Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 476 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna strona
Gwardia, 23.05 godz. 20:00 - before przed afterem - tvn24 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 26, 2006 9:00 am
Posty: 59
Lokalizacja: Kielce
 
Post 
carisma napisał(a):
koleś napisał(a):
Raczej tu nie zaglądam, ...ale Łotysze chyba "poszli w wasze ślady" :)

http://www.youtube.com/watch?v=DD5V0w485ac


Fajnie, że inaczej. Pochód - niezła myśl :)


Też fajni ludzie, juz wiem czemu mi się w tej Rydze tak ostatnio podobało :D

No i zawodowe auto mają :)


Śr maja 27, 2009 10:15 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post 
Piesek rzadzi na tym wideo :lol:


Śr maja 27, 2009 10:22 am Zobacz profil
 
Post 
no i jakoś bardziej mi sie podoba ich styl:)niż polskich fanów dm;)
są bardziej nowoczesni, jacyś tacy...nie wiem;)moze dlatego, ze młodych ludzi duzo:), a w Polsce jest duzo starych depeszów;)


Śr maja 27, 2009 10:23 am

Dołączył(a): Cz cze 23, 2005 22:00 pm
Posty: 91
 
Post 
creatorka napisał(a):
no i jakoś bardziej mi sie podoba ich styl:)niż polskich fanów dm;)
są bardziej nowoczesni, jacyś tacy...nie wiem;)moze dlatego, ze młodych ludzi duzo:), a w Polsce jest duzo starych depeszów;)


Kurcze a mi sie wydali mniej nowoczesni ;)
Maszerowanie na obiekt za to super. Obiekt tez zacniejszy niz nasz.
Jednak do polskich fanow nie ma co sie przyczepic- sa najlepsi.


Śr maja 27, 2009 10:36 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post 
Będziemy mieli coraz więcej obiektów do porównywania, coś czuję:-) Londyn też się szykuje, ciekawe, co tam wymyślą.. Z tym że im więcej koncertów będzie odwoływanych, tym mniej się to zrobi "zabawne" (wiadomo, mówię w dużej przenośni).

Ale myślę że zjawiskiem jest też tutaj komunikacja nie tyle wśród fanów jednego państwa, jak między krajami już w tym przypadku :)
fenomen depeszy :wink:


Śr maja 27, 2009 10:48 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 01, 2009 22:36 pm
Posty: 328
Lokalizacja: WARSZAWA...wieczne miasto...a w nim WARSZAWSKA LEGIA/ Miłość jest sztuką istnienia we dwoje...
 
Post 
W morde misia!Akurat mamy stadiony w budowie :x Och dziękuje wam głowy rządzące w PL :evil:


Śr maja 27, 2009 10:53 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 04, 2008 11:41 am
Posty: 27
Lokalizacja: Warszawa Muzyka jest jedną z form namiętności...ale czy pozbawioną znamion grzechu?...
 
Post 
oj Selerek, nie ważne gdzie... ważne kto i w jakim gronie a reszta... niważna :P


Śr maja 27, 2009 10:59 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 01, 2009 22:36 pm
Posty: 328
Lokalizacja: WARSZAWA...wieczne miasto...a w nim WARSZAWSKA LEGIA/ Miłość jest sztuką istnienia we dwoje...
 
Post 
:arrow: @ DieMa z Tobą to i na morzu :) mogę szaleć


Śr maja 27, 2009 11:05 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 23, 2005 22:00 pm
Posty: 91
 
Post 
DieMa napisał(a):
oj Selerek, nie ważne gdzie... ważne kto i w jakim gronie a reszta... niważna :P


Pewnie ,ze nie wazne gdzie tylko z kim .... tylko po prawdzie WSTYD troche ,ze takie kapele jak DM graja na na takich obiektach. MIeszakm w pipidowce ktora ma 40k ludzi a stadion mysle ,ze porownywalny z GWARDIA ( bramy na 100% lepsze)
Smieszne to ,ze koncert w STOLICY a na obiekcie gorszym nic posiada niejedna "dziura" (czyt. mala miescina)
Jedynym plusem Gwardii ,ze umiejscowiona CENTRALNIE w PL.


Śr maja 27, 2009 11:13 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 26, 2006 9:00 am
Posty: 59
Lokalizacja: Kielce
 
Post 
A skąd wiecie ze Londyn moze byc odwołany?tez od sprzedawcy waty cukrowej i pańskiej skórki?
Kurcze nie dobrze jeśli odwołaja nastepne. Jak odwołają Berlin to znaczy ze jest juz nie wesoło. :(


Śr maja 27, 2009 11:28 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 01, 2009 22:36 pm
Posty: 328
Lokalizacja: WARSZAWA...wieczne miasto...a w nim WARSZAWSKA LEGIA/ Miłość jest sztuką istnienia we dwoje...
 
Post 
Chcę sprostować i przypomnieć jedną rzecz.Warszawa ma stadiony w przebudowie i Gwardia jako stadion już nie istnieje!Pozatym sztab Depeche Mode miał do wybrania inne obiekty.Zdecydowali się na ten i tylko oni za to odpowiadają!


Śr maja 27, 2009 11:36 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 26, 2006 9:00 am
Posty: 59
Lokalizacja: Kielce
 
Post 
wybrali metodą kontrastu. takie naturalne klepisko-nigdzie takiego nie ma - :lol:


Śr maja 27, 2009 11:40 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 01, 2009 22:36 pm
Posty: 328
Lokalizacja: WARSZAWA...wieczne miasto...a w nim WARSZAWSKA LEGIA/ Miłość jest sztuką istnienia we dwoje...
 
