny przed supportem, a i wcześniej można było zająć bardzo dobre miejsce tuż przy wybiegu.
Anglicy cóż dla nich to rodzaj pikniku. Browary, lody, telefon, internet itd. Jednak nie mogę powiedzieć żeby się nie bawili. Owszem śpiewali tylko jakoś tak w miejscu bez ruchu. Jakież było ich zdziwienie na moje skoki i darcie ry..... :). Między koncertem a bisami próbowałem poderwać to towarzystwo okrzykiem Depeche Mode, ale się nie udało. Dobrze, że chociaż klaskali.
Co do samego koncertu. Cóż można psioczyć, że set lista nie taka, że mogliby coś zmienić itd. ale jest jak jest. Same czytanie seta na forum to rzeczywiście nudna robota. Na żywo wygląda to już zupełnie inaczej. Po prostu coś niesamowitego. Nigdy jeszcze tak blisko nie byłem na koncercie. Dzieliłem obserwowanie, ze śpiewaniem, robieniem zdjęć i kręceniem filmów. Jak to już napisałem kolegom którzy nie bylo to był jak dla mnie kosmos!! Aż żałowałem, że wszystko co dobre tak szybko sie skończyło.
Z perspektywy znajomych którzy siedzieli na widowni tuż na wprost sceny a więc dośc daleko nie było juz niestety tak różowo i zazdrościli mi miejsca. Nagłośnienie tam było już słabe, anglicy siedzieli i biegali po browary, a w ogóle koncert na siedząco to co to za koncert. Jednak na płytę nie dało się ich przemycić ze względu na paski, które otrzymywały osoby, które miały bilety na płytę.
Hala bardzo fajna, można spokojnie było wnieść nawet kamerę i nakręcić caly koncert czego nie zrobiliśmy niestety, ale trochę kawałków na dobry aparat weszło.
Reasumując było super i teraz mam porównanie do koncertów w Polsce i tym co jeszcze przed nami.


Pn gru 14, 2009 9:31 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 21, 2005 11:41 am
Posty: 107
Lokalizacja: Londyn
 
Post 
Koncert miodzio!!!! Najlepszy jak dotad w mojej karierze, ale moze to byc spowodowane tym ze stalam w pierwszym rzedzie, w super miejscu: zaraz przy wybiegu, wiec milam rewelacyjny widok na scene i wybieg, no i na Fletcha - od wczoraj mojego idola :D Co on tam chlopak wyprawial :D Faktycznie Martin jakis taki zmeczony, jak szedl na wybieg przy DiB to balam sie zeby z niego nie spadl (PS. Bucie Martina - czad!) Dave w super formie - jak on to robi???!!!!
Oryginalna setlista zdobyta - podarowal mi ja przmily operator kamery! Przesympatyczny czlowiek! Ogolnie bylo cudnie i ciesze sie ze przedemna jeszcze 2 Londyny (plus luty!)


Pn gru 14, 2009 11:49 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post 
Jeszcze pozdrowienia dla uroczej DzejDzej i jej kolezanki.
Milo sie gawedzilo. Mam nadzieje, ze uraczysz nas tu zdjeciami, ktore robilas :P :)


Pn gru 14, 2009 14:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post 
Relacja komorkowa:

Jakis duzy lorry ;) :
Obrazek

LG to nie tylko telefony i telewizory:
Obrazek

A ponizej wyjatkowe zdjecia, ktore jako jedyny uczestnik koncertu
zrobilem wchodzac niepostrzezenie na hale na pare godzin przed show :lol:

Ekipa techniczna testuje ekran i kule:
Obrazek

Techniczni wlasnie tancza przy bawarskich piosenkach. Moj telefon jakby tego niezauwazyl, ale zapewniam, ze tak wlasnie bylo :) ) :
Obrazek
Obrazek

Rzut oka na tyly hali. Rowniez z tej samej misji zwiadowczej:
Obrazek

I sam koncert:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Moj telefon przeprasza za jakosc zdjec. ;)


Pn gru 14, 2009 18:06 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team