Post 
To już problem dziadowskiej organizacji w sztabie DM,bo za takową można uznać całokształt sprawy,czyli brak wieści o trasie,zdrowiu Dave'a itp.
Taka jest prawda!DM popełnia błędy,a my albo ich nie widzimy,a już napewno nie chcemy widzieć.Tylko dlaczego?Bo to szyld DM?Jeśli należy się im krytyka to takową powinni dostać.
Za każdym razem słyszę..."klepisko","dziura" itd.Zgadzam się w 100%,ale Warszawa ma obiekty,mimo przebudowy stadionów i mogli zagrać tam.Nie uważam,że powinno się winić Polskę,czy Warszawę tylko DM!!!To oni nam Polakom chcieli wystawić wizytówkę naszego kraju zgadzając się na ten obiekt.Bo tylko dla nich i organizatorów liczy się co???KASA!A brak inforamcji od nich na dzień dzisiejszy jest tego ewidentym przykładem.


Śr maja 27, 2009 11:41 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 28, 2006 9:24 am
Posty: 901
Lokalizacja: Krakuff
 
Post 
T_horN napisał(a):

Jedynym plusem Gwardii ,ze umiejscowiona CENTRALNIE w PL.


I to jest generalnie plus Warszawy. Przynajmniej wszyscy spoza niej mają w miare równą drogę i da się do niej w kilka godzin dojechać... a że stadion lipny... przy tego typu imprezach nie ma to ąz takiego wielkiego znaczenia..chyab ze ktoś zainteresowany siedzeniem na trybunach-wtedy ma..


Śr maja 27, 2009 12:05 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 23, 2005 22:00 pm
Posty: 91
 
Post 
bo# napisał(a):
T_horN napisał(a):

Jedynym plusem Gwardii ,ze umiejscowiona CENTRALNIE w PL.


I to jest generalnie plus Warszawy. Przynajmniej wszyscy spoza niej mają w miare równą drogę i da się do niej w kilka godzin dojechać... a że stadion lipny... przy tego typu imprezach nie ma to ąz takiego wielkiego znaczenia..chyab ze ktoś zainteresowany siedzeniem na trybunach-wtedy ma..


Czasem ma to znaczenie podczas wpuszczania i wypuszczania fanow na obiekt bo te bramy raczej do userfriendly nie naleza. Choc moze by to jakos sensownie rozegrali.
Pozdro


Śr maja 27, 2009 12:08 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 23, 2005 22:00 pm
Posty: 91
 
Post 
SELER73 napisał(a):
To już problem dziadowskiej organizacji w sztabie DM,bo za takową można uznać całokształt sprawy,czyli brak wieści o trasie,zdrowiu Dave'a itp.
Taka jest prawda!DM popełnia błędy,a my albo ich nie widzimy,a już napewno nie chcemy widzieć.Tylko dlaczego?Bo to szyld DM?Jeśli należy się im krytyka to takową powinni dostać.
Za każdym razem słyszę..."klepisko","dziura" itd.Zgadzam się w 100%,ale Warszawa ma obiekty,mimo przebudowy stadionów i mogli zagrać tam.Nie uważam,że powinno się winić Polskę,czy Warszawę tylko DM!!!To oni nam Polakom chcieli wystawić wizytówkę naszego kraju zgadzając się na ten obiekt.Bo tylko dla nich i organizatorów liczy się co???KASA!A brak inforamcji od nich na dzień dzisiejszy jest tego ewidentym przykładem.


Tez mysle ,ze zostala wygrana GWARDIA bo byla tania jak KEFIR. Mysle ,ze nawet trio DM nie ma na to wplywu a obiekt wybiera menagment. Gwardia tania ... a i tak polscy FANI beda srac pod siebie ze szczescia ,ze dm u nich zagra. Kurcze no i bylem szczesliwy :)


Śr maja 27, 2009 12:10 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 26, 2009 20:13 pm
Posty: 77
Lokalizacja: Piastów
 
Post 
witam
pozdrawiam wszystkich obecnych na Gwardii, było fajnie. wielkie dzięki i podziw dla kolegi który rozruszał towarzystwo, bo inaczej w TV wyglądało by to jak stypa po nieodbytym koncercie...
pozdrawiam Dieme, jak dobrze kojarzę, to jesteś z Legionowa? jak pomyliłem, to sorka :)


Śr maja 27, 2009 12:11 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post 
hm, no może nie koniecznie stypa :wink: ale trudniej by nam było się zgrać bo wbrew pozorom było nas tam trochę i ustalenia "co i jak" trzeba było przekazywać zwinnie i na raty, bo nie wszyscy dali radę usłyszeć. Szczególnie jak się rozstawiliśmy na początku :)


Śr maja 27, 2009 12:18 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Wt maja 26, 2009 20:13 pm
Posty: 77
Lokalizacja: Piastów
 
Post 
racja. ale koleżka seler poradził sobie. żałuje tylko że nie byłem w Proximie, ale miesiąc temu umarł teść, więc nawet niew miałem odwagi proponować żonce imprezki, ale może po następnym koncercie.... chętnie bym sobie przypomniał jak to jest na takich imprezkach. ostatni zlot na jakim byłem, to był Włocławek w 1993 roku.... szmat czasu...


Śr maja 27, 2009 12:26 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 01, 2009 22:36 pm
Posty: 328
Lokalizacja: WARSZAWA...wieczne miasto...a w nim WARSZAWSKA LEGIA/ Miłość jest sztuką istnienia we dwoje...
 
Post 
:arrow: @Paweł-PIŁI Bywałeś w Hybrydach? :)


Śr maja 27, 2009 12:27 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 476 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